|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 9:25:56   
emicaa
Jutro,ja se rjesila djece pa kao uzivam a u stvari sredjujem haos po stanu.Sreca pa nije toliko strasno,sinoc su crtali oa nisu stigli zabacati cjeli stan.David kasljuca i dalje ali nije strasno.

Anci da ti djetence brzo ozdravi
Jeste Nato,Jess je farmaceut

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 9:27:16   
mama Jo
Jutro mame.
I ja zaribala. Samo me sinoc uhvatilo, curi nos, jeza, hladno,... popih fervex sinoc, ali evo i jutros nista bolje.
Sama sa decom, pa sto bi rekli prelezacu na nogama... samo da se ne oduzi.
Pozdrav svima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 9:34:11   
vocicana
Dobro jutro mame, ja konacno za ompom, sto kaze Emi, evo da malo iskuliram, pa da sredim neke stvari koje sam planirala. Inace sve je redovno, ja sam danas posle podne na poslu, juce je bilo, msm ne moze se recima opisati, noge su mi briele ceo dan. A jutros sneeeeg!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 9:34:37   
Khaleesi
Mama Jo lezi lad god mozes ja sam tako 2 godine ave na nogama. Pa me je posle pritislo sve ato nisam prelezala. 3 meseca sam se lecila nisam mogla da se oporavim... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 11:25:25   
jess021
Mama Jo, nadam se da si bolje


Ja na poslu, ništa mi se ne radi, a svašta nešto imam. Bas je zahladnelo u Vojvodini. 
Ljubim vas, odoh da radim. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 11:30:17   
Mirko Svirko
Hej hej ❤❤ gde ste mame?
Mama Jo brzo ozdravi.. Kako ste mame?
Ana brzo ozdravite. Kod nas sneg pao napokon. Alj je bas hladno. 
Pozdrav za sve 😘😘😘

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 11:36:45   
bebilule
Mama Jo, pridružujem se. Baš me uhvatilo, a i ja to sve na nogama. Još počeh da pravim neke dvije pinjate, ne znam kako ću to završiti noćas.
Ana, kako je Marko?
Flamingos, jeste li išli kod dr? BTW, ja stalno brkam Fil i Flamingos, valjda radi ovog F, otkud znam. Uvijek se moram vratiti da vidim koja je pisala. user posted image

Malena39, poslala sam ti pp.

< Poruku je uredio bebilule -- 3.12.2019 11:37:44 >

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 13:07:01   
Khaleesi
Bebilule kakve pinjate pravis?

Napolju je bas hladno i duva vetar... A sneg nista

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 13:10:17   
malena39
Bebilule, nisam dobila poruku 🙄

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 13:27:04   
mama Jo
Ma nema sanse da legnem, morali smo malo izaci napolje, sad mladja zaspala, starija ne spava bas iz razloga da veceras ranije legne, pa da mogu i ja ranije, kad vec ne mogu preko dana da odmaram.
Proci ce, valjda brzo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 13:40:58   
bebilule

IZVORNA PORUKA: malena39

Bebilule, nisam dobila poruku 🙄


Djeca iz M vrtića će imati bazar, sve što smo napravili će se prodati, a novac ići za onu malu Ivu. Odem ja na tu radionicu u vrtiću s njim, ali ništa tamo ne uspijem da napravim, pa reko, da im odnesem. Jedna Snješko Bijelić, druga nešto kao jelkica...kako ispadne već.

Malena, nije otišla poruka, poslala sam zahtjev sad, valjda će onda moći.

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 13:45:58   
Filadendronka

BL, ako koristis desktop verziju ja sam ti ona sa listom filadendrona na profilnoj, sto Ani RR lici na neki drugu biljku. 😂No to je druga prica. Voci me zove Fikus. 😂😂 Imam dva skroz mala decaka. I imam plave pramenove i zivim u Bg. Flamingos ti je sve obrnuto. 😂 Elem, gde to sve pada sneg? Imamo li temu vremenska prognoza? Kod nas standardno juris na sve strane. Danas bebi vakcina. Stariji kaslje i slinavi. 

IZVORNA PORUKA: bebilule

Mama Jo, pridružujem se. Baš me uhvatilo, a i ja to sve na nogama. Još počeh da pravim neke dvije pinjate, ne znam kako ću to završiti noćas.
Ana, kako je Marko?
Flamingos, jeste li išli kod dr? BTW, ja stalno brkam Fil i Flamingos, valjda radi ovog F, otkud znam. Uvijek se moram vratiti da vidim koja je pisala. user posted image

Malena39, poslala sam ti pp.



(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 14:05:55   
flamingos
Treći put kucam i neće.Ukratko-pluća joj čista,grlo nije crveno,kašljuca od toga što joj se sliva iz nosića,ima terapiju.Sutra urin da joj odnesem na analizu,krv skoro davala,odlična joj krvna slika.Evo piše domaći.Hvala svima što pitate.Bolesni brzo ozdravite.Pozdrav svima❤U 17:30 idem do škole,imamo roditeljski,a i da vidim šta su radili i šta imaju za domaći


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 14:09:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


BL, ako koristis desktop verziju ja sam ti ona sa listom filadendrona na profilnoj, sto Ani RR lici na neki drugu biljku. 😂




user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 18:18:06   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


BL, ako koristis desktop verziju ja sam ti ona sa listom filadendrona na profilnoj, sto Ani RR lici na neki drugu biljku. 😂No to je druga prica. Voci me zove Fikus. 😂😂 Imam dva skroz mala decaka. I imam plave pramenove i zivim u Bg. Flamingos ti je sve obrnuto. 😂 Elem, gde to sve pada sneg? Imamo li temu vremenska prognoza? Kod nas standardno juris na sve strane. Danas bebi vakcina. Stariji kaslje i slinavi. 

IZVORNA PORUKA: bebilule

Mama Jo, pridružujem se. Baš me uhvatilo, a i ja to sve na nogama. Još počeh da pravim neke dvije pinjate, ne znam kako ću to završiti noćas.
Ana, kako je Marko?
Flamingos, jeste li išli kod dr? BTW, ja stalno brkam Fil i Flamingos, valjda radi ovog F, otkud znam. Uvijek se moram vratiti da vidim koja je pisala. user posted image

Malena39, poslala sam ti pp.




Hahahahaha ja nisam znala kako filandedron izgleda mislila sam nalepila si neko cvece reda radi. A inace volim cvece imampuno orhideja ljubicica i od skora onu guzmanijuuser posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 18:22:23   
Filadendronka
K, samo nemoj da ti Ana objasnjava! 😂😂

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 18:26:04   
Khaleesi
Hahahaha ne znam nije mi jos objasnjavala.... A ne secam se njene slike uglavnom sa tel kucam, sad sam dosla do kompa...
Da pitam mame, kada ste ostale trudne u prvim nedeljama jeste imale kao malo boluckanje u predelu jajnika. NIje bas menstrualni bolovi nego malo malo pa zaboli malo, pa popusti i tako... Ja sam 3 puta ostajala trudna, i cini mi se 2. i 3. put da je bolelo malko ... Jos mi je rano da kuim onu test traku...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 18:38:20   
Mirko Svirko
Sta radite zene?
Mi smo isli malo napolje. Sakupljali sneg sa auta ispred zgrade i grudvali se 😂😂😂Smrzli se i dosli na kakao 🤗
Ljubim vas sve 😚

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 18:42:46   
pari
Meni bila mama ceo dan, bas je bilo lepo. Isle smo u Narodni muzej, videle smo lepe slike, moja mama je turisticki vodic izmedju ostalog tako da puno toga zna...posle isle na rucak i onda po T u vrtic i onda jos malo kod kuce zajedno nas tri i eto...

Mama je mama 😊
Mama jo, Bebilule, kako ste?Flamingos, Ana, kako su deca?Ostale mame?Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 19:15:48   
Khaleesi
Mirko pa gde vi zivite kad ste se grudvali


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 19:17:55   
IvanaSK RR
Vece,drage devojke! Vidim,virus nas je mnoge pokosio. Mene i dalje zeza nos ali je bolje. Sad je muz na redu za virus. 
Ja imam karticu za teretanu,pa razmišljam od sutra vece da krenem na neki grupni trening. Odgadjam zbog nosa,al ko zna kad ce proci 😁
Khaleesi,pogledaj po forumu o prvim simptomima,ali znas i sama da je sve to individualno. Srecno!
Kod nas jos nema snega 😀 i da,imamo temy o vremenskoj prognozi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 19:22:43   
Mirko Svirko
Khaleesi, ma ovo onaj prvi sneg,samo na automobilima pa mi isli i sakupljali sa haube 😂😂😂Inace smo iz Majdanpeka.user posted image
U podnozju planine 😃

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 19:29:45   
flamingos
Pozdrav mame.Divno Mirko,uživancija na snegu.Dođoh sa roditeljskog,sad dete piše domaći.Nije da se hvalim,ali-sve petice ima naš anđelčić❤.Eto,da podelim svoju radost sa vama drage moje drugaRRke❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 19:33:12   
Mirko Svirko
Cestitam Flamingos  👏Tako i da ostane 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 12/19
3.12.2019 19:44:52   
Khaleesi
Super Mirko u Bgu nema nosta samo hladnoca.

Bravo flamingos🤗Ivana znam da je individualno 🤣 znam i sve simptome nego eto... Pitam onako, nadam se... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here