|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
28.9.2020 16:48:19   
dunja RR
Ringerajka MojMiki prodaje kožnu obuću i torbe, meni su njeni modeli jako lepi a cene su sasvim ok s obzirom da je koža, evo link do IG KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cipele i torbe
29.9.2020 7:43:31   
mikica88
Dunja sad sam pogledala bas ima lepih.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 13:11:49   
Ana RR
Konačno sam ih kupila juče user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.10.2020 13:12:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 13:23:38   
pari
Super su! Baš sam u drugoj temi pitala kakve su...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 13:34:52   
Milena18
Ana, baš su dobre! 
Ja sam kupila skoro ove bordo. Jako su mi udobne i lepše izgledaju uživo. 
user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 13:49:24   
Ana RR
Pari, Milena, hvala user posted image

Merkam ih od zimus ali nikad nisu na popustu a skupe su. I juče ih probam i kaže prodavačica kako imaju akciju - 20% na dva artikla i 30% na tri artikla i kaže ako hoćete javiću vam ako dođe neko da nešto kupi pa da podelite popust. I zove me ona zaista, kaže dve žene kupuju pa ako dođem i ja imaćemo po 30% popusta haha. Tako da sam ih dobila po finoj ceni. Gledala sam da mi ih tata donese iz Nemačke ali tamo su još skuplje. Ja imam njihove i zimske, goretex, odlične su.

Milena, baš su ti lepe cipelice user posted image odavno nisam nosila tako nešto a imala sam slične davno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 13:55:24   
pari
Super Ana, meni trebaju takve neke, tople



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 13:59:22   
Ana RR
Pari, zimske su tako tople a nepromočive. Negde sam stavljala fotku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 14:11:53   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

To su ove cipelice klik i klik


Kupila sam cipele 🥰

user posted image

Dobijaju se još jedne pertle uz njih, obične.

Snimila sam i ove klik ali njih ću kasnije, tanke su za zimu.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 14:19:04   
Sanjica26 RR
Milena, mnogo su slatke. Volim takav fazon.


Anci, vec ti rekoh slatke su

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 15:05:02   
gocic
Gde si ih kod nas kupila? U Bg, u kojoj radnji.
Bas mi se dopadaju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 15:10:37   
emicaa
Anci svidjaju mi se.

Milena tvoje su mi mnogo slatke.Ja sam kupila prije par dana ove,nije da au mi trebale ali su snizene 75%.Ostao mali broj.Olatila ih 8e 😅
user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 15:22:14   
Ana RR
Emi za 8 evra neka ti i stoje u ormaru pa se isplati user posted image

Gocic, ne znam koga pitaš? Milenu ili mene?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 16:14:28   
emicaa
Nekad uopste nije lose nositi mali broj 😅



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 17:44:59   
Ana RR
Gde loše, uvek nađete super modele. A mi što nosimo 39 smo najgori, redovno nema brojeva za nas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 18:14:33   
gocic
Ana, mislila sam na tebeuser posted image , Milenine znam gde imaju, bas moja prijateljica ima iste.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 18:23:01   
Ana RR
Haha nisam bila sigurna user posted image to su Ecco, kupila sam ih u radnji u Ada TC.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 22:21:33   
vonavoj
Milena,emelie marka? Imam ja njihove i cipele i 3 para cizmica..odlicne su.a jeftine..jedne sam platila 1500din..sve na akciji..

Ana,savrsene su!Emice,ja bi takve kao tvoje.prelepe su!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 22:31:07   
Sanjica26 RR
I meni su Emicine predivne. Ima li 36 za meneuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 22:31:46   
Sanjica26 RR
Von, ja imam njihove baletanke. Jedne krem, a druge teget. Bas sam ih platila jeftino.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cipele i torbe
12.10.2020 22:50:35   
Milena18
Emice, lepe su čizmice.

Da, Von, te su. Nisam ih kupovala do sada. Uzela sam sebi ove a M gumene čizmice. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cipele i torbe
13.10.2020 10:56:02   
emicaa
Iznenadila sam se kako su tople,od kako sam ih kupila stalno njih nosim i nijednom mi nije bilo hladno po nogama.Jos mi trebaju neke za snijeg,ali neke da mogu i na sankanje i ovako svaki dan kad pada



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cipele i torbe
1.11.2020 21:18:16   
jess021
Da li neko zna za Obuca nbss, nasla sma ih na Ig i neke super cizme, trebalo bi da su kozne, ali bih volela da ih neko preporuci 😀



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cipele i torbe
2.11.2020 8:12:54   
jess021
Neko bar? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cipele i torbe
2.11.2020 8:15:39   
Sanjica26 RR
Ja prvi put cujem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here