RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


marketing RR -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (14.10.2019 18:13:27)

Drage mame,

Nigde nismo napisali da treba da nam ostavite veličinu pelena, već samo vaše kontakt podatke kako bi vam set_ za testiranje bio poslat.




kamičak -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (14.10.2019 19:51:44)

Znam da niste, nego meni logika nalaze da priupitam :)





Maraj -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (14.10.2019 21:45:29)

Hvala puno [sm=bravo.gif]




kamičak -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (15.10.2019 10:50:38)

Ovo testiranje je nekadasnji "baby dry izazov" inace.





Mirko Svirko -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (15.10.2019 10:54:18)

Ali ovo je dobra stvar i za mame i za bebe. Posle cemo da citamo iskustva da znamo i mi koje imamo jedno dete, pa mozda dodje drugo. Mi smo koristili onaj pampers pants i bila sam zadovoljna. 




Maria.lev -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (15.10.2019 12:49:42)

Javite utiske 😀





kamičak -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (15.10.2019 15:31:17)

Mislim da ce utisci korisnika biti objavljeni na portalu, bar je tako bilo u slucaju prethodnih testiranja.





lesica -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (15.10.2019 18:46:38)

Jao peleniške [sm=bravo.gif]

D je furao Pampers Active Baby samo tako.
Baš javite kakve su sada kada su modernizovane.




vonavoj -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (18.10.2019 12:27:44)

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2008349-6320.jpg[/img]Hvala! Javljamo utiske!





kamičak -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (18.10.2019 18:10:24)

Stigao je paket,  testiracu ove 2 pelenice i javljam rezultate 😀





Maraj -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (18.10.2019 18:51:05)

I meni stiglo [sm=smiley1.gif]
Javljam utiske [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (18.10.2019 22:02:27)

Čestitam svima,bravooo i za vas i našu RR.Javite utiske,mada,ne sumnjam-jedan je Pampers





Mirko Svirko -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (19.10.2019 0:06:12)

Cestitam mame. Isprobajte sa malisanima. Pisite utiske




Duškić -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (21.10.2019 8:57:18)

Uzivajteee!
Pampers je najbolji!




kamičak -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (21.10.2019 9:53:18)

Uradila sam dvominutni test prema uputstvu. Maramica na kraju nije potpuno suva, ali je blizu. U svakom slucaju pelena brzo upija, velika kolicina tecnosti se sruci odjednom, ali se brzo rasporedi u 3 kanala. Da se covek zapita gde nestade tolika tecnost 😀 Verujem da ne propusta kada se beba prepovije, a to je najvaznije.




Filadendronka -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (24.10.2019 20:15:27)

[img]https://i.postimg.cc/3NBgytSv/FED43971-B33-C-4642-A5-E4-183-EC36916-A7.jpg[/img]


Stigao set_! 




flamingos -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (24.10.2019 23:54:10)

Čestitam Fil,bravo za našu RR i sponzora.Pampers je najbolji❤





mama ivane -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (25.10.2019 8:26:24)

Stigao je set i nama : ako pitate za utiske pa mogu vam reci da je Pampers jedan jedini najbolji , test smo odradili prema uputstvu i maramica nam je ostala suva a inace pampers smo poceli koristiti jos pre 3 godine i ne planiramo da isprobavamo druge pelene
Od nas jedan veliki +




Mirko Svirko -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (25.10.2019 11:08:00)

Cestitam od srca. I mi smo samo pampera koristili i jednom smo dobili na poklon evy baby ako se tako zove.. inace samo pampers i najbolji je.




kamičak -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (25.10.2019 16:22:40)

U moc upijanja nisam ni sumnjala.





Tajčica -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (30.10.2019 18:23:48)

Kako vam se čine nove pelene, javljajte [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (4.11.2019 13:51:02)

Nove Pampers Active Baby pelene za vašu srećnu bebu!

[img]https://i.imgur.com/I2ZXgF0.jpg[/img]

Zaštita + nesputanost = moja zadovoljna beba


Kada beba stigne na ovaj svet zajedno sa njom i mi učimo. Učimo se potpuno novoj ulozi koja za suštinu ima beskrajnu ljubav i pažnju kojima obasipamo to maleno biće. Učimo o svim detaljima koji će upotpuniti zadovoljstvo a beba će nam za uzvrat odgovoriti osmehom i mirom.
Da bi beba bila zadovoljna i vesela, pored naše bezuslovne ljubavi i brige, vrlo je važno i da joj bude udobno, kao i da bude negovana, posebno u pelenskoj regiji.
Zašto je to tako? Jednostavno je - bebe tokom prvih godinu, godinu i po dana provode gotovo 24 sata dnevno u peleni. Zaista, prvih meseci bebinog života čini se da ništa drugo ni ne radimo osim što hranimo i presvlačimo bebu, osluškujemo je i gledamo dok spava.
Iz tih razloga je vrlo važno bebama i njihovim oset_ljivim guzama obezbediti pelene koje odlično upijaju i odvode tečnost, držeći je daleko od njihove oset_ljive kože, čineći je tako suvom i čistom čime se sprečava pojava moguće iritacije i razvoj infekcija.
Kao već iskusnoj mami, primarna stvar o kojoj vodim računa prilikom odabira pelena je dobro upijanje i "izdržljivost" i do 12 sati, iz jednog možda krajnje sebičnog razloga – kompletno svi volimo da neometano spavamo po celu noć bez ustajanja, ali i je isto tako važno da budem sigurna da se nezgode neće dešavati, i da će malena guza ostati suva do jutarnjeg presvlačenja.
Ili recimo situacije koje neminovno slede kroz neki mesec kada krene prvo sedenje, puzanje, prvo uspravljanje, prvi koraci i padanja nazad na guzu, a pelena popusti pod pritiskom i ne upija dobro! Takve situacije itekako volim da izbegnem.


Pelene koje su svakako moj izbor tokom roditeljskog staža sa oba deteta su Pampers Active Baby, jer napomenuh već, ispunjavaju sve moje zahteve - meke, lagane, odlične moći upijanja, sada i sa 2x pojačanom zaštitnom barijerom protiv curenja, obezbeđuju maksimalnu udobnost i fleksibilnost, odnosno drže bebu čistom i suvom bez ikakve zamerke.
Razlog zbog kog Pampers Active Baby upijaju brzo i efikasno tečnost leži u njihovom posebnom dizajnu sa upijajućim kanalima kojima se tečnost ravnomerno raspoređuje i upija, a površina unutrašnjeg sloja koji ide uz bebinu kožu ostaje suva. Sada je i zaštitna barijera protiv curenja 2x pojačana, čime se smanjuje mogućnost za većinu nezgoda. Ono čime sam ja posebno oduševljena je to što upijajući kanali omogućavaju ravnomerno raspoređivanje tečnosti pa nema, ma koliko da je pelena puna, oklembešenosti među kolenima. Tanušne i mekane, maksimalne fleksibilnosti, omogućavaju udobnost dok istovremeno dovoljno čvrsto naležu i prijanjaju uz bebin struk i butine ne žuljajući ih, pa nema sputanosti kada se krene u osvajanje sveta oko sebe.





Naše mišljenje je presudno i najvažnije, ne zaboravite to, i baš zato vas pozivamo drage mame, da se i same uverite, te poset_ite Aksu ili Lilly drogerije gde ćete moći da testirate nove Pampers Active baby pelene. Takođe, pratite #feelitonyourskin na Instagramu, jer vas čekaju brojne zanimljivosti.



PROČITAJ VIŠE >>>

[img]https://i.imgur.com/lvgTQfc.jpg[/img]


Napišite nam zašto je baš Pampers vaš izbor i 10 najbržih mama, koje nisu prethodnog puta već osvojile, će dobiti Pampers Active Baby set_ za testiranje na kućnu adresu!
Nakon testiranja, koje lako možete i sami obaviti, otključajte svoj profil na Instagramu i podelite utiske o novom Pampersu koristeći
#feelitonyourskin
Fotografija sa najviše lajkova će osvojiti vrednu nagradu u decembru!


Organizator takmičenja sve lične podatke koji se dobiju od učesnika, štiti u skladu sa propisima kojima se uređuje zaštita ličnih podataka. Organizator lične informacije dobijene od učesnika sme koristiti isključivo u svrhe za koje su dobijene, odnosno za slanje Pampers Active Baby set_ za testiranje na kućnu adresu.

PROČITAJ VIŠE >>>




mama Jo -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (4.11.2019 14:32:37)

I pored raznih isprobanih drugih pelena pampersu se vracamo jer je najlaksi za menjanje, a i moc upijanja je najbolja!




kamičak -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (4.11.2019 16:03:40)

Prijavljujte se, mame 😃




bubulence -> RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene (4.11.2019 17:26:00)

Evo, mi se prijavljujemo ako uopste treba ovde😁. Mi trenutno koristimo premium care, i sa njima sam bas zadovoljna. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>