|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 13:03:59   
Anoniman


U osnovnoj školi u razredu smo imali jednog Ciganina. Bio je strava drugar-drugarčina! znao je često da podmetne svoja leđa kada je čitav razred trebao da nej****.Pisala sam mu  domaće zadatke, bacala puškice na kontrolnom, ostavljala po pola sendviča......( imao je jednu manu - smrdeo je u p.m!user posted image )
uglavnom, sretnem ja njega letos negde kod Futoške pijace. fizikališe čovek. zarađuje za život.
pričam ja s njim dobrih dvadesetak minuta, a sve vreme mi se neka deca muvaju oko nogu, gledaju me, čačkaju, teto što ti lepo ovo, teto ono....on melje li melje....u jednom momentu nse toliko iznerviram (jer mi je musava devojčica počela da čeprka oko tašne i kažem " Čekaj druže molim te samo da otresem ove cigančiće...."     user posted image user posted image user posted image

"A to.... to su mi deca."   user posted image user posted image user posted image
I BLAM I KOMIKA I ....





(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 16:54:56   
Dora
IZVORNA PORUKA: eugenija

I ja ih imam hrpetinu... teško mogu sada da se skoncentrišem, ali evo najsvežiji mi je slučaj O.Dragojevićuser posted image .. Pesma ide: "Nju da sam ženio.. ne bi tako uvenuooo...", drugar peva: "Ljubav sam želioo... ne bi tako uvenuooo..." WTF!!user posted image user posted image user posted image Hahahaha..

Inače su mi najsmešniji ti sa pogrešnim tekstovima pesama...



user posted image user posted image user posted image ja sam godinama živela u zabludi...nju da sam ženio??? Meni lepše Ljubav sam želioooooooo...
uh!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 16:57:20   
Dora
IZVORNA PORUKA: kaliopi



U osnovnoj školi u razredu smo imali jednog Ciganina. Bio je strava drugar-drugarčina! znao je često da podmetne svoja leđa kada je čitav razred trebao da nej****.Pisala sam mu  domaće zadatke, bacala puškice na kontrolnom, ostavljala po pola sendviča......( imao je jednu manu - smrdeo je u p.m!user posted image )
uglavnom, sretnem ja njega letos negde kod Futoške pijace. fizikališe čovek. zarađuje za život.
pričam ja s njim dobrih dvadesetak minuta, a sve vreme mi se neka deca muvaju oko nogu, gledaju me, čačkaju, teto što ti lepo ovo, teto ono....on melje li melje....u jednom momentu nse toliko iznerviram (jer mi je musava devojčica počela da čeprka oko tašne i kažem " Čekaj druže molim te samo da otresem ove cigančiće...."     user posted image user posted image user posted image

"A to.... to su mi deca."   user posted image user posted image user posted image
I BLAM I KOMIKA I ....







Jao, koji blam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 17:05:08   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Dora

Preko leta smo kao klinci svi bili kod tetke na selu. U kupatilu uvek oko 10-ak četkica za zube. Babi mojih sestara od tetke izgorela kuća i došla privremeno kod moje tetke i teče. Jedno jutro pita je njen unuk iz CG:"Baba, znaš li ti koja je ovde tvoja četkica za zube?" na to će baba:" Ne znam sine, sve jedno mi je, babi su sve iste!"user posted image user posted image user posted image Odmah smo pobacali sve četkiceuser posted image
hahahahahahaha

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 17:09:30   
Dora
Mojoj mami trebaju pare da plati dug za gas, i žena lupa glavu kako da dođe do para. Bila ja u jednoj banci i čujem za neku kreditn karticu sa malom kamatom. Pošaljem joj poruku u kojoj joj govorim kako je dobra ideja da uzme kreditnu karticu a ona mi vraća poruku kratko i jasno: ŠTA ĆE MI KARTICA, MENI TREBAJU PARE!
user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 18:43:59   
snješka
Jao, evo sam umrla od smijeha.
Sjedilie smo nas ti u kafiću i od jedne drugarice dolazi rođak i sjedne s nama. I tako neka neobavezna priča, zezanje i sl., kad kaže lik iz čista mira toj svojoj rodici: "Jao M.... kako se ti izražavaš fakultativno, vidi se da ideš na fakultet"....Mi smo se povaljaleuser posted image

-------------------------------------------------------------------------------------

Kaže jedna baka, žali se drugoj: "E moja ti, kuda ide ovaj svijet, sve neki federi i lepenke." A mislila je da kaže pederi i lezbejke. Ja i njena unuka smo se samo zgledale i hahhhahahhahhahhah.

-------------------------------------------------------------------------------------

U BiH rat, neka 1992 godina, mi bili kod djeda i bake. Tada je bio aktuelan Unprofor. I prolaze oni tako cestom i moja baka ih psuje i kaže: "Eh više i ovaj Unfofor." A djed će na to, da nju ispravi i kaže: "Ma nije bona unfofor, nego Un-tro-for". Hahahahha, još fino joj rastavio na slogove. Ma mi smo umirali os smijeha danima poslije toga. Evo i sada mi je baš smiješno.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 22:42:02   
Ellenica
Pričala mi je komšinica
-Kaže meni moja majka, da bi volela da joj kupim "ono", al se ne seća kako se to zove.Malo se zamislila pa kaže
Pa da, VIDI TI!
Ja joj odgovorim-Kako ja da vidim kad neznaš ni da mi objasniš Šta jeto!
KAd će baka opet-Pa VIDI TI, pobogu, tako se zove, ono što stavljaš CEDEJOVE u njega, i gledaš filmove!!!


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 22:45:14   
Verus
user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 22:46:39   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: Dora

Preko leta smo kao klinci svi bili kod tetke na selu. U kupatilu uvek oko 10-ak četkica za zube. Babi mojih sestara od tetke izgorela kuća i došla privremeno kod moje tetke i teče. Jedno jutro pita je njen unuk iz CG:"Baba, znaš li ti koja je ovde tvoja četkica za zube?" na to će baba:" Ne znam sine, sve jedno mi je, babi su sve iste!"user posted image user posted image user posted image Odmah smo pobacali sve četkiceuser posted image
hahahahahahaha

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 22:50:55   
Verus
jaoj sto mi je ovo slatko!
IZVORNA PORUKA: Dora

Brat i ja mali, došli iz škole a u frižideru skoro ništa. Ostavili mi roditeljima poruku u frižideru:"Mama i tata, mi smo gladni. Ivica i Marica" Mama još čuva poruku a ja se toga ne sećam...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 22:56:43   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: eugenija

I ja ih imam hrpetinu... teško mogu sada da se skoncentrišem, ali evo najsvežiji mi je slučaj O.Dragojevićuser posted image .. Pesma ide: "Nju da sam ženio.. ne bi tako uvenuooo...", drugar peva: "Ljubav sam želioo... ne bi tako uvenuooo..." WTF!!user posted image user posted image user posted image Hahahaha..

Inače su mi najsmešniji ti sa pogrešnim tekstovima pesama...



user posted image user posted image user posted image ja sam godinama živela u zabludi...nju da sam ženio??? Meni lepše Ljubav sam želioooooooo...
uh!


Koliko nas je zivelo u zabludi godinama.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 22:57:15   
Verus
ahahahaaa ja sam isto cuvala malu od 4 godine, ali nije htela sebi da brise dupe.  I tu jedva ja nju naucim, kad jedan dan dolazi ona iz wc u sobu gola, ni pet ni sest natrci se razmakne guzove, a dupe musaaaavoo, pa mi vice "Did I do a good job?"-kad nisam roknula!  Sad kad joj to pricam (a sad joj je14 godina), blam je pojede!
IZVORNA PORUKA: lence

Ja cuvala curicu od 3-4 godine koja je sasvim samostalna sa svojim toaletnim navikama, ali me non-stop i bez razloga obavestava kad ide na WC. I dreci mi ponovo sa solje: " I'm on the toileeet!!!" Mene iznerviralo pa joj uzvratim:"I'll get the newspapers.", ( u stilu: "Obavestit cu stampu"). Ona vice u panici: "It's OK, I'll use the toilet paper!!!" user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 23:21:05   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: eugenija

I ja ih imam hrpetinu... teško mogu sada da se skoncentrišem, ali evo najsvežiji mi je slučaj O.Dragojevićuser posted image .. Pesma ide: "Nju da sam ženio.. ne bi tako uvenuooo...", drugar peva: "Ljubav sam želioo... ne bi tako uvenuooo..." WTF!!user posted image user posted image user posted image Hahahaha..

Inače su mi najsmešniji ti sa pogrešnim tekstovima pesama...



user posted image user posted image user posted image ja sam godinama živela u zabludi...nju da sam ženio??? Meni lepše Ljubav sam želioooooooo...
uh!


Koliko nas je zivelo u zabludi godinama.user posted image user posted image user posted image user posted image



Godinama


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.12.2009 0:05:50   
Dora
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Pričala mi je komšinica
-Kaže meni moja majka, da bi volela da joj kupim "ono", al se ne seća kako se to zove.Malo se zamislila pa kaže
Pa da, VIDI TI!
Ja joj odgovorim-Kako ja da vidim kad neznaš ni da mi objasniš Šta jeto!
KAd će baka opet-Pa VIDI TI, pobogu, tako se zove, ono što stavljaš CEDEJOVE u njega, i gledaš filmove!!!



Moja svekrva pita: "Jeste li kupili TOP-LOP?" inače, reč je o lap topuuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.12.2009 0:11:11   
Ellenica
Moja mama koja je relativno mlada žena 63godište,
i nije glupa (ne zato što je moja već zato što nije)
Već godinama govori fLižider, i feM
Izluđuje meuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.12.2009 1:24:07   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Ellenica

IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: eugenija

I ja ih imam hrpetinu... teško mogu sada da se skoncentrišem, ali evo najsvežiji mi je slučaj O.Dragojevićuser posted image .. Pesma ide: "Nju da sam ženio.. ne bi tako uvenuooo...", drugar peva: "Ljubav sam želioo... ne bi tako uvenuooo..." WTF!!user posted image user posted image user posted image Hahahaha..

Inače su mi najsmešniji ti sa pogrešnim tekstovima pesama...



user posted image user posted image user posted image ja sam godinama živela u zabludi...nju da sam ženio??? Meni lepše Ljubav sam želioooooooo...
uh!


Koliko nas je zivelo u zabludi godinama.user posted image user posted image user posted image user posted image



Godinama


Potpisujemuser posted image user posted image
A nikad mi nije palo na pamet da tu nema logikeuser posted image


< Poruku je uredio gagana83 -- 5.12.2009 1:25:00 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.12.2009 11:19:32   
Dora
user posted image eto, koliko nas je, trebale bi napisati peticiju da se reči pesme promene, izgleda je isuviše ljudi u zabludi...user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.12.2009 11:22:37   
eugenija
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Ellenica

IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: eugenija

I ja ih imam hrpetinu... teško mogu sada da se skoncentrišem, ali evo najsvežiji mi je slučaj O.Dragojevićuser posted image .. Pesma ide: "Nju da sam ženio.. ne bi tako uvenuooo...", drugar peva: "Ljubav sam želioo... ne bi tako uvenuooo..." WTF!!user posted image user posted image user posted image Hahahaha..

Inače su mi najsmešniji ti sa pogrešnim tekstovima pesama...



user posted image user posted image user posted image ja sam godinama živela u zabludi...nju da sam ženio??? Meni lepše Ljubav sam želioooooooo...
uh!


Koliko nas je zivelo u zabludi godinama.user posted image user posted image user posted image user posted image



Godinama


Potpisujemuser posted image user posted image
A nikad mi nije palo na pamet da tu nema logikeuser posted image



Skida vam Eugenija mrakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.12.2009 11:53:49   
mejra81

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Ellenica

IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: eugenija

I ja ih imam hrpetinu... teško mogu sada da se skoncentrišem, ali evo najsvežiji mi je slučaj O.Dragojevićuser posted image .. Pesma ide: "Nju da sam ženio.. ne bi tako uvenuooo...", drugar peva: "Ljubav sam želioo... ne bi tako uvenuooo..." WTF!!user posted image user posted image user posted image Hahahaha..

Inače su mi najsmešniji ti sa pogrešnim tekstovima pesama...



user posted image user posted image user posted image ja sam godinama živela u zabludi...nju da sam ženio??? Meni lepše Ljubav sam želioooooooo...


Evo i ja da se pridruzim zenama u zabludi.... user posted image
uh!


Koliko nas je zivelo u zabludi godinama.user posted image user posted image user posted image user posted image



Godinama


Potpisujemuser posted image user posted image
A nikad mi nije palo na pamet da tu nema logikeuser posted image



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
5.12.2009 13:19:31   
eugenija
Za ovih 5 žena, da im skinem mrak do kraja... hihihihi

Dusu sam potrosio
zbog toga ne zalim
sve sam svoje prosao
bezbroj precica do sna
bezbroj slijepih ulica

Srce se umorilo
i ne znam sta cu s njim
u sto sam se pretvorio
sretan ili nesretan
ja samo jedno znam

Ref.
Nju da sam zenio ne bih tako uvenuo
starim ja, a u ljubav vjere nemam
svoju djecu sam sanjao, njenim ih imenom nazvao
starim ja, a u ljubav vjere nemam

Dusu sam potrosio
zbog toga ne zalim
u sto sam se pretvorio
sretan ili nesretan
ja samo jedno znam



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
9.12.2009 13:06:59   
mamanp
Devedesetih godina sam radila u prodavnici prehrambene robe. Stariji covek ulazi u radnju i kaze:
- Dajte mi keks.
Koji keks?
- Onaj meki, sto ga deca vole.
Ja nabrajam sve vrste keksa koji imamo.
- Ma nije taj.
Pa koji je keks, znate li kako se zove?
- Ada, IMA NEKO SRAMOTNO IME
AAAAAAAAAAAAAAAAA, PISKOTE su bile u pitaju.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
9.12.2009 13:08:25   
mamanp
Ponovo moja prodavnica.

Dolazi decak otprilike da ima desetak godina.

- Izvoli?
Dajte mi vaginu
- Molim?!
Joj, varakinu.user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
9.12.2009 15:24:22   
sneza24
IZVORNA PORUKA: mamanp

Ponovo moja prodavnica.

Dolazi decak otprilike da ima desetak godina.

- Izvoli?
Dajte mi vaginu
- Molim?!
Joj, varakinu.user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
9.12.2009 15:38:31   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: mamanp

Ponovo moja prodavnica.

Dolazi decak otprilike da ima desetak godina.

- Izvoli?
Dajte mi vaginu
- Molim?!
Joj, varakinu.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
9.12.2009 15:47:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp

Ponovo moja prodavnica.

Dolazi decak otprilike da ima desetak godina.

- Izvoli?
Dajte mi vaginu
- Molim?!
Joj, varakinu.user posted image user posted image


user posted image  user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here