|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine - II deo
13.2.2020 19:24:03   
MasnaMasnica
Sanjalice hvala. E to pita i moja svekrva stalno joj iskacu. 😁



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Haljine - II deo
13.2.2020 21:47:30   
nata11


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Masnice, sjajno izgledas 😍


Jel neko narucivao nesto sa sajta Ivet.rs?
Ima par haljina koje mi se bas svidjaju. 



Ima iskustva na googlu i nisu dobra. Bas los kvalitet a jos gora opcija od allia jer nemas komentare kupaca.  Bas bas retko da je neko zadovoljan. 
To su vecinom iskustva iz HR i drugih lokalnih zemalja ali kontam da je isto kada je i naziv prodavnice i sajt isti. 

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Haljine - II deo
13.2.2020 22:16:02   
Sanidej
Meni su se dopale neke haljine i kaputi kod Ivet i ima svih velicina, ali sta vredi kad nema radnju da se proba.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Haljine - II deo
16.2.2020 21:36:07   
Filadendronka
Jedva nadjoh temu, samo da virnem sta se radi. Masnice, odlicna ti je haljina, moja omiljena boja inace. A verovali ili ne, odneh onu moju haljinu kod krojacice da mi je smanji pozadi. Uzasno sam smrsala. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Haljine - II deo
16.2.2020 22:43:00   
dunja RR
Fil potpuno te razumem, isto i kod mene, topim se ekspresno od obaveza. Ali ja jedem, ne kao ranije, ali jedem sve, i slatko, sve samo manje. Trudim se puno voća, i povrća, jedva čekam salate da krenu. Imam manje kg sada nego na početku trudnoće.

Sviđa mi se haljina inače user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Haljine - II deo
17.2.2020 21:38:19   
vocicana
sjajna. Neka jedi sve i super je samo da se osecas fino. Svi kada smo u spidu, svi se topimo, msm eto ti i ja.
Nisam odavno videla neku haljinu da sam se zaljubila, samo casual varijante.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Haljine - II deo
17.2.2020 23:13:58   
smeško
Ja sam narucila sa Ivet stranice i reklamirala. Vratili su mi novac.Masnice, bas si lepa. Nato, ja mialim da bi mi padala ta traka sa ovom mojom decom.😂 Ali, boja je prelepa!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Haljine - II deo
17.2.2020 23:54:16   
dunja RR
Baš sam htela da kažem neki dan i zaboravih, mnogo mi se sviđa Natina haljina ali ne vidim svrhu te trake,zašto visi, ako ja dobro vidim
Bolje bi bilo da se prosto završava spojena na leđima, negde, ili ja ne vidim dobro koja je njena svrha.. a bez nje, fantastična mi je.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Haljine - II deo
18.2.2020 11:23:45   
MasnaMasnica
Hvala Fili, Smesko.💗

Fili cekamo slike sa svadbe.❤

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 19:32:20   
milicicak
Ja se ponovila danas



user posted image
Mm kaze da izgleda kao spavacica, ja sam odusevljena 😂

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 20:05:22   
milicicak
Sanjice, kako si zadovoljna Lucido haljinama? I koliko izlaze u susret za korekcije? Meni se Ova bas dopada. Samo ne volim da kupujem dok ne probam jer na meni ima delova koji se razlikuju u 3 konfekcijska broja 😂

< Poruku je uredio milicicak -- 19.2.2020 20:06:56 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 20:35:13   
Sanjica26 RR
Jako su korektni. Mm me je izmerio. 😀 Poslala sam tacne mere. Cak sak trazila da mi haljina bude malo duza. Nisam morala da saljem da mi nesto prepravljaju. Sve je bilo taman. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 20:37:16   
Sanjica26 RR
Cuti, imam i ja letnju haljinu za koju mm govori da je kao spavacica. Meni se dopada tvoja haljina.

I ova sto ti se dopada je lepa. Meni se bas sviđaju njihove haljine. Vecina su moj stil. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 20:38:35   
Sanjica26 RR
I jos nesto moj materijal haljine je isti kao na toj zeleni. Jako mi je bitno sto je pamucna. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 22:02:59   
milicicak
Sanjice, i meni je bitno sto je pamucna jer sam na sintetiku alergicna. Htela sam da ih zamolim da dodaju dzepove ako moze 😀 meni je stvarno problem sto sam u ramenima 42, u grudima i struku 38 a u bokovima 40 i moram da probam da vidim da li mi odgovara model, i kako stoji

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 22:07:04   
mama Jo
Mili, meni je ova tvoja haljina (spavacica user posted image ) prelepa, bas je super fazon!
I mm ima tako neke komentare, njemu su cipkane majice stolnjaci, a sire i dugacke haljine su mu zavese...
Ne mogu da otvorim ovu sto si postavila Lucido. Ja sam pre par godina kod njih uzela neku suknju i trazila da mi stave dzepove.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 22:09:30   
Sanjica26 RR
Sigurno da mogu da urade kako želis. Pisi im. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Haljine - II deo
19.2.2020 22:09:51   
mama Jo
Imaju oni insta stranicu na kojoj pise da prihvataju reklamacije samo u slucaju da je materijal ostecen, a ako bas nista zadovoljni kako vam stoji, ili vam je negde uze, negde sire- e, pa to bas i ne prihvataju jer svakako siju po meri. Kao birajte modele za koje znate da vam stoje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Haljine - II deo
20.2.2020 7:55:17   
vocicana
Milicicak, ti si moj covek, obozavam ovakve haljine, divno ti stoji!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Haljine - II deo
20.2.2020 12:10:21   
nata11


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Imaju oni insta stranicu na kojoj pise da prihvataju reklamacije samo u slucaju da je materijal ostecen, a ako bas nista zadovoljni kako vam stoji, ili vam je negde uze, negde sire- e, pa to bas i ne prihvataju jer svakako siju po meri. Kao birajte modele za koje znate da vam stoje.



Da to subvise puta pomenuli.  Sto je i OK po meni. 

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Haljine - II deo
20.2.2020 15:31:06   
milicicak


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Imaju oni insta stranicu na kojoj pise da prihvataju reklamacije samo u slucaju da je materijal ostecen, a ako bas nista zadovoljni kako vam stoji, ili vam je negde uze, negde sire- e, pa to bas i ne prihvataju jer svakako siju po meri. Kao birajte modele za koje znate da vam stoje.



I ja to postujem, stvarno su korektni sto se toga tice. Zato se i dvoumim da narucim, ne znam ja sta mi stoji dok ne probam 😀
Inace, pitala me mama jutros da li cu stvarno u TOME (misleci na novu haljinu) da idem na posao 😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Haljine - II deo
23.2.2020 0:29:16   
vonavoj
Meni se svidela ova haljina,ima puno boja. Jos da imam 15kg manje,hahah.
user posted image user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Haljine - II deo
23.2.2020 16:00:43   
Sanidej
Lepa je i boja i model. Meni bi odgovarao duzi slic, ovako mislim da bih stalno povlacila haljinu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Haljine - II deo
23.2.2020 22:05:33   
Maraj
Vonuser posted image extra je aljinče! Meni se bas i boja svidja

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Haljine - II deo
24.2.2020 15:15:50   
Mirko Svirko
Dopada mi se i boja i model. 🤗❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Koje vam je ime najlepse?
jabudic



Andjelika (9%)

Andjelina (20%)

Andjelija (16%)

Dunja (55%)


Ukupan broj glasova: 337

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here