|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:22:02   
vonavoj
Nasi dobri momci,a ovako se na luster penju😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:22:46   
pari
Jao Ivana, bas vas je uhvatilo :( 

Izgleda da bas ima puno bolesnih...
Ja dosla da se ofarbam pa cu po decu.
I danas mi krenulo neko krvarenje tek tek, a sredina mi je ciklusa, bukvalno sam imala pre 2 nedelje. Da li vam se to desavalo? Da li moze biti od polipa?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:31:41   
Rosita
Ljišo, super ste. Jeste dobili EEG iščit?
Kod nas D ok,N od noćas na ruku nema t, mrzelo me da merim, nije topao. Rezultati blago povišeni le, 16, norm. 15. Crp 10. Dr kaže ako danas nema t neka ga, sam se izborio. Ako ima, AB od večeras. I on ima 37.5. Šta sad? Videću do uveče.
Puno se može trenirati reagovanje, ali ta biološka datost i senzitivnost baš igra ulogu u reagovanju na stres. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:39:07   
Ana RR
Pari, može i od puta, vremenske razlike. Poremeti se organizam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:41:45   
Rosita
Meni se jednom desilo zbog ovulacije.


Svi bolesni da što pre ozdrave!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:54:33   
Sanjica26 RR
Evo vratila joj se temperatura.

A napolju suncano. Sad sam uzela da sređujem kucu posto mi je mm doneo jos kutija za raspakivanje. Samo ne znam gde cu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:59:59   
mama Jo
Pari, meni se u poslednja dva meseca desilo...dr mi rece da je verovatno jer smo prekinuli sa dojenjem posle 23 meseca, pa malo hormoni divljaju.

Joj, sto se tice panicenja... ne znam sta bih rekla, ja sam uvek bila opustena i kul, ali sam se bas dosta promenila od kada sam postala mama user posted image tj.u poslednjih godinu-dve, ali mislim da je to posledica klaustrofobicnog zivota koji zivim, i sigurna sam da cu se ,,vratiti na staro" samo da se pokrenem.

Rosi 🙄 pih, ne znam sta bih ti rekla. Vidi to veceras, mozda je to sad jos jedan ,,talas" kod njega i mozda ga prodje do uvece.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 15:10:12   
pari
Rosi, videces uvece kolika bude temp...ako poraste, daj ab...


Sto se tice reagovanja, ja se trudim da budem kul kad sam sama sa njima...cim je mm sa mnom, ja se opustim i umem nekad da se uspanicim...T mi se izgubila u nekoj velikoj radnji na oar min, ja sam se odsekla bukvalno...ili se par puta desavalo da je izgubila vazduh na 2-3 sek, to mi je uvek strasno...
Mama jo, kako ti je prst?
Praticu danas krvarenje pa cu videti...Prosli ciklus mi je bio cudan, dobila sam tek 34ti dan, a obicno dobijam na 28.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 15:28:03   
vonavoj
Pari,hormoni..sad si bila i sa dragim,promena klime..a i ovulacija sledi.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 15:35:48   
Mirko Svirko
Dobar dan,zene. Kako ste? Mama Jo, kako je prst?Ne znam sada tavno ko je pitao, meni se desavalo to krvarenje izmedju ciklusa ali ja sam imala ranicu na grlicu. Kad sam sredila ranicu prestalo je. A sto se tice panike, to je mm. Ja sam ok. I drzim sve pod kontrolom. Ali me s vremena na vreme obuzmu neke crne mislim i to isto zbog nacina zivota, sto kaze mama Jo.Izludis vremenom bez posla i otupavis. A mm je opterecen dal ce da se razboli, dal ce da padne,dal ce da se zagrcne... Kao da je od stakla.
Juce smo zavrsili rodjendan a ovaj mali je jos pod utiskom. Gde nam je Flamingos? 
Da li su prosle boginje?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 15:46:18   
Maslacak15
pozdrav mame. ja sam non stop u haosu i slabo citam......ne stizem. Pari ti em dojis em si ako se ne varam moja generacija. Tako da sto se ciklusa tice sve je normalno. Moram tako otvoreno da ti kazem user posted image . Naravno nista ne steti proveriti ali polipi nebi trebalo da krvare.

Puno vas pozdravljam sve.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 16:15:49   
Misha i Ljisha
Eeg uredan


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 16:26:45   
Rosita
Odlično!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 16:34:28   
Mirko Svirko
Super Ljisho 👏

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 16:45:57   
dunja RR
Pari, slučajno videh ..meni se ovo dešava vć par meseci unazad, u sredini ciklusa oskudno krvarenje, po nekoliko dana traje. Planiram da odradim hormone, tj. moja dr. mi je rekla da proverim FSH i estradiol 2.ili 3.dana ciklusa, pa kada stignem i možda ću uraditi UZ, da vidim da nema slučajno endometrioze. Imam osećaj da me malo bolucka taj donji deo stomaka, kada deca skaču po meni, ne sećam se tog bola ranije, mada nisu nešto ni skakali ranijepa da uporedim.

Posle porođaja na UZ je sve bilo ok, tj. i na onom sledećem, ne sećam se kada se radi, neko vreme nakon porođaja.

IZVORNA PORUKA: pari


I danas mi krenulo neko krvarenje tek tek, a sredina mi je ciklusa, bukvalno sam imala pre 2 nedelje. Da li vam se to desavalo? Da li moze biti od polipa?



< Poruku je uredio dunja RR -- 22.1.2020 17:05:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 18:19:14   
pari
Hvala svima na odgovorima! Sad je onako braonkasto...videcu sutra kako bude...

Maslacak, sto kazes...godine 🙂 bogami vec 43 🙂
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 19:40:52   
vonavoj
Godine,dojenje,hormoni,promena sredine..svasta.Ja sam jos kod frizera..😁obecava friz.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 20:09:10   
Mirko Svirko
Von posle slika nove frizure 👍

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 20:14:45   
mama Jo
O, super von, cekamo slicice 😊

Moj prst je bolje, bolje hodam iako i dalje sepam user posted image
I jezivo izgleda, ali sta sad.

Kako su decica?
Rosi sta bi?
Sanjice, Ivana kod vas?
Pari, da sto pre udjete u ritam, tvoja T je bas nespavalica, a? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 20:43:36   
flamingos
Mirko,tu smo,prošle su boginje.Juče krenula u školu.Mama Jo,kako prst?Ostale mame,dečica?Pročitah šta ispisaste.Držite se.Evo spremamo se za krevet.Od pet sam jutros budna.Nešto loše spavam.Ljubim vas❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:01:06   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja evo citam ugovor sa vrticem i zakon da se sutta potkujem pred razgovor sa glavnim vaspitacem. Imam i posla veceras al imam jos stvari po kuci da sredim tako da bice ovo duga noc a sutra jos duzi dan. Tona obaveza. Nisam stigla zbog svega ovoga sa P da peeuzmem iz policije izvestaj o saobracajnoj nezhodi i da odem do osiguranja na procenu stete. I to bih trebala i cas i peglanje i da radim i do dr i svasta jos nesto. Al jedan deo bar swbi da odvadim jer u petak opet necu stici jer radim.  A i planove moram sastavljati i svasta nesto. 


Rosi nadam se da je deran mali sve sam izgurao i da nisi morala ab ali Boze moj i ako si mu dala. Nece mu nista faliti.
Ivana nadam se i da su tvoji bolje bar da nocas imas malo da odmoris. Sanjice vi ste uvek u turbo pogonu valja se odmarati. Nadam se i da je curici bolje. Ana takodje momci su zeznuti kad su bolesni tako da ti zelim samo da se ti ne razbolis 😁 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:05:01   
Ivanka 75
Kakva sad sapbracajna nezgoda Ljisho?
A sto u vrtic? Zar nece da ga prime, zdravo dete. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:30:53   
Misha i Ljisha
Ma nisam vam ni pisala. D mi bila u bolnici (sad smo na pretragama da se utvrdi da li ima neku autoimunu bolest....) i izadje iz bolnice i ja kao ajd da je vodim malo da se nas dve provedemo. Bile do KFC isle da se ponovimo i krenule kuci i udari nas jedna devojka kolima. Mi smo bile na glavnom putu a ona na sporednom i nije stala u raskrsnici. pa onda sve to sa P i navodnim krizama svesti ili sta su vec vaspitacice smislile da ima kakvu god dijagnozu da su mu dale. Pa su ga iskljucile iz kolektiva bespravno. Naravno sutra sam ga najavila ali sam se naostrila prilicno da im na finjaka ocitam bukvicu. Da dete zdravo pravo ali boze moj prevrtanje ociju na taj nacin je nemoguce da izvede dete od 18 meseci, da je toliko svesno svog tela. Pih i D mi stojala na jednoj nozi ihaj ranije pa mi niko nije rekao da je nemoguce jer stojanje na jednoj nozi ne lici na epi napaduser posted image . Pri tom za 6 godina vrtica meni D NIKAD nisu iskljucili iz vrtica jer ja cim sam i mislila da je rovita nisam je slala. A P su mi dva puta iskljucili i oba puta su ogresile dusu i o dete i o mene kao roditelja i oba puta nas kroz muke naterali da prolazimo i oba puta nisu bile u pravu. Pa sam sad resila da im lepo ocitam slovo da im ne pada na pamet da to ikad vise urade. Ja ne saljem decu pod antipireticima niti pod antibiotskom terapijom pa cak ni ako kaslju da ne bi kasljali tokom spavanja i budili drugu decu. Ja sam svoje obaveze kao roditelj vrlo savesno ispunjavala a oni su svoje zakonske obaveze krsili. No to sad...Dublja je jos tema. Sve u svemu necu da se svadjam ali cu da odem sa STAVOM!

Idem sad konacno da radim. Prosle nedelje sam uspela samo 15 sati da radim. Katastrofa.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:33:09   
Ivanka 75
Ajd Ljisho u radne pobede!😊
Sve ce se srediti 👍

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:35:54   
flamingos
Laku noć želim svima❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here