|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.10.2012 17:30:20   
MicinaMama
hahahahahaha.....joj kako sam se ismejala sta ste sve pisale!user posted image ...ma sve mi je vrh!Ili ova sto je trazila praseuser posted image u spajzu ili ubijen komsija macetomuser posted image ...ahahahha

kao sto se moja sestra izvalila dok su bili manji ona i njen rodjeni brat...

Isli oni iz sela i nisu imali prevoza,tj nije bilo busa.I pita ona striku kako ce se sada vratiti kuci;a striko odgovori da ce ici STOPOM(stopirati)....a ona se okrene prema bratu i u strahu i cudjenju pita: joj Dragane sada ce TOP doci po nas!user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.10.2012 19:38:22   
jovana13
zovem malopre majku i nakon duzeg cekanja ona se javi. Ja pitam sto se ne javljate? Ona mi odg Prala sam sudove pa dok sam stigla do telefona. Ja: a sto se Mina (moja sestra koja je dosla kod njih sa cerkicom) ne javi? Moja majka: Mina jede dete! Umesto Mina hrani dete. Pukla sam od smeha! P.s. Majka mi je plavusa user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
31.10.2012 15:17:00   
Meisje
Biseri pacijenata: Doktorka, pomagaj, muž mi uginuo

- Moj muž je uginuo! Nije sasvim, nego figurativno. Ma bio danas kod kardiologa. Radili mu akage, kagebe (ekage, prim. aut.), koreografiju (koronarografiju), sve komplet snimili na dividi. Sada je dobio snimak, kažu da mu je sve dobro, a on samo što je živ... Ovo nije šala, već razgovor pacijenta i lekara iz Hitne pomoći koji se našao u knjizi bisera „Smeh kao lek“.

Imam kulturu u mokraći

- Mi smo svi u kući nekako virusavi. Evo već dvadeset dana traje ovaj napad virusa na nas, a meni su još našli kulturu i u mokraći i u vagini. Šta sad da radim?

„Poštena žena“

- U strašnoj sam dilemi. Ja sam jedna poštena žena, a sramota me što vas ovo pitam. Ali moram, pa kud puklo da puklo. Dobila sam petu grupu sekreta od dečka, pa me interesuje da li ja to mogu da prenesem mužu?

Simbolična stolica

- Kakva mi je stolica? Sumnjiva! Malo ide normalna, a malo simbolična.

Ide i napred i nazad

- Znate, neću puno da vas zadržavam. Ja sam stara beogradska dama. Hoću samo da vas pitam. Imam strašan enterokotlet (enterokolitis), a popila sam onaj lek za ispišavanje, pa sad mi ide i napred i nazad, a ja ne znam šta je od čega?

Piletu pala glava

- Znam da to nije vaš faktor (fah), ali gde se voze pilići kad im padaju glave?

Tri glicerida

- Imam ona tri glicerida i sva tri su povišena. Šta sad da radim, da je bar jedan, lako bih ja izašla s njim na kraj!

Ugalj iz kante

- U komi sam. Imam proliv već treći dan, a popio sam ono ćumurče (medicinski ugalj), ali mi ništa ne pomaže. Mala doza? Pa nisam ga ja pakovao, nego ona iz apoteke. A da uzmem domaći iz kante, dve kašike?

Vagina pektoris

- Ja imam onu vaginu (anginu) pektoris, a sad me boli stomak. Gde me boli? Pa ovde u Mirijevu!

Brat ima ginekološki problem

- Ja sam jedna baka, a zovem za mog brata. Ja sam mu glavna za doktore, sve znam koga ću da zovem. A sad da pitam. Boli ga ceo donji stomak, pa se plašim da nije nešto ginekološki ili urološki?

Treba mi štelovanje

- Bila sam danas na skenderu (skeneru), glava mi zuji ko koncertna dvorana. Je l’ može neko da dođe da me našteluje?

Jeste li čovek ili bankomat

- Dobro veče! Je l’ da pričam? Jeste li vi sad pravi čovek ili ste onaj bankomat od automata?

Kola za klipana

- Dajte mi, molim vas, jedna kola s krevetom. Ležeća. I Interventnu brigadu (?). Da, za ovog mog klipana. Mislim sina, ali on je veliki, treba velika kola. Gde idemo? U Institut za majku i sina!

Ujeo ga miš u Švedskoj

- Moje dete je ujeo miš. Koliko ima godina? Napunio je trideset pre neki dan. Za šta ga je ujeo? Zato što ga je hvatao! A vi pitate gde ga je ujeo? U Švedskoj, on tamo živi. A za koji deo tela? Pa za prst! Zato što je hteo da ga izbaci napolje. Ali tamo je sada hladno, pa se miš nije dao tako lako, neće ni on na zimu!

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.11.2012 15:06:06   
Sesilija 83
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.11.2012 16:27:09   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Meisje


„Poštena žena“

- U strašnoj sam dilemi. Ja sam jedna poštena žena, a sramota me što vas ovo pitam. Ali moram, pa kud puklo da puklo. Dobila sam petu grupu sekreta od dečka, pa me interesuje da li ja to mogu da prenesem mužu?



Jeste li čovek ili bankomat

- Dobro veče! Je l’ da pričam? Jeste li vi sad pravi čovek ili ste onaj bankomat od automata?



user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
6.11.2012 0:47:34   
Jole84
Jaoj Mei,stomak me zabole user posted image
vagina pektoris user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2012 10:45:10   
jole82
Otvaraju meni trudnicki karton u bolnici..tad sam bila neka 14-15 nedelja..jos nismo znali pol bebe(bitno za kasnije)..a i mm i ja radimo tamo(isto bitno jer nas oboje znaju)...
I sestra me pita za podatke..ime, prezime, ime oca, broj telefona...bla bla
i postavi pitanje "Ime oca deteta?"
A ja shvatila da me pita za ime deteta i sad u cudu je gledam i mislim se pa ja jos ne znam ni pol a kamo li ime i odgovorim onako zblanuto
"Pa otkud ja znam"user posted image
Posle smo se naravno smejali kad sam skapirala sta sam rekla user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2012 10:46:15   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2012 10:52:17   
NadaR
user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2012 10:54:05   
tijatija

IZVORNA PORUKA: MicinaMama


Isli oni iz sela i nisu imali prevoza,tj nije bilo busa.I pita ona striku kako ce se sada vratiti kuci;a striko odgovori da ce ici STOPOM(stopirati)....a ona se okrene prema bratu i u strahu i cudjenju pita: joj Dragane sada ce TOP doci po nas!user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2012 10:54:37   
jole82
user posted image Jel vidis Verka...al mm mi je "vratio"
Dan posle svadbe (pre 2 meseca...ja trudna 6. mesec) ja dobijem takav napad migrene sa povracanjem, da nisam mogla ni vodu da popijem..i mm me spakuje u kola i pravac hitna (ista bolnica inaceuser posted image )
Odmah me odvedu u stacionar na infizuju i injekcije a on na salteru predaje moje papire...
Ruke mu sa sve SVEZOM BURMOM naslonjene na onaj pult, daje setri knjizicu i kaze doveo sam DEVOJKU, ona je vec legla pa evo njene knjizice...i sestra ga onako pogleda i kaze "Devojka? Ona trudnica?"...On: "Da da...i ona je koleginica ovde!"
Hahahauser posted image bas me je zakopao...posle smo se zezali da mi je vratio sto ne znam ko je otac detetauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2012 10:57:24   
tijatija
Jole , dobro da ga nisu pitali : zna li tvoja devojka da imas zenu user posted image user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2012 10:58:09   
jole82
Hahaha..ili...zna li ti zena da ti je devojka trudna koleginica user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
11.5.2013 11:08:43   
Figaro88
user posted image
Pricamo ja,moja mama,brat,tetka,drugarica.... o problemima sa ostajanjem u drugom stanju,i kazem ja-`Ma vidis da ni meni ni Jovici ne ide bas najbolje`
A moja mama onako iznenadjeno se prodere-Pa zar vi TO radite!?user posted image


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
11.5.2013 11:20:57   
sneza24
Figaro user posted image


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
11.5.2013 13:25:41   
branki*
kako sam se ismejalauser posted image sama sa sobom,naglasuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
11.5.2013 13:32:33   
Sanja90
ahahahahahaaha jao boli me stomakuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
11.5.2013 14:07:56   
Sanja90
e da vam ispricam ovo: Pita mene baba(mamina mama) a tu i sva ostala rodbina: "Jeli jel znas ti onaj sok na E ima tri slova?" i ja kazem da ne znam,a ona meni da pogadjam i sad lupamo svi redom bezveze,kaze ona nije ni jedan,a mi svi u glas: "pa kako se zove sok?!!!" kaze ona: "ANANES!!!!"(misleci na ananas)user posted image user posted image Mi u smeh sok od 3 slova koji pocinje na E-ANANESuser posted image

Pravim ja narukvice za decu i zaboravim ih kod kuce. kaze meni mm:
-"A lepo sam te pitao jesi li ih ponela, a ti kazes da jesi" A ja njemu:
-"Ja se ne secam da si me pitao,jer da si me pitao,ponela bih,uopste mi nije jasno kako sam ih zaboravila"
- "pa kad si glupa"
Ja onako sva besna mu kazem:
-"Zaboravnost nije odraz gluposti, nemoj da si glup"user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
11.5.2013 23:41:40   
leamalamut
Jedan moj drugar prepricava pricu o nekom svom poznaniku koji ima dvoje dece . I sad pitam ja njega, koliko je to drugo dete na sta ce on ,, pa onako vec veliko SAMOHODNO '' user posted image user posted image user posted image , inace elektroinznjer :)
Opet isti drugar , prica je o kilogramima u trudnoci , i ja pricam koliko sam dobila , a on ce ,, Pa da , tu je beba,posteljica,ADITIVI'' user posted image user posted image mi smo popadali , kakvi aditivi ni danas danju nam nije jasno

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.5.2013 9:12:56   
Trcosava
Pa ja ne verujem da nisam ispisala biser mog zeta. Naime, radio je na radiu, najavljuje on pesmu: ''A sada, najnoviji hit Bob Marley-a - Sun is Shining'' user posted image

Zove ga moja sestra, kaže mu da je Bob mrtav, da je to remix (inače on je tonac na radiu bio), tek završava se pesma, i eto ga moj plavi zet ''Uf, ja reče novi hit, a čovek odavno mrtav'' mila majko, pa bre njega čuo ceo Železnik i okolina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
29.9.2013 23:23:11   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: Olga RR

prica mi prijateljica : cita njen muz novine i cita naslov naglas sav zbunjen : ubio komsiju macetom
i pita je : zamisli kako se mace namucilo user posted image
totalno je smetnuo da postoji i maceta
isti prijatelj cita neke novine ala zona sumraka i procita kako su u nekom jezeru nasli cudoviste " gore prekriven krljustima a dole taman "
i sav u cudu pita taman cemu user posted image


Ahahahahahaha,toliko se smejem da mi se bukvalno vrti u glavi od nedostatka vazduhauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
29.9.2013 23:44:56   
dijana1*
Pre par dana sam bas odvalila glupost i jos uvek me zezaju kada dodjem u prodavnicu user posted image
mesar: izvoli komsinice
ja : izdinstaj mi oko 700-800 g mesa
mesar : mislis da ti isfasiram user posted image


(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
29.9.2013 23:54:46   
Ana RR
user posted image on ne zna da se trudnica ne odbija user posted image trebao je bez pitanja da izdinsta meso user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
30.9.2013 0:01:10   
dijana1*
Upravu si Ana, jos on treba da se stidi user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
21.10.2013 16:57:38   
Biserce
Ja trudna sa V 8-9mes, moj srednji brat vozi mene i oca kod njih kuci i vozi kao manijak preko rupa, ja mu vicem da vozi polako a tek ce nas otac: POLAKO STEVANE, IZAZVACES JOJ KONTRADIKCIJE:D:D:D
Moj otac: juptup-youtube
moja majka: hedersoders-head and shoulders.
Moj najmladji brat dok je jos bio mali: OSOBA BIN LADEN, peva PROLECE NA MOJE RAMENICE umesto PROLECE NA MOJE RAME SLECE, u prodavnici trazio FA SAPUN DRECAVO ZELENE BOJE
seticu se ja jos

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here