|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 9:07:24   
Anoniman
na fakultetu I godina (pravni fakultet) , predmet Opšta istorija države i prava, ulazilo nas je po 10 komada na ispit, elem cura odgovara:

pitanje profesorice: "koje napisao Hamurabijev zakonik?"
ženska šuti i šuti i šutiiiiiiiii

prof: "draga djevojko koja rijeka protiče ispod savskog mosta"
ženska: "Sava"
prof: "bravo!!! pa koje onda napisao hamurabijev zakonik?"
ženska ko iz topa: "Sveti Sava"


sljedeća scena profesorica je gađa indexom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

te profesorice više nema...a bila je kraljica




(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 9:10:32   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

na fakultetu I godina (pravni fakultet) , predmet Opšta istorija države i prava, ulazilo nas je po 10 komada na ispit, elem cura odgovara:

pitanje profesorice: "koje napisao Hamurabijev zakonik?"
ženska šuti i šuti i šutiiiiiiiii

prof: "draga djevojko koja rijeka protiče ispod savskog mosta"
ženska: "Sava"
prof: "bravo!!! pa koje onda napisao hamurabijev zakonik?"
ženska ko iz topa: "Sveti Sava"


sljedeća scena profesorica je gađa indexom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

te profesorice više nema...a bila je kraljica


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 9:19:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Znate onu pesmu grupe Alisa, pesma se zove Sanja? E pa ima jedan deo koji ide ovako
"Neka tvoja gola noga krene , nek polude ljudi, nek se zudnja vojnika probudi..."
E ja sam to pevala "nek se tuzna bodljika probudi"
Bila sam malauser posted image


mina, tako sam i ja pevala kad sam bila mala,identicnouser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 9:32:00   
Anoniman
Na času biologije...

- Gde živi čovečija ribica? - pita nastavnica.
- U čoveku! - odgovara učenik...

user posted image


A iz OŠ... tek je izašla pesma "Tek je dvanaest sati"... To je bio period kada se u mojoj OŠ slušala strana muzika, konkretno Ace of base i 2Unlimited user posted image , tako da se za svaku HIT pesmu očekivalo da je na engleskom koji većina nije ustvari znala, pa je pevala NEŠTO... tako od "Tek je 12 sati" nastade "Teke bada sav miiiiiiii" user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 9:33:51   
Anoniman



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dje si Vule nema te odavnouser posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

na fakultetu I godina (pravni fakultet) , predmet Opšta istorija države i prava, ulazilo nas je po 10 komada na ispit, elem cura odgovara:

pitanje profesorice: "koje napisao Hamurabijev zakonik?"
ženska šuti i šuti i šutiiiiiiiii

prof: "draga djevojko koja rijeka protiče ispod savskog mosta"
ženska: "Sava"
prof: "bravo!!! pa koje onda napisao hamurabijev zakonik?"
ženska ko iz topa: "Sveti Sava"


sljedeća scena profesorica je gađa indexom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

te profesorice više nema...a bila je kraljica





(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 9:47:46   
minavb
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: minavb

Znate onu pesmu grupe Alisa, pesma se zove Sanja? E pa ima jedan deo koji ide ovako
"Neka tvoja gola noga krene , nek polude ljudi, nek se zudnja vojnika probudi..."
E ja sam to pevala "nek se tuzna bodljika probudi"
Bila sam malauser posted image


mina, tako sam i ja pevala kad sam bila mala,identicnouser posted image


E sad mi je lakseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 10:12:39   
Anoniman
Moja baba i djed su uvijek imali najbolje izjave. Ko se sjeca vec sam negdje napisala cuvenu izreku moga djeda SVAK' SVOJ SEX, u prevodu: briga me sta drugi rade, to su njihova posla u koje ja ne zalazim.

Prica baba kako je srela nasu kumu koja se zali na svoju djecu koja se stalno svadjaju i tuku. I sad baba prepricava: I kaze meni N, E moja Milka, ono dvoje se samo tuku. Prije neki dan Neso kaze Ani: "Ma kad te dohvatim, slomicu te LIZBERKO jedna glupa." (Misleci na Lezbejkuuser posted image user posted image ).


Ima toga jos, ne mogu se sada sjetitiuser posted image


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 10:16:47   
minavb
Jednom prilikom mama, tatat, ja i sestra sredjivali neke bakine stvari, i ja iskopam neki njenu Podravka torbu koju je dobila kao nagradu za skupljanje kesica i vikenm:"Jao , jel se secate kad je baba sRala kesice od supe?"
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 10:55:12   
Anoniman
prof.francuskog u Zemunskoj gimnaziji, strah i trepet..ne mozete verovati..Stroga, stroga.
Marija, ucenica plasljiva do smrti, drhti i zbuni se kad joj se ova samo obrati a ne daj boze da je pita za ocenu

"Marija, pa kako u srpskom jeziku menjamo imenice?
Marija cuti.
"marija, izmenjaj mi na srpskom imenicu LAMPA"
Marija: "Lampam, lampas, lampa, lampamo,lampate..."
U tom trenutku kapira i pocinje da place...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:08:10   
minavb
user posted image user posted image "Lampam, lampas, lampa, lampamo,lampate..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:11:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla
Dje si Vule nema te odavno


OOOOOOOOOOOOOOO Diabla ...đavle jedan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


moja baka žali se na mene (ja nekih 17-18 godina) svom sinu ili ti ga mom ocu:

"ma ona tvoja ćerka se samo druži s nekim DRILERIMA" (op aut. dileri)


- zato što su slušali rock i imali viška kose user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:12:31   
jacagoga
Pita prof. engleskog mog druga da kaze bar jednu recenicu na engleskom i zakljucice mu 2. Lik  kaze: Mu name is ..... (citao je iz sveske My name is ali "po Vuku")



(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:12:41   
Dora
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:16:58   
Dora
Brat i ja mali, došli iz škole a u frižideru skoro ništa. Ostavili mi roditeljima poruku u frižideru:"Mama i tata, mi smo gladni. Ivica i Marica" Mama još čuva poruku a ja se toga ne sećam...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:20:34   
Dora
Još jedna poruka roditeljima od mog brata, bio je prvi osnovne: "Mama i tata. Isidora nije htela da mi da da gledam tv, gađala me daljinskim a onda mi je pljunula u sendvič i vodu. Uradite nešto, ne treba ja da ispaštam zato što ste rodili idiota!"- ili tako nešto, mama čuva poruku.user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:23:28   
Dora
baba mojih sestara od tetke: "Zvala te neka žena iz inostranstva, mislim da je iz Indije"user posted image (a to njihova rođaka iz Inđijeuser posted image )

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:25:04   
Maya21
user posted image user posted image Dorice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:27:12   
Dora
Preko leta smo kao klinci svi bili kod tetke na selu. U kupatilu uvek oko 10-ak četkica za zube. Babi mojih sestara od tetke izgorela kuća i došla privremeno kod moje tetke i teče. Jedno jutro pita je njen unuk iz CG:"Baba, znaš li ti koja je ovde tvoja četkica za zube?" na to će baba:" Ne znam sine, sve jedno mi je, babi su sve iste!"user posted image user posted image user posted image Odmah smo pobacali sve četkiceuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:28:51   
Anoniman
Sad me Dora podsetila...
Moj brat, oko 4,5 godina .,..mama ga kupala svako vece..jedno vece,mama da udje u kupatilo: zakljucano!!
mama: "Pa sine otvori"
Moj brat:"necu!"
Mama:"ali sine, sve je mama to vec videla na tebi"
Moj brat:"da ali nisi videla koliko je TO sada"

od tad nece da ga mama kupa...

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:28:55   
Dora
sad sam se nje setila. Inače, kad mi dođe inspiracija, imam ja još materijala...nego sam izlapela pa ne pamtim....user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:29:45   
Dora
IZVORNA PORUKA: OTI

Sad me Dora podsetila...
Moj brat, oko 4,5 godina .,..mama ga kupala svako vece..jedno vece,mama da udje u kupatilo: zakljucano!!
mama: "Pa sine otvori"
Moj brat:"necu!"
Mama:"ali sine, sve je mama to vec videla na tebi"
Moj brat:"da ali nisi videla koliko je TO sada"

od tad nece da ga mama kupa...


xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 11:33:07   
minavb
IZVORNA PORUKA: OTI

Sad me Dora podsetila...
Moj brat, oko 4,5 godina .,..mama ga kupala svako vece..jedno vece,mama da udje u kupatilo: zakljucano!!
mama: "Pa sine otvori"
Moj brat:"necu!"
Mama:"ali sine, sve je mama to vec videla na tebi"
Moj brat:"da ali nisi videla koliko je TO sada"

od tad nece da ga mama kupa...


Hahahahaha, ovo je vrh!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 12:50:17   
Rivana
Druzila se ja sa nekim grkom zvao se Hristos, i sad zvao on mene telefonom i sporazumevao se sa mojom bakom. Dosla ja kuci kaze baba "Zvao te onaj Isus" user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 12:55:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: OTI

Sad me Dora podsetila...
Moj brat, oko 4,5 godina .,..mama ga kupala svako vece..jedno vece,mama da udje u kupatilo: zakljucano!!
mama: "Pa sine otvori"
Moj brat:"necu!"
Mama:"ali sine, sve je mama to vec videla na tebi"
Moj brat:"da ali nisi videla koliko je TO sada"

od tad nece da ga mama kupa...



Hahahahaha, ovo je vrh!user posted image user posted image user posted image




user posted image       user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 12:56:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Preko leta smo kao klinci svi bili kod tetke na selu. U kupatilu uvek oko 10-ak četkica za zube. Babi mojih sestara od tetke izgorela kuća i došla privremeno kod moje tetke i teče. Jedno jutro pita je njen unuk iz CG:"Baba, znaš li ti koja je ovde tvoja četkica za zube?" na to će baba:" Ne znam sine, sve jedno mi je, babi su sve iste!"user posted image user posted image user posted image Odmah smo pobacali sve četkiceuser posted image





user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here