|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 12:06:29   
vonavoj
Ljisho,on to namerno zbog rodjendana..Ja mog zvala,on se jedva javlja,promukao,kaze u 5 je legao...reko moras poslednji,kaze pa spavao sam tu,svi znaju..pa da,svi jedu govna,pa ajde i ti..i jos ga nema...ali nemam nista od toga da se nerviram,ispastaju deca i ja,moja glava..Ana,provalila sam da popijem 1.5 naproksen.onda mi pomogne..onaj od 375mg mi je slab..a ima nalgesin forte.on je 550mg naproksena..kontam onda smem 1.5..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 12:11:19   
Ana RR
Von, meni je kanadski naproksen mnooogo bolji. Mozda moze da se poruci preko iherba. Ali za sada mi dexomen bas odgovara.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 14:43:10   
vonavoj
Dosao muz sa proslave..kaze hoces da idemo da ti kupim monton😂😂Opala,hoce da me kupi.a ja blesava rekla necu😎

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 14:50:11   
mama Jo
Von, trk kod njega da kazes da si se predomislila i da ipak hoces. Trrrrkkkkkkkk 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 14:56:10   
pari
Von,uradi kako misliš da treba...kaži mu bolje mi uplati spa ceo dan :) meni bi to recimo više značilo...zamisli jedan dan bez dece, u nekom bazenu, sauni...masaža...
Mene isto boli glava, verovatno od nespavanja, a i malo sinusi...
Danas mi stižu čizme koje sam naručila...tople,zimske
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 15:19:05   
vonavoj
Hahhaha! Trkkk! Od spa nema nista,ne volim sama da idem,nema ko decu da nam cuva,q nisam ni reprezentativna😂😂Ali treba biti pametan i iskoristiti,retko kad se on nudi za nesto..videcu.hahaha.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 15:53:40   
branki*
von,bas mu kazi-ajde,idemo.
tako ja,kad mi mm nesto nudi,sto je retkost,isto kazem da necu,zao mi para,kao da stedimo,ali te pare odu na drugu stranu i niko ne ceni to sto ti ne kupujes i stedis.a,vec si pisala da ti treba monton.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 15:58:04   
milicicak
Ja ko padobranac, sta je monton? 🙂


Von, iskoristi kad nudi, moj ne nudi nikad, niti se sam set__i. Njegova parola je znas gde su pare, uzmi, kupi 😂

Mini buba se tako obradovala snegu, pola dana smo provele na prozoru

< Poruku je uredio milicicak -- 28.12.2019 16:00:19 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 16:00:24   
branki*
ima slika milicicak u temi o kaputima i mantilima..one jakne od jagnjece koze sa krznom i kapuljacom,znas sigurno.od pre dve godine bas popularni.

kod vas sneg pao?

< Poruku je uredio branki* -- 28.12.2019 16:01:12 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 16:04:03   
vonavoj
Bas tako branki,sve kao stedim..a odose pare...Kod nas nema snega..nista..Kaze sestra da je velika guzva u Bigu...mozda u ponedeljak odemo😂

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 16:04:21   
milicicak
Ajd, sad cu da pogledam. Ja sam operisana od mode i trendova, pojma nemam sta je moderno i aktuelno 🤭

Ovde na mahove bas veje ali se ne zadrzava. Mini buba vec isplanirala sabkanje...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 16:09:54   
branki*
kod nas suvo da ne moze biti suvlje...sad kad vas citam,opet mi nedostaje bgd..a,i boka vec pita kad cemo da vidimo njene drugariceuser posted image
meni npr mm da novac za puder ili nesto,haljinu,npr..i ja ne kupim,cekam popust ,ali pare utrosim na kucne potrepstine,i onda niti sam uzela to za sta mi je dao,a onda ima da kaze-pa,dao sam ti...predstavu nema koliko sta kosta i koliko jedna porodica trosi samo u maksiju i lidlu npr.tako da..neka kupi.nece se osetiti to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 19:06:38   
mama Jo
Tako i ja branki, kao treba mi za nesto konkretno uzmem novce i onda kao aj' sacekacu jos malo... dok cekam, vec treba gomila drugih stvari i onda uvek potrosim na nesto trece a ne na ono konkretno za mene.
A hvala bogu jedna obicna kupovina u maxi ispod 100 din.nema sanse da prodje.
Uzas.
Zato se i pitam.sad sta je sa ovim ljudima i odakle vise svima para kad se samo nesto kupuje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Razgovori mama 12/19
28.12.2019 22:54:30   
flamingos
Mame,šta radite,kako su dečica?Odoh na spavanje.Svima želim laku noć.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 0:34:49   
Milena18
Ljišo, jeste li se pomirili? Kako su ti deca sada, da li su zdravi?


Ja se ceo dan osećam kao da imam visoku temperaturu, a nemam. M je bolje, mada još kašlje. Danas nam je dolazila jedna beba u goste. M se baš lepo igrala sa njom, tako mi je delovala veliko i zrelo pored nje, sva sam se nešto raznežila.
Mama Jo, pitala si me za posao. Nisam zadovoljna jer ne samo da ne radim u svoj struci (ni blizu) nego sam i preopterećena.Ne sećam se kad sam poslednji put izašla na pauzu ili doručkovala pre podneva. Jedino što mi je plata ok, eto. Imala sam neku ponudu letos za mesto u drugoj firmi, ali za mnogo manje para. Videću šta ću da radim. Trenutno samo čekam ovih 7 dana pauze, da odmorim malo.
Raspisah se. Laku noć, mame! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 7:55:21   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Kod mene je puna kuca gostiju. Sve sam rasporedila gde ce ko da spava. Ja sam spavala na dvosedu koji se ne razvlaci. Stala sam jer sam niska.user posted image Stan je jednom okrecen. Danas druga ruka. Inace taman da se stavi sanitarija pojavio se dodatni trosak. Cevi u zidu su istrulele i napravile su dodatnu stetu i dodatni trosak. Ajde lupaj plocice. Bila mi je jedna žena koja je ocistila kupatilo i plocice u kuhinji. Super je odradila. Bas je detaljna. Zovem je u utorak opet. Posle sam je vratila u selo. Htela da ide kuci pesice do sela. user posted image Boze koliko se neki ljudi muce u životu.
I ja pored ovolikog haosa pevam vecerasuser posted image Imam koncert. Mama ide. Treba pre koncerta da odem kod moje Vike da me fenira.

Kako ste ostale mame?

Srecan praznik materice svim majkama.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.12.2019 8:21:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 8:06:02   
flamingos
Dobro jutro mame,izvolite na kaficu.Pijem je,pa da dete doručkuje i vozimo je na trening.U 14 h idemo na ručak,naš rođak slavi punoletstvo.Kući prave,u selu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 8:32:05   
branki*
sanjice,podseti me ,koji je obicaj za materice?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 8:36:50   
Filadendronka
Dobro jutro mame! Ljiso, bas mi je krivo za tm, kakomoze da ti ne cestita rodjendan. A i takvo ponasanje mi je uzasno. Ti sebe previse iscepljujes onolikim radom i nespavanjem, a ne bih rekla da se to bas ceni. Anci, kako je M? Milena, je l’ prosao kasalj? Ne idi na manju platu, trazi dalje. Ja hocu obrnuto od tebe izgleda. Hocu vise da radim i vise zaradjujem, posto sam sa radjanjem zavrsila i mogu da gradim karijeru. A zapravo bas me zanima sta mislite pod pojmom “dobra zarada”? Sanjice, hahahaha, bas si me nasmejala za dvosed. Jeste da si u haosu oko selidbe, ali sve je to divno kad sredjujes svoj dom. Flamingos, Pari, Mam Jo, ostale mame, sve vas pozdravljam! I srecne Materice! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 8:38:23   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: branki*

sanjice,podset_i me ,koji je obicaj za materice?
 


Vežuvajanje mama😀 i moras da se odresis tako sto ces im dati poklon. Ti svojoj mami😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 8:39:05   
flamingos
Hvala Fil,takođe!❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 8:51:47   
branki*
hvaa,sanjiceuser posted image secam se toga kad sam kao mala isla u selo kod babe i dede za zimski raspust,pa budu materice,paterice i detinci.kako mi nedostaju baba i deda...
i super za zenu sto ti pomaze....i da,neke ljude zivot nije mazio..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 9:03:11   
vonavoj
Sanjice,bolje sad da sredite i cevi i sve i mirni ste.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 9:27:11   
Khaleesi
Cao mame...

Mi sad ustali uspavali smo se. Tj kad se ja uspavam svi se uspavaju. Sinoc se probudim laje neko kuce kao u sobi da je. Odem u dnevnu otvoren prozor sirom. Sad pitam mm jesi ti lud 29.og decembra ostavljas prozor, on kao pa nisam ja. Pa ko je deca? Nego on ostavio da luftira i nije zatvorio. Leti zimi ko sta radi on samo otvara prozore i eto sinoc da nije bilo tog psa smrzli bi se. A ja palim peci da se grejemo. Sad citam nisam ni ja znala sta je monton 🤣

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 9:34:32   
Ivanka 75
Dobro jutro
Khal, tm i mm ko da su blizanci 😂
I ovaj moj samo otvara, pa se posle pita sto nema tople vode u bojleru a prozor cu noc luftirajka 😂
Sanjice, sredite sve u stanu i mirne glave se uselite. Jeste trosak ali posle ga nema. 
Ljisho, jedan veeeeeliki grlisa za tebe, a tepač za tm, inadžija jedan, nadala sam se da je prosle gos skontao neke stvari. 
Grlim vas zenice

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here