|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 13:54:15   
pari
Ona jako voli da sisa...stalno govori: sisam,sisam...Trenutno smo u garsonjeri, svi spavamo na jednom krevetu, vrlo cu je tesko odvici sad...
Non stop mi se piski od sinoc...Sta uzimate u tom alucaju? Cajevi, cysticlean? 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 14:03:35   
Ivanka 75
Pari, ja sam  zbog sebe odvikla Ivku kad je imala 15 meseci. I onda se zakopam  narednih godinu dana sa flasicom i lazom. Da je i od toga odviknem je bila moja odluka. A tada sam radila po 10 10 sati dnevno min.
Tesko je i stresno ali moralo se prelomiti jednom. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 14:07:18   
Sanidej
Pari, mozes probati Palisept kapsule biljnog sastava.

< Poruku je uredio Sanidej -- 19.2.2020 14:08:15 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 15:49:49   
vonavoj
Zvala sam orl,doktor je u guzvi,ali je sestra zapisala ime i prezime,objasnila sam joj sta se desilo..da nazovem u 18h..

Nadam se da ce zakazati..Joj zene kad ce leto...ovo tmurno vreme ubija.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 16:20:42   
flamingos
Von,nadam se da ćeš uspeti da zakažeš,držim fige,javi.Da,baš ubija ovo tmurno vreme.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 16:22:18   
Ana RR
Pari, palisept je dobar, ja sam pila.

Von držim fige. Joj i mene ubija ovo vreme, juče mi je bio užasno težak dan. Trebala sam večeras da idem kod drugarice, ona me malopre zove iz Mišovića, primili je sinoć zbog visokog pritiska (trudna je).

Najeli smo se kao prasići, sad jedva gledam na oči.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 17:11:45   
Misha i Ljisha
Mm i D otisli da D vadi krv. Nikad ni u jaslicama.nam nije bila bolesna dvanputa za 3 nedelje. I da je tako trese temp. Doduse nema ona danas temp ali vidi se da je lose a kaslje jako. I cekamo rezniznhigijenoskog za lupus. Jaoo boze samo da sve prodje. P nervozan haos jer je gladan. Evo pustila sam ga da brljavi izbusio jenpola hleba ali je bar nesto jeo. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 17:41:25   
vonavoj
Zakazao nam je doktor operaciju za 3.3.hvala mu@Inace,izgleda ds cu da dobijem ranije 7 dana..i prosli put sam 3 dana..bas se brinem,inace uvek imam na 34 dana,nikad mi nije ranije dolazilo..danas je 26ti dan...moram hitno kod ginekologa..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 17:54:20   
flamingos
Dobro je da si uspela da zakažeš.Odi ti kod dr.Ljubim vas.❤



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 18:20:40   
Sanidej
Jos ste dobro prosli sa terminom, bravo Vonavoj.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 19:08:01   
vonavoj
Kontam da je shvatio da nas je ostavio,i da nam je ok zakazao...ako je vec anesteziolog tako rekla. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 19:16:59   
pari
Super von, uskoro je termin.


Ja danas pomagala drugarici koja otvara kozmetički salon, pre toga slušala neke emisije na engleskom, dobra mi je to vežba...
Kako ste druge mame?
I ja jedva čekam sunce

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 20:42:49   
Sanjica26 RR
Von, sta se brines. Kod mene je gore. To nije nista strasno. A i znas sta. Nemamo 20 godina. Hormoni luduju.Super sto si uspela da zakazeš.
Danas mi je smeško bila u gostima❤️ Divna jedna porodica. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 21:41:59   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Moji odavno spavaju a meni su oci na pola koplja. Radim a treba mi koncentracije a mrtva sam. UzSno stanje. Mislim da cu da zavrsim sta sam zPocela i odoh u krevet pa cu ujutru ustati rano. Bar 4h da odspavam. 
Von super vesti. Sanjice divno sto ste se druzile.
Secam se bilo reci i o svadbi i cipelama i nespavanju i dojenjuni svemu i svacemu al nemam.pojma ko je sta pisao.
Ljubim vas

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 21:44:55   
flamingos
Ljisha,završi šta imaš,pa odmaraj.Baš dosta obaveza imaš.Ljubim te.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 21:55:54   
Mirko Svirko
Gdr ste zene?Sta radite?Von, dobro si prosla. Jedna moja drugarica ima zakazno isto kod Baljosevica i to 3.3.Ide sa sinom. 
Mi bili kod kumova. Vecerali i da spava mali. Danas mi se na glavu popeo. 
Znaci jedva cekam kraj raspusta. 
I ja moram do ginekologa, ovog meseca me je mozak boleo dan pre ciklusa. Znaci stomak,  pa nagon za povracanjem pa glava.. a pre godinu dana bas u ovom periodu sam radika biopsiju grlica. Ljiso,  spavaj, odmori, napuni baterije sebi pa radi. Pozdrav za sve

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 21:56:46   
Misha i Ljisha
Evo me u krevetu. Sve sam pokrila i obisla. Sutra opet imam i casova.  Dojadili mi casovi iskreno. 


Odoh da sklopim oci

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:00:00   
Sanidej
Meni ciklus bas varira, u januaru sam dobila 2 puta u razmaku od 3 nedelje. Kao sve je ok, stres, bolest umor kaze dr. Samo sto dusu ne ispustih.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:02:49   
mama Jo
Mirko, sto si radila biopsiju grlica? Da nisi imala neki problem sa hpv?

Ljisho, jesu stigli rezultati krvi za D? I jeste zavrsili sa onim njenim ispitivanjima sto si spominjala?

Von, dobro je onda ispalo sve.

Pari super, lepo si provela dan.

Mm i ja smo uspeli da smungnemomalo bez dece. Ja treba da uzmem novi tel. Usput smo i pricali o meni i mom stanju... bas sam ga pitala:,,kad sam ja postala ovakva" user posted image
Mislim nije smesno, ali stalno sam nesto napeta, u nekom strahu, vicem cesto na decu, dzangrizava sam, stalno nesto nezadovoljna generalno... a bila sam sve suprotno od toga. Slozili smo se da mi pod hitno treb posao i da izadjem iz kuce. 5 godina kako sam non stop u kuci. Trazim posao... i moram tu veliko Ljishi da se zahvalim jer me se setila i poslala mi dva oglasa na koji je naisla. Na oba sam aplicirala, i za jedan cekam odgovor jos uvek. Bas mi se svidja, i bas bih volela jako.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:07:18   
Sanidej
Mama Jo sad kad krenu da se otimaju poslodavci oko tebe :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:12:50   
mama Jo
Hahaha user posted image tesko da ce, ali ko zna, da sam neki it strucnjak mozda i bi user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:14:19   
Sanidej
Ne mozemo svi u it :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:16:58   
Sanjica26 RR
Iskreno mama jo, mene nista posao nije promenio. Mislim da to nema veze sa izlaskom iz kuce, nego sa ovim ludim tempom. Daj Boze da kod tebe bude drugacije. Moje iskustvo nije takvo. Eto sam pokazatelj su moji hormoni. Stres, do stresa. I na poslu imas stresove.
Svakako posao ti treba. Ne možes 24 sata biti u kuci. 






_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:20:01   
Sanjica26 RR
Zadovoljan covek bude kad je od neke koristi i kad ima jos jedna plata u kuci, to je sigurno. Znam koliko je procvetala moja drugarica kada je posle cetiri godine provedene u kuci pocela da radi. Satima mi je kukala. Nekad sam izbegavala pozive. Iscrpi mi energiju. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:44:20   
vonavoj
Mama jo,ja te razumem...znam da ce mi biti 10 puta teze kad pocnem da radim,ali monotonija kuce ubija...ja nisam taj tip,mada idemo stalno negde..nije to to...svako jutro isto,masina za sudove,ves,dorucak,usisaj, obrisi,rycak..bebeci govor i bebece potrebe..uskladi sa starijom decom...na tvu samo crtani..heeelloo gde sam tu ja..Sanjice,dobro kazes,i kod mene hormoni luduju,tacno oset_im..i te slabosti,vrtoglavice... ne znam kako da izbalansiram,svi smo zdravi,ali opet non stop stres..a tek na posly sta me ceka...bas danas merim priisak i puls,idealni..a kad sam radila visok,i visok puls...dovoljan znak..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here