|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 22:01:59   
vonavoj
Mnogo je tuzno..ja bi za moje sestre sve dala..ali neko nije tako odgajan i nema osecaj..Duskic,neces da se razbolis?A kod mene potop ceo dan,prokleto zensko..da se upakujem i u prnje..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2020 22:56:11   
branki*
anci,stizemuser posted image
ja gledam zvezde grandauser posted image
von...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 7:28:08   
Duškić
Dobro jutro. Ja popila neki caj , sin se probudio boli ga stomak i hoce caj.
Hajdete zenske, kuvam i kafu. Sve po zelji.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 8:30:41   
emicaa
Jutro,opet budjene u 8 a zaspala u 1 🤦‍♀️ Danas me ceka generalka stana,zato jos ne napustam krevet 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 9:09:30   
branki*
Dobro jutro i od mene... Suncan dan.. Sutra nema nastave, sv Sava, jeeee. Pijuckam kafu i kasnije idem u bolnicu u jednu poset_u, a do tad moram kosu da operem. I tako...Emice, pokrij se preko glave i pravi se da spavas! 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 9:37:09   
Ivanka 75
Duskic, pridruzujem ti se na kafi  😊
Dobro jutro 😀

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 9:44:39   
Ana RR
Dobro jutro... divan dan, imam utisak kao da je mart mesec. Emi, i nas čeka ribanje danas.. mm će kupatilo, ja ću ostalo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.1.2020 9:47:59 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 9:52:34   
Mirko Svirko
Dobro jutro zene. Evo ja pijem kafu.Posle da krenem i ja da sredjujem. Mali doruckovao vec skakanje. Kako ste vi?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 9:54:32   
vocicana
Ja cu danas nesto sitno da odradim kuci, posle posla idem na pice sa drugaricama. Nismo izlazile ko zna od kada.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 10:08:42   
mama Jo
Kafa se kuva. Sta se radi?
Ja sam se tako juce malo smorila, primetila sam vec neko vreme da sam se ugojila ali kao nije strasno. Juce odem da probam nesto sebi da kupim, i probam farke 27 i jeeeedva udjem u njih, male mi, tesne, grozno stoje, butine -bljak!
Znaci moram pod hitno nesto da krenem da vezbam.
Idem u temu da kukam i trszim savet.

Sta se pije?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 10:11:19   
vocicana
Ja bih neki caj sada posle ovolike kafe

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 10:23:23   
Ivanka 75
Ja dorucak napravila al se niko ne primice stolu 😂
Ja gledam jutarnji program a oni gledaju crtani 😊

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 10:25:08   
Ana RR
Mama jo, ali 27 user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 10:37:51   
vocicana
Anci, sto se smejes? Msm za 27

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 11:02:46   
vonavoj
Joj,27 nisam nikad nosila😂😂Ja sam kao.pijana,rasklanjala po kuci,ves,haos..i sad ne mogu oci da umirim..mrzim ove hormone kad luduju.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 11:07:57   
Ivanka 75
Ja s 27 mozda nosila melad u 7 razredu 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 11:16:59   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Anci, sto se smejes? Msm za 27


Pa to broj za decu hahaha Mama jo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 11:25:23   
branki*
Ja posredila,doručak obavili .musaka u rerni..čeka. Dan proleće pravo.

Mama jo..Ako te neko razume, t a sam😁Znam taj osećaj. .Ja sam pre nedelju dana 3 puta probavala i zagledjivala jedne pantalone.nisam mogla da verujem da su iste te od prošle godine.gde su mi prošle zime igrale oko nogu.a sad me zategnu. OdvraTno.pa sam bila ubeđena da su neke druge pantalone.i pitam se koje su sad pa ove i gde su mi one.i ukapiram da su to te.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 11:28:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam odradila juce sređivanje. Danas odmaranje. I rucak imam. Eventualno cu slatke mafine da spremim. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 12:11:58   
Ana RR
Ma šalim se samo, tačno znam taj osećaj. Ja ne mogu da zakopčam pantalone koje sam jesenas nosila a kilaža mi je ista, samo sam načisto omlitavela. Ništa bez vežbanja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 12:12:42   
Ana RR
Inače, skinula kalup da ukrasim tortu i vidim da se voćni fil nije stegao. Milion puta sam ga pravila i evo sad ne valja. U peršun.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 12:14:45   
branki*
da,anci.za mrsavljenje,ne jedi.ali,ako hoces da se zategnes,mora vezba.meni posle drugog porodjaja kilaza ode i ispod 50 kg,ali ako ne vezbam,to je samo mlitava koza,tacni je uzmem izmedju dva prsta .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 13:46:02   
emicaa
Stan sredjen,rucak se pece.

Ja nosil 26 hlace,i vjerujte mi da se ne opterecujem previse ako zategnu skroz.Volim jesti i volim slatko.Zato se ne odricem ali pored toga pomalo vjezbam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 14:27:42   
mama Jo
Haha, Ana user posted image
Ma znate vec o cemu pricam, to je broj koji godinama nosim i u koji opusteno ulazim... zato sam se smorila, nije da se opterecujem ali me je nekako nateralo da se ,,probudim" sto se tice vezbi. I uopste malo da krenem da mislim na sebe... pa da tako umesto non-stoopnog sredjivanja po stanu (to mi je kao uvek prece, mada sizifov posao realno) pocnem da vezbam.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: JanuaRRski baRR
26.1.2020 16:27:47   
branki*
ja dosla iz posete...bila sa mamom sama bez dece..i prija mi kad sam tako sama sa mamom,kao nekad,kad sam bila devojcurak,bas poram da praktikujem cesce..a,kad cu,ne znam.
mojih nema,sama sam,m,pojma nemam gde su,a necu ni da zovemuser posted image
ja ulazim i sad u 26,ai knap knap, i to je jedino zato jer sam niska,a ne mrsava.volim da jedem,ali vise volim da izgledam fit,bar jos uvek,mozda se promeni nekad sa godinamauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here