|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
3.4.2020 22:26:25   
flamingos
Tako je,samo da ne dospemo u njihove ruke.Čuvajte se,proćiće i ovo...


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: Korona virus
3.4.2020 22:49:44   
Misha i Ljisha
Ja  ec rekoh da je gosn Milosevic bukvalno metak u celo za ovog naseg novog koji ce da zavrsi isto tamo. 


Ajde najavili lep vikend pa da se ne svrckaju ljudi. Ali aman na izletista i na kej stavis par pandura i kqznis. Evo kod nas u ulici opet zurka. Ceo dan. Kod skoro SVIH komsija. E sad sa sam nemac il kanadjajin zvala bih policiju. Ali nisam jer sam srpska pi...da. da prostite. 
Da ne postuju ljudi vala ne postuju. Korona zurkw na sve strane. Znate kolko ljudi objavljuje live na fb? Kucne zurke ludnica. Tako da bih ja i dalje rekla da se mi nikad necemo pridrzavati nikakvih mera i bice kako bude 😬

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: Korona virus
4.4.2020 0:21:09   
princezica1
Ljiso nema dovoljno pandura da se kontrolise svaki cosak.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: Korona virus
4.4.2020 10:35:14   
flamingos
Ko preživi,neka priča.Više od dve nedelje ne izlazim,zafrknuto.Baš mi nedostaje šetnja.A tek deteta što mi žao,ali moramo da izdfžimo.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: Korona virus
4.4.2020 11:54:26   
Maslacak15
dobar dan. Sad bas razmisljam, evo jos jedan primer odustva odgovornosti i verovatno odraz nesposobnosti sistema u Srbiji da se nosi sa epidemjom. Najavilii su pre 10 ak dana na sva zvona kako su kinezi rekli trebaju masovna testiranja i da ce se sa time krenuti za "koji dan". Ocigledno je u medjuvremenu da je to bila jos jedna sarena laza i da se nadaju da sludjeni narod ne primecuje. Pogledajte

https://www.worldometers.info/coronavirus/

jedan od najbolje azuriranih sajtova trenutnog stanja. U poslednjem stupcu je broj testova na milion stanovnika. Ogromna vecina zemalja je u hiljadama testiranih, najuspesnije u kontroli epidemije imaju i preko 10 hiljada. Srbija ima 659. U poredjenju ssa nama Slovenci su uradili 13 hiljada, cak i Crnogorci 3x vise nego mi ( a smejali smo im se), hrvati takodje. USA su imale ogroman problem, sad su dali gas i vec su stigli do 4+ hiljade ( 8 puta vise - sve sracunato po glavi stanovnika znaci realna razlika ne apsolutni brojevi). Da dodam cak i Svedjani kojima se svi cude kako nista ne radie jel imaju vrlo minimalne mere, zabranjena su samo velika okupljanja i ne rade univerziteti ali skole rade, e i opusteni svedjani su uradili 3600 testova na milion stanovnika, znaci 6 puta vise od Srbije.

Jako je bitno da znate gde su vam zarazeni. Mozda su zato u tolikoj panici jer im je jasno da stvaran broj inficiranih je neminovno vise puta veci na osnovu samo ovog parametra. Pa sad pokusavaju da zabrane narodu da zivi.

Zasto nisu u stanju da obezbede vise testova pravo je pitanje, i interesantno to niko da ih pita na njihovim konferencijama za stampu.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 4.4.2020 12:03:47 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: Korona virus
4.4.2020 11:59:57   
Duškić
Maslacak , svaka cast. Od tebe se najbolje informisemo.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: Korona virus
4.4.2020 12:09:56   
flamingos
Hvala Maslačak na detaljnim informacijama.Slažem se sa Duškić-ti nas najbolje izveštavaš o svemu❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: Korona virus
4.4.2020 12:17:51   
Maslacak15
nema na cemu 😘 trudim se da budem od koristi. Svima nam zelim dobre nerve i da do Djurdjevdana bude bolje. Sve ce proci, panika je najgori saveznik.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: Korona virus
4.4.2020 12:34:59   
princezica1
Do skoro je samo Torlak radio testiranje na koronu. Tek treba da proradi jos laboratorija da bi se omasovilo testiranje.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: Korona virus
4.4.2020 12:58:33   
daca77


IZVORNA PORUKA: Duškić

Maslacak , svaka cas_t. Od tebe se najbolje informisemo.


A šta bih ja bez svoje vršnjakinje? 😘 Znamo se 10-ak god.i uvek je bila tu kada me dragi dr pokopaju i dovedu do očaja.A što se tiče testiranja, juče je dr Kon na više tv davao izjave, pri čemu nije krio nezadovoljstvo, kada je testiranje u pitanju. Vidi se da su tu nešto zabrljali.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: Korona virus
4.4.2020 13:26:46   
degu
Naravno Maslacak, zato panice i spremaju te silne krevete jer znaju da ce trebati, pocela sam da sumnjam da li uopste znaju da urade taj test, jer se ljudi zale da nikad nisu videli rezultate. Znaju da smo pred pucanjem jer su svesni da je stvarna situacija i 10 puta gora,minimum. Koliko sam vitala da su ljudi sa svim simptomima pokusavali da dodju do doktora, do testa, ali uzalud, cak je decko i preminuo a vracali su ga vise puta. Pogubili su oni konce od pocetka. Pa ne moze nam uliti sigurnost i poverenje predsednik koji se dere, panici i kao svaki manipultaor prebacuje krivicu i odgovornost na nas. Za sta smo odgovorni?? Zato sto se bolnice raspadaju, sto nemamo adekvatne uredjaje, nedovoljno zastitne opreme, sto nam je toliko medicinara otislo trbuhom za kruhom, jer im ova drzava ne priznaje rad i trud, jer zbog zabrane o javnom zaposljavanju ne mogu dobiti posao ili godinama rade na odredjeno, minimalno placeni, demotivisani, nemaju osnovne potrepstine, ubijeni u pojam da se strucno usavrsavaju, istrazuju, proucavaju....
Proci ce ovo, samo trebamo da se cuvamo i jedni druge da cuvamo, niko nas drugi nece sacuvati. Voditi racuna o zdravlju,imuniteru, ishrani, uz fizicku aktivnost i bice ok. Sve ce proci, ljudi su preziveli ratove, logore, strahove i strepnje koji su trajali godinama. Posvetiti se sada sebi i iskoristiti vreme koje nam je dato, za sve ono za sta nikada nismo.mogli da nadjemo vremena.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: Korona virus
4.4.2020 14:27:37   
pari
Da, maslacak, skroz si u pravu...i ja mislim o tome danima jer su najavili masovno testiranje,a gde je??

Degu, sve se slazem sa tobom...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: Korona virus
4.4.2020 15:07:53   
Misha i Ljisha
Ma da masovno testiranje. Vidim. Sve lazu sve. Jedina nada da sw okonca sve ovo jeste to sto dijaspora koja se vratila ne voli naseg V i da ostanu za vreme izbora. Ugasio je ako oni ostanu za izbore a valjda ce. Ne znam koji idiot ce ga naslediti ali daj sta das. Ovaj je za dijagnozu. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: Korona virus
4.4.2020 15:09:36   
princezica1
Novih 148 obolelih od 645 testiranih. Petoro preminulih.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: Korona virus
4.4.2020 15:10:47   
Misha i Ljisha
Princezice iskreno tebe sam cekala. Brza si od  vesti 😁


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: Korona virus
4.4.2020 15:11:35   
flamingos
Slušam princezice.Samo da ne bude gore.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: Korona virus
4.4.2020 15:12:34   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Princezice iskreno tebe sam cekala. Brza si od  vesti 😁





Kao da ne pratimo konferenciju 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: Korona virus
4.4.2020 15:14:09   
Misha i Ljisha
Ma kakvi da pratim. Da mi uniste dan budale. Ne mogu da slusam i gledam tv vec godinama 😁 od kad je sve ovo pocwlo jednom sam ga slusalani jednom sam ga u pokusaju slusala. Ne mogu. Muka mi je. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: Korona virus
4.4.2020 15:58:18   
vonavoj
Ovo su vec ok rezultati!


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: Korona virus
4.4.2020 17:45:03   
smeško
Da li stvarno uporedjujete npr Svedsku i Srbiju? 🥺


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: Korona virus
4.4.2020 17:57:18   
dunja RR
Maslačko, naši su objavili da je do juče u Srbiji testirano 5.756 KLIK + današnjih 645, tj. ukupno do danas 6.400?To je opet duplo manje (i više od toga) od Slovenaca svakako (negde nađoh da su oni testirali 22.000) , ali nije 659, ne znam da li negde to piše zvanično? Buni me što je ovoliko neslaganje u brojkama, preveliko, mislim u odnosu na brojke koje ovde objavljuju.


IZVORNA PORUKA: Maslacak15


jedan od najbolje azuriranih sajtova trenutnog stanja. U poslednjem stupcu je broj testova na milion stanovnika. Ogromna vecina zemalja je u hiljadama testiranih, najuspesnije u kontroli epidemije imaju i preko 10 hiljada. Srbija ima 659. U poredjenju ssa nama Slovenci su uradili 13 hiljada,



< Poruku je uredio dunja RR -- 4.4.2020 18:06:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: Korona virus
4.4.2020 18:34:14   
nata11
Ja kako sam shvatila nisu problem testovi vec laboratorije.



Inace Britanija je najavila masovno testiranje od 25.000 /dnevno. 




_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: Korona virus
4.4.2020 18:41:17   
Ana RR
Suzi, to je broj testova na milion stanovnika. Trenutno ima 6401 testiranin što je 733 testirane osobe na milion stanovnika.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: Korona virus
4.4.2020 18:42:53   
dunja RR
Da videh malopre na ovom linku, da, baš nam je mali procenat na milion stanovnika, kapiram šta je Maslačak rekla, baš smo jadni ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: Korona virus
4.4.2020 21:33:08   
flamingos
Evo su i na prvoj naglabaju vazdan😁.Samo ih videh i promenih kanal.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here