|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 16:21:43   
Sanjica26 RR
Dobar dan mame. Ja sam danas 300 na sat. Sad odoh da se vidim sa drugaricom. Morala sam da je ubacim u tefter sto bi rekli. Mnogo sam umorna, a plus danas milion sekiracija. Prvo ona sahrana me je dokusirila. Posle odlucim posto stizem na vreme da vodim T u skolu i ako ide sa drugaricama. Dobro je sto sam krenula. Tacno sam imala osecaj da ce nesto da bude lose. Ispred mojih ociju su kola htela da udare njenu drugaricu. Devojcica ne gleda i prica sa drugaricama. Presekla sam se. U trenutku sam viknula. Posle sam joj se izvinila i objasnila da slusa i moja da nikad ne pricaju dok ne nauce da prelaze ulicu.


Rosi, nadam se da ste dobro. 
Nema mi Milene. Milena javi se. 
Moja Sofi je presreecna sto u sredu ide na ekskurziju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 16:37:16   
vonavoj
Rosi,nasmeja me sa cepovima😁Sanjice,nisam ispratila cija sahrana? Jesi li zato bila lose prethodnih dana. A za prelazak ulice,mora da im se ponavlja,da misle..necemo stalno biti uz njih,velike su vec,pogotovo one,treci razred..nego i to odvodjenje dece zna da bude mac sa dve ostrice,detw se posle ne snadje kad je samo..I moja J ide na ekskurziju u cetvrtak,bice im lepo vreme.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 10/19
10.10.2019 22:50:27   
flamingos
Mame,pročitah sve.Evo legoh,danas po kiši deca trčala,dok dođosmo,pa domaći,večera,spremanje za krevet i prođe vreme.Laku noć želim svima,sanjajte divne snove


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 8:19:55   
flamingos
Dobro jutro mame,može kafica?Nadam se da ste se odmorile.Ja kafenišem,pa redom-fučak itd.Danas dete ide u školu od 14-16 h,pa ih vodd u bioskop.Pozdrav svima.Ljubite dečicu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 8:55:31   
vonavoj
Jutro mame.Pijem kafu i razmisljam odakle da krenem,sutra slavimo rodjendan,danas pravim salate,umesto da sam ih narucila...mali se ne odvaja od mene,da li verujete da ni u wc ujutru ne mogu na miru...dira wc solju,cetku,gura ruke... cim udjem y kuhinju,evo i njega,ispod sporeta..A spava 1h dnevno,za to vreme nema sanse da sve uradim..Mm me klasicno zeza,dolazi kasno sa posla..ima obaveze covek..Bas sam fuj,menja mi se raspolozenje samo tako...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 9:07:57   
pari
Von,sve te razumem...ni T se ne odvaja od mene, isto ide u wc sa mnom...pogotovo sad od kako je mm tu i od kako smo u valjevu sa drugim ljudima...


Mi cemo oko 10-11 krenuti na zlatibor...
Rosi, Sanjice, Ivana,Ana, Bebi, Maraj, Emice, Milena, Mimakos, Voci i sve druge mame,kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 9:52:44   
Mirko Svirko
Von, i moje dete isto to radi. I samo da poludis..  naoruzaj se strpljenjem pa pravac spremanje. Zaposli i njega nesto. Moj je hteo da sedi u hranilici i da mulja nesto dok ja radim ali naravno da me gleda. 
Danas imaju maskenbal u vrticu povodom decije nedelje. Ali kako on za nedelju i po ide na operacijh krajnika nece ni ici. Bas mi je zao. Ali kad sve prodje bice bolje. 
Mame kako ste? Kako su deca?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 10:08:15   
Ana RR
Dobro jutro :)

Ja skuvala kafu, raduckam, Mare čita knjigu. Mm na terapijama. Već je petak, ne mogu da verujem.

Napravila sam kao neki spisak šta ću spremati za slavu. Najgore mi je oko kolača, ne mogu da se odlučim.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 10:50:02   
IvanaSK RR
Ana,kako je muz?
Mene glava ubija :( 
Sina teram da uci geografiju i usput sredjujem po kuci.
Rosita,kako ste?
Maraj,vi?
Smesko,ljubim zubic 😘 
Pari,Von,sad su oni prilepci. 😀 
Milence,javi see

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 10:58:34   
Ana RR
Iv user posted image user posted image probaj dexomen protiv bolova, rastvara se u vodi kao prah. Jako brzo deluje, popusti te za 10ak minuta. Odličan!

Muž manje više isto, ne znam, mada je uspeo da legne na bok kada spava. Vrat ga jako boli, prsti leve ruke trnu i dalje. Ne znam kada će terapije početi da deluju. Ide kod nekog lika u Učiteljskom naselju, duplo je skuplji od nekog ovde kod nas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 11:15:03   
IvanaSK RR
Koristila sam i taj Dexomen i zaboravim da kupim🙄
Mene danima boli desna strana tela,ruka,vrat.ledja...jedva zaspim uvece. Preforsirala sam se na poslu bila..
Verovatno me i glava zato zeza

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 11:17:54   
Ana RR
Pa moguće, da. Mene od kičme i vrata isto boli glava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 11:59:21   
Sanjica26 RR
I ja otkucah post i ode u vetar. Pozdrav svima. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 12:05:54   
vonavoj
Ivana,zato mene glava stalno boli..od vrata,kicme..i meni trnu i ryke i noge..ujutry kad ustanem prva 3 koraka su mi obe noge utrnute..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 13:16:44   
Milena18
Dobar dan!

Sanjice, Ivančice, tu sam user posted image Trudim se da vas čitam ovih dana, ali nije bilo vremena za pisanje. Na poslu opet haos, bila sam i bolesna nešto, a i spremala teorijski ispit za vožnju. Položih ga danas, valjda sledeće nedelje počinjem da vozim.

Moje dete koje ima tri godine je do skoro išlo sa mnom u kupatilo, pa i sad ponekad. Juče ja sedim na WC šolji, i ona ulazi i seda mi u krilo... užas user posted image

Von, šta je bilo sa tvojom masažom, ideš li?

Nadam se da ste dobro vi i dečica i želim vam da lepo provedete ovaj sunčan dan.

< Poruku je uredio Milena18 -- 11.10.2019 13:17:18 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 14:26:26   
IvanaSK RR
Milence,bas mi je drago sto si položila 😘 
Von,mene toliko zeza desna ruka da izbegavam i da kuckam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 14:28:02   
vonavoj
Bila jednom i nemam kad opet..juce je mm dosao u 20h..ne mogu da zakazem kad ne zna nikad kad dolazi kyci..Inace,razmisljam da odwm sa kumom na vikend,18.10 ima tura za Bec 28e,bez spavanja ili Sarajevo- Dubrovnik 50e..cisto da se izduvam malo,a i da tata oset_i kako mi je. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 10/19
11.10.2019 22:51:57   
flamingos
Von,ako,i trebaš da odeš,da se odmoriš.Laku noć želim svima.Budite mi dobro.Ljubite dečicu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 10/19
12.10.2019 6:52:05   
Maraj
Jutro mame
Ja sam fuj od juce.... na poslu me jako bolela glava. Imala sam neke gceve,visoko u stomaku . Kad sam dosla kuci povracala, dijareja.... eto...dobih stomacni od L. Mrzim da povracam....

Mm cuvao decu dok sam ja lezala, kad je doslo vreme za spavanje doveo mi S. S samo sto je zaspala, kad je i ona krenula da povraca...pomislila sam udavice se u povracki. Ma uzas. Nov dusek sav umacan. Nocas isto, jos jednom povracala. Videću kakva ce ona danas biti. Ja pijem samo po malo vode...a S sisa...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 10/19
12.10.2019 7:32:32   
Sanjica26 RR
Au Maraj od svega na svetu mrzim povracanje. Ozdravite sto pre.
Dobro jutro. Poranila sam a ostali spavaju. Nadam se da ce poduze da spavaju da malo uzivam u citanju knjige. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 10/19
12.10.2019 7:37:38   
flamingos
Dobro jutro,može kafica?Dete spava,pa da doručkuje i ide na trening.Maraj,nadam se da si dobro.Pozdrav tebi i svim mamama,kao i svoj dečici.Želim vam prijatan vikend


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 10/19
12.10.2019 8:08:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Von,idi 😀
Maraj,i mene je tako dokacilo pre mesec dana. Kratko je trajalo,ali me uzasno iscrpelo. Mogu misliti kako je tebi,a sad jos i S uhvatilo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 10/19
12.10.2019 8:18:32   
vonavoj
Jutro! Uspela sam sve da spremim za rodjendan,danas od 12 do 15.M je sinoc u ponoc zaspao.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 10/19
12.10.2019 8:29:16   
vonavoj
Maraj,da prodje sto pre,najvise mrzim povracanjebi taj virus ..a kad roditelj pokupi,nema gore.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 10/19
12.10.2019 9:25:02   
Maraj
I naravno ...i mm je zaglavio. Plus moja mama...
Evo samo piskimo na ono mesto gde se ne piski....
Al ajd, samo da ne povracamo. To mi je najgore...

Von jesi uspela sve od M da spremis

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here