|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:36:17   
Ivanka 75
Laku noc! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:39:39   
Sanjica26 RR
Ljiso, moras sad napisati za D? Prepade me ženo☹️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:44:10   
Misha i Ljisha
uf Sanjice sutra idem s njom kod dr. Ja kad vidim beli mantil mene slog vec strefi i zato sam tako kategoricki odbijala da sa P lezim u bolnici zbog njegove zezancije.
Bila je na pretragama jer smo zahvaljujuci hokeju i sportskim pregledima zakljucili da ona ima cesto eritrocite i leukocite u mokraci kao i proteine. I onda smo jedno godinu dana pratili. Kao eto da vidimo sta se desava. I na kraju smo bili u bolnici gde nista u principu nisu zakljucilli. Cekamo rezultate (mesec i po se cekaju jedni rezultati) a u medjuvremenu obavljamo ostale preglede. Radjen joj je ultrazvuk bubrega i u bolnici je skupljala urin 24h.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 22:46:58   
Rosita
Dala sam i to u 5, sa 39.5, mirne duše, vratila se T, grlo crveno, škripi, neka pije.
Ljišo, svašta si prošla :(. Nema šta, zakon i ugovor jasno kažu šta kažu. Razumem i njih da su se uplašile, dobro su postupili kad se sve desilo. Najbitnije da je sve u redu.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 6:38:26   
flamingos
Dobro jutro,spremna je kafica,izvolite mame.Ljišo,držite se.Nadam se da ste svi dobro.Ljubim vas.Da popijem kaficu,pa spremanje za školu❤.Mama Jo,kako prst?


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 7:56:11   
Ivanka 75
Dobro jutro... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:09:50   
flamingos
Dobro jutro Ivanka,ali nama baš i nije.Evo Anđeli muka,sliva joj se iz nosića,neće danas u školu.Da poludiš.Valjda joj imunitete opao,a pije za jačsnje imuniteta.Muke.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:14:21   
mama Jo
Jutro svima.
Ja jedva na oci gledam, bas mi se spava.
Flamingos, sigurno je nesto pokupila... neka odmori malo, i da prodje sto pre i bezbolnije.

Ljisho, ti si bas jaka zena. Sta te sve snaslo. Ako hoces pisi nam to za D... i kada cete imati konacne rezultate?

Sanjice kako ste?
Rosi?
Ivana?
Ana?
Iskreno se nadam da su svi bolje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:18:57   
Ivanka 75
Uh Flamingos... Bas mi je zao, do ponedeljla ce biti bolje.
Ljisho, bas vas poteralo  nek sve ide u persun... Hocu da psujem..... 😞😠👹👺

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:21:53   
Mirko Svirko
Dobro jutro zene. Kako ste danas? Flamingos,brzo ozdravite. Da li vam pomazu inhalacije u takvoj situaciji? 
Mama Jo, kako je prst? 
Ljisho, bas ste se namucili.. pisi kako je bilo posle bukvice.Nadam se da ce sve biti ok. I sa D i sa P. 
Meni mali jos spava. Treba da ga budimnda uzmem bris i da odem da nosim,zao mi je da ga cimam gore dole i u krug. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:22:20   
flamingos
Joj Ivanka,hvala.Do ponedeljka ima da budemo kao nova.Ma strašno.Mama Jo,hvala,izguraćemo,nego me žao kad se jadna muči.Kako tvoj prst?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:23:42   
mama Jo
Mirko, hvala sto brines za moj prst 😊
Bolje je, bolucka me jos, ali ni priblizno kao prekjuce i juce. I dalje onako ne mogu bas da gazim celim stopalom jer me boli.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:27:29   
mama Jo
Flamingos, pisale smo u isto vreme 😊
Ma da, znas da svi kazu da je imunitet posle boginja bas slab, mislim moje nisu imale, ali znam da svi to kazu. Jos su i aktuelni virusi.
Neka pijem limunade, vockica, ako moze daj joj propolis kapi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:34:17   
flamingos
Hvala Mirko.Inhalacije pomažu kada joj nosić zapušen.Sada joj je"bljakasto"jer joj se sliva i zadaje joj mučninu.Evo ležimo sa lavorom i tako.Ali to je kod nas standardno.Pisah i tome-ima široke nodnice j sve bakterijske j virusne infekcije joj se tu sakupljaju.Sliva joj se,muka joj,pa neki put prođe bez povraćanja,neki put povraća i tako.Izguraćemo.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:35:07   
emicaa
Mama Jo sta si uradila sa prstom?

Pari meni se to desavalo sa proslim antibaby pilulama,dr mi promjenila i vise nije.Ljiso javljaj stanje.Ostale mame nadam se da ste ok,nije me bilo nwko vrijeme

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 8:46:26   
mama Jo
Emice, glupa nezgoda od koje ne mogu da hodam vec 2 dana. Iskliznuo mi tanjir iz ruke i pao tako na srednji, nozni prst da je izgleda napukao... mislim da nije slimljen (mada mozda i jeste). Modar, grozno izgleda i boli.
Nisam isla kod dr, previse mi je to maltreta user posted image
Pustam ga da zaraste kako zaraste. Izdeformisan srednji nozni prst nije strasna stvar user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 15:13:10   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Pa nije im.bilo svejedno ni glavnom vaspitacu ni vaspitacicama. Rekla sam da nikad nisam.cula da se dete iskljucuje iz kolektiva zbog sumnje na druge bolesti. I da je to protiv zakonito. Da 3 clana zakona nisu ispostovale. Da su mi pretile hitnom pomoci i kojesta. I da imam.ugovor sa vrricem i da sam ja sve svoje obaveze kao roditwlj ispostovala. I da sledeci put dobro razmisle da li ce me zvati ili ne. I rekla sam takodje glavnoj vaspitacici da me poznaje i da mi ona Dunju NIKAD nije vratila. Znaci ja njima bolesno dete nikad nisam poslala. Toliko. Sa stavom a one nek se misle. Rekla sam sledeci put vise saradnje sa roditeljem i da je sve moglo da se odradi drugacije a ne da svi budemo pod tolikim stresom i ne da ja za nedelju dana puknem zbog gluposti vise od 150e. A sta da nisam.imala para? Nije to samo eeg. To je gorivo do NS 4 dana. To je moja nemogucnost da radim i samim tim sam u minusu. I jos mnogo.mnogo toga. Sve u svemu primljeno k znanju. 


Evo rucamo. Pa cemo napolje. Lep dan. D mi popodne ima zakazano kod audiologa. I to ocwkujem da ce biti sve uredno. Ali eto moramo danobavimo. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 19:52:26   
Duškić
Ljiho, da sve bude Ok .
Mi legli da odmorimo, smrzli se , bili u setnju, a sveze je , nadam se da ce ranije zaspati.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 20:12:57   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobar dan. Pa nije im.bilo svejedno ni glavnom vaspitacu ni vaspitacicama. Rekla sam da nikad nisam.cula da se dete iskljucuje iz kolektiva zbog sumnje na druge bolesti. I da je to protiv zakonito. Da 3 clana zakona nisu ispostovale. Da su mi pretile hitnom pomoci i kojesta. I da imam.ugovor sa vrricem i da sam ja sve svoje obaveze kao roditwlj ispostovala. I da sledeci put dobro razmisle da li ce me zvati ili ne. I rekla sam takodje glavnoj vaspitacici da me poznaje i da mi ona Dunju NIKAD nije vratila. Znaci ja njima bolesno dete nikad nisam poslala. Toliko. Sa stavom a one nek se misle. Rekla sam sledeci put vise saradnje sa roditeljem i da je sve moglo da se odradi drugacije a ne da svi budemo pod tolikim stresom i ne da ja za nedelju dana puknem zbog gluposti vise od 150e. A sta da nisam.imala para? Nije to samo eeg. To je gorivo do NS 4 dana. To je moja nemogucnost da radim i samim tim sam u minusu. I jos mnogo.mnogo toga. Sve u svemu primljeno k znanju. 


Evo rucamo. Pa cemo napolje. Lep dan. D mi popodne ima zakazano kod audiologa. I to ocwkujem da ce biti sve uredno. Ali eto moramo danobavimo. 



Ljiso, sta one kazu na sve to? Super si im sve rekla. Nego, gde vi sada živite? Niste u Novom Sadu? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 20:21:40   
Misha i Ljisha
Sanjice mi smo y Futogu. Okolina NS. 


Znas kako kazu Pa mama bitno je da je to sve dobro da je on dobro. A mm mi se toliko naplasio da sad ide i zapitkjje sve jel prevrtao ocima idi gledaj ga jao on to radi (daje na vaznosti takvu glypost) i td i td. Samo mi sad on stvara dodatni stres. Jaoo on kad pije mleko koluta ocima vata se za uvo i gura nas nogama pred apavanje to nine normalno mozda je to neki napad. Reko covece sve je ok. Al kakvi ovi mu sad ubacili crv sumnje u glavu  a i onako me od njegovog rodjenja pita non stop da li je P normalan. Ma uzas. Ja kazem eventualno bi nam u db posle eeg radili NMR glave. Jaooo kozda smo yo trebali odraditi. Reko jesi ti normalan da nam sediraju dete bezveze. Ma on mi je i bakcanje sa njim 10 puta stresnije nego s decom. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 21:09:02   
Sanjica26 RR
Ma, bezobrazluk. Naravno, sta ce reci. 
Taman htedo da pitam kako je muz. Kad ono. 😀
Mi dodjosmo iz biblioteke. Dobila je diplomu i dve knjige. Jedna od Narodne Biblioteke, a drugu od Aleksandra Gajšeka. Pre toga sam ja bila na generalnoj probi, pa posle trcala po Sofi u muzicku. Sad da ih spakujem, pa da radim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 21:16:36   
Misha i Ljisha
Sad cu vam bas okaciti snimak kako je to odradio s ocima. Samo ne znam u koju temu?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 21:18:52   
Sanjica26 RR
Mozda tamo gde si pisala o problemu. 🙄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 21:42:45   
flamingos
Samo da vam mahnem,nadam se da ste svi dobro.Anđela jednom povraćala,muka joj celi dan.Namuči se jadna.Plus nosić pun sluzi,ali nije zapušen,već izbacuje,a i sliva joj se,pa joj to zadaje mučninu.Sutra idemo kod dr..Ljubim vas❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 21:47:46   
mama Jo
Ljisho, aj bas stavi snimak, zivo me zanima. Nisam ni znala da mogu snimci da se postavljaju, a vec sam jednom htela da pitam.

Flamingos, bas bzvze taman prosle boginje i sad to, samo da je sto pre prodje. Javi se sutra kad dodjete od dr.

Sanjice, bravo za pametnicu, bas lepa nagrada, odnosno lep razlog za nagradu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here