|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
23.7.2020 16:23:35   
Didy
Tja, ode mi tri puta ista slika, internet me ovde malo zeza na plaži. Pošto s mob. ne mogu da uredim, ako neko od administratora može nek pobriše iste slike. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Letovanje 2020.
23.7.2020 16:23:38   
mama Jo
Didy, izgleda odlicno!! Samo uzivajte, uzivajte i uzivajte user posted image

A kako je na plazi, je l'' guzva?

< Poruku je uredio mama Jo -- 23.7.2020 16:24:08 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Letovanje 2020.
23.7.2020 16:28:36   
Didy
Ma kakvi, nema gužve. Puno hotela nije uopšte otvoreno. Vodič nam je rekao da je Alanja skoro kao grad duhova i da je ovo pravo vreme za uživanje i obilaske jer nema mnogo gostiju. Rusi ovde inače dominiraju i svi pričaju ruski (sreća pa mm odlično govori, a ja razumem i pomalo pričam jer sam slušala 4 semestra na faksu ruski), a sada uh uopšte nema. Nisam sigurna zašto ne mogu da dođu trenutno, ne pratim baš toliko. Nemci takođe ne mogu, nema ih uopšte. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Letovanje 2020.
23.7.2020 16:32:34   
Sanjica26 RR
Sredjeno Didy. Uzivajte. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Letovanje 2020.
23.7.2020 17:03:24   
Didy


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Sredjeno Didy. Uzivajte. user posted image



Hvala, draga. I hvala. 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Letovanje 2020.
23.7.2020 17:31:27   
pari
Divno Didy! Uživajte!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Letovanje 2020.
23.7.2020 17:54:32   
flamingos
Divno,uživajte.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Letovanje 2020.
24.7.2020 19:12:39   
Didy
Hvala svima. Uživamo. 🙂Za sutra sam zakazala hamam, tursko kupatilo, spa, piling i masažu. Kad je bal, nek je maskenbal. 😎

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Letovanje 2020.
24.7.2020 19:23:28   
flamingos
Divno Didy-kad je bal,nek je maskenbal.Uživaj.👍


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Letovanje 2020.
24.7.2020 19:41:46   
Khaleesi
Didy blago tebi uzivaj 😜💕


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Letovanje 2020.
24.7.2020 19:54:51   
physio70
Didy ti umes da uzivas.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Letovanje 2020.
24.7.2020 22:39:05   
Didy

IZVORNA PORUKA: physio70

Didy ti umes da uzivas.


Shvatila sam da ako sama sebi ne ugodim, niko drugi neće. Inače i kod kuće idem jednom mesečno na masažu celog tela, a kad smo bili u Tunisu pre par godina išla sam u hamam i na masažu, pa me baš zanima kako je u Turskoj, u kolevci hamama. Drugarica mi je pre par godina pričala da je u Turskoj na letovanju sve pare dala na masaže. Mora da je dobro. Samo da ne bude - Radoznalost je ubila mačku. 😁



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Letovanje 2020.
24.7.2020 22:40:41   
Didy

IZVORNA PORUKA: physio70

Didy ti umes da uzivas.


Shvatila sam da ako sama sebi ne ugodim, niko drugi neće. Inače i kod kuće idem jednom mesečno na masažu celog tela, a kad smo bili u Tunisu pre par godina išla sam u hamam i na masažu, pa me baš zanima kako je u Turskoj, u kolevci hamama. Drugarica mi je pre par godina pričala da je u Turskoj na letovanju sve pare dala na masaže. Mora da je dobro. Samo da ne bude - Radoznalost je ubila mačku. 😁



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Letovanje 2020.
24.7.2020 23:46:50   
physio70
Nece ovu macku. Kad si vec tamo probaj sta mozes.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Letovanje 2020.
25.7.2020 14:36:48   
dunja RR
Didy, ja sam za prvo letovanje sa S, ciljano htela Tursku, da se odmorim kao čovek. Turci su uslugu digli na jedan ozbiljni nivo, u odnosu na Grke, zato što moraju da nadomeste to što im je more manje lepo od grčkog, ali daleko od toga da nije lepo i njihovo, lepo je. Mi smo bili u Kemeru, i tamo su plaže peščane, nasipaju ih peskom. Sva je kako si i ti rekla, animacija, hrana, smeštaj, sve im je perfektno. Ja sam kažem tada ciljano htela baš to, i dobila sam šta sam htela. Nakon toga smo konzumirali samo Grčku, jer su nam obavezne te šetnje uveče, njihovim uličicama. Možda bi opet dok je M mala razmatrala Tursku da nije korone, i da nisu Turci ovako bezobrazno digli cene. Mi smo pre 5 godina isti aranžman platili duplo manje u odnosu na to koliko sada košta usluga po istim parametrima. Mislim da koliko god im bila dobra usluga, ne vredi toliko. Pre bih za te pare otišla na Kubu ili Maldive.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.7.2020 14:38:05 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Letovanje 2020.
25.7.2020 14:51:56   
dunja RR
E da, mi kada smo bili, u našem hotelu bile su samo 3 porodice iz Srbije, ogroman hotel je, ali nije zgradurina, nego je napravljen iz bezbrojmanjih paviljona kao neki srednjevekovni zamak, i najzeleniji je hotel na tom potezu, sav je u stogodišnjem drveću, neverovatno visokom, a paviljone su pravili između tog drveća. Što se gostiju tiče, najviše je bilo Rusa i Turaka, i tada sam shvatila koliko smo mi zapravo mali, Rusija i Turska su dva ogromna carstva. Zaposleni u hotelu, konobari, kuvari i spremačice su Kirgizi, jedino je glavni animator bio Turčin, a animatorka Marija Ukrajinka. Turci neće da rade te slabije plaćene poslove, zato i primaju Kirgize, siromašan ali vredan narod. Ne znam da li je i ove godine tako, zbog virusa.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.7.2020 14:55:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Letovanje 2020.
29.7.2020 22:35:43   
Sanjalicaaa

Didy, koja je cena te uzivancije?I sta ste radili uvece?
IZVORNA PORUKA: Didy

Hvala svima. Uživamo. 🙂Za sutra sam zakazala hamam, tursko kupatilo, spa, piling i masažu. Kad je bal, nek je maskenbal. 😎




_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Letovanje 2020.
30.7.2020 14:35:57   
Sanjalicaaa
Didy, i kakva im je klopa?

Ne znam da li da nosim neke grickalice za decu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Letovanje 2020.
30.7.2020 14:43:09   
flamingos
Sanjalice,kad putujete?Srećan put,uživajte,pa se javi tvjim drugaRRkama.❤


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Letovanje 2020.
30.7.2020 15:14:09   
mama Jo
Didy, jeste se vratili?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Letovanje 2020.
30.7.2020 17:31:13   
dunja RR

Ja mislim da je klopa ekstra,nama je bila ali i inace mislim da je turska kuhinja jedna od najboljih na svetu,budi bwz brige. Meni je S imao 15 meseci kada smo bili i sve je jeo,jer je izbor u hotelu bio ogroman.
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Didy, i kakva im je klopa?

Ne znam da li da nosim neke grickalice za decu.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 17:11:12   
vocicana
Didy, uzivajte, za nas samo malo, kada ti donesu neki lep hladan caj sok, sta god, pomisli na nas, kuvane noge ovdeuser posted image .
No kada smo na temu slikanja i slika, nisam znala da je trend slikati gole guzice, da izvinete, tako od nazad naglasiti prelepe obale mora.
Moram da to napravim i ja, samo sto kod mene, me treba mnogo vezbanja, ja to drzim pod kontrolom godinama.
Volim Grcku, nadam se sledece godine, da obidjemo nesto novo i lepo. Muz je jako raspolozen. Atina mi je velika zelja, sigurna sam da ce mi biti ispunjena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 17:58:49   
flamingos
Ha,ha,Voci,nisi znala za taj trend i modu?Svašta zarad lajkova,čega već.I ja se nadam da ti se želja ispuni,pa da nam plšalješ fotke-po svom izboru.😀


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 18:50:54   
emicaa
Nesto mi zapade za oko,nakon hamama se Didiy nije vise javila.Jel treba da brinemo 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 18:52:53   
Sanjica26 RR
Emi, Didy se vratila. 😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here