|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stomačni virus
4.9.2016 21:59:15   
dijana1*
Ja verujem da se kod Urosa spojilo viroza i zubici. Pa juce sam bar 15 puta menjala pelenu. Kako ga presvucem on se ukaki i svaki put ga perem. To toliko smrdi i razmaze se po njemu. A eto danas je samo jednom. Videcu sutra sta ce biti pa ako nastavi vodim ga dr.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: stomačni virus
4.9.2016 22:13:37   
Ana RR
Joj Dijo user posted image užas.

Pa ne znam da li sada da mu uvodim i enterofuril kad već pije smektu (zar to nije isto ili slično?) Nemam iskustva sa prolivom kod dece, Marko nikada, nikada nije imao proliv.
Davala sam mu bulardi ali on mu definitivno ne odgovara jer ga još više protera. Sad imam neki drugi probiotik, ne mogu da se setim kako se zove.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: stomačni virus
4.9.2016 22:15:59   
branki*
Ja mislim da nije isto,ne znam.a,enterofuril nije groznog ukusa i pije se kao sirup,kasika jedna.smektu nisam nikad koristila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: stomačni virus
4.9.2016 22:22:23   
choopa choops
Evo i mi startovali sa virusima. Cijelo ljeto pregurali, i I mi danas povraćala i imala jedan proliv. Hoce samo da pije vode, i jede stapice, a kako popije odmah povrati. Dala sam joj enterogerminu i njima dvoma preventivno. Kad bi bar smjela aktivni ugalj, meni je to najbolje!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: stomačni virus
4.9.2016 22:35:33   
Ana RR
Smekta je užasna, kao kvasac user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: stomačni virus
4.9.2016 22:45:39   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Smekta je užasna, kao kvasac user posted image

Katastrofa! Moji je nikad nsiu voljeli, a prestala sam i da ih tjeram da je piju čim sam je sama probala! Užas! A čak im ni to što su pili nikad nije nimalo pomoglo.

Ja njima za stomačni obično dajem flonivin. Ili aktivni ugalj. A evo maloj samo enterogermina jer ovo drugo smiju kad su veći samo.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: stomačni virus
4.9.2016 22:53:49   
Sanjica26 RR
anchi daj mu taj enterofuril. Super je. Sofi je bas pomogao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: stomačni virus
5.9.2016 0:23:21   
dijana1*
Anci daj mu slobodno. Kosta je prosle godine 9 dana imao proliv i tada mu kupim taj sirup i za 2 dana proslo. Sada cim sam videla da kaki vodu drugi dan sam kupila sirup i dala. Evo i njemu i Vuku je pomoglo. Nisu se zalili da je ruzan. Dajes mu 3 puta po 5 ml.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: stomačni virus
17.9.2016 7:43:25   
branki*
Juce povracanje,danas prolivuser posted image !

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Stomačni virus
20.2.2017 13:33:04   
dijana1*
4 dana je imao visoku temp. , isla je do 39.6 i to na 4-5 sati. E sada nema temp ali vec dva dana povracanje i od juce proliv. Juce mu dam vodu i povrati. Danas je malo bolje. Sva sreca pa hoce rehidran da pije i mislim da mu je od toga dosta bolje. Sta mu god stavim u usta samo pljune. Sva sreca pa dojim pa bar malo sisa.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 20.2.2017 21:48:44 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Stomačni virus
20.2.2017 21:49:19   
IvanaSK RR
Dijana, kako je prosao dan? Jel bolje?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Stomačni virus
21.2.2017 0:35:56   
dijana1*
Danas bolje. Nije povracao, 2 puta je imao proliv. Boze al smrdi! Tek veceras sam uspela malo da mu dam nesto da jede. Mislim da ce za dan-dva biti ok.
Nego sada Vuk dobio stomacni. Veceras se zalio da ga boli stomak i da mu je muka. I sada se u snu jadnice sav ispovracao. Za sada nema temp.
Ufff ovome nema kraja, da covek poludiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Stomačni virus
21.2.2017 2:39:23   
dijana1*
Ma djavola boljeuser posted image
Evo ponovo i Uros i Vuk se ispovracali u snuuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Stomačni virus
21.2.2017 7:11:45   
IvanaSK RR
Dijana, ne dajes im nista od lekova?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Stomačni virus
21.2.2017 10:12:50   
emicaa
Di nadam se da ce brzo ozdraviti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Stomačni virus
22.2.2017 9:54:10   
mali_mis
Mene je prosle nedelje protresao stomacni samo tako, dusu sam ispovracala. Prvi dan mi je bilo strasno muka, pa je usledilo povracanje, i proliv. Pila sam samo gaziranu mineralnu. Sutradan sam jela narandze i cepala mineralnu. I naredna dva dana ruckala tost. Ami je 2 dana imao samo proliv, bez povracanja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Stomačni virus
22.2.2017 16:12:15   
choopa choops
Ja im inače baš slabo dajem Coca Colu, ali za stomačni je zakon!

Coca Cola, štapici, supa iz kesice od hrane, a od lijekova aktivni ugalj, entergermina i za ove starije Flonivin.

Nadam se da cete konacno ozdraviti...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Stomačni virus
14.3.2017 22:02:36   
branki*
moja sara izasla juce iz bolnice..grozan virus.u toku prve noci 25 puta povratila,posle proliv,a imala i temp.sad ne povraca,stolica i dalje nesredjena,nije na infuziji..dobro je da hoce da sisa,ali i dalje nece da jede nista..samo da ide na bolje,gadan bas virus.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Stomačni virus
18.3.2017 16:09:26   
Sanjalicaaa
G je za 3h imao 4 prolivaste stolice, tj. samo voda. Plasim se da ne dehidrira. Ne znam da li da ga vodim kod lekara opet. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Stomačni virus
18.3.2017 16:29:11   
IvanaSK RR
Sanjalice, kad si ga vodila? Jel ikako uzima tečnost?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Stomačni virus
18.3.2017 18:01:29   
branki*
sanjalice,sta je rekao dr?kako se on ponasa,je li malaksao?gadan virus vlada.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Stomačni virus
18.3.2017 18:25:17   
Sanjalicaaa
Vodila sam ga jutros, pa sam išla malopre ponovo.
Pijucka stalno po malo vode, ali me brine da li je to dovoljno zbog ovih obilnih stolica. Kaže dr ako se do sedam pola osam ponovo ide u wc da ga vodim na hitnu.
Malaksao je. T mu ne spada ispod 38 izgleda jer sirup samo protrči kroz organizam.
Plašim se da ne dehidrira. Kako ću znati?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Stomačni virus
18.3.2017 18:33:22   
Sanjica26 RR
Sto ne uzmes Sanjalice enterofuril da zaustavis taj proliv?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Stomačni virus
18.3.2017 19:51:12   
veselicaa
Sanjalice brzo da mu prodje,jadnicko.Ovaj lek sto Sanjica napisala je odlican,moje su pile zimus,ali kapsule odmah nakon druge im je bilo bolje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Stomačni virus
18.3.2017 20:17:04   
branki*
ima ono sa kozom ako stisnes kozu na stomaku kao da hoces da ustines,pa ako se vrati odmah u prvobitan polozaj,onda je ok,a ako ne,enego ostane smezurano,onda je dehidrirao.mada,to je u teoriji,ja na primeru nikad nisam to videla,ne znam kako izgleda.saru moju su odmah zadrzali u bolnici,snaja ju je odvela uvece i odmah su je prikacili na infuziju,ona je sve zivo povracala .posle dobila i proliv i temp.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here