|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 13:40:58   
flamingos
Pari,ti se baš mučiš sa sinusima.Hajd što pre da budeš dobro❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 13:57:48   
pari
Danas sam nesto tuzna...hocu da budem sa muzem, hocu da nekad ne brinem o necemu, hocu da ga zagrlim...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 14:43:36   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: pari

Danas sam nesto tuzna...hocu da budem sa muzem, hocu da nekad ne brinem o necemu, hocu da ga zagrlim...




Joj,pari,grlim te! Moja sestra kaze hocu da sam M,tako mali i bezbrizan😏

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 14:49:40   
Ana RR
Pari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 16:26:16   
princezica1
Pari nije ti lako. Budi hrabra kao do sada. Nece ni ova muka doveka.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 16:58:09   
Ivanka 75
Pari user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 20:06:12   
Duškić
Eh, tesko je kad ste razdvojeni.
Da se sto pre zagrlite,user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 20:37:21   
princezica1
Pari imas ovde mnogo podrske user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 22:19:21   
flamingos
Pari,ljubim te.Budi jaka,ptoćiće i ovo,bićete zajedno.❤Kako sinusi?


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 6:26:12   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Pari procice. 
P lose spavao.koji mu je vis3 majke mi ne znam.  Sinoc sam isprogramirala pekaricu xa hleb bude gotov u 6. Juce sam bas mesila. Sinoc sam legla kasno pa sam znala da necu ustati na vreme da umesim. 
Zovu djaci da drzim onlajn casove. Mozda i krenem. Tesko im je svima ali to bi znacilo da cu provoditi opet uzasno mnogo vremena na kompu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 8:20:09   
pari
Hvala vam svima! 🤗


Ljisho, i moja T se jos budi...nocas se probudila u 2,plakala,plakala,na kraju je zaspala...
Sinusi onako, neki dan bolje, neki losije...Moram do radnje danas po par stvari...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 8:34:51   
jess021
Dobro jutro, nadam se da ste svi dobro.

Ja ustala da zamesim nesto za dorucak. Sinoc smo imali akciju, razbili smo vrata od rerne. Ja sma kriva, priznajem. Videla sam da je jednom majstor skinuo za vrata kad je menjao grejace, pokusala i ja pa sam ih zaglavila, mm pokusao da ih vrati i sve se sasulo. Dok smo to pocistili.... Sta da se radi... Bićemo bez rerne neko vreme. 
Razmisljam gde bi mogli malo da izadjemo na vazduh. 
Pari🤗

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 9:39:24   
Maraj
Jutro.
Uh jess...znaci bolje da je nisi ni cistila
Pari, verujem da ti nije lako.
Ja isprzila praziluk i pecurke sa jajima za dorucak.
Rucak imam.
Dal da mesim nesto. Mm jutros bio u nabavci i nasao kvasac svez, al samo od 500g. Sad moram da ga isecem i zaledim

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 9:57:30   
Ivanka 75
Jess, baz bzv za rernu.Ja pijem kafu, ovi moji se tiho set_aku kroz kucu. 😊Jess, policijski xas, nema napolje 😔

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 10:21:38   
Ivanka 75
Ja tek sad videh da je subota a ne nedelja 🙄


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 10:38:27   
flamingos
Joj Ivanka-gubimo vezu i o vremenu i danima.Pari,hvala na pitanju,dobro smo,drago mi je da i tvoji sinusi su bolje.Strašnk to zadaje muke.Čuvajte se❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 10:53:14   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Svakako Ivanka danas od 13 casova je policijski cas.


Osecam neku prehladu. Mlađe dete doruckuje. Starije spava. Sinoc sam imala nastavnicko online. 
Jess, tako je meni pukla ploca na sporetu. Nisam bila kriva. Samo sam spustila poklopac i cula pucanje. Nije cela pukla. Morali smo celu da menjamo. 
Pari, zao mi je sto si sama sa decom. Zasto ne odes kod tvojih da ne budes tu sama. Znam da ti muz nedostaje. To je sasvim normalno. 
Budite mi svi pozdravljeni, zdravi i veseli. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 12:55:59   
Ana RR
Joj Jess pa uzas. Ne znam koji sporet imas ali mi na nasem skidamo vrata kada ribamo rernu tj mm ih skine i sredi. Nije imao problema. 


Ja sam jutros isla u lilly i dm, kupila neke sitnice. Evo sedimo na terasi, suncamo se. Mare u dvoristu. Uzivanje.

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.4.2020 13:22:42 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 14:26:12   
pari
Joj jess...mozda i bolje sto nemas rernu, barem neces nista peci ;)


Mene nesto zeza wifi u stanu...nemam ga vec 2h...
Bili smo napolju jutros, bas bilo fino pa do radnje po par stvari...M otisao kod tate...
Kako ste mame?
Cudna je ova tisina u ovo vreme iako prodje po neki auto

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 15:01:09   
Misha i Ljisha
Mi  bili n salasu. Tamo je raj. Pticice se cuju. Tisina. Odmor za dusu i telo. Takva izolacija mi treba 😁 ali avaj tamo nemam net. OtkaAla hga kad smo se preselili. 


Deca sw posteno isprljala. Jurili nazad da stignemo do 13h i mogu reci mnogi JURE! Mi smo se pozurili ali mm je vozio normalno i stigli amo oko pola 1 kuci. Ali kad smo se vec prilizavali kuci na putu je bila tolika guzva da vam ne mogu opisati. Dobro se najeli. D ima skajp sa yciteljicom u 16h. Ja imam posla na kompu haos. Necu dici glavu nocas i naredna dva dana

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 15:10:27   
flamingos
Joj Pari dobra si-bar nećeš ništa peći😁Ljisho,ako ste išli,pravi raj za dečicu,naravno,i za vas.Evo i palačinke su gotove,izvolite-sa domaćim džemom id kajsije ili eurokremom-ko šta želi.Sad malo da kuliram.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 21:36:57   
princezica1
Nekoliko sasavih ljudi je uspelo da izazove pozar na Fruskoj gori danas. Raspalili ljudi rostilj user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2020 23:37:48   
flamingos
Laku noć želim svima❤


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 5:42:38   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja ustala pre 4.  Imam  bas puno posla. Kaze mi muz meni je isto kao i pre vandrednog stanja. Sto kaze Ana zivoti nam se nisu nesto drasticno promenili. A iskreno pomislim malo bi mi trebalo odmora 😁 da danem dusom. A i onda bih kukala sigurna sam.

Moram da pripremim i neki materijal u vezi Uskrsa. Imam sjajne ideje. Tipa sve sto trebate i ne trebate da znate o jajima. Kao sto je potrebna sila da se razbije jaje, kako fizicar zna da li je jaje skuvano ili sveze,  kako znamo da li je jaje pokvareno ili "u roku". Mozemo li skuvati jaje u mikrotalasnoj, ili rerni. Sanitacija jaja se vrsi izlaganjem gama zraka na nano sekundu da bi se ubile bakterije kao syo su e coli itd. Kako to utice na kvalitet jaja. Kako napraviti "golo" jaje. Mozemo li ga pojesti. Kako mu povecati ili smanjiti zapreminu. Kako da se fizicar osigura da nijedno jaje ne pukne i sva budu idealna za farbanje za Uskrs. I td. 😎

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 9:38:39   
jess021
Ljiso, kakva fizika ranom zorom 🤣


Nista nisam spavala nocas, nemam pojma sto. Plus sam dobila a imam jedan ulozak i 2 tampona, bice veselo. 
Mm je zadužen za dorucak, tako da sedim i kunjam. 
Rosita, Emice...javite se. Ostale mame, dobro jutro. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here