|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
16.7.2020 22:56:49   
physio70
Ko sme Srbinu da zatvori granicu kad je uplatio letovanje? To je na kraju samo to-letovanje. Vecini ljudi kao da je bekstvo iz govana koja stiskaju li stiskaju. To je za malo podrobniju analizu. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Letovanje 2020.
16.7.2020 23:00:02   
Didy


IZVORNA PORUKA: branki*

Bice vam super,videces!Oni izgibose oko turizma.



Verujem, Branki, ali smo mi shvatili da letovanje u hotelu all. inc. nije naš koncept letovanja. Ne znači mi ništa da jedem i pijem ceo dan i da se izležavam na ležaljci na istoj plaži 10 dana. Mi volimo da idemo autom, da skitamo, obilazimo okolinu, plaže, arheološka nalazišta, da upoznajemo istoriju, sednemo da večeramo gde nam se sviđa i kad želimo... Kad odeš negde avionom to je malo teže izvodljivo. Nekako se u hotelu osećamo vezani, ne znam kako da objasnim. Takođe volim da istražim mesto u koje idem, da iščitam preporuke šta obići u okolini, koje su poznate plaže, znamenitosti... To sad ništa nisam stigla jer je sve bilo na boom. Kad smo shvatili da ne možemo u Grčku, razmatrali smo prvo Bugarsku (na kratko), pa Hrvatsku, našli već smeštaj, Hrvati nam uveli karantin. Tursku smo u par sati rezervisali, bukvalno na blef i na preporuku agencije. A možda baš zato i bude odlično. Ako ništa, makar ću se knjiga načitati, jer ovo sigurno neće biti aktivni odmor. 😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Letovanje 2020.
16.7.2020 23:02:25   
branki*
Didy,shvati ovako-ovog leta uzivaj kao gospodja ,a slwdeceg se lomataj po grckom krsu😊



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Letovanje 2020.
16.7.2020 23:10:45   
Mirko Svirko
Sanjalice, slika je vrhunska jer je tako stvarnoima dosta ljudi koji  tako misle.

Mi trebali u Italiju ali ne idemo naravno.Didy,  blago vama. Lepo se provedite. Bice vam superrrrr 😊

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Letovanje 2020.
16.7.2020 23:10:53   
Didy


IZVORNA PORUKA: physio70

Ko sme Srbinu da zatvori granicu kad je uplatio letovanje? To je na kraju samo to-letovanje. Vecini ljudi kao da je bekstvo iz govana koja stiskaju li stiskaju. To je za malo podrobniju analizu. 



Ja more obožavam. Moj deda je imao vikendicu u Sutomoru i mi smo tamo provodili celo leto. Od 20. juna kad se raspustimo, pa do 25. avgusta. Meni je more druga kuća, navikla sam na njega i 10-14 dana koliko idemo mi je uvek malo, ali duže ne možemo jer moj muž toliko ima godišnjeg leti. Po prioritetima mi je more na 1. mestu, pa onda jedno 10 mesta prazno, pa onda dalje mogu da ređam. Nije mi ni planina, ni banja, ni selo odmor. Samo more. Zimus sam muža nagovarala da idemo za Novu godinu negde na Tajland da se kupamo. Pošto on voli i skijanje, ipak je njegovo prevagnulo, ali što se mene tiče, ja bih sve prodala, kupila kampera i parkirala ga negde na plaži. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Letovanje 2020.
16.7.2020 23:17:33   
Didy


IZVORNA PORUKA: branki*

Didy,shvati ovako-ovog leta uzivaj kao gospodja ,a slwdeceg se lomataj po grckom krsu😊





Ahahahaha, Branki, dobra si! 😂 Rekla sam mužu - Ovo nam je poslednje ovakvo letovanje, ali s obzirom na okolnosti, daj šta daš. Faliće mi grčki "krš", mi volimo divljinu, ne volimo uređene plaže. Menjala bih turski mermer za grčki "krš" odmah. Mirko Svirko, hvala. 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Letovanje 2020.
16.7.2020 23:20:32   
branki*
Znala sam da ste neka burzoazijska porodica😀

Razumem te,didy.Isto.Odmor nije odmor bez mora.Moja snaja,npr ,ne voli bas.kaze d se vise smori i umori  detetom ,nego kod kyce.Meni mama vise puta kaze,kao,da nisam normalna,gnjavim se sa dvoje male dece po moru i suncu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Letovanje 2020.
16.7.2020 23:34:46   
Didy


IZVORNA PORUKA: branki*

Znala sam da ste neka burzoazijska porodica😀

Razumem te,didy.Isto.Odmor nije odmor bez mora.Moja snaja,npr ,ne voli bas.kaze d se vise smori i umori  detetom ,nego kod kyce.Meni mama vise puta kaze,kao,da nisam normalna,gnjavim se sa dvoje male dece po moru i suncu.



Jao, da si videla kakvi su tamo uslovi bili i kako smo letovali... Kamp je bio hotel s 5* naspram naše vikendice. Ali mi smo bili srećni, družili se s decom iz komšiluka koji su dolazili u svoje vikendice iz raznih krajeva, stvorili uspomene za ceo život, to je jedan divan period mog života. Često sanjam voz i letovanje tamo. Sad je to mom stricu pripalo, nisam bila od 2007. ali me nešto vuče i verovatno će me uvek vući tamo. ❤️ A najverovatnije nikada više neću otići. Moja deca isto obožavaju more i uopšte nisu zahtevni. Uđu u vodu, igraju se bez nas odraslih, sad već odlično plivaju da ne brinem, kad izađu kopaju po pesku, prave kule, na peškiru se kartaju ili čitaju knjige... Kad smo negde u hotelu, odu s animatorima, pola dana ne znam gde su... Stvarno nam nisu opterećenje, čak i kad su mali bili, bili su vrlo nezahtevni i samostalni na moru. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 7:24:11   
Sanjalicaaa
Didy, kad se bese krecete?


Ni nama Turska nije bila u planu. Isto ne volim to sto ne mozes da mrdnes kada odes avionom. Sve i da rentiramo nesto tamo, nemam neku zelju da obilazim Tursku. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 8:43:40   
Didy
Prekosutra, Sanjalice.

Šta su vama opcije?A vidiš, ja već oar godina nagovaram muža da idemo u Istanbul, baš me privlači nešto. Svakako mislim da ovog puta nećemo mnogo obilaziti, ako stignemo da Alanje, biće super. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 9:22:26   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy

I mene Grci nerviraju. Još uvek nisam prežalila planirano letovanje u Grčkoj. U nedelju šaljem gazdarici na Elafonizosu mejl da ipak, uz svu našu dobru volju, ne dolazimo. Otkazujem na bukingu Atinu, Spartu i Solun i počinjem da plačem. Tako mi je nešto teško došlo! Rezervisali još u januaru, mesecima planirali gde ćemo da pravimo usputne pauze, noćenja, šta ćemo da obilazimo... Isplanirala već i Krit za sledeće leto... Sad samo pomeram za jedno leto - Elafonizos 2021. a Krit 2022. Preterujem, znam, ali jače je od mene. 😁Turska mi dođe kao neka jadna uteha... 


Potpuno te razumem.Dok se još uvek nije znalo da li ćemo moći u Grčku, mužu sam rekla - Nije meni zbog mora, meni je zbog Grčke 🙂I potpuno se slažem sa tobom što se tiče All inclusive koncepta.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 9:40:17   
bebilule
I meni je želja da odem u Istanbul, nekada u maju, ali nikako da "stignem". Lovu uvijek ostavim za more, jer i meni će nešto biti ako ne odem svake godine na more. user posted image . Mi smo prve tri godine išli sa mojom mamom, lijepo je bilo sa babom, ali nisam ja baš za te varijante. Prošle godine sam joj nekako saopštila da ćemo samo nas dvoje. I bilo nam je sjajno. M nije imao ni 4 godine, a super se snašao u kampu. Bili smo u takvoj zabiti da ni prodavnicu nismo imali, ujutru samo dođe neki kombi sa hljebom i kiflama. I on išao da nam kupi, čekao po ps-u u redu. Ja kao manijak virila iza tuđih šatora da vidim hoće li znati. Ove godine ćemo sami na rijeku, a pošto bi Neum ostavili za septembar, možda povedemo i babu. user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 14:26:22   
Sanjalicaaa
Volela bih i ja da vidim Istanbul. Nisam nesto preterano zagrejana, ali bih volela da ga poset_im, da skinem sa spiska 🙂
Hteli smo Lefkadu, ali sada i da otvore granice ne pada mi na pamet da idem za Grcku. 

Razmisljam o Antaliji, mada realno nista o Turskoj ne znam. Pa eto, kad se vratis ti pisi kako ste se proveli. 
IZVORNA PORUKA: Didy

Prekosutra, Sanjalice.

Šta su vama opcije?A vidiš, ja već oar godina nagovaram muža da idemo u Istanbul, baš me privlači nešto. Svakako mislim da ovog puta nećemo mnogo obilaziti, ako stignemo da Alanje, biće super. 




_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 14:56:57   
Didy
Važi. I nama je Turska nepoznanica. 🙂

Mi smo prošle godine bili na Lefkadi i nije nam se dopala. Po meni je Lefkada da se slikaš za instagram i da svi kažu - Wow! Kakva boja mora! Nemam želju da ponovim. Moj muž i prijatelji s kojima smo išli su se toliko razočarali da su odmah i Kefaloniju otpisali, u fazonu - Sve je to isto, bili, videli, ne dolazimo više. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 15:10:00   
dunja RR
Didy, gde idete u Tursku? Bliže Antaliji ili Alanji? Mi smo išli pre par godina u Goynik blizu Kemera.

Meni je Istanbul i dalje jedan od najlepših gradova, od svih u kojima sam bila, ali viće neše biti isti, kada Aja Sofija postane džamija za koji dan.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 15:26:22   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy

Važi. I nama je Turska nepoznanica. 🙂

Mi smo prošle godine bili na Lefkadi i nije nam se dopala. Po meni je Lefkada da se slikaš za instagram i da svi kažu - Wow! Kakva boja mora! Nemam želju da ponovim. Moj muž i prijatelji s kojima smo išli su se toliko razočarali da su odmah i Kefaloniju otpisali, u fazonu - Sve je to isto, bili, videli, ne dolazimo više. 


Fatalna greška 😁
Lefkada i Kefalonija definitivno nisu iste. Meni nisu ni za poređenje.
Lefkada ima tu nestvarni boju mora i to je otprilike sve!
Kefalonija ima mnogo raznovrsnije plaže (male, velike, pesak, šljunak, sa gužvom ili bez) a do većine se stiže bez lomatanja i nema problema sa nalaženjem parkinga. Barem ne u julu.Pritom ima Asos, Fiskardo, jezero Melisani... I jedna od najvećih prednosti Kefe je što nije gužva kao na Lefkadi. Na Mirtosu npr nikad nije gužva kao na Porto Kacikiju ili Katizmi. 
Meni je Kefalonija baš prijala ove godine. Nemam tu vrstu oduševljenja kao kad smo je prvi put poset_ili, ali i dalje mi je divna. Bojala sam se da ću nakon Parosa i Krita imati utisak da sam sišla sa konja na magarca, medjutum nije tako. I dalje je volim ♥️

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 18:21:30   
MasnaMasnica
Didy nema krsa kod Kakomire😅. A Lefkada je 0 u odnosu na Elafonisos . Da me ne ceka Krit, Paros ....i jos neka mesta samo bih se tamo vracala....



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Letovanje 2020.
17.7.2020 19:29:45   
Didy
Mašnice, ne staj mi na muku! Još uvek nisam prebolela... Kako objaviš koju sliku, meni se skupi knedla u grlu. Gagana, ja znam da Kefalonija nije isto što i Lefkada, ali mislim da će ovu moju ekipu biti teško ubediti... Možda jednog dana... Koferi gotovo spakovani, vreme leta poznato, eto nas uskoro na brčkanju. 🤞

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Letovanje 2020.
18.7.2020 8:11:43   
gagana83
Mašinice, još nisi ništa rezervisala za sledeću godinu? 😁



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Letovanje 2020.
18.7.2020 9:17:17   
MasnaMasnica
Ne smem. Posto smo ove bili 20 dana. Mm je more preko glave. Rekao je salje me samu avionom...😁😅😅😅



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Letovanje 2020.
18.7.2020 9:18:08   
MasnaMasnica
Didy znam.😄Ali sutra si na moru ne briniiiiiii. Bolje ista nego nista. I uzivaj!



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Letovanje 2020.
18.7.2020 15:20:14   
Didy
Hvala, draga, verujem da hoćemo. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Letovanje 2020.
21.7.2020 13:09:58   
Filadendronka
Didy, kakvi su utisci?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Letovanje 2020.
21.7.2020 13:13:26   
mama Jo
Daaa, Didy, cekamo neku sliku da nam udaris ceznju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Letovanje 2020.
23.7.2020 16:20:46   
Didy
user posted image
user posted image
Evo da cam se javim sa par reči i par slika. 😊Trenutno sam u zenu - čist hedonizam. More je pretoplo i čisto je, što nam je najvažnije. Hotel je odličan, ima sto nekih čuda, nismo još ni obišli ceo kompleks, mada nama realno ne znači ništa sve to. Animacija je isto odlična, uveče bude baš kvalitetan program, a kod nas se ipak na kraju svede na plažu, ležaljku i knjigu. Deca su već izgustirala tobogane za dva dana, kao i luna park. Odlično je ovde, ali nije to naš koncept letovanja kao što sam rekla. 😊
Maske od ulaska na aerodrom do ulaska u hotelsku sobu nismo skidali. Deca ne moraju, al mi smo našima stavili, bilo je čak i beba od par meseci, one, naravno, nisu nosile maske.U hotelu niko maske ne nosi od gostiju, osoblje komplet svi vizire ili maske i rukavice. Stalno se nešto dezinfikuje, donose ti vlažne maramice, svuda su dozeri sa sredstvom za dezinfekciju... Švedski sto je organizovan tako da ne možeš prići hrani, već te osoblje uslužuje, valjda zbog bezbednosnih mera. Hotel nije pun, ali ima solidno gužve. Ovaj naš hotel je ogroman, pa možda zato.Sve u svemu, s obzirom na sve okolnosti, odlično je. Nije kao Grčka, ali neka druga vrsta uživanja. Svako može naći šta mu prija. Meni lično osim kupanja u moru i čitanja na ležaljci ništa drugo za savršen godišnji ne treba. Koji kokteličić malo da doprinese atmosferi i to je to.

user posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.7.2020 16:32:05 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here