RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu >> Zabava



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (21.10.2013 17:21:52)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Pre par dana sam bas odvalila glupost i jos uvek me zezaju kada dodjem u prodavnicu [sm=smiley36.gif]
mesar: izvoli komsinice
ja : izdinstaj mi oko 700-800 g mesa
mesar : mislis da ti isfasiram [sm=jezicek.gif]




Koji lik Dijana [sm=bravo.gif]




Didy -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 12:55:31)

Profesor fizike prolazi holom gimnazije na odmoru i baci pogled na dvorište i vidi svoju učenicu s cigarom. Vraća se i govori - Pušiš? Puši, puši, pušićeš ti meni u avgustu.[sm=smiley36.gif]




Janncica -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 12:57:25)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 12:58:45)

Ajajajajaj! [sm=smiley36.gif] Kako dobra tema, nism je videla dosad.




Didy -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 13:00:31)

Moram još jednu foru iz klupe iz svojih gimnazijskih dana - Čas biologije, radi se genetika. Pita profesor - Kako je moguće da mama ima plave oči, tata zelene, a beba crne? I dobacuje glavni miner iz poslednje klupe - Mora da je komšija umešao prste! Profesor prilazi dnevniku, otvara ga i kaže - Evo tebi 1 iz biologije, prsti s tim nemaju nikakve veze.[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 13:03:20)

[sm=smiley36.gif]Didy baš ste bili otkačeni[sm=smiley36.gif] umirem od smeha i za onu prvu a i za ovu drugu foru




milicicak -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 13:03:39)


IZVORNA PORUKA: Didy

Moram još jednu foru iz klupe iz svojih gimnazijskih dana - Čas biologije, radi se genetika. Pita profesor - Kako je moguće da mama ima plave oči, tata zelene, a beba crne? I dobacuje glavni miner iz poslednje klupe - Mora da je komšija umešao prste! Profesor prilazi dnevniku, otvara ga i kaže - Evo tebi 1 iz biologije, prsti s tim nemaju nikakve veze.[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif]

Bravo za minera jer je odgovor tacan, doduse jeste i profesor u pravu, nisu se tu umesali prsti [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 13:19:38)


IZVORNA PORUKA: Didy

Profesor fizike prolazi holom gimnazije na odmoru i baci pogled na dvorište i vidi svoju učenicu s cigarom. Vraća se i govori - Pušiš? Puši, puši, pušićeš ti meni u avgustu.[sm=smiley36.gif]

Još da joj je i zapevao ''fa fa la si mi ti fala ti'' [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 13:27:07)

Moj muž je pun tih nekih fora
Pre neki dan me pita: Znaš ti ko je ginekolg?
Ja se čudim šta mu je
A on kaže: To je jedina osoba koja traži problem tamo gde svi traže zadovoljstvo
Pala sam od smeha[sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 13:50:08)

Hihihi, Vikiveki.
Setila sam se sad najsmešnijeg lapsusa koji sam ikad čula. Opet srednja škola, u nekom smo samostanu i fratar priča o istoriji samostana, kad moja drugarica na sav glas - Joj, kolike orgije! I mi svi, ne verujući svojim ušima, okrećemo se ka njoj, a ona gleda u pravcu orgulja i nije joj jasno zašto smo je svi pogledali. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 13:55:33)

A ima mm i bisera sa posla...Priča mi kako je jedna njegova koleginica inače plavuša jedan dan kada je videla da su njihovom kolegi Banetu dali ključ rekla:" A možete li i meni da narežete novi ključ,samo da na njemu piše Jelena a ne Bane?"[sm=smiley36.gif] Svi su popadali a ona nema pojma da se smeju njoj jer dobro je poznato da je Bane urezano na svim ključevima koje pravi taj proizvođač[sm=smiley36.gif]




Štetica -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (12.11.2013 22:36:48)

Koleginica ide u market(koji nam je i uz stan i uz lokal) i pita treba li mi sta,ja odgovaram kupi mi jedne cigare da neidem i ja. Vraca se ona i crkava od smeha,
Ja: Sta se desilo?
Ona: Zaboravila sam kako se zovu te tvoje cigare?
Ja: I?
Ona: Pa rekla sam Sinisi,daj mi ono sto B pusi?
Ja: I?
Ona: Pa poslao ti ovo da pusis.(Sreca pa je decko zapamtio)
A najcrnje je sto smo se mi u to vreme muvalii sto jes ko zna koliko ljudi to culo.




jovicaa -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 8:42:37)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Pre par dana sam bas odvalila glupost i jos uvek me zezaju kada dodjem u prodavnicu [sm=smiley36.gif]
mesar: izvoli komsinice
ja : izdinstaj mi oko 700-800 g mesa
mesar : mislis da ti isfasiram [sm=jezicek.gif]



[sm=smiley36.gif]




minnica -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 8:49:59)


IZVORNA PORUKA: Didy

Profesor fizike prolazi holom gimnazije na odmoru i baci pogled na dvorište i vidi svoju učenicu s cigarom. Vraća se i govori - Pušiš? Puši, puši, pušićeš ti meni u avgustu.[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif] I razredni mog brata je imao sličan ispad, samo je poslao dete da ide kući i puši mami i tati. [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 9:09:01)

[sm=smiley36.gif]

Nama je tako nastavnik fizičkog rekao "Opet su mi devojke pušile u svlačionici!" [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 9:11:19)


IZVORNA PORUKA: Peace*

[sm=smiley36.gif]

Nama je tako nastavnik fizičkog rekao "Opet su mi devojke pušile u svlačionici!" [sm=smiley36.gif]

E ovo je baš žestoko[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 9:11:43)

Pre neki dan, deca trče sa starim mobilnim telefonima i igraju se rata, PŠ PŠ PŠ... ja spremam po kuhinji i kažem "Deco, pištolji nisu za pucanje već za telefoniranje!", oni me čudno pogledaju i nastave. Ja opet "Deco, pištolji nisu za pucanje već za telefoniranje!"... brat me gleda i kaže "Jesi ti svesna šta si rekla!?" [sm=smiley16.gif]




Ana RR -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 9:48:16)

[sm=jezicek.gif]




Peace* -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 9:50:09)


IZVORNA PORUKA: Didy

Moram još jednu foru iz klupe iz svojih gimnazijskih dana - Čas biologije, radi se genetika. Pita profesor - Kako je moguće da mama ima plave oči, tata zelene, a beba crne? I dobacuje glavni miner iz poslednje klupe - Mora da je komšija umešao prste! Profesor prilazi dnevniku, otvara ga i kaže - Evo tebi 1 iz biologije, prsti s tim nemaju nikakve veze.[sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Peace* -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 10:02:54)

prica mi prijateljica : cita njen muz novine i cita naslov naglas sav zbunjen : ubio komsiju macetom
i pita je : zamisli kako se mace namucilo user posted image
totalno je smetnuo da postoji i maceta


hahahahaha do suza sam se nasmejala.


Moja drugarica svojoj koleginici iz kancelarije (koja je žena u godinama),nakon što se opekla na pećku,pita brzinom svetlosti: "Iskeca li se? " user posted image user posted image htela je naime da pita da li ispekla,al se ušeprtljala jezikom user posted image


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]






jess021 -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 10:18:50)

Sinoc u Slagalici pitanje kako se zove trka koja se vozi oko Italije i devojka kaze Tour de France i skonta sta je rekla[sm=bravo.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (13.11.2013 10:44:37)


IZVORNA PORUKA: Peace*

[sm=smiley36.gif]

Nama je tako nastavnik fizičkog rekao "Opet su mi devojke pušile u svlačionici!" [sm=smiley36.gif]



hahah ovo me podsetilo u gimnaziji u trecoj godini prvi cas u polugodistu iz logike i ja kasnim i kazem profesoru "nisam znala da ste nam usli"[sm=smiley36.gif] ceo razred zajedno sa profesorom se povaljao od smeha. Naravno imala sam 5




Didy -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (14.11.2013 12:24:04)

U osnovnoj školi pita nastavnik redara ko je odsutan sa časa i drugarica moja nabraja. Pita nastavnik - Pa, dobro, gde su svi oni? Kako ih danas toliko fali? Kaže ona - Slava im. [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (14.11.2013 13:25:11)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Peace*

[sm=smiley36.gif]

Nama je tako nastavnik fizičkog rekao "Opet su mi devojke pušile u svlačionici!" [sm=smiley36.gif]



hahah ovo me podsetilo u gimnaziji u trecoj godini prvi cas u polugodistu iz logike i ja kasnim i kazem profesoru "nisam znala da ste nam usli"[sm=smiley36.gif] ceo razred zajedno sa profesorom se povaljao od smeha. Naravno imala sam 5


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
MiLj ti si izgleda oduvek bila sklona sek*i ispadima. [sm=smiley36.gif]




Sesilija 83 -> RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno) (6.12.2013 22:49:45)

hihihi sto se pusenja tice....
kraj trece godine srednje,i posto smo imali neke ocene zakljucene na te casove nismo isli, a ja dva dana pre toga se nesto kladila sa drugom i izgubim oplkladu(ako izgubim ja da pocnem da pusim a ako izgubi on da prestane) i seli mi u dvorise ispod drveta i kao ja pusim u stvari puckam gusim se i kasljem... nailazi nas razredni i vidi nas '' Djordjeviceva,Mladenovicu sta radite tu???"' '' Nista profesore ucim je da pusi" "Sram vas bilo pa zar na sred dvorista, sto se ne sakrijete negde iza skole, ccc on nju uci da pusi eeej ljudi..bolje da si drugarici kupio sladoled u Ohrid da polize nego to.. sram te bilo Mladenovicu"' mi smo umrli od smeha
,a i prof nam je sutra dan rekao " Kad sam razmislio sta sam vam rekao shvatio sam da sam se bas dosta izlupao"' ....[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>