|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 8:43:03   
IvanaSK RR
Kod sina je izgleda kraj. Dali su predloge za neke zakljucne ocene. U toku ove nedelje ostale.Koliko sam razumela online nastava se završava u petak. Nastavnici naravno da i dalje rade.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 8:59:40   
Ana RR
I kod nas se završava ove nedelje. Konačno. Juče sam slala domaći iz srpskog - 16 strana je ispisao!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 9:10:25   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

I kod nas se završava ove nedelje. Konačno. Juče sam slala domaći iz srpskog - 16 strana je ispisao!



Pa to je stvarno previse 😔

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 9:11:06   
milicicak
Mi jos cekamo uciteljicu da javi kad ce se nastava zavrsiti. U principu, nije ni bitno, morace da radi celo leto


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 9:23:42   
vonavoj
Mi smo dobili od uciteljice i za ovy nedelju zadatke,da gledaju neke price,matematiku zadatke i napisala je kraaaaj! 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 10:30:44   
physio70
Dobro bi bilo da se svima zavrsi ove nedelje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 10:44:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Ana RR

I kod nas se završava ove nedelje. Konačno. Juče sam slala domaći iz srpskog - 16 strana je ispisao!



Pa to je stvarno previse 😔


A to je samo srpski.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 10:58:39   
Olga75
Meni više ništa nije jasno i samo čekam kraj. Danas je na tv bio poslednji čas istorije za petake- nije bilo domaćeg, znači to je to. Srpski je isto neka sistematizacija bila, mada ima još valjda tri časa i M danas u 18 ima test ( tadbitrebalo da ima i balet jer i oni su počeli a završni ispit je za manje od mesec dana). Matematičarka šalje stalno, nju skroz kapiram jer geometrija i razlomci i decimalni i svašta a ona ih ne prati na času- mora da joj je komplikovano osnovu tako ispredavati.
Matori zaključuje ocene, sad čeka da li su zadovoljni i tako.
Ludnica i dosta mi je user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 11:18:07   
Sanjica26 RR
Na tv ce biti sve gotovo ove nedelje. Danas sam dobila obavestenje od skole, da je kraj skolske godine 16.6 i da online nastavu drzimo do kraja skolske godine. Nista mi vise nije jasno. Osmaci zavrsavaju ranije kao sto je uvek bilo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 11:18:59   
Ivanka 75
Ana, k oliko mu je trebalo mukici da toliko uradi?
Bolje da je rekla da polako rade na raspustu sve sto im je ostalo. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 12:07:28   
Ana RR
Ivanka radio je iz dva puta, dva dana. Kad sam uzela da fotkam šokirala sam se. A pored toga je imao dosta i iz matematike, pa son, pa i likovno, muzičko... već se smorio načisto. Najgore je što on nije dete koje će da sedne, odradi to za sat, dva i da je posle slobodan, kao njegov drugar Mata. On se razvlači, pa mu se piški/kaki/gladan/žedan/umoran... i onda to trajeeeeee.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 13:14:41   
Olga75
Ja, sad, razmišljam pa deca nisu imala prolećni raspust. Objašnjenje je - završiće ranije školska godina. Gde je taj raniji završetak? Njima je dosta svega, oni slušaju vesti, nas starije i oni su zabrinuti i pod stresom i sad još 16 dana nečega što nije jasno nikom.
Da se razumemo- moje dete je svaki domaći slalo na vreme, prelazilo lekcije uz tv, uz mene, koristilo sve linkove i prezentacije koje su predavači koristili,čak je i lektire pronašla ( neke online a neke knjige bogme i imamo), pravila je herbarijum i piramide ishrane, listala geografski atlas, slušala i nemačke pesme, prepisivala Lorelaj, pravila kišni štap i snimala sebe kako svira i peva banaćansko kolo, podvodni raj, sulšala klasične kompozicije da prepozna osnovne muzičke postavke, skakala uz tv časove fizičkog i sve što je prof poslao pregledala i uradila- čak je naučila i stoj na rukama. Trudila se.
Druženja nije bilo.Mučena se tu i tamo kucnula sa drugaricama- mimo škole i dva puta se videla sa BBF( tako se sad kaže najbolja drugarica)
Čemu sve ovo maltretiranje dece? Oni su jadni kraj maja čekali ko ozebli sunce i sad? Ej, deco, zezali smo se, mooooša????
Nemam reči, paceraj!!!!!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 13:20:37   
Ana RR
Olga, sve znam i slažem se. Mi smo dobili zvanično saopštenje od direktorke škole da se ocene zaključuju i nastava završava ove nedelje. I drugo me ne zanima.

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.5.2020 13:21:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 22:07:58   
branki*
Ja sam mojoj deci rekla da ako nisu zadovoljni ocenom..To je to.do petka.ako nisu,neka poprave do petka ako je moguće. Ako ne,moralo bi da odgovaraju u školi do 16.juna.

Inace..svima pucaju živci više. Najviše nastavnicima,pa roditeljima.pa deci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.5.2020 23:29:34   
Misha i Ljisha
Prijavila sam se KONACNO!

Jedan dan kad sam htela da se prijavim skoro sve popunila i NESTANE STRUJE kad nisam siznula.

Izacice na sajtu https://jpd.rs/online-nastava

za dva dana najkasnije pa vam javim da glasate

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.5.2020 23:42:31   
Ivanka 75
Super Ljisho, koliko im treba da odobre? 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.5.2020 23:46:07   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Super Ljisho, koliko im treba da odobre? 





Najvise dva dana tako pise

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.5.2020 23:52:03   
Ivanka 75
Super! Ne propustamo! 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.5.2020 3:31:06   
smeško
Ja sam N pustila na rekreativnu od 7. do 14. juna. Za domaci me bas briga, sve smo redovno radili i sve savladali. Posto N nema telefon sve je preslo preko mene i ja ne mogu vise. Toliko zurenja u zadatke poslate preko vibera i tekstove i nove lekcije. Dobili smo zadatak da do 16.juna popunimo sve prazne listove u radnim sveskama.🙄 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.5.2020 3:31:48   
smeško
Ljisho, javi kada se glasa.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.5.2020 6:08:41   
Misha i Ljisha
Jao ja cu sad da stiskam tamo refresh kao popizdela. Nego gledam druge takmicare. Pa po meni ko da su svi pobrkali teme. Svi neke projekte kacili. Pa nije ovo za najbolji onlajn projekat vec za najbolju onlajn nastavu. Bar ja tako razumeh. Obicno predavanje onlajn. Ne znam malo sam u depresiji hehe..ima dobrih projekata. Ima nastavnika koji su nasnimili ihaj komentara dece. Pa okacili.  Eto nisam pametna. Ja nisam nikakav projekat smisljala vec prosto predala jednu nastavnu jedinicu koju sam odradila sa djacima


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.5.2020 10:09:41   
flamingos
Bravo Ljisho,srećno!❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.5.2020 11:42:00   
Misha i Ljisha
https://jpd.rs/takmicenje-za-najbolju-online-nastavu-prijava-skole.php?id=490



Svaka osoba moze mi dodeliti najvise 3 glasa. Nadam se da vam se svidja. Na kraju ipak nije kako sam zamisljala ali dobro pored dece u ovim uslovima mislim da nije lose 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.5.2020 11:48:57   
flamingos
Otvorih link,ali ne znam kako da glasam?😀


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.5.2020 11:50:42   
smeško
Glasala!

Flamingos, imas crveno dugmence glasaj odmah na vrhu stranice. I ti si prvo sve procitala, kao ja.😂 I ocekivala sam dugmence na kraju teksta.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here