|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 15:36:26   
flamingos
Mirko,što pre da budete dobro.A se za sada drži.Bogu hvala svi smo zdravi.Evo učimo,pa da se igramo.Praznik je,neću danas da perem niti čistim.Srediću sutra stan.Ljubi mališana❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 22:16:42   
flamingos
Mame,nema vas?Da vam poželim laku noć.Ljubite mališane.Nadam se da ste dobro❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 23:05:50   
mama Jo
Svi odmaraju pa se ne javljaju, nadam se i ja da su svi zdravo.
Pozdrav do sutra svima 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 1:22:35   
Filadendronka
Srecan svima pocetak nove godine. Secam se na faxu koliko je bilo predvidjanja za 2020.godinu kao nekad sto se cekao smak sveta prilikom prelaska u novi milenijum. Medjutim slabo sta se ostvarilo od toga, no dobro. Kod nas se serija bolesti nastavlja, a nervoza kod mene ne jenjava. D je posle ture ab kapi za nos nastavio jos vise da slinavi, a J je dobio konjuktivitis uz povremeni kasalj, curenje nosa i nicanje jedinica. Ja sam evo sad ustala, ne mogu da spavam posto mi J svaki cas kida san svojim budjenjem i plakanjem. Stvarno se nadam se ce poceti da vezuje makar 2h tokom noci, ne znam za sebe od umora i nervoza. Namracih pocetak godine, ali nadam se da se kod nas po jutru dan NE poznaje. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 2:39:59   
pari
Fil, skroz te razumem...Meni se T evo i dalje budi na 2h,a nekad i češće,a već 19 meseci...Još ako su ti oboje bolesni,nije lako...Govori sebi da će proći...


Mi smo danas ok proveli dan iako je meni i dalje blago muka i malaksala sam, još me drži...a treba i da dobijem...Marku ispao još jedan zubić...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 4:50:49   
mama Jo
Joj Fil, tako smo mi letos od juna pa sve do skoro, bukvalno serija bolesti, jedna za drugom. Nadam se da ce vas sto pre proci. Verujem da si iscrpljena.

Mene probudio jak bol u stomaku, i dalje ne mogu da spavam, popih brufen. Izgleda upala besike, sve simptome imam, bolovi ugas.
Sta mogu da pijem?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 6:55:48   
Khaleesi
Jutro mame Srecna Nova Godina svima da ste uvek zdravi, srecni i da se volite! Ja sam ova 3 dana bila bolesna lezala sam i spavala. Kakav docek, jedva sam docekala 12 i deci ispalili konfete i u krevet.. Malo sam se oporavila i danas na posao...

Ljubim vas drage mame

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 7:06:24   
jess021
Mame dobro jutro i nek vam je srećna Nova godina! Da mi budete zdrave i nasmejane.


Fil, i ja te razumem, meni je M tako 2.5 godine, ali eto prošlo je. Znam kad si umorna sve drugi teško pada plus kad su bolesni... 
Mama Jo, kakve simptome imaš? Ako je bakterija ili upala to bez ab ne može proći, a do tad se mozes nalivati čajevima. 
Pari, dok kad ste tu? Jesu se deca navikla? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 8:07:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Mama jo, kako si?Jos leskarim, pa da spakujem jos neke stvari. Mm i ja smo legli u pola 1. Bas smo umorni. On se juce naradio. Jesam i ja, ali on je nosio teret. Bas je ova godina pocela sa nekim kurslusima kod nas i kod mojih. Nadam se da vise nece. Kuckam veceras. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 9:32:19   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: jess021


Mama Jo, kakve simptome imaš? Ako je bakterija ili upala to bez ab ne može proći, a do tad se mozes nalivati čajevima. 



Ne vidim temu upala besike, pa cu ovde pisati, kad me je jess vec pitala.
Probudio me jak bol u donjem delu stomaka, skroooz doke i sa strane kao jajnici gde su.
Onako naoet stomak, i non-stop mi se piski, a nemam sta da piskim, i to toliko pece i boli kad hocu da piskim da sam sedela na wc solji i plakala. Boli me i ona, skroz dole, razumete.
Uopste ne znam od cega i sta, nisam se prehladila, nisam ozebla.
Problem je sto imam od ore 2 dana.
Znaci ne mogu nositi urin na analizu, zar ne?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 9:36:27   
Ana RR
Mama jo, ne možeš dok imaš ciklus, koliko ja znam. Kupi monural i popij, od njega će ti biti bolje. On je antibiotik. Ili kupi biljne kapsule palisept ali ne znam da li će one odmah pomoći. I slobodno popij nešto protiv bolova, malo će olakšati. Tačno znam kako se osećaš user posted image

A moje grlo, kašalj... ovo nije normalno. Nema šanse da zakažem kod dr, razmišljam da banem sutra kod nekog dežurnog da me posluša.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 9:42:55   
Milena18
Dobro jutro!


Mama Jo, ako sumnjaš na urinarnu infekciju, najbolje da odmah odradiš urinokulturu. A dok ti ne stignu rezultati, kao što rekoše Ana i Jess - čajevi, monural... 
Ana, tebe još drži. Kako je Mare?
Fili, drži se. Nadam se da će vam posle ove ture bolesti nastupiti mirniji period.
Sanjice, kad planirate da pređete u novi stan?
Ja pravim palačinke za kasni doručak, rasturismo se od spavanja ovih dana 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 9:43:09   
jess021
Mama Jo, da to def liči na upalu ili bakteriju. Uzmi Palisept caps i Buscopan pr bolova, i nalivaj se sto vise Uvinim čajem i prolom vodom. Za dan će ti vec biti bolje. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 9:50:47   
Ana RR
Milena, Marko i ja na smenu. On je bolje doduše, ali još uvek je malo slinav i kašljuca. A mene danima grebuckalo grlo i evo ostala sam potpuno bez glasa, od jutros mi je kašalj malo sazreo, inhalirala sam se sinomarinom sinoć, možda od toga. Grlo mi je crveno, sa strane, i boli me.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 10:24:41   
flamingos
Hvala svima na čestitkama za Novu godinu.I ja vama želim sve najbolje.Pročitah sve i da vas ne izdvajam ponaosib-svina želim brzo ozdravljenje.Da dečica slušaju,mame da se konačno naspavaju.Grlim vas i ljubim sve.Odoh da peglam.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 10:25:15   
mama Jo
Popih sad pola litre nane, evo potopila uvu.
Ana, jess hvala na savetima, sad ce mm ici do apoteke pa ce mi uzeti to, nisam ni znala sta mogu da popijem, ja nocas popila brufen jer sam jedino to imala, nista mi nije pomoglo.
Hvala vam 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 10:51:39   
jess021
Mama Jo, Brufen za to ne pomaze, Buscopan je za te glatke mišiće, nadam se da ti je bolje. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 10:59:12   
mama Jo
Nisam ni znala za Buscopan, hvala hess, imacu ga od sada u apoteci uvek.

Jednom davno mi se desilo isto, pre sigurno jedno 10tak godina, i trajalo je 2 dana, dok nisam otisla kod dr, pa sam imala i cistitis i eserihiju u nenormalnim kolicinama. Sa eserihijom sam se mucila sigurno god.dana od tada, tako mi se vracala posle ab... ju, bas sam se napatila.
Nadam se da sad nije to u pitanju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 11:23:06   
Mirko Svirko
Dobar dan,zene.. Mama Jo,kako si?Ja sam mucila muku sa eserihijom. Sacekaj da pridje ciklus pa daj analize. Dosta tecnosti sada. Meni je ginekolog rekao da kupim sodu ali iz apoteke i da jednu kasicicu stavim u 500ml vode i time se perem pre spavanja. Jer sam imala tako neki bol i kao svrab.Ostale mame, kako ste?
Mene grebuckalo grlo,pila defrinol.  Sad sam super. M jos nije pokupio od nas dvoje. I nadam se da ce tako ostati.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 12:45:18   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro jutro!


Mama Jo, ako sumnjaš na urinarnu infekciju, najbolje da odmah odradiš urinokulturu. A dok ti ne stignu rezultati, kao što rekoše Ana i Jess - čajevi, monural... 
Ana, tebe još drži. Kako je Mare?
Fili, drži se. Nadam se da će vam posle ove ture bolesti nastupiti mirniji period.
Sanjice, kad planirate da pređete u novi stan?
Ja pravim palačinke za kasni doručak, rasturismo se od spavanja ovih dana 😊



Milena, samo kratko danas😀❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 13:13:03   
jess021
Milena, mislim da ne može da uradi urinokulturu jer joj je ciklus u toku. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 13:38:51   
Ana RR
I ja mislim da ne može. Eventualno da pita u privatnoj laboratoriji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 13:44:54   
mama Jo
Da, da stvar bude gora u ciklusu sam i to 3.dan, nekada zna i po 7 dana da mi traje, sto znaci jos 5 narednih dana najmanje ne mogu uraditi urinokulturu.
Svakako sam mislila privatno da odradim, bas cu nazvati i pitati.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 13:59:09   
mama Jo
Jess, imas da mi preporucis neku privatnu lab.u NS? Da znas da su ,,dobri".
Mislim da mi je jugolab najblizi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 01/20
3.1.2020 14:35:19   
jess021
Mama Jo, stvarno ne znam. Mi idemo u Jugolab ili Medlab. Svakako nazovi da pitaš da li možeš da doneses. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here