|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
21.10.2013 17:21:52   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Pre par dana sam bas odvalila glupost i jos uvek me zezaju kada dodjem u prodavnicu user posted image
mesar: izvoli komsinice
ja : izdinstaj mi oko 700-800 g mesa
mesar : mislis da ti isfasiram user posted image




Koji lik Dijana user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 12:55:31   
Didy
Profesor fizike prolazi holom gimnazije na odmoru i baci pogled na dvorište i vidi svoju učenicu s cigarom. Vraća se i govori - Pušiš? Puši, puši, pušićeš ti meni u avgustu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 12:57:25   
Janncica
user posted image user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 12:58:45   
Torbica
Ajajajajaj! user posted image Kako dobra tema, nism je videla dosad.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 13:00:31   
Didy
Moram još jednu foru iz klupe iz svojih gimnazijskih dana - Čas biologije, radi se genetika. Pita profesor - Kako je moguće da mama ima plave oči, tata zelene, a beba crne? I dobacuje glavni miner iz poslednje klupe - Mora da je komšija umešao prste! Profesor prilazi dnevniku, otvara ga i kaže - Evo tebi 1 iz biologije, prsti s tim nemaju nikakve veze.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 13:03:20   
vikiveki
user posted image Didy baš ste bili otkačeniuser posted image umirem od smeha i za onu prvu a i za ovu drugu foru

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 13:03:39   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Didy

Moram još jednu foru iz klupe iz svojih gimnazijskih dana - Čas biologije, radi se genetika. Pita profesor - Kako je moguće da mama ima plave oči, tata zelene, a beba crne? I dobacuje glavni miner iz poslednje klupe - Mora da je komšija umešao prste! Profesor prilazi dnevniku, otvara ga i kaže - Evo tebi 1 iz biologije, prsti s tim nemaju nikakve veze.user posted image


user posted image

Bravo za minera jer je odgovor tacan, doduse jeste i profesor u pravu, nisu se tu umesali prsti user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 13:19:38   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Didy

Profesor fizike prolazi holom gimnazije na odmoru i baci pogled na dvorište i vidi svoju učenicu s cigarom. Vraća se i govori - Pušiš? Puši, puši, pušićeš ti meni u avgustu.user posted image

Još da joj je i zapevao ''fa fa la si mi ti fala ti'' user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 13:27:07   
vikiveki
Moj muž je pun tih nekih fora
Pre neki dan me pita: Znaš ti ko je ginekolg?
Ja se čudim šta mu je
A on kaže: To je jedina osoba koja traži problem tamo gde svi traže zadovoljstvo
Pala sam od smehauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 13:50:08   
Didy
Hihihi, Vikiveki.
Setila sam se sad najsmešnijeg lapsusa koji sam ikad čula. Opet srednja škola, u nekom smo samostanu i fratar priča o istoriji samostana, kad moja drugarica na sav glas - Joj, kolike orgije! I mi svi, ne verujući svojim ušima, okrećemo se ka njoj, a ona gleda u pravcu orgulja i nije joj jasno zašto smo je svi pogledali. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 13:55:33   
vikiveki
A ima mm i bisera sa posla...Priča mi kako je jedna njegova koleginica inače plavuša jedan dan kada je videla da su njihovom kolegi Banetu dali ključ rekla:" A možete li i meni da narežete novi ključ,samo da na njemu piše Jelena a ne Bane?"user posted image Svi su popadali a ona nema pojma da se smeju njoj jer dobro je poznato da je Bane urezano na svim ključevima koje pravi taj proizvođačuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
12.11.2013 22:36:48   
Štetica
Koleginica ide u market(koji nam je i uz stan i uz lokal) i pita treba li mi sta,ja odgovaram kupi mi jedne cigare da neidem i ja. Vraca se ona i crkava od smeha,
Ja: Sta se desilo?
Ona: Zaboravila sam kako se zovu te tvoje cigare?
Ja: I?
Ona: Pa rekla sam Sinisi,daj mi ono sto B pusi?
Ja: I?
Ona: Pa poslao ti ovo da pusis.(Sreca pa je decko zapamtio)
A najcrnje je sto smo se mi u to vreme muvalii sto jes ko zna koliko ljudi to culo.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 8:42:37   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Pre par dana sam bas odvalila glupost i jos uvek me zezaju kada dodjem u prodavnicu user posted image
mesar: izvoli komsinice
ja : izdinstaj mi oko 700-800 g mesa
mesar : mislis da ti isfasiram user posted image



user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 8:49:59   
minnica

IZVORNA PORUKA: Didy

Profesor fizike prolazi holom gimnazije na odmoru i baci pogled na dvorište i vidi svoju učenicu s cigarom. Vraća se i govori - Pušiš? Puši, puši, pušićeš ti meni u avgustu.user posted image


user posted image I razredni mog brata je imao sličan ispad, samo je poslao dete da ide kući i puši mami i tati. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 9:09:01   
Peace*
user posted image

Nama je tako nastavnik fizičkog rekao "Opet su mi devojke pušile u svlačionici!" user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 9:11:19   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Peace*

user posted image

Nama je tako nastavnik fizičkog rekao "Opet su mi devojke pušile u svlačionici!" user posted image

E ovo je baš žestokouser posted image user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 9:11:43   
Peace*
Pre neki dan, deca trče sa starim mobilnim telefonima i igraju se rata, PŠ PŠ PŠ... ja spremam po kuhinji i kažem "Deco, pištolji nisu za pucanje već za telefoniranje!", oni me čudno pogledaju i nastave. Ja opet "Deco, pištolji nisu za pucanje već za telefoniranje!"... brat me gleda i kaže "Jesi ti svesna šta si rekla!?" user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 9:48:16   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 9:50:09   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Didy

Moram još jednu foru iz klupe iz svojih gimnazijskih dana - Čas biologije, radi se genetika. Pita profesor - Kako je moguće da mama ima plave oči, tata zelene, a beba crne? I dobacuje glavni miner iz poslednje klupe - Mora da je komšija umešao prste! Profesor prilazi dnevniku, otvara ga i kaže - Evo tebi 1 iz biologije, prsti s tim nemaju nikakve veze.user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 10:02:54   
Peace*
prica mi prijateljica : cita njen muz novine i cita naslov naglas sav zbunjen : ubio komsiju macetom
i pita je : zamisli kako se mace namucilo user posted image
totalno je smetnuo da postoji i maceta


hahahahaha do suza sam se nasmejala.


Moja drugarica svojoj koleginici iz kancelarije (koja je žena u godinama),nakon što se opekla na pećku,pita brzinom svetlosti: "Iskeca li se? " user posted image user posted image htela je naime da pita da li ispekla,al se ušeprtljala jezikom user posted image


user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 10:18:50   
jess021
Sinoc u Slagalici pitanje kako se zove trka koja se vozi oko Italije i devojka kaze Tour de France i skonta sta je reklauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
13.11.2013 10:44:37   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Peace*

user posted image

Nama je tako nastavnik fizičkog rekao "Opet su mi devojke pušile u svlačionici!" user posted image



hahah ovo me podsetilo u gimnaziji u trecoj godini prvi cas u polugodistu iz logike i ja kasnim i kazem profesoru "nisam znala da ste nam usli"user posted image ceo razred zajedno sa profesorom se povaljao od smeha. Naravno imala sam 5

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
14.11.2013 12:24:04   
Didy
U osnovnoj školi pita nastavnik redara ko je odsutan sa časa i drugarica moja nabraja. Pita nastavnik - Pa, dobro, gde su svi oni? Kako ih danas toliko fali? Kaže ona - Slava im. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
14.11.2013 13:25:11   
nata11

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Peace*

user posted image

Nama je tako nastavnik fizičkog rekao "Opet su mi devojke pušile u svlačionici!" user posted image



hahah ovo me podsetilo u gimnaziji u trecoj godini prvi cas u polugodistu iz logike i ja kasnim i kazem profesoru "nisam znala da ste nam usli"user posted image ceo razred zajedno sa profesorom se povaljao od smeha. Naravno imala sam 5


user posted image user posted image
MiLj ti si izgleda oduvek bila sklona sek*i ispadima. user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
6.12.2013 22:49:45   
Sesilija 83
hihihi sto se pusenja tice....
kraj trece godine srednje,i posto smo imali neke ocene zakljucene na te casove nismo isli, a ja dva dana pre toga se nesto kladila sa drugom i izgubim oplkladu(ako izgubim ja da pocnem da pusim a ako izgubi on da prestane) i seli mi u dvorise ispod drveta i kao ja pusim u stvari puckam gusim se i kasljem... nailazi nas razredni i vidi nas '' Djordjeviceva,Mladenovicu sta radite tu???"' '' Nista profesore ucim je da pusi" "Sram vas bilo pa zar na sred dvorista, sto se ne sakrijete negde iza skole, ccc on nju uci da pusi eeej ljudi..bolje da si drugarici kupio sladoled u Ohrid da polize nego to.. sram te bilo Mladenovicu"' mi smo umrli od smeha
,a i prof nam je sutra dan rekao " Kad sam razmislio sta sam vam rekao shvatio sam da sam se bas dosta izlupao"' ....user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here