|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 22:35:45   
Misha i Ljisha
Ahha da da onim u komadu. Jao zene spasavajte me od ove nervoze. Od nervoze ne mogu nista da radim. Evo iskrejonuzas. Stojim u mestu. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 22:43:52   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da, i da peremo ruke sapunom user posted image



Ali ne tecnim, nego onim u komadu. 


A ja samo tecnim🙄🙄Ljisho,sto si nervozna?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 22:55:27   
Sanjica26 RR
I mi samo tecnim, ali veceras sam kupila u komadu😀 Cika imunolog je rekao da se u tecnom razmnozavaju bakterije. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 23:26:33   
Sanidej
Profesor Nestorovic je rekao da ne panicimo zbog korone, a i da panicimo nista nam ne vredi jer virusi nemaju pasose i ne cekaju na granici. Jedan je profesor Bane.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 23:51:16   
Misha i Ljisha
Nervozna zbog tone posla a koncentracija nula.



Ja nikad nenkupujem tecni.  Fjuu bezbedni smo 😂
Ma sakriti se ne mozemo samo smo mi neodgovorni kao nacija. Plus ja ovim nasima sto su uz el prezidentea nis ne verujem. Ko zna sta sve zataskavaju. Pitam se da li wl prezidente cuga svaki dan rakiju? I da li ako cuga mozemo da kazemo da puje na radnom.mestu sto je kaznjivo😂😂😂

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 8:46:13   
bebilule
Gdje ste mame. Ja sam juče malo bacila pogled šta ste pisale. Ne stižem. Uzela sam još neki honorarni posao da uradim, pa se snalazim noću i tako to. Imaću svašta sve do kraja maja. Moram radi love.

Vidim još se klinci muče sa temperaturama. Pih.
Von, jesam li dobro shvatila, zakazana vam je operacija?

Ima li panike oko korone? Kod nas juče dr dao izjavu da ljudi nema potrebe da prazne rafove sa šećerom, brašnom i uljem jer hurmašica ne liječi koronu user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 8:47:54   
vonavoj
Jutro mamike.Kako ste?Ana,jesi dobila,pa te nema?Kako deca brzo rastu,kako se vide promene svakog dana..M je poceo da prica,objasnjava..interesuje ga sad i crtani,pepa prase,lola i mila,masa i meda,pa gleda i imitira..a do pre 2 nedelje mu nista nije drzalo paznju..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 8:50:59   
flamingos
Dobro jutro.Hajde da pijemo kafu i odoh da pravim domaći forneti,dinstam meso.Vreme uzasno,pada kisa.Dete po podne ide u školu,a ja idem u salon da se ofarbam,osisam i isfeniram.Pozdrav svima.Nadam se da ste svi zdravi.Ljubim vas.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 8:59:04   
vonavoj
Flamingos,vredna si od jutra. Uh,frizer,milina!I ja cu morati da perem kosu,u 5 imam roditeljski,16.3. T ide na Taru.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 9:22:47   
Maraj
Jutro mame
Von i moja S od skoro trazi da gleda tv tj trazi da joj pustamo pesmice na you tube-u. Izludeh vise od pesmica tipa danas nam ne divan dan...a L necw zo, hoce crtace. Pa onda vrisak ko ce sta da gleda....joj idem jos malo na posao da odmorim mozak user posted image
Inace L je bolje . Nema T. Al zato ima proliv od panklava. Bris grla mu je ok . Kaze dr da je najverovatnije virus koji je se razvio u bakterijsku infekc. U ponedeljak ponavljamo rezultate krvi...i tako....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 9:37:59   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Maslačak, haos. Ma ja samo ugasim tv ili prebacim kanal kada vidim vrhovnog komadanta. Nemam stomak da ga gledam a kamoli da ga slušam.

Von, nisam još dobila a eksplodiraću koliko mi je stomak naduven. Nema me jer imam posla a usput planiram kuhinju user posted image

Hahaha bebi user posted image ali se uz urmašice sve lakše podnosi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 9:42:02   
flamingos
Von,hvala.Moram,da završim šta imam,pa da se sredim.Sed je Flamingos,sustigle godine😁Ana,muke sa stomakom.Maraj,dobro kad nema temperaturu,dušica.Od antibiotika proliv.Držite se.Fil,mislim na tebe,nadam se da si dobro.Poljubac svima❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 9:48:25   
vonavoj
Maraj,daj mu i gastrokind ako imas...i naravno prolife.Ana,to su slatke muke oko kuhinje.I ja sam uzasno seda...svakih mesec dana se farbam.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 10:09:04   
bebilule
Hej, ove mame sa curama... Koju bih knjigu kupila jednoj djevojčici koja ima osam godina?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 10:46:51   
Maraj
Von ja sam se zato sad satirala da se ne bih svaki mesec fatbala...al ne znam jos nisam navikla na sebe ovakvu. Ja sam 10 god plava...a sad imam i crne pramenove...jos sam sebi cudna. Ne prihvatam da nisam plava ...
Imam gastrokind.... dacu mu

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 11:13:51   
vonavoj
Maraj,moram koren.sa smedjom,tj.tamno plavom.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 12:27:16   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Hej, ove mame sa curama... Koju bih knjigu kupila jednoj djevojčici koja ima osam godina?


Bebi, mi smo za NG kupili neku knjigu 15 zimskih bajki ili nešto tako, devojčica se oduševila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 13:58:46   
pari
Maraj,dobro je da je bolje.

Ljišo,kako ste vi?Von,kad vi idete u bolnicu?
Razmišljam gde bismo mogli popodne, vreme je bljak...Sutra bismo trebali u Ns malo...
Bebi, svaka čast, vredna si!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 14:49:36   
milicicak


IZVORNA PORUKA: bebilule

Hej, ove mame sa curama... Koju bih knjigu kupila jednoj djevojčici koja ima osam godina?



Mozes bilo koju Isidoru Mun, mini buba je odusevljena. Ta je bas bas za devojcice

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 14:51:55   
vonavoj
U utorak 3.3.opet provera kks i anesteziolog i 4.3 operacija.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 15:02:12   
Sanidej
Najlepse bajke sveta, Leo komerc online knjizara. Edicija obuhvata kineske, japanske, italijanske i ruske bajke.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 15:28:58   
Milena18
Samo da vam mahnem. Konačno počinje vikend jupiiiii... Želim vam da ga lepo provedete, čak i ako bude ružno vreme.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 16:22:51   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Ovi ameri slali neke izmene prosle nedelje pa im nisam odgovorila. Sad sam poslala mail sa svojim uslovima. Ce da vidimo da li ce ispuniti. Kaye mi koleginica kad god mislim da nema sanse da mi ispune uslove to se desi. Ajd videcemo. Javljam. Da ne kazem napisah sve samo da ne odemuser posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 16:37:11   
Mirko Svirko
Gde ste zene? Kako ste?Ja cekam kod dr. Ds uzmem uput da bi vec jednom otisla do ocnog. Bas mi se muti. Vreme je uzas. Kod nas sneg padao ceo dan. A sada kisa i sneg i vetar.. kakav paket.Jel ste svi dobro?Pozdrav ❤❤❤

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 16:50:11   
Duškić
Milena, lep vikend i tebi i svima.
Mi uzeli decu iz vrtica i evo igramo se.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here