grupno vencanje (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


Markovicka -> grupno vencanje (4.12.2009 9:45:51)

Jedna moja drugarica se prijavila za grupno vencanje u hotelu Park u NS. Sta vi mislite o ovome, da li biste volele da budete deo tako neceg?
http://www.24sata.rs/novisad.php?id=64399




Anoniman -> RE: grupno vencanje (4.12.2009 9:56:50)

Ja ne bih volela. U tom slučaju sam samo jedna od 50 mladih tog dana. A ja na svom venčanju želim da budem samo jedna. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




gagana83 -> RE: grupno vencanje (4.12.2009 10:06:02)

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne bih volela. U tom slučaju sam samo jedna od 50 mladih tog dana. A ja na svom venčanju želim da budem samo jedna. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Bas tako!!!




Rivana -> RE: grupno vencanje (4.12.2009 12:33:32)

Ja ne volim vencanja ne znam imam neko svoje misljenje o vencanju, tako da ne volim ni grupna ni samostalna [sm=smiley36.gif]




majdule -> RE: grupno vencanje (28.12.2009 1:02:48)

mislim da venčanje treba da bude specijalno sećanje u našim životima, a teško je to postići sa grupnim venčanjem, jednostavno nije isti osećaj.




Markovicka -> RE: grupno vencanje (28.12.2009 10:24:14)

I meni se licno ne dopada ideja, ali za njih je to bila jedina sansa da ipak malo svecanije obeleze taj dan, posto su kratki sa novcem, a i bebica ih je zatekla...
Inace dobili su i medeno putovanje u Veneciju.




Ana RR -> RE: grupno vencanje (29.4.2011 20:46:20)

IZVORNA PORUKA: Cindarella

Interesuju me iskustva!
Ove godine ce se odrzati 15.05.



IZVORNA PORUKA: isidora88

ju cind pa za kog se sad udajes? salim se



IZVORNA PORUKA: Cindarella


Otkud znas da za sebe pitam?



IZVORNA PORUKA: minna

Meni se to ne dopada, mislim nikad se tako ne bih udala, to nekako treba da bude tvoj dan, a ne da sa jos ko zna koliko parova kazes 'da' u isto vreme... ali nekome je to mozda zanimljivo

Jedan poznanik mm se tako ozenio, ali ne znam kakva su mu iskustva



IZVORNA PORUKA: Ana007

Ni meni se ne svidja kolektivno vencanje.Mada nasi prijatelji su se uzeli  na kolektivnom vencanju prosle godine,njima se svidelo.



IZVORNA PORUKA: bebać

Ne volim sam cirkus pojma 'vjenčanje'(bez uvrede,nije ništa lično,samo moje mišljenje) a kamoli još u parovima to svexviše parova

Ali naravno ima neko ko voli,i kome je to extra,što da ne.......





Maraj -> RE: grupno vencanje (14.6.2013 13:46:54)

ma sto da ne neki samo tako imaju priliku da priuste sebi to




emicaa -> RE: grupno vencanje (30.4.2017 12:22:16)

meni se to uopste ne svidja,to je samo moj dan(i malo njegov) i necu da ga dijelim sa 50 drugih [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: grupno vencanje (30.4.2017 12:35:01)

Emice ne verujem bas jutros reklama za to vencanje i ja pricam mm kako mi to bezveze,uvek svake godine kada vidim ja se cudim koliko se puno ljudi venca tako.I ja sam htela da taj dan bude bas za nas,pa vencanica,gosti,sve ono sto taj dan cini posebnim,da sve bude po nasem ukusu.




emicaa -> RE: grupno vencanje (30.4.2017 12:40:41)

Vesi skoro je bila emisija,dvoje iz njemacke su otputovali i kinu da budu dio grupnog vjencanja,neka ogromna sala je bila puna parova,bilo je oko 100 njmanje.Naravno ceremonija je na kineskom,oni sa slusalicama zbog prevoda.Poljubise se i cao.To po meni uopste nije vjencanje




Ana RR -> RE: grupno vencanje (4.5.2017 21:06:27)

Moja drugarica se udala na kolektivnom venčanju. Bilo je zanimljivo ali ja nešto nisam za to.




Duškić -> RE: grupno vencanje (6.5.2017 11:10:59)

I meni se ne svidja to grupno vencanje ...Nas dvoje je sasvim dovoljno..Da nisam zbog mojih ne bi ni bilo pola ljudi kasnije na svadbi ..




branki* -> RE: grupno vencanje (13.8.2017 10:35:55)

ne volim,ne bih.to je moj cin,moj dogadjaj i ne zelim da delim to na taj nacin.imam drugaricu koja se tako vencala.




Sarav -> RE: grupno vencanje (13.8.2017 15:20:46)

Svake godine gledam grupno venčanje i super je varijanta za onog ko voli tako nešto, ali se ja ipak zadržavamo na gledanju i nisam ni razmišljala da se tako venčam.




krin 40 -> RE: grupno vencanje (13.8.2017 18:08:04)

Meni se to ne svidja.




MamaNecaVo -> RE: grupno vencanje (20.10.2017 16:19:30)

Meni se iskreno grupno vencanje ne svidja.
Za mene to je intiman cin dvoje ljudi i sva paznja treba da bude usmerena samo na njih.oni su zvezde dana.




Stranica: [1]