|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 10:40:20   
mama Jo
Pozdrav zene drage.
Sanjice, to uvek tako bude, uvek mora neki neolanirani trosak kad se tako veliki posao radi. Neka se zavrsi na tome. Dobro vi napredujete, svaka cast. Hiper si, sve stignes, bravo. Preko praznika odmori malo, i fizicki i psihicki.

Milena, razumem. Nadam se da ces naci nesto gde ces biti zadovoljna skroz. Od srca ti zelim. I sama sam u fazonu potrage posla pa znam koliko to moze da optereti.

Ljskic, kako je prosao rodjus? Nadam se da je tm dosao sa nekim iznenadjenjem? Ako i nije - mos' misliti, ne opterecuj se. Idu praznici Nova godina hajde svi da se volimo i budemo srecni 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 11:48:07   
flamingos
Ivabka,grlim i ja tebe.Uživajte dečice na raspustu.Evo ja ispeglah šta ćemo da obučem na punoletstvo.Krećemo oko pola dva.Samo da putujemo bez mučnine.Pozdrav svima.Javljam se večeras❤



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 12:02:13   
mama Jo
Flamingos, lep provod 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 12:41:04   
flamingos
Hvala mama Jo.Počeo je da pada sneg,Anđela se raduje❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 12:57:48   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Pozdrav zene drage.
Sanjice, to uvek tako bude, uvek mora neki neolanirani trosak kad se tako veliki posao radi. Neka se zavrsi na tome. Dobro vi napredujete, svaka cas_t. Hiper si, sve stignes, bravo. Preko praznika odmori malo, i fizicki i psihicki.

Milena, razumem. Nadam se da ces naci nesto gde ces biti zadovoljna skroz. Od srca ti zelim. I sama sam u fazonu potrage posla pa znam koliko to moze da optereti.

Ljskic, kako je prosao rodjus? Nadam se da je tm dosao sa nekim iznenadjenjem? Ako i nije - mos'' misliti, ne opterecuj se. Idu praznici Nova godina hajde svi da se volimo i budemo srecni 😊



Mama jo, da vidis kako pregovaram sa majstorima😀 Muž mi je previse fin. Taman posla da se svađam sa njima, nego samo ljubazno zamolim da pre Bozica mora da bude gotovo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 13:21:09   
smeško
Добар дан, маме! Лепо проведите данашњи дан и извезујте се поштено! Ја то увек искористим када се везују тате. user posted image

Мене нема да вам се захвалим на подршци! user posted image Ја никоме и не причам о посетама лекарима, али овде ми дође природно. Таман смо се у четвртак вратили кући, Ј је добио Т. Кашаљ, слинци као из чесме. Не једе, само сиса и пије воду, једва гледа. Радили одмах урин због оних инфекција и имао 5-10 Ле. Поподне урадили поново и био добар. Ук стигла, исто добра. Сутра на контролу код нашег педијатра. Брине ме само да му не оде до плућа или ушију, јер оволико секрета никада нису имали.
Тек сада сам сконтала да сам све ово већ писала. Као већ виђено.user posted image Таман помислих да имам неке визије.user posted image Синоћ ме развалила глава, јутрос добила. Јоца се буди по читаву ноћ и јауче. Тако сам за две ноћи одгледала све живо што сам могла на телевизији. Тренутно спава преко тате.
Фламингос, имам три дечака. М смо водили код нефролога јер је почео п мало да пишки у гаћице преко дана. Очекивали смо упут за психолога, јер видимо да га мрзи. Јурне у последњем моменту и онда има туфну на вешу. Међутим, добили смо упут за нефролога и тако је почело.
Милена, како сте? Ана? Вон?
Љишо, срећан рођендан, са закашњењем! Да си ти мени, змају, жива и здрава! А за тм, пробај да не размишљаш о томе одмах. Пусти мало да се слегне. И мм и ја смо се посвађали пре пар дана, чекајући уз. Стресови су то и потребно је јако мало да испаднеш из шина. Још смо се ми посвађали из чисте глупости, нисмо се добро разумели. Почело је са проблемом-како научити децу да обувају папуче. А мнооогооо болести бубрега иде од ногу и то те убије у појам кад их видиш. И у љутњи на њих, посвађасмо се ми и то причајући исту причу на два начинаuser posted image Биће све ок, само полако.
Сањице, ми само делујемо крхко, као жене, иначе смо прави стубови.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 13:51:43   
Milena18
Dobar dan!


Sanjice, bolje što ćete to srediti sada, nego da ste se uselili pa tek onda shvatili da to mora da se radi.
Fil, hoću i ja da radim i zarađujem, naravno, nije to problem. Ali mi jeste problem što ja jedina u firmi nemam zamenu i što se podrazumeva da nikad ne odsustvujem, a ako baš moram, onda mi se nekako uvek stavi do znanja kako su se jedva snašli bez mene pa me još i grize savest.
Ja sam onako, kad uspem da otpušim nos, nije stašno, ali to traje jako kratko. Danas me je bolela cela leva strana lica. Izdržaću, samo se plašim da mi se opet ne začepi uvo kao prethodne dve zime.
I kod nas pomalo pada sneg, M se raduje, ali teško da će biti dovoljno za grudvanje i sneška ako ovako nastavi.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 14:45:04   
smeško
Milena, poznata mi je ta vrsta manipulacije. Cuvaj decu, bas te briga.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 18:21:45   
Mirko Svirko
Gde ste zene?Sta radite?Falmingos, jel ste dobro putovale? Msm bez mucnice?
Mama jo, kako je na rodjendanu?
Smesko,mi smo imali isti problem.. cim ja mrdnem moj M to radi... trpi li trpi,onda tackica na vesu. Pa smo radili urin i uk. Sve je bilo ok. Slali su na s kod psihologa i dosli do zakljucka!On se ne odvaja od mene i kad se odvaja privlaci paznju.U vrticu po 7x se upiski da bi ga presvlacile. Jer ga vodr do ormarica da uzme svoje stvari a onda kod ualznih vrata gelda da li sma ja stigla.. Znaci strasno.. Ali bice kod kuce mm ceo mesec. Pa ce malo vise biti sa njim. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 20:23:49   
flamingos
Smeško,zapamtiću(nadam se),da imaš tri dečaka,da su živi i zdravi,a i vi sa njima.Mislim da je to samo faza,ili trpi pa otuda i tačkine na vešu.Duša draga.A možda i id čestih prehlada,pa dete od napinjanja,kašlja,čega već i ne može da zadrži mokraću.Ljubi ih puno i budite mi dobro.Mirko,hvala na pitanjy-putovanje je bilo ne baš bajno-ka tamo putovasmo super,ali pri povratku jo je bilo muka.Još pešaka na četvrti sprat i to uz garaže-znači-prizemlje,plus četiri sprata.Ali dobro,evo vratila se u normalu,tušira se,pa da se pakujemo u krevet.Sutra u devet na očno u bolnici imamo zakazano.Kako je tvoje dete?Ostale mame,dečica,kako ste?Svima pozdrav i poljubac.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 21:31:34   
Mirko Svirko
Super Flamongos.. dobro da je sve ok. Mirkic skace i  ludi po ceo dan.. Dobro smo, hvala Bogu. Kako svuda idemo po priredbama itd, mislila samda ce nesto jos i da zakaci.. za sada smo ok. Mm nadrljao. Izolovao se u drugoj sobi. M ga zove virussss 😂Ostale mame? 
Kh, sutra posao???Mama Jo,gde si? Pozfrav za sve

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 22:29:15   
mama Jo
Eco me.. bas se umorih, prvo ceo dan sklanjaj nesto, onda odjednom puna kuca ljudi, haos. Pa kad su otisli sudova majko mila. Vecera za 20tak ljudi je haos u kuci. Malopre skontam kako me glava razvaljuje... i shvatim da nista ceo dan nisam jela. Bukvalno. A svega je bilo, morala sam deci i rucak d dam- paprikas imala, rostilj stigao u 4, torte, kolaca. Prosto od neke treme nisam jela.
Jedva cekam da se naspavam. Inace je super sve proslo.
Ljubim vas sve 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 22:32:32   
flamingos
Verujem ti mama Jo.Sad odmaraj.Ljubim te.Laku noć želim svima❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Razgovori mama 12/19
29.12.2019 22:53:57   
Mirko Svirko
Jedi mama Jo.. Jedi... Odmori.Drago mi je da je sve proslo super.  💖💖💖

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 0:09:37   
Ivanka 75
MJ, sendvic i casa vina... I odmkr posle gostiju... Zasluzen odmor👍

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 8:09:55   
flamingos
Dobro jutro mame,hajde da pijemo kafu,pa odosmo u bolnicu,kod očnog.Danas dolazi Anđelina drugarica.Večeras kum donosi oaketić Anđeli.Ja svašta nešto da spremam za sutra i prekosutra da imamo.Za doček smo kod Anđeline drugarice,organizovali smo se-nas tri,četiri bračna para damo novac,pripreme i svi skupa čekamo.Iskreno,najviše volim kući da budem za doček,ali dete rasti,pa voli društvo-volim i ja,ali nekako mi ništa lepšeg nema nego kada sam u svom stanu,radim šta hoću😁.Pozdrav svima.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 9:14:04   
vonavoj
Flamingos,druzite se.Mi cemo kod kuce,sami..ne mogu da se prilagodjavam nikome,deca mala..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 9:33:11   
Milena18
Dobro jutro! Kako ste?

Mama Jo, super što je sve prošlo lepo. Sad odmori i jedi user posted image

Flamingos, nadam se da ćete danas završiti brže nego prošli put.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 10:33:35   
mama Jo
Pozdrav svima.
Evo danas sam se opametila, doruckovala i bas sam se najelauser posted image
Flamingos, da sto pre danas obavite, i da uzivate u danasnjem danu
Milena, je l' prosao kasalj?
Mama mi je jos danas tu, uvece ide, pa cu da iskoristim jos ovaj dan da odem u izvidnicu i pokupujem za paketice. Nadam se da cu to da zavrsim danas. I tako.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 12:20:08   
Milena18
Mama Jo, ne kašlje često, mada kad se zakašlje, zvuči gadno. Ali ne budi je više kašalj, spava lepo, tako da računam da prolazi.
Ja dobila danas od firme vaučer za Dexy Co, poslaću muža popodne da kupi nešto. Dete mi tražilo lutku sa kosom do poda, ne znam gde to da nađem 😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 13:38:36   
flamingos
Milena,mama Jo,hvala.Brzo smo završile i lepa vest je da se vid pooravio i na sledećoj kontroli joj menja dioptriju.Za 4-6 meseci je kontrola.Evo zavila sam sarmu,napravila čokoladni kolač,rusku salatu,sredila stan,spremila ručak.Još samo da oribam kupatilo,pa da popijem kafu.Dete očekuje drugaricu.Večeras kumovi dolaze da donesu paketić Anđeli.Da vidim može li komšinica da dopadne na kafu.Šta vi radite?Svima pozdrav.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 14:01:59   
mama Jo
Super flamingos, odlicno sto joj se popravlja vid.
Ja isla da im kupim poklone za ng, svasta sam im uzela. Neka se obraduju deca. 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 15:01:40   
flamingos
Hvala mama Jo.Divno,ako,deca se raduju.Puno ih ljubi.Iskafenisasmo komšinica i ja,sad da nastavim dalje.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 16:39:23   
vonavoj
Gde ste mame?Moj M nece nista da jede..izludjuje me..nema temp,lepo spava,koji mu je djavo,ne znam..mozda trojke..vidim dole dvojka izbila.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 16:44:18   
Ana RR
Hello! Ja još radim, treba tortu da mutim a mrziii meeee user posted image mm pere suđe, dala sam mu pare za nov fotoaparat i sad ću malo da ga izrabljujem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here