|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 14:46:38   
smeško
Како сте, Роси? Остале маме?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 14:48:28   
Mirko Svirko
Emice, strpeljenje i polako, sve ce se resiti. Pozdrav za sve. Odo da peglam,popodne imamo neki rodjendan..❤❤❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 14:51:29   
smeško
Ја сам скратила хаљину. Напокон. Чекала сам мм да дође с посла да држи Ј поред мене док се пресвлачим код кројача. user posted image И поред тога је вриштао мама, мама. Били смо код стоматолога. Пратимо га и следеће недеље на контролу. Једе кашасту храну.
Мирко, ја пеглам ноћу. Почела сам и ручак тада да кувам.

< Poruku je uredio smeško -- 9.10.2019 14:52:37 >

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 15:42:27   
Sanjica26 RR
Dobar dan ženske. Dosla na pauzu. Sad cu uskoro u skolu. Posle imam hor. Malo da muziciram. Danas je predivan dan. Kad bi potrajalo ovakvo vreme. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 16:04:23   
vocicana
Dobar dan Sanjice, ma potrajace. Kod nas sutra kisa boga mi, ali bez nekog veceg pada temperature.
Kako ste mame i decice? Ja sam na poslu, muz je vec uzeo malog iz vrtica, danas su imali spanac za rucak, tako da verujem da ce boga pojesti kada dodje kuci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 17:02:40   
Maraj
Pozdrav mame.
Voci moj jede spanac u vrticu a i paniranu ribu su danas imali...tako da i ribu jede samo u vrticu user posted image
Smesko sta bi sa onim padom, i njegovim kretanjem? Nisam ispratila...ma jel to najmladji polomio zub ili stariji?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 17:35:28   
vonavoj
Rr me ne voli dsnas..nisam mogla da udjem,posle ispisem poruku,nestane..Emice,a kao bebi,da li su u porodilistu gledali?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 18:02:17   
emicaa
Von ne voli danas nikog od nas 😂

Radili su kad je imao 7 dana,tad je bilo sve u redu.I uopste nije nikad imao problema sa usima,nikad ni upalu ni nista nije imao.On je generalno zdravo djete,za tri godine jos nijednom nije pio ab

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 21:20:23   
Mirko Svirko
Kako ste mame? Rosi, kako ste sada? Kako su deca? Kod nas vlada stomacni virus. Ja se iskreno nadam da ce nas nesto zaobici. 
Sto se peglanja tice, peglam po potrebi. 
Ja bila na rodjendanu da pomognem drugarici.A moj sin jede spanac sa jajima i onako u vrticu neke pitice sa spanacem sto imaju. 



(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 21:25:30   
Mirko Svirko
Smesko sada sa tek vidim...  kako vracam nazad i citam..Kako ste slomili zubic?Bas mi je zao. Kako je dete sad? To bude stresno za njih. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 21:26:15   
Maslacak15
Dobro vece. To htedoh i ja da pitam. Nadam se da nije bilo daljih pogorsanja kod Rosi i N.

Ja malo gledam fudbal. Decake sutra dovodi svekar. Ovde je vec jesenji raspust posto je skola pocela 5. avgusta. Nedostaju mi. Ana pita svako jutro cim ustane za bracu. Mnogo je slatka.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 22:17:13   
flamingos
Mame,pročitah sve,samo da vam mahnem i poželim laku noć.Imali smo goste i sad odoh da odmaram.Dete je napisalo domaći.Sutra imaju skraćene časove,idu od 14-16 h,pa idu na kros,učestvuje i naše dete 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 10/19
9.10.2019 22:29:52   
emicaa
Maslacak kod nas se u ponedeljak zavrsava raspust,a bilo je divno spavati do pola 9 😂

Moji spavaju,pricali smo sa kumom pa su zaspali tek u 10.Rekla bih da je i mm zaspao jer jos ne izlazi iz Davidove sobe

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 8:15:09   
Maraj
Jutro mame.


Kod nas burna noc
L se sinoc zalio na stomak. Imao nesto redju stolicu. Nocas 3 puta povracao....
Dal je stomacni....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 8:34:29   
flamingos
Dobro jutro mame,može kafica?Maraj,stomačni virusi haraju,budite mi što pre dobro.Pozdrav svima


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 8:42:50   
Ivanka 75
Dobro jutro, ovaj stomacni sto hara traje vec mesec dana, cim su deca posla u skolu. I kasaaaaalj...Navijam da sto pre prodju stomaci 😊Rosi, kako ste jutros? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 9:05:09   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maraj,nek ozdravi sto pre.
Rosi,kako ste?Pari?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 9:09:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Dodjoh iz sela, pa sad vodim T na violoncelo. Kasnije idem na sahranu. Pada kisica napolju. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 9:42:59   
smeško
Добро јутро!
Маро, Мирко, да најмлађи је сломио предњу јединицу. Пао је преко металног аутића са којим се играо. Скратио га је за 2,3 милиметра. Надам се да крвне судове у деснима није повредио. Није он то доживео стресно колико сам ја.
Маро, нама је М донео стомачни вирус из вртића прошлог викенда.

Роси, како напредујете у лечењу?

< Poruku je uredio smeško -- 10.10.2019 9:44:02 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 9:54:31   
pari
Mi u valjevu pa sutra na zlatibor na dva dana. U stanu kod svekrve jako hladno, smrzli smo se sinoc i nocas. M poceo da se zali na grlo :( sta dajete deci osim apis gole?


Rosi, kako ste?Smesko, verujem da si se istresirala oko zuba...i ja bih...
Druge mame,kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 10:05:56   
Maraj
Joj smesko.... a sta mu bi sa onim sto nije smeo da puze....jel se to sredilo?
I moja S pala napolju. Moji je cuvali...i eno nos joj sav u krasti.
L od jutris muci stomak. Dala sam mu cim se probudio pro life ampulu. Nije kakio. Al zato prducka katastrofa....ne moguvda izluftiram stan. Trazi da kaki, kad ode nista ne uradi... bar ne povraca...nocas je bilo uzasno. Evo masina mi do malo pre radila

< Poruku je uredio Maraj -- 10.10.2019 10:08:49 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 10:31:32   
vonavoj
Pari,propolis za decu.Maraj,ako si odmah dala prolife.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 11:31:30   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame. Kako ste? Mi spustili neku roletnu sinoc jutros mrak u sobi ustali u 10h... Nikad toliko ne spavamo. Sada se organizujem sta cu pre..Ja sma sinoc isla da pomognem drugrici oko rodjendana, dete je jedno na rodjendanu povracalo. E sada dal je i on pokupio stomacni ne bi znala.
Za grlo imam jos jedan sprej Oralsept. I ja generalno forsiram limunade, cajeve tople...
I imamo neke lozenge EKOSEPT na biljnoj bazi. Pozdrav za sve

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 13:43:13   
vocicana
Joj mamite, necu da pitam pojedinacno nadam se da su malisani dobro, moj je to prebobao, sa povracanjem, pa je bilo temperature, pa smo pili ab, sada je ok, evo u vrticu.
Ja spremam rucak, idem posle po njega i kod svekijevaca nosim rucak, svekar je lose, pa hajde da vidimo malo danas da se nesto pojede, da se malo oraspolozimo svi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 14:04:00   
Rosita
Hej mame, evo trčim sa posla, muža na vratima srećemo, izađem pre jer puno pešačkim zbog taksista. Juče nije imao T i deluje da nema pogoršanja, sad ću da vidim kad dođem. Moram vam priznati da sam noćas stavila čepove u uši da malo odspavam, ne mogu da izdržim. 


Smešno, je l hoda malecki? Baš mi je žao za zub:(
Maraj, da što pre ozdravite, a i svi ostali!
Puno vas pozdravljam i hvala vam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here