|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
5.1.2020 12:06:45   
flamingos
Kh,baš si vredna.I ja išla u kupovinu.I ovde je hladno,duva vetar,jutros padao sneg.Sredih stan.Doćiće nam kumovi.Prijateljica dolazi da joj napravim tortu za Božić,a nama ću sutra.Ako uspemo otićićemo kod priatelja da se deca izigraju,a mi ispričamo.Pozdrav svima.Ljubite mališane.Nadam se da su bolesni ozdraveli❤


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 01/20
5.1.2020 12:32:51   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mama ivane, super za zubic, nadam se da se niste namucili.
Ostali kako ste?
Uzivajte 😊



mama jo, kako stomak?Srecan praznik svima. Nadam se da ste svi bolje


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 01/20
5.1.2020 12:56:40   
Khaleesi
Falmingos necu stici sve sutra a te neke stvari tipa baklava i prebranac su ok u frizu da stoje... Nekako sam izboksovala za sutra da ne radim ali ima dosta toga jos... Mene bas ne pusta ova odvratna prehlada, od 31.og je vucem i ne jenjava 😐


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 01/20
5.1.2020 14:20:45   
mama Jo
Sanjice, onako stomak, boli mnogo manje ali i pijem lek. Jeste bolje, ali nije skroz proslo. Moram da sacekam da mi prodje ciklus pa da uradim urinokulturu da vidim sta mi je.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 01/20
5.1.2020 22:09:13   
Mirko Svirko
Gdr ste zene?Sta radite?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 01/20
5.1.2020 22:23:54   
flamingos
Mirko,tu smo.Danas smo turbo.Uspeli smo i do prijatelja da odemo,napravih prijateljici tortu.Sad se sredismo za krevet i evo idmaram.Kako ste vi,gde su nam ostale mame?


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 01/20
5.1.2020 23:05:12   
Khaleesi
Mama Jo sad se set_ih, ako imas jos uvek onog medu sto greje stomak bebi kada ima grcice,mi smo imali canpol, mnogo je dobro da ga stavis na stomak tako kada imas upalu... Me i je to bas olaksavalo taj bol i nelagodu... Greje malo i bas bas pomaze, pa ako imas pribaj.... Nadam se da ti je bolje


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 01/20
5.1.2020 23:33:08   
mama Jo
E imamo tog medu, nije mi palo na pamet da ga uzmem, a odlicna ideja, citam na netu da pomaze grejanje stomaka, pa ja onako umotana u cebence po ceo dan 😊
Bolje mi je, nemam vise tegobe osim sto me konstantno bolucka stomak skroz dole, i jajnici. Bas neprijatno.

Laku noc mame, lepo spavajte.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 9:13:01   
flamingos
Dobro jutro mame,spremna je kafica,izvolite.Mama Jo,kako si?Ostale mame,fečica?Srećan Badnji dan,u zdravlju i sreći dočekali Badnje veče i Božić.Grli vas vsš Flamingos❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 9:30:10   
mama Jo
Dobro jutro.
Hvala flamingos sto pitas, i dalje isto... osecam mali bol u stomaku konstantno. Ostalo je proslo.
Nalivam se vodom i raznim cajevima, pa non stop trckam u wc, ali tako mora.

Kako ste vi flamingos? Ostali?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 9:35:49   
flamingos
Dobro smo,mama Jo,hvala na pitanju.Muke,reče da uskoro radiš urinokulturu i videćeš.Hajd da prođu te muke.Ljubim te❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 9:36:55   
branki*
mama jo,imas urinarnu?je pijes antibiotik?jesi radila urinokulturu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 19:53:51   
pari
Kako ste mame?


Meni danas rođendan iako nemam neki osećaj 😀 jutros sam napravila čokoladnu mus torticu, ne peče se, sa dosta slatke pavlake, videćemo kako je ispala. Mi bili jutros napolju, noćas palo malo snega pa su se deca baš radovala 😊 Kad mm dođe sa posla, možda odemo negde da pojedemo nešto, da tako obeležimo rođendan...još ćemo videti.
Juče smo bili u nekom dečijem muzeju u Njujorku, deci je bilo baš lepo, izigrali su se pošto je kao velika igraonica. Posle bili na ručku u Ikei, to nam je najjednostavnije sa decom.
Kako ste sve mame? Mama jo, bolje malo? Ana, grlo? Sve vas puno pozdravljam!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 20:09:24   
flamingos
Čestitala sam ti draga u temu,evo i ovde-srećan rođendan-od❤ti želim sve najbolje.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 20:53:54   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: branki*

mama jo,imas urinarnu?je pijes antibiotik?jesi radila urinokulturu?



Branki, bas sam ovde trazila pomoc pre neki dan. U sred noci me probudio bol u stomaku, dole inako, jak bol, napetost, stalno mi se trazi da piskim a nemam sta i bol pri mokrenju katastorfa, sve sam plakala na solji. Onda sam ujutru krenula sa cajem od uve, popila taj i sledeci dan buscopan po preporuci jess, i smirilo se. Sad ima par dana kako mi je ok. Ali mi se desilo u sred ciklusa, evo danas mi se zavrsava otprilike, sutra svakako niko ne radi, pa cu tek u sredu ili cetvrtak odraditi urinokulturu da vidim sta mi je zapravo.

Srecno Badnje vece svima, u miru da ste ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 21:11:13   
flamingos
Hvala mama Jo,takođe.Strašne su to muke,drago mi je da ti je bolje.Ljubim te.Pozdrav svim mamama i svoj dečici❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 22:13:14   
mama Jo
Hvala flamingos user posted image
Volim jako Badnje vece, i sutra Bozic, to su mi bas omiljeni praznici... jedinonsto me uzasno nervira jesu petarde, covece evo kod nas bruji sa svih strana. Zasto, nije mi jasno? Kad jako pukne deca se bas poplase. Nikada mi nece biti jasne petarde, ali ajde.

Nadam se da ste svi zdravo i dobro ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 22:24:44   
Sanjica26 RR
Devojke, Hristos se rodi! Mi smo jos uvek u haosu sa kutijama, ali sam uspela da spremim Bozicni rucak i tortu.


Mirnu noc vam želim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 22:33:19   
flamingos
Mama Jo,i mi volimo Badnje veče i Božić.Pucaju i ovde i petarde,vatroneti.Da vam poželim svima laku noć i lepe snove❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 01/20
6.1.2020 23:20:57   
mama Jo
Laku i mirnu noc svima zelim i sutra sve u zdravlju da bude ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 15:21:50   
mama Jo
Pozdrav i ovde mame, danas s'razlogom nikoga ovde nema, uzivajte sa svojim porodicama, celiki pozdrav svima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 15:24:16   
Mirko Svirko
HRISTOS SE RODI. Pozdrav i od nas. Danas uzivajte sa porodicom. SRECAN BOZIC.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 16:01:26   
flamingos
Hvala svima.Evo Anđela dobila sitne boginje,sva je tačkasta.Ne svrbi je puno,imam puder,pa joj utapkavam.Javila sam učiteljici,tako da je za nas produžen raspust.Ona jedva čekala da krene u školu,ali šta da radimo.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 16:03:07   
mama Jo
Hvala Mirko Svirko.
E, flamingos, pa da prodje sto bezbolnije, ljubimo vas 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 16:04:13   
flamingos
Hvala mama Jo.Ljubimo i mi tebe.Nadam se da si dobro❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here