Osvoji Casio kalkulator (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 9:27:21)

Kompanija Eurocom International, zastupnik Casio proizvoda, vam sprema iznenađenje na Ringeraji! Nagradiće 2 najvrednija korisnika u periodu od 8.3. do 22.3!

[img]https://i.imgur.com/7XvtTyG.jpg[/img]

Casio je japanski brend poznat po svojim elekronskim proizvodima, pre svega po ručnim satovima i kalkulatorima. Sve proizvode karakteriše jednostavnost kako u svakodnevnoj tako i profesionalnoj upotrebi.
Model kalkulatora MS20 UC – My color 2018. godine je dobio prestižno međunarodno priznanje IF DESIGN AWARD za izvrsnost u industrijskom dizajnu proizvoda, na manifestaciji organizovanoj od strane IF International Forum Design GmbH, koji se nalazi u Hanoveru.



Pročitajte više >>>





Kompanija Eurocom International, distributer Casio proizvoda, nagradiće 2 Ringerajina korisnika sa po 1 Casio kalkulatorom MS20 UC – My color !


[img]https://i.imgur.com/TZOthi3.jpg[/img]

Casio kalkulator MS20 UC – My color:
- Veliki displej sa 12 cifara
- Ugrađena baterija + solarno napajanje
- +/- taster i kvadratni koren
- Računanje poreza
- Taster za brzu korekciju
- Konverter valuta
- Veliki plastični tasteri



Takmičenje traje od 8.3. do 22.3.2020. (zaključno sa 22.3.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!
Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu i daju tačan odgovor na matematičku zagonetku sa fotografije!!!
[img]https://i.imgur.com/yqKTLmR.jpg[/img]

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.




Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Uz to, morate pratiti i ovu sponzorsku temu i u istoj nam napišite tačan odgovor na postavljeno matematičko pitanje..
Dat odgovor vas prijavljuje za igru.
Prva 2 učesnika sa najvećim brojem objava na forumu i datim tačnim odgovorom, osvajaju nagrade. Za odgovor se uzima u obzir prvi dat.



Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajne DYMO nagrade!
Nema odustajanja!
Nagrađena će biti 2 najaktivnija članova, koja budu dala najveći doprinos forumu a ujedno odgovore tačno na postavljeni zadatak!!!

U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese svih dobitnika (poštarinu plaća sponzor).

Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite ovu temu, odgovorite tačno na pitanja, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne nagrade!

Tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!
Pišite, pišite, pišite …



Pročitajte više >>>




vonavoj -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 9:48:57)

Bravo!





Maraj -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 10:50:13)

[sm=bravo.gif]




princezica1 -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 11:25:09)

Uvek neko lepo iznenadjenje bravo za nasu rr!




Ivanka 75 -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 11:45:54)

Ooo ovo je za mene totalnog antimatematicara😊




flamingos -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 20:15:19)

Bravo za našu RR i sponzora.Srećno svima.Kuckaj Ivanka,kuckaj😁❤





Mirko Svirko -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 20:56:32)

Bravo! 

Ivanka, navijamo za tebe 🤗




Ivanka 75 -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 21:22:44)

Pa i treba da navijate, posvadjah se sa detetom pre neki dan da je 8x4=24😂




flamingos -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 21:56:07)

Joj Ivanka,ti si carica❤Navijamo,navijamo za tebe.Ljubi nam Ivku





Ivanka 75 -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 22:05:48)

Hocu Flamingos! A inace, sinoc mi zena objasnjava nacin otplate kredita i objasnjava i objasnjava, i prica brojke, meseci, sabira, oduzima, ja se gubim polako... Reko, nista ja to ne kontam... Valkda i ona videla da s pogubljena pa kaze"dobicete sms poruku" 😊 





Duškić -> RE: Osvoji Casio kalkulator (8.3.2020 22:23:08)

Sve pominji Ivanka samo kredit neeee...
I ja sam bila do banke na to objasnjavanje..




dunja RR -> RE: Osvoji Casio kalkulator (9.3.2020 12:57:11)

Juhuu [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 12:50:10)

Ajmo matemaatičari!

Gde je rešenje na nagradno pitanje? [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Brzo, brzo [sm=hudicek1.gif]




flamingos -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 12:54:56)

Les,grlim vas i ljubim.Sad će naši matematičari to da reše😁Ja nemam prava da učestvujem❤





Ivanka 75 -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 13:05:38)

Leleeeee pa zar ja nisam napisala resenje 😱

Resenje je 632! I Ivu sam pitala onaj dan da mi izracuna a mm sam pitala 4 na kbadrat koliko je 😊




lesica -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 13:11:22)

[sm=bravo.gif] i [sm=smiley36.gif]

A vidi, matematičarka je taman sad u toj priči [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 13:16:54)



IZVORNA PORUKA: lesica RR

[sm=bravo.gif] i [sm=smiley36.gif]

A vidi, matematičarka je taman sad u toj priči [sm=smiley36.gif]



Jao jeste, pa sva ponosna sto je uradila zadatak koji nije za skolu 😊




flamingos -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 14:36:37)

Bravo za Ivku i tatu❤Ali,bravo i za tebe,kuckaš da osvojiš nagradu👍Držim fige.Ljubim vas.Kod prijateljice sam u salonu,pijemo kafu,izvolite.





vonavoj -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 14:45:28)

632👏👏

Nisam ni videla pitanje😂




flamingos -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 15:06:03)

Srećno Von❤





vonavoj -> RE: Osvoji Casio kalkulator (13.3.2020 15:39:56)

Hvala😂





gocic -> RE: Osvoji Casio kalkulator (22.3.2020 6:41:31)

632 [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Osvoji Casio kalkulator (25.3.2020 17:04:00)

Drage mame, naše matematičake [sm=smiley36.gif]

Najpre, svima vam hvala na učešću [sm=bravo.gif]


Ovaj put, dobitnici Casio nagrada su:

1. Ivanka 75
2. vonavoj


Neka matematika ne bude problem [sm=bravo.gif]

Čekamo podatke na pp: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo [sm=bravo.gif]


Javićemo kada će nagrade biti poslate, zavisi od trenutne situacije - pa ili uskoro ili nakon normalizacije stanja.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Kompanija Eurocom International, zastupnik Casio proizvoda, vam sprema iznenađenje na Ringeraji! Nagradiće 2 najvrednija korisnika u periodu od 8.3. do 22.3!

[img]https://i.imgur.com/7XvtTyG.jpg[/img]

Casio je japanski brend poznat po svojim elekronskim proizvodima, pre svega po ručnim satovima i kalkulatorima. Sve proizvode karakteriše jednostavnost kako u svakodnevnoj tako i profesionalnoj upotrebi.
Model kalkulatora MS20 UC – My color 2018. godine je dobio prestižno međunarodno priznanje IF DESIGN AWARD za izvrsnost u industrijskom dizajnu proizvoda, na manifestaciji organizovanoj od strane IF International Forum Design GmbH, koji se nalazi u Hanoveru.



Pročitajte više >>>





Kompanija Eurocom International, distributer Casio proizvoda, nagradiće 2 Ringerajina korisnika sa po 1 Casio kalkulatorom MS20 UC – My color !


[img]https://i.imgur.com/TZOthi3.jpg[/img]

Casio kalkulator MS20 UC – My color:
- Veliki displej sa 12 cifara
- Ugrađena baterija + solarno napajanje
- +/- taster i kvadratni koren
- Računanje poreza
- Taster za brzu korekciju
- Konverter valuta
- Veliki plastični tasteri



Takmičenje traje od 8.3. do 22.3.2020. (zaključno sa 22.3.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!
Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu i daju tačan odgovor na matematičku zagonetku sa fotografije!!!
[img]https://i.imgur.com/yqKTLmR.jpg[/img]

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.




Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Uz to, morate pratiti i ovu sponzorsku temu i u istoj nam napišite tačan odgovor na postavljeno matematičko pitanje..
Dat odgovor vas prijavljuje za igru.
Prva 2 učesnika sa najvećim brojem objava na forumu i datim tačnim odgovorom, osvajaju nagrade. Za odgovor se uzima u obzir prvi dat.



Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajne DYMO nagrade!
Nema odustajanja!
Nagrađena će biti 2 najaktivnija članova, koja budu dala najveći doprinos forumu a ujedno odgovore tačno na postavljeni zadatak!!!

U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese svih dobitnika (poštarinu plaća sponzor).

Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite ovu temu, odgovorite tačno na pitanja, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne nagrade!

Tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!
Pišite, pišite, pišite …



Pročitajte više >>>






flamingos -> RE: Osvoji Casio kalkulator (25.3.2020 17:23:47)

Čestitam vam drage moje.Hajde u kafanče da častite❤❤





vonavoj -> RE: Osvoji Casio kalkulator (25.3.2020 17:28:36)

Yes! Lepe vesti! Ivanka,cestitam!

Saljem pp😁




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>