|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 21:03:27   
branki*
Ja se pruzila u krevet. Radila, pa do mame po dete, pa u radnju, dosli pesaka kuci, ja u stiklama, naravno. Onda sa vrata sredjuj, pravi gibanicu, zena mucenik. Sad je moje vreme. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 21:05:31   
veselicaa
Branki 😘Drage jel pijemo nešto u kafani?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 21:52:36   
Ivanka 75
Sta se pije? 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 21:55:22   
emicaa
Ja nudim red bull 😂 ko voli neka mi se pridruzi



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 21:58:01   
Ivanka 75
Sad mi zao sto ne lupih plavu lavunu i cosmo onaj dan😔

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 22:15:17   
branki*
Vesela💓Ja red Bull neee, ali koktel neki moze vrlo rado! 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 23:16:16   
bubulence
Meni moze obicno jelen pivo od grejpa 😁. Kako ste devojke? 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 23:18:44   
Mirko Svirko
Gde ste zene? Dajte neato da se pije.. Mi danas ceo dan jurili da pravimo pasos malom. Onda se vratili na brzinu cevapi i pomfrit.. posle sredi skloni operi itd.. isti kucni zadaci,smorih se nesto.. pa izasli da set_amo... i sad da vam se malo pridruzim.. Sta ima novo kod vas?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 23:19:37   
Ivanka 75
Prilicno dobro... Hvala na pitanju Bubi ❤️

Mirko ❤️


Evo, sedim vec sat ispred televizpra, nista konkretno ne gledam ali se pitam zasto ne odem da se lepo istusiram i odem u krevet kocovekbar jednomuzivotupre1posleponoci ☹️😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 24.1.2020 23:21:20 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 23:22:10   
bubulence
Jao, i ja se to pitam svako vece. Svi se uspavaju a ja sedim bar do 1 iza ponoci i blenem u telefon... Ali volim ovo moje vreme i tisinu... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 23:25:29   
Ivanka 75
Mislim da je ta tisina presudna😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2020 23:27:29   
Mirko Svirko
Oooo da i ja volim tisinu i mir.. A ujutru kad mi oci otvore ovi mali prstici u 7h, onda se pitam " zasto nisam ranije legla"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 8:23:49   
emicaa
Cekam vikend kao luda da se naspavam,probudim se u 8.Ajmo zene,kafa



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 8:27:23   
vonavoj
Jutro! Emice,to ne nepisano pravilo..i mene je M u 6 probudio..poludela sam..I naravno dobila sam,zato me je glava bolela juce..cudno mi je,2 dana ranije..to sam baksuz..jer idemo u Sm.Palanku,na rodjendan..izborila sam se da ne spavamo makar...ne ide mi se uopste.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 10:59:11   
Mirko Svirko
Dobro jutro,sta se radi?Kafa se pije kod nas..Dan je lep,suncan..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 16:29:32   
branki*
evo i mene...
mi ustali u 8,sto je super,meni je samo najbitnije da ne jurcam na posao..super je lep dan bo..bii u parkicu sa mojima,druzii se malo,bas mi je prijalo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 17:03:08   
vonavoj
Gde ste mamike?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 17:24:35   
Ivanka 75
Ivka na radionici ja citam knjigu cekajuci 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 17:45:17   
emicaa
Mi isli u kupivinu pa se nesto oduzilo.U 3 dosli kuci kao polomljeni.Sad da smuckam veceru i ne radim nista vise



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 17:51:57   
Ana RR
Dobro veče. Ja spremam buritose za večeru i jafa tortu sveki za rođendan sutra. Mm i ja danas malo šetali, divan je bio dan. Kao da nije zima, šetali smo u tankim jaknama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 19:04:36   
branki*
Jao, ana, citala sam sta spremas, bas mi se jede sad, uhh....sto kaze emica, ne radim nista vise. Nisam nista posebno radila, a sva sam smlacena. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 19:24:44   
Ana RR
Hahaha branki, ajde na večeru user posted image

Ja ću tortu završiti nekad user posted image gledam film, više puta sam ga gledala ali obožavam Kostnera a fil je odličan - McFarland USA.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 21:02:54   
vonavoj
Mi na putu,mm odlepio,kako se njegova sestra ponasa prema njegovima..samo urla..deca joj smetaju..zasto je M uzeo ovo,ono,a sve mu na dohvat ruke..a vrh je bilo sto je uzeo kis.krastavce iz cinije za goste..samo mi je rekao pakuj se,krecemo..Ja to sve znam,i godinama pricam,ali nije primecivao,ali sad mu bas smeta....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 21:26:44   
Ivanka 75
Von, isto tako i moj zet, tek kad se ozenio i dobio decu video kakva mu je porodica ☹️

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 21:36:06   
Duškić
Eh, Von, neki dok shvate...
Samo da se javim . Gledam malo sta ima po forumu, a gotova sam da zaspim.
Hm. Nesto toplo mi se pije, mozda caj.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here