RE: Razgovori mama 10/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


smeško -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 12:45:30)

A ima i neka fora da ne smeju vise tura terapije jednu za drugom da zakazuju. Kao, protiv pravila je. A ako nisi ozdravio...🙄





vonavoj -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 13:05:50)

Sanjice,pari ugrabila prve slobodne trenutke,od kad su deca u vrticu.Ja imam upalu misica,od masaze😂Uspela sam da napunim paprike,odem y nabavku,jedva uspavam M i sad bi mogla da spavam,haha..ali tu mi je J,petkom ne spava u vrticu.




pari -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 13:41:40)

Von, bas tako...ja brze bolje da iskoristim svaki moguci trenutak kad su u vrticu jer znam da necu dugo...

Planiramo u decembru u Ameriku, tamo cu po ceo dan biti sama sa njima...A i kad se preselimo jednog dana, isto mi nece biti lako...Tako da bolje sad da uzivam malo dok mogu ☺
Ja bila juce kod ginekologa, kaze da imam polip na grlicu koji bih trebala da uklonim...predlaze intervenciju u kratkotrajnoj opstoj anesteziji...ne znam kad cu to uraditi...jednom moram...




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 13:58:52)



IZVORNA PORUKA: smeško

A ima i neka fora da ne smeju vise tura terapije jednu za drugom da zakazuju. Kao, protiv pravila je. A ako nisi ozdravio...🙄





Kako je to moguće? Ja sam uvek imala 3x10 terapija jer samo 10 nije imalo efekta 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 14:13:32)


IZVORNA PORUKA: smeško

A ima i neka fora da ne smeju vise tura terapije jednu za drugom da zakazuju. Kao, protiv pravila je. A ako nisi ozdravio...🙄




Kod nas uvek zakazuju dve nedelje vezano. Za dalje moraš opet kod fizijatra pa da on odobri.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 14:24:17)

Kljuca mi mozak danas... Poludecu... Ne valja mi dan uopste




nata11 -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 14:39:51)

Pari kolika su decica? Bas htedoh da ti pisem na temu beba u avionu ali nisam jos stigla da je iscitam. Kada su prvi put leteli i kako su podneli?


Mi za NG planirami kraci let i tu sam OK. Ali vec imamo karte za sledeci april  sa presedanjem, put ukupno sto kolima, metroom, avionom 13h i muka me hvata. Tada ce imati 9 meseci pa ce valjda biti bolje, sada je bas zahtevna beba i teska za put od 40 km kamo li vise. 




pari -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 14:42:43)

Nato, meni se pokazalo da je bolje sto su manji. T je putovala i sa 6 meseci pa sa 9 pa sa godinu dana...a M i kao beba i sad sa 5... M je super, samo mu treba malo zanimacije. A sa T se malo mucim. Kad je bila bas beba, bilo je lakse, uglavnom je spavala. Sad vec i njoj treba zanimacija,a tesko je kad se sedi u avionu 9h...

Pisacemo tamo u temi da ne masimo ovde 🙂




flamingos -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 15:05:06)

Bravo Ana.Šta radite mame,jesu li dečica dobro?Evo dete ručalo i odmara,pa da napiše domaći.Ja sam sređivala stan,spremala ručak i očas prođe vreme.Hajd po jednu kaficu,može?Pozdrav svima.Ljubite mališane





vonavoj -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 15:58:03)

Kad bi neko snimao dan mame kod kuce,sta sve uradi,i kad bi za to bila placena..mislim da bi bila bogatasica..muka mi je kuce,i sve jedno isto,a nista se ne vidi.Legla sam na pod,da isteglim kicmu,on mi seo na glavu🙄za 5s prosyo smoki,aj opet usisavaj..I juce i danas je spavao 1h,a ustao u 7..zaspao malo pre 22..to je ok za bebu od 16mesecip😫




lesli -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 16:08:07)



IZVORNA PORUKA: nata11

Pari kolika su decica? Bas htedoh da ti pisem na temu beba u avionu ali nisam jos stigla da je iscitam. Kada su prvi put leteli i kako su podneli?


Mi za NG planirami kraci let i tu sam OK. Ali vec imamo karte za sledeci april  sa presedanjem, put ukupno sto kolima, metroom, avionom 13h i muka me hvata. Tada ce imati 9 meseci pa ce valjda biti bolje, sada je bas zahtevna beba i teska za put od 40 km kamo li vise. 



I ja mislim da je bolje kada su manji. Lakse je. Kada krenu da se okrecu, puze i uspravljaju tesko ih je drzati na jednom mestu i duze zabavljati tako, a pritom sve manje spavaju kako su stariji.




smeško -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 16:14:11)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: smeško

A ima i neka fora da ne smeju vise tura terapije jednu za drugom da zakazuju. Kao, protiv pravila je. A ako nisi ozdravio...🙄





Kako je to moguće? Ja sam uvek imala 3x10 terapija jer samo 10 nije imalo efekta 


Ne znam. Meni su tako rekli za koleno. Salju nazad kod fizijatra, a on mora da saceka jos par meseci. I koleno se oporavilo pre nego sto sam docekala drugu turu.




Maslacak15 -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 16:18:36)

ana je spavala danas 2x po 15 minuta i eno je vileni. Toliko o tome.... Nista Von, a da ga posaljes u vrti i odes da radis?[sm=smiley1.gif]. Mi smo kod svekijevaca praznik je juce bio pa smo spojili. Ali ja imam nekog posla opet. Sad cu da idem da citam.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 16:20:56)

Maslacak,jos nije ni krenuonu vrtic..mesec dana se vrte bolesti..sad je imao upalu usiju..od 14og krece u jaslice.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 16:34:28)


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: nata11

Pari kolika su decica? Bas htedoh da ti pisem na temu beba u avionu ali nisam jos stigla da je iscitam. Kada su prvi put leteli i kako su podneli?


Mi za NG planirami kraci let i tu sam OK. Ali vec imamo karte za sledeci april  sa presedanjem, put ukupno sto kolima, metroom, avionom 13h i muka me hvata. Tada ce imati 9 meseci pa ce valjda biti bolje, sada je bas zahtevna beba i teska za put od 40 km kamo li vise. 



I ja mislim da je bolje kada su manji. Lakse je. Kada krenu da se okrecu, puze i uspravljaju tesko ih je drzati na jednom mestu i duze zabavljati tako, a pritom sve manje spavaju kako su stariji.


Moj Marko sa 3,5 godine ni jedan jedini minut nije odspavao kada smo se vraćali iz Kalgarija [sm=smiley29.gif] krenuli u 3 popodne po Ca vremenu, posle 10 sati leta stižemo u Franfurt gde je tipa 10 ujutru. On oka sklopio nije. Čekićali dva sata tu na aerodromu jer nam je kasnio let za BG, on pun energije a mm i ja ispijeni. Ja sa glavoboljom (nismo još ni poleteli iz Ca, ja se sagla da nešto dohvatim ispod sedišta i lik ispred mene se bukvalno baci u svoje sedište koje me svom snagom udari u glavu, u sekundi me zabolela glava), ne vidim na oči, povraća mi se od bolova... Stigli u BG konačno, on je tek u 6 popodne zaspao i to nisam ni primetila inače mu ne bih dozvolila bar još sat dva. LUDILO!




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 18:26:37)

Mi smo isli danas u set_nju po kisi.Djeci ni kisno odjelo nije pomoglo sta radili po baricama 😂 ali su se bas nauzivali.

Kod mene se pece pita,cijeli stan mirise a ja crkoh gladna 




nata11 -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 19:25:50)

Lesli moje dete spava 2x 20 minuta kud manje od toga 😂😂😂.






branki* -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 19:28:43)


IZVORNA PORUKA: nata11

Lesli moje dete spava 2x 20 minuta kud manje od toga 😂😂😂.




nato,kako mi je milo sto te citam kad pises-moje dete[sm=smiley27.gif]ljubim vas i grlim




vonavoj -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 19:35:18)



IZVORNA PORUKA: nata11

Lesli moje dete spava 2x 20 minuta kud manje od toga 😂😂😂.





Kad krene da puzi,hoda,umorice se,pa ce spavati kao moj,1h!😂😂😂




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 19:47:11)

Drage mame,imam jedno pitanje za vas,kako se salju podaci?Prvi put sam osvojila nagradu i zaista ne znam kako se salju. 




lesli -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 19:59:20)



IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: nata11

Lesli moje dete spava 2x 20 minuta kud manje od toga 😂😂😂.





Kad krene da puzi,hoda,umorice se,pa ce spavati kao moj,1h!😂😂😂



Au, ja mislila da smo bili najgori sa 3 spavnja po 30min dok smo bili manji.A bice ovako kao sto von kaze. Samo vreme koje je budna, nema sanse da ce hteti da sedi na mestu ;)




nata11 -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 20:49:15)

Jojj daj boze zene.


Branki 😘😘
Imas na temi gde si osvojila marketing profil pa njima na pp posaljes podatke. 




branki* -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 20:54:16)

ja nisam u toku,nato..koja je to tema?




Rosita -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 21:01:10)

Dobro veče, mame.
Ja sam u nekom čudnom polumaničnom stanju 😃, umesto da budem mrtva umorna, što i jesam,mozak mi radi 500/h i noću, loše spavam jako, klasika.
N spava u vrtiću ali verovali ili ne, oni još ostaju do 1. Sledeće s. će do 2. Dotle su stigli. Bude ih u 1, ako neko još spava. On pošizi od 18+. U 8 je koma. Ove sedmice smo se organizovali, a sledeće ćemo videti kako ćemo. 
Budite svi dobro, čitam vas i pozdravljam.




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 10/19 (4.10.2019 21:12:35)

Nato, mislim da je ovo odgovor za mene bio. Nasla sam preko kompa pp marketing i tu poslala podatke.Ali me buni sto kad proverim u poslatim porukama nema nista. Pa sada nisam sigurna da li sam poslala ili ne. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>