|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 12:11:32   
Khaleesi
Mama ivane srecan divan dan! Sve najlepse nasem drugaru zelimo! ♥️♥️♥️

Jess sta je langos 😁Ja malo pospremila deca gdelaju zootopiju po 100ti put. Danas mm radi ceo dan, dezura i zarobljeni smo u utra jer on ode kolima nema prevoz. I tako tek sutra ako skoknemo do sela na 2 3 sata... Zenice ajde ako vam nije tesko da mi lajkuje jos neko da dobijemo nosiljku, u darivanju trudnica... Hvala mamama sto su nam lajkovale. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 12:12:54   
mama ivane
Hvala vam punooo🥰 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 13:37:12   
jess021
Khalesi, langos je nesto kao velika mekika. To je mađarski specijalitet, premaze se sa pavlakom ili trapistom dok je toplo.


Mama I, srecan vam divan dan. 
Mi bili na nekoj livadi, bas nam je bilo lepo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 13:46:52   
flamingos
Mame,jeste li dobro?Evo ja sve završih-ručak,sredih stan,ova prašina me izluđuje,usisala sam,obrisala parket,sredih kupatilo itd.Poslah mejlom učiteljjci Anđeline radove za prošlu nedelju i sad sedoh,da odgledamo neki film.Ručali smo,sad malo čokoladom da se posladimo.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 16:34:38   
Filadendronka
Mama Ivane, srecan divan dan!!! 🌈💕✨A cini mi se da smo do skoro bile u crticama. Neka je ziv i zdrav drugar! A Jess pominje langose, mmmmm.... Podseca me na neko bas lepo vreme i bas su ukusni. Pari, smem li da kazem “rekla sam ti”. Nazalost ima veze dojenje i spavanje u velikom broju slucajeva. Ja dojim vec godinu dana i planiram jos dugo, ali me bas u unistava budjenje nocu svaki cas. Ostale mame veliki pozdrav! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 20:21:21   
Milena18
Mama Ivane, srećan rođendanac!
Pari, super za spavanje! Da se nastavi tako. Verujem da hoće.
Mi bili u dvorištu danas baš dugo, brali cveće, vozili lutke u kolicima, lepo nam ne bilo. Posle smo nas dve pravile kiflice od lisnatog testa. Sad gledamo crtani, pa na spavanje.
I dalje nema Emice, nadam se da su dobro... Emice, javi se ☺

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 20:35:10   
flamingos
Fil,i ja vas pozdravljam.Budite mi svi dobro.Da,Emice,javi se.Pozdrav svima❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 20:45:52   
Duškić
Samo da mahnem, mi smo van Bg , net nemam stalno ali pratim vas , citam kad stignem i puno pozdravljam sve.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 20:51:13   
flamingos
Duškić,maśem i ja vama,ljubim vas❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 22:53:53   
mama Jo
Di ste, sta radite?
I mi cemo sutra konacno napolje, bar planiramo, malo krug po naselju da voze bajk i trotinet, inace smo ovih dana na terasi 😌
U NS smo od nedelje, morali smo doci, ali uskoro cemonopet kod mojih, i onda se ne vracamo dok se ovo ne resi. Ovde se svakako ni sa kim ne vidjamo, a ni tamo, tako da ne smatram to neodgovornim ponasanjem user posted image

Nego, aj' laku noc, nocas se menja sat... Vec sad me izludjuju naredna 2-3 dana kad bude,, je l' po novom ili po starouser posted image m''

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 03/20
28.3.2020 22:57:07   
princezica1
Slusam da je danas Beograd pun raspolozenih setaca i rostilj majstora. Sve su poneli osim pameti.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 10:24:45   
pari
I nocas je spavala 8h u cugu...boze, neverovatno...posle skoro 2 godine, spava!

Ja umesila hleb...Planiramo da se proset_amo malo...M nam je otisao juce popodne kod tate...
Kako ste mame?
P.s.mene opet sinusi bole

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 10:27:51   
flamingos
Super Pari kada ste lepo spavkali,a i tvoji sinusi kada ti ne smetaju.Evo mesim neke"Čokoladne pužiće",peku se,pa prelivaju mlekom i šećerom.Prošetajte i umesto nas.Ljubim vas❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 12:14:34   
Maraj
Jutro...ili dobar dan user posted image
U bg-u su ljudi bukvalno luuudi. Mi smo blizu Save. Nenormalna kolicina ljudi je na ulicama. Ja decu bukvalno 2 nedelje nisam izvela napolje. Al zbog ovolikih kretena, nece se ova situacija jos mesecima zavrsiti....

Pari nisam bila neko vreme na rr, pa nisam ispratila...jel drugarica prestala da sisa pa je popravila spavanje user posted image ? Gde ste vi? U bg-u? A muz, jel se vratio ili ostao tamo?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 13:14:24   
vonavoj
Ja sam mog urekla..nista lepo nije spavao,od 4 do 5 bio budan...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 13:17:26   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam na terasici. Citam knjigu. Lepo je vreme. Osim sto me boli stomak. Dobila sam na vreme. T svira, S se igra. Mm isto nesto radi. Rucak imam. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 13:18:02   
pari
Mi smo se proset_ale oko zgrade, nema nikoga srecom...


Maraj, da, T prestala da sisa pre tacno nedelju dana...Od juce bolje spava, videcemo da li ce se tako nastaviti...nadam se...Mm je tamo i ko zna kad cemo se videti...Ali takav je zivot, sta da se radi, ne mozes sve isplanirati...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 13:23:22   
mati
Pari, ispisah ti post proslu noc ali me izbacilo pa sam odustala.
Maticnjak slobodno smes, pa ja sam ga pila u obe trudnoce i posle tokom dojenja, bese davno, ali mi je pomogao u to sam sigurna. Maticnjak je zdrav za ceo organizam, cak se koristi u nekim mesavinama za grceve kod beba. Za odrasle, prilikom nadimanja... Dosta pozitivno deluje na organizam.
Sanjice, kad rece knjige, mi imamo pet iz decije biblioteke, zvala sam pre neki dan da pitam sta i kako sada u ovoj situaciji ali mi se niko nije javio...

< Poruku je uredio mati -- 29.3.2020 13:27:45 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 13:34:47   
Sanjica26 RR
Nasa biblioteka je izbacila na njihovoj stranici na koje brojeve možemo da ih zovemo, da produzimo knjige. Vidi da li imate sajt, da ne stoji neko obavestenje.


Vec tri dana me boli glava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 13:40:13   
Maraj
Pari user posted image super. Bas mi je drago. Bar ces se i ti malo odmoriti. A tm ke ostao tamo....user posted image mislila sam da se i on nije sada vratio...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 14:37:56   
Filadendronka

Mati, znaci nisi primetila neke nus pojave? ‘Aj da pisemo u temi. Sad cu da aktiviram neku staru. 
Inace, mi na planini, spas za decu. Cisto, mirno, bas je ogromna razlika u odnosu na Bg. 

IZVORNA PORUKA: mati

Pari, ispisah ti post proslu noc ali me izbacilo pa sam odustala.
Maticnjak slobodno smes, pa ja sam ga pila u obe trudnoce i posle tokom dojenja, bese davno, ali mi je pomogao u to sam sigurna. Maticnjak je zdrav za ceo organizam, cak se koristi u nekim mesavinama za grceve kod beba. Za odrasle, prilikom nadimanja... Dosta pozitivno deluje na organizam.
Sanjice, kad rece knjige, mi imamo pet iz decije biblioteke, zvala sam pre neki dan da pitam sta i kako sada u ovoj situaciji ali mi se niko nije javio...



(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 14:51:48   
flamingos
Uživajte Fil.Hajde na kolače,divni su-nije što sam ih ja pravila😁već su stvarno ukusni.Sedoh da čujem vesti i da vidim šta ste pisale.Pozdrav svima❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 14:57:52   
jess021
Fil, gde ste to?


Flamingos, sta si pravila? 
Mi rucali, pa se izvrnuli na ugaonoj. Njih dve gledaju Rio. 
Kasno smo ustali zbog sata, pa nismo noge otisli. Sad bih mogla malo da dremnem😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 15:18:02   
flamingos
Jess,pravila sam pužiće sa čokoladom(dvobojno testo,seku se,peku,pa se mlaki prelivaju prelivom od šećera i mleka)


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 03/20
29.3.2020 18:03:39   
vocicana
Pari grlim...
Zene ljubim vas, ulazimo u kuhnju dete i ja sa mikserom, pa da vidimo kakvi ce mafini da budu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here