|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 10:30:57   
flamingos
Čestitam Marku,bravoooo👍.Lepo je vreme,mada,oblačno ne,ali je toplo.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 11:04:47   
Milena18
Dobar dan!

Izgleda da su virusi malo popustili. Nadam se da će potrajati.

Ana, bravo za Marka!

Mi smo juče prepešačile jedno 10 km sigurno, tj. ja sam pešačila, a M vozila trotinet. Baš nam je lepo bilo, što bi ona rekla "divna avantura". I jutros smo u vrtić trotinetom, ali to je već drugačije - parkirani automobili svuda, trotoari puni rupa. Nego, ko će odgovoriti Martu kad zapne sa nečim, tvrda je to glava user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 11:49:21   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Ja po D za 10 min krecem. P spava mm ce ostati sa njim.

Ana bravo za Marka user posted image .

Ja D prijavila na kurs programiranja user posted image 5 meseci traje za decu od 7 godina je. Bas da vidimo da li ce joj se svideti. Nije ni strasna cena 3800 mesecno. Videcemo. Deluje skroz zanimljivo. Bar meni. A mislim da ce biti i njoj. Voli u canvi da cacka kad ja radim newsletter voli svasta. PA nek uci nesto korisno. Naucila je sama i latinicu. Sad je prava. user posted image

Odoh da sunem kaficu. mm i ja iskoristili koji trenutak samoce user posted image retko smo prepodne solo ovako tj da jednog deteta nema a da drugo spava hehe..

Nego odgovorili mi Ameri ne mogu da ispostuju moje uslove. Sto kaze koleginica kad si zapela da ne idesuser posted image . Tako da Srbijo majko jos sam tu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 13:09:27   
Mirko Svirko
Dobar dan zene..Kako ste?Nama prvi dan u vrticu. Bio je super. Pita on "kad mi dolazi mama" ali ne place.. Bas sam bila ceo dan u nekom strahu. Spremaju priredbu za 8.mart.Von,  vama se blizi dan odlaska. Spremni?Flamingos, hvala na pitanju,  super smo. Kako ste vi? Ja sam M ukjlucila malo Imuno sirup. Ludo ovo vreme. Bas je toplo i lepo.Mama Jo,  kako ste vi? Ozdravele devojcice? Pozdrav za sve ❤❤❤

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 13:18:18   
emicaa
Da se posle 3 sedmice vratim i ja ovde.Dora je imala nepune 3 sedmice temperaturu.U medjuvremenu i David imao upalu usiju,prvi put u zivotu je bio ab.Ja prelezala neki gadan virus,7 dana ni ziva ni mrtva.Nikad mi nije bilo tako.Da je bila corona valjda bih cvrknula koliko se panika dize oko njega.

A vi kako te

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 14:03:03   
pari
Ljišo, Ana, bravo za decu! 


Emice, baš ste se namučili :( kako ste sad svi?
Ja sam se jutros prošetala sa drugaricom po Adi, pa išla na balet...uživam još malo dok mogu :)
Trebalo bi da pospremim stan, a tako me mrzi...
Mama jo, kako ste?Druge mame?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 14:54:02   
vonavoj
Emice,bas se namucila..tako dugo da joj traje...Bravo za takmicare!Priblizila se operacija,nadam se ds cemo sutra brzo zavrsiti i da u sredu prodje sve kako treba!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 15:01:15   
Sanjica26 RR
Hello! Nas tri smo kod kuce. Mm mi je otisao u Novi Sad. Nismo se uklopili nazalost. Imam posle podne nastavu. S da odvedem u muzicku, pa da dodjem po nju. T ce da bude sa njom. 


Bravo za sampione. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 15:08:33   
mama Jo
Mi gotovo isto od petka. J ima proliv, od danas tj jutros kao da je proredila broj, ali nova briga- koncici krvi u dvr poslednje stoli r... Sadrsam non stop na vezi. Kad sedne na nosu jako place, jako je pece i boli kad treba da kaki. Enterofuril joj nista nijr pomogso 2 dsna ga je pila, sad pokusavamo smectu da joj damo. Jako je razdrazljiva, nece pa nece. Sta za proliv jos da uvrdemo zivota vam? Van sebe sam.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 15:13:52   
Ana RR
O mama Jo, baš se namučiste user posted image Ja uvek dajem smectu, rekla bih da je bolja za stomak i creva.

Moj Marko malopre u sred jela skočio i otrčao u wc - proliv. Nadam se da je trenutno, mada, u subotu je u hali bilo hladni, oni znojavi, skaču, bosi... ko zna šta je pokupio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 15:15:08   
mama Jo
Dajemo joj puno vode i cajeva, to forsiramo iako su joj malo suva usta... Idem na neku stranicu stalno da izracunam stepen dehidriranosti,, koliko sam se opteretila. Dr kazr hajde danas da vidimo hoce biti za infuziju. Ne mogu jos tim da je maltretiram, nikada nije krv vadila, nece lek da popije a ne neko da je bode sad, istraumirace se.
Kod U za sada isti simptomi kao kod J... Nadam se samo da ce izostati ova krv i da ce je proci brze.

Ja dobila u subotu jos. Od U bukvalno nr mogu u wc da odem. Sve ugrusci krvi ispadaju iz mene, jjtros sam imala i nesvesticu zbog toga, i zbog 3.neprospavane noci, znaci 3 noci za redom zaspim u pola 7 ujutru, i odspavam sat vremena.
Ne znam kakav je ovaj virus, J nikada nijr bila ovakva. Znaci toliko mi jr tesko da je gledam, i sad mi knedla u grlu stoji. I mm vidim samo krisom place. Bas grozni dani, jedva cekam da prodju.

Ja inace danas imala zakazano skidsnje mladeza koji cekam 7 meseci. Nisam otisla narsvno.
Nisam pisala, ali prosle nedelje me zvali na razgovor za posao, danas. Javila sam se i zamolila da odlozimo. Nesto me bas nece lepe i pozitivne stvsri.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 15:36:36   
vonavoj
U bre mama jo,bas vas sastavilo..Jesi dala prolife? Ne preterujte sa cajevima,i od toga imaju proliv.sve umereno..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 15:36:38   
Ana RR
O draga :( biće bolje, proći će. Baš vas je steglo, u peršun baš. Daj joj orosal i nastavi sa smectom, mom Marku bude puno bolje od nje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 15:40:10   
mama Jo
Nisam prolife, nisam joj nikada prolife davala... Dr nam rrkla da uzmemo 2 probiotika, mi uzeli bulardi i linex... Jesu prolife probiotici, nismo ih uzimali...

Znam mnoge kojima smecta zaustavi proliv, i meni je i U je letos od smecte stao. Nadam se ds ci na J tako uticsti

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 16:11:51   
vonavoj
Ja sam kao papagaj..prolife ampule,ide jedna dnevno,vec od prve bude bolje... Mojima smekta nikad nije pomogla,bulardi isto..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 16:27:27   
Ana RR
Koliko znam prolife se daje kod regulisanja crevne flore, zar ne? Nije baš za dijareju. Smecta je baš za dijareju i bol u stomaku i Marku baš pomogne. Od bulardija ima dijareju, ne odgovara mu.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 16:46:25   
vonavoj
Regulise i stolicu,vec sytradan bude kasasta. Ja se kunem u prolife.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 17:00:04   
Ana RR
Ma kad nađeš ono što odgovara, naravno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 17:11:37   
emicaa
Joj Mama Jo vidim sad da ni kod vas nije sjajno.Nadsm se da ce se brzo smiriti.

Von ja sam ubjedjena bila da je to vec proslo,ali nisam upucena kako nisam uopste ulazila ovde.Meni je bilo tri dana bas lose,nisam mogla ni jesti ni piti.Jednu noc umalo da se onesvjestim,uspjela sam sjesti i naslonila se na plocice pa me hladnoca razbistrila.Muz me htjeo voditi u hitnu ali nisam mogla zbog djece.Dora je 3 sedmice vukla temperaturu,na upalu pluca nakacila i virus pa se razvuklo.Sad smo dobro,ona je 7 dana bez temperature,ne kaslje vise.A ovaj malac se vrati standardnom ludilu nakon dvije doze ab

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 18:28:30   
flamingos
Emice,samo kad je sve prošlo,namučili ste se,ljubim vas❤Mama Jo,jeste li dobro?Ostale mame,dečica?Evo ja postavila da moj mm i moj zet večeraju,pa odlazi zet za Beč.Dete čita neku knjigu.Pozdrav svima❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 19:42:17   
Misha i Ljisha
Auuu mama jo. Kod vas zestoko. Dobro je dok jedu i piju pa i nek imaju proliv. Meni je uvek alarmantno kad prestanu da jedu i piju. 


Bas mi zao sto si propustila intervju. Jel to za onaj posao sto sam ti poslala? 
Emice i vi ste bas bili u haosu. Covece svi smo se ovde izredjali. Valjda je vise kraj.
Moji na treningu. P spava. Ja sredila po kuci malo i evo sad cu da ocenjujem prvo kontrolne

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 22:29:59   
mama ivane
Jao hoce li me bar jedan dan zaobici problem, 

Juce oko podne cerka dobije temp. I nekoliko sitnih bubuljicica na ruci., nista strasno , jutros se probudila osip po celom telu od glave do pete usta jezik krajnici nepca kakastrofa, i dalje temp. Odvedem je kod lekara odradimo laboratoriju crp 122.5 , cela krvna slika losa😔 uradili smo bris grla cekamo rezultate sutra ili preksutra tako su rekli, dr. Kaze da je dobila sarlah (streptokok) , nas se plasim da ne zarazi D i P😔 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 22:47:49   
mama ivane


user posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 23:07:54   
Misha i Ljisha
ajoj mama ivane. Jeste dobili ab? Mislim da ni nema sta drugo da bude iskreno. To je to, tako izgleda. PRe dve zime je sarlah isto bio aktuelan i da te utesim moja D bila sa decakom koji je imao sarlah ali se ona nije zarazila. I to bas se secam da sam se istraumirala jer su ceo dan proveli zajedno u istoj fotelji gledajuci crtane.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 03/20
2.3.2020 23:11:34   
mama ivane
Dobila je sirup augmentin na 12 h po 6 ml. Samo to dok nestigne rezultat od brisa zdrela


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here