|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 9:49:35   
mama Jo
Ljisho, kad zavrsis sa pripremom tih zanimljivosti posalji i meni user posted image jako mi je zao sto nisam fiziku nikada (na)ucila. Sad tsk shvatam koliko je svuda oko nas.

Ja slabo spavam vec dugi period unazad. Jutros sam jedva ustala iz kreveta koliko me sve boli, onako ona neka malaksalost. Imam za danas sve, i rucak i kolace, probacu malo da provedem opusteniji dan.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 10:11:20   
flamingos
Izluđuje me ovl kad ispišem,a.ne ode.Elem,dobro jutro i od mene.Ljisho,ti si baš vredna.Mama jo,jess,naiđe i meni period nespavanja,plus problemi sa donjim delom kučme.Ali,da se ne žalim😀Evo me u kuhinji,oko ručka,pa moji hoće princes krofne,tako da i nijh spremam.Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Pozdrav svima❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 10:13:03   
Milena18
Dobar dan, mame! Samo da vam mahnem ☺

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 10:16:12   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ljiso,tvoje postove bolje da ne citam,dosta mi fizike one koju si videla 🤣Jess,ja pre dve nedelje kupila dva dupla pakovanja ulozaka,i par dana posle mi mama kupi jos jedno duplo. A dobro je,jer koliko mi se cini i ja cu danas dobiti... Izdrzi do ujutru sa tim,meni retko kad prvi dan nesto mnogo ide..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 10:26:34   
vocicana
Dobro jutro mame, Ivana SK kad aprocitam rec ulosci, najezim se vise.
Dobila sam 14 ti dan, juce, najnormalniji ciklus, nesto nije u redu, a sta sazancemo kroz mesec dana.
Dete je dobro, ne izlazimo nikuda, sutra ce mm sa njim malo do majke da ode, pa sta da radim. Ja veceras radim trecu smenu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 10:30:33   
vonavoj
Auuu,jess ostala na jednom ulosku..vidi po torbama,uvek ima neki.

Ja sam naucila na casicu,kao da i nemam...Ljisho,kakva fizika😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 12:21:55   
Mirko Svirko
Gdr ste zenee?

Nema nikoga.. Mi gledamo one crtace PILICI.Rucak imam. Kasnije neke palacinke. Sredjivala i dezinfikovala do sad.Kako ste vi danas?Sta radite? A uloske sam kupila duple. Jer ovih dnaa bi trebala ds dobijem 😥

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 12:23:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Bolje da ne pisem koliko smo devojcice i ja spavale. ☺️Od same rec fizika glava me zabolela. Meni je prosao ciklus, ali me je mm obezbedio uloscima. Kupio je dva dupla pakovanja. Inace uvek kad ide u kupovinu set_i se to da uzme. 
Sad sedim na terasi i citam. Mi imamo dvoriste zatvoreno u sklopu zgrade, pa se deca igraju. Juce je momak ciji je otac zidao zgradu (komsija u zgradi) kosio, mm je cistio. Posle sam im ja iznela kafu i coko mafine. Deca su se igrala sa kucom. Doveli su mu roditelji psa da bi mogao da izađe u dvoriste. Posle kad su svi usli u kuce, daj da oribam stepeniste i tako. Prodje dan brzo. Deca mi bas puno pisu. Smejala sam se, prepisuju sa cuvene vikipedije, a nigde veze sa tim pitanjima koje sam postavila. 😀

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.4.2020 12:30:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 12:40:23   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Ljiso, kakva fizika ranom zorom 🤣


Nista nisam spavala nocas, nemam pojma sto. Plus sam dobila a imam jedan ulozak i 2 tampona, bice veselo. 
Mm je zadužen za dorucak, tako da sedim i kunjam. 
Rosita, Emice...javite se. Ostale mame, dobro jutro. 



Kad je počelo ovo stanje, da ne kažem drugačije, prvo što sam rekla je da moram da se obezbedim sa ulošcima 😅😅 
Rado bih ti poslala Jess,nadam se da će biti ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 13:31:33   
jess021
Ana, iskreno meni to nije bilo ni na kraj pameti. Snasla sam se kod komsinice do sutra 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 13:35:11   
vocicana
Ja i tampone kupila, pa ako jedno nestane da drugo doglavi situaciju.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 18:02:37   
smeško
Знам те ситуације. Сећам се када сам заглавила са Ј у кући (био је болестан), а добила два дана раније и остала са два улошка. Зовем мм, он на путу ван Бг-а, али купиће ми у повратку. И нема га и нема...Зовем га, он одговара резервисано и уплашено. Долази кући и правда се зашто касни. Зауставила га полиција, инспектори на сред ауто-пута. И каже да су му преврнули цео ауто. Ајде што је имао резервну одећу, ћебе, чоколадице у гепеку, то као није било страшно, стално је на терену и носи све резервно. Али, каже, кад су се ухватили за улошке. user posted image Шта ће му улошци, за кога су и зашто их из ко зна ког места носи чак у Бг?user posted image Пресела му куповина истих.user posted image Звао пријатеља у МУП-у, он се није јавио. После нам је пријатељ објаснио да је тог дана, ако се сећате, човек убио жену, таста и ташту и да су претресали све што су могли. ММ се баш уплашио, каже нисам крив, али опет није лаганица. И донео ми улошке згњечене, скоро отворене.user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 21:49:15   
bebilule
Smeško 😂


Ja vas pratim, čitam, ali nešto nisam imala vremena da kuckam. Tri dana sam provela u voćnjaku i bašti. Dvorište u haosu i tako... A jos nisam počela da sijem. Sutra radim, moja dežura, poslije kod mame na rođendan, valjda ćemo naći negdje neku tortu. Uglavnom, sve po starom. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 21:59:15   
mati
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Moram da pripremim i neki materijal u vezi Uskrsa. Imam sjajne ideje. Tipa sve sto trebate i ne trebate da znate o jajima. Kao sto je potrebna sila da se razbije jaje, kako fizicar zna da li je jaje skuvano ili sveze,  kako znamo da li je jaje pokvareno ili "u roku". Mozemo li skuvati jaje u mikrotalasnoj, ili rerni. Sanitacija jaja se vrsi izlaganjem gama zraka na nano sekundu da bi se ubile bakterije kao syo su e coli itd. Kako to utice na kvalitet jaja. Kako napraviti "golo" jaje. Mozemo li ga pojesti. Kako mu povecati ili smanjiti zapreminu. Kako da se fizicar osigura da nijedno jaje ne pukne i sva budu idealna za farbanje za Uskrs. I td. 😎

Vau Ljiso!
Sto kaze MJ, kad pripremis to, podeli sa nama...
Ja imam materijala, ali za pravljenje, ovih dwkoracija i svasta nesto, obozavam to... Ali bas bi bilo lepo da cujemo i tu "fizicarsku naucnu" stranu. user posted image


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2020 21:59:23   
flamingos
Bebi,da,dvorište,voćnjak,bašta-kamara posla.Još i radiš.Lepo provedite rođendan.Čestitaj mami rođendan u moje ime.Čuvajte se.Ljubim vas❤.Samo da se sve ovo završi i da odemo u selo.A da,nadam se sa ćete uspeti da pronađete tortu.


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 9:36:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Bebi i Ana RR srecan vam mamama rodjendan ❤️  Ja probudih sina za skolu pa pijem kafu. Maca se razbudjuje. Muz otisao pa smo opet sami.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 9:41:40   
flamingos
Dobro jutro.Čestitke mamama za rođendan i od mene.Kuvam sarmu,dete doručkuje.Od 11:30 da prati nastavu,piše.Kako ste mame,dečica?Pozdrav svima❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 10:19:24   
princezica1
Ljiso, kako da nijedno jaje ne pukne user posted image ?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 10:27:52   
smeško
Sjajno, Ljisho. Bas dobro zvuci. Imas i odrasle zainteresovane za radionicu.😂


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 10:40:21   
Ana RR
Hvala u mamino ime user posted image jubilarni 60. a mi ne možemo da se vidimo :( baš sam tužna.

Bebi, srećan mami rođendan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 10:56:56   
jess021
Cestitke i od mene!

Ja bila u prodavnici, sad da doruckujem, bas sam gladna. Porucila sam staklo za rernu, 5000. Nije strasno, ali stize za 2-3 nedelje, tako da smo da tad bez rerne. Sta da radimo, snaci cemo se. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 10:58:33   
smeško
Neka je ziva i zdrava, videcete se uskoro, verujem u to. 💖


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 10:58:59   
princezica1
Ljisa ce da pravi jos jednu e ucionicu user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 11:05:25   
bebilule
Ana, pa i tvojoj rođendan. Neka je srećan. Ala su nam mame probrale datum, nema kakve havarije nisu bile 6. aprila. user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 11:12:37   
flamingos
Ana,čestitke na jubilarnom 60 rođendanu❤Pozdravi mamu.Živeliiiiii!


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here