|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 14:39:07   
mama Jo
Sanidej, mislim da moras svaki put na iksic 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 14:55:19   
Sanidej
Iksiram, sta cu kad ne pali mrki pogled..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 17:53:02   
flamingos
Gde ste mame?Hajd skuvajte mi jednu kafu,ubi me migrena.Putivasmo do sela-bilo muka detetu,pri povratku nije.Bili smo do naše kuće,pa u komšiluk da vidimo našu kucu Čupku.Posle do kumova svratismo,došli iz Beča.Lep dan.Ali meni te promene ne odgovaraju.Popih lek,prilegoh,proćiće.Jeste li dobro,kako su mališani?Ljubim vas.❤



(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 18:24:46   
Ivanka 75
Ojha narode 😊
Ceo dan mi je tamo vamo! Isla sa kumom po grad, set_ale, ispijale kafe... Milina... Dosla kuci u 15h. Udruzenim snagama napravismo mm i ja rucak, girose. 
Da popijemo kafu pa da vodim Ivu na jos jedan rodjendan, u pola 8, majko mila, ne volim kad su tako kasno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 18:31:51   
flamingos
Ivanka,kamo kafa?Lep provod želimo Ivki.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 18:43:04   
Mirko Svirko
Sta radite zene?Mi isli na porodicni rodjendan. Sad dosli kuci...Kako ste vi danas? Moze kafa?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 20:34:20   
Ivanka 75
Evo me sa mamama mudrovankama 😂
Samo se kezim sas odobravanje 😊

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 20:43:45   
flamingos
Hajd Ivanka,možeš ti to😁Samo opušteno.Mirko,popih kafu.Polako me popusti ova moja šuntava migrena.😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 20:55:35   
vocicana
Dobro vece, da se javim i ja malo, evo dotarlahala na posao, imala jedne nokte da odradim pre smene, pa sam brze kupatilo, brze malo da se nasminkam i dosla.
Nista novo situacija redovna, poginula po kuci danas, ali videcemo kakva je situacija sutra tek ima da se razbijem, a zao mi je sto nismo iskoristili dan i krenuli malo ranije napolje, predivan je dan bio, ako se prredivno moze zvati polovina februara sa 18 stepeni napolju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 21:55:10   
Ivanka 75
Jao Flamingos, meni tako krenula migrena u subotu, jedna tableta, pa druga, jedva sam suzbila 👍
A delovalo da ce biti gadno, sve mi hladan potiljak bio. 
Dodjosmo sa rodjendana. Jedan decak sto je bio na onom rodjendanu od juce je bolestan, sad cekam da vidim dal ce temp da krene, al kontam ako nije za 24 sata dace Bog da je ne bude uopste.
Veceras utapam kosu u pivo... 😊 Da vidim koliko ce loknice moje da se naprave. 😊 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 22:56:25   
flamingos
Joj Ivanka,strašno je kad krene migrena-apsolutno te razumem.❤.Da sam popila odmah lek(što obično i radim čim primetim da kreće glavobolja),nego nisam,već ga ponesem u selo i ode mast u propast.Još i meni smeta vožnja,pritom pešaka do četvrtog sprata ovako šuntava.Znači-haos.Ali,preživeh.😁.Odoh na spavanje.Svima želim mirnu i laku noć.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: FebruaRRska kafana
17.2.2020 23:21:02   
Ivanka 75
Laku noc Flamingos 😘
Kaze meni moja kuma danas "isperi kosu pivom, imas prirodne lokne, bice ti lepo", i ja je poslusah... 
I veceras sam se opet podset_ila da pivo volim da pijem, ne bacam ga na neuspele frizure 😂
Ujutru moram da ispravljam krive drine 🤣🤣🤣

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: FebruaRRska kafana
18.2.2020 8:55:19   
flamingos
Dobro jutro,hajde da pijemo kaficu.I-šta bi sa pivom,Ivanka?Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: FebruaRRska kafana
18.2.2020 9:13:36   
mama Jo
Jutric, kafica, cajic, dorucak, sve po redu.
Ivanka, zanm i ja tu pricu sa pivom, kao ako hoces da dobojes onako memenat talasastih lokni umesto pene za kosu stavis pivo...
Secam se da su moje drugarice probale kad smo bile devojke, ne secam se nivoa uapesnosti.
Ja nisam nikada probala jer moja kosa nema sanse da istrpi lokne.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: FebruaRRska kafana
18.2.2020 12:20:41   
Ivanka 75
Ma ja znam da mi je uvek bilo grozno sta god da stavim, guzvam do iznemogl9sti a ono polovina glave super a druga polivina kao da nije ista kosa 😂
Zato se i feniram oduvek. 
Mnogo sam dobro raspolozena danas, sijam pa mi je sve sijavo 😊❤️😊❤️😊❤️

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: FebruaRRska kafana
18.2.2020 16:30:15   
flamingos
Kafa je spremna,izvolite.Anđeli došla drugarica,pravila sam im neke slatke kuglice,dala im grickalice,sokiće i uživaju.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: FebruaRRska kafana
19.2.2020 8:36:37   
Ivanka 75
Kafa kafa kaficaaaaaa😊😊😊
Ajmo zene, sijajte danas ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: FebruaRRska kafana
19.2.2020 9:07:48   
flamingos
Može kafa Ivanka.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: FebruaRRska kafana
19.2.2020 10:31:33   
mama Jo
Moze kafa Ivanka, potrudicemo se da sijamo 💖

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: FebruaRRska kafana
19.2.2020 14:19:04   
Ivanka 75
Pih... Zagasit mi onaj sjaj od juce 😳

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: FebruaRRska kafana
19.2.2020 17:03:40   
Ivanka 75
Moze kafa? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: FebruaRRska kafana
19.2.2020 17:08:43   
flamingos
Može Ivanka.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: FebruaRRska kafana
20.2.2020 7:56:24   
vocicana
Evo i ja cu da kuvam, ko bi hteo ovu jednu zmijsku( a s obzirom na raspolozenje) neka se slobodno javi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: FebruaRRska kafana
20.2.2020 8:16:45   
mama Jo
Haha, hajde kuvaj pa da zmijsku malo ublazimo 🙂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: FebruaRRska kafana
20.2.2020 8:59:02   
Ivanka 75
Dobro jutro, mm skuvao kafu ❤️

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here