PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (28.3.2020 19:07:04)

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom " Apćiha priča "!


"Apćiha priča je vrlo aktuelna iako je sredina marta. Svuda se čuje samo priča o virusu, merama predostrožnosti, otkazivanju svih dešavanja. Pa hajde da onda pobliže upoznamo te viruse i bakterije. Ko će objasniti najbolje? Naravno, lekar! Još ako je pesnik, sve je jasno. Odgovori na brojna pitanja o virusima i bakterijama nalaze se u knjizi "Apćiha priča" doktora Bjekića", kažu naši prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books.

PROČITAJ VIŠE I POSLUŠAJ CELU APĆIHA PRIČU >>>



[img]https://i.imgur.com/n32qCUO.jpg[/img]


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 28.3. do 12.4.2020. (zaključno sa 12.4.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom " Apćiha priča "!
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE I POSLUŠAJ CELU APĆIHA PRIČU >>>





Dora89 -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (28.3.2020 19:46:02)

Divni ste! Taman će članovi u vreme ove izolacije biti aktivni! 👏





Ivanka 75 -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (28.3.2020 20:27:42)

Srecno narode! 😊 





Duškić -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (28.3.2020 20:38:04)

Lepo. Sigurno je simpaticna prica[sm=smiley36.gif]
Bravo!




flamingos -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (28.3.2020 21:07:04)

Divno.Naša RR nas uvek obraduje predivnim nagradama.Srećno svima.l❤Hvala Ivanka.Potrudićemo se...





princezica1 -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (28.3.2020 22:58:50)

Srecno majkama koje igraju, a nisu osvajale knjigu.




flamingos -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (28.3.2020 23:21:53)

Srećno svima.Princezice,u pravilniku jasno stoji da se dobitnici ne mogu ponavljati u narednih 6 meseci,prema tome-svi imamo ista prava,tako da-srećno svim majkama koje učestvuju i trude se da osvoje knjigu za svoje dete.Sad,jesu li već dobile knjigu ili ne,to je njihova stvar.





mama ivane -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (30.3.2020 8:23:06)

Prelepa knjiga😊 

Mozda mi se posreci pa da osvojim knjigu da mi bude kao rodjendanski poklon😂




flamingos -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (30.3.2020 11:24:24)

Držim fige mama Ivane.Evo-kuckaću i ako je dobijem-poklanjam ti je❤





Dragica Draga -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (7.4.2020 14:08:47)

Bas sam juce gledala njihov sajt i ovu knjigu, super izgleda [sm=bravo.gif]




princezica1 -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (7.4.2020 14:18:50)

Draga Propolis ima divna decija izdanja.




Mirko Svirko -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (7.4.2020 14:53:04)

Ovo je super knjiga.

Bravo bravo za propolis books#




gocic -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 16:52:56)

Bas se puno pise . Apciha i propolis ce usrećiti nekog.




Dragica Draga -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 16:55:21)

Ovo je jos jedna u nizu divnih nagrada na RR 😊




gocic -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 16:58:07)

Bravo . Neko od nasih najmladjih ce citati ili slušati .




Mirko Svirko -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 17:19:29)

Cekamo ime dobitnika koji ce usreciti svoju decicu lepom knjigom. 

Ja sam prosli put dobila i bila sam bas srecna.Flamingos se borila da osvoji knjigu 💪




flamingos -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 17:29:56)

Jesam,ali ne za sebe,već za mama Ivane.Ukoliko je dobijem-poklanjam joj je.❤





Mirko Svirko -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 17:37:21)

Znam Flamingos.

Nadam se da si je osvojila. ❤❤❤❤




IvanaSK RR -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 18:25:29)

Flamingos,ma sigurno jesi😀 cekamo marketing da objavi🙂




flamingos -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 18:52:48)

Hvala draga Ivana.Nadam se.Tako bih volela da obradujsm mama ivane i njene mališane.Moje dete je dobilo knjigu"Najgora deca na svetu",pročitala je i kaže da joj se mnogoooo dopala,predivna knjiga.I ja sam je pročitala❤





mama ivane -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 20:10:17)

Flam stvarno si Divna osoba, koliko se samo trudis da osvojis knjigu, ma OBOZAVAM TE🥰❤





marketing RR -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 20:59:41)

Dobitnica sjajne knjige " Apćiha priča " koju poklanja ProPolis Books je princezica1 sa 684 objava.

Princezica1, pošalji nam na pp podatke kako bi knjiga bila poslata: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo!!! [sm=bravo.gif]



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom " Apćiha priča "!


"Apćiha priča je vrlo aktuelna iako je sredina marta. Svuda se čuje samo priča o virusu, merama predostrožnosti, otkazivanju svih dešavanja. Pa hajde da onda pobliže upoznamo te viruse i bakterije. Ko će objasniti najbolje? Naravno, lekar! Još ako je pesnik, sve je jasno. Odgovori na brojna pitanja o virusima i bakterijama nalaze se u knjizi "Apćiha priča" doktora Bjekića", kažu naši prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books.

PROČITAJ VIŠE I POSLUŠAJ CELU APĆIHA PRIČU >>>



[img]https://i.imgur.com/n32qCUO.jpg[/img]


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 28.3. do 12.4.2020. (zaključno sa 12.4.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom " Apćiha priča "!
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE I POSLUŠAJ CELU APĆIHA PRIČU >>>







flamingos -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 21:17:27)

Mama ivane,hvala na divnim rečina.I ja tebe obožavam.Žao mi je što nisam uspela da osvojim knjigu i poklonim ti je😢Videla si,stvarno sam se trudila,poštovala sam pravila foruma,mogla sam da kuckam post za postom,ali...Kršila bih pravila.Ljubi dečicu.Ljubim te.Družimo se i dalje.❤Princezice-čestitam!❤





Dragica Draga -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 21:23:40)

Cestitam princezice 😊
Flamingos, zao mi je znam da si zelela da poklinis mama ivane. Bice drugi put [sm=smiley1.gif]




princezica1 -> RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Apćiha priča" (13.4.2020 21:50:45)

Hvala RR, hvala i Propolis books. Poslacu vam podatke. Nesto bih jos da zamolim marketing rr. Da li moze knjiga da bude poslata posle ukidanja vanrednog stanja? Nije problem?




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>