|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 11:45:48   
Ivanka 75
Srecan mamama rodjendan! U zdravlju da ga proslave danas a u veselju za koju nedelju 🎉


Moja mama ove god puni 70 😊 Na leto, valjda ce ova posast proci do tad, nisam je videla ravno 6 meseci. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 11:55:07   
smeško
И ја се надам. Мени је мама изнад главе, па ми није довољно што је виђам са растојања.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 11:56:15   
princezica1
Smesko znaci da je tvom muzu tasta na glavi user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 11:59:57   
smeško
Буквално! user posted image user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 12:03:49   
princezica1
Moras razumeti coveka nije mu lako user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 12:08:26   
smeško
Ма, јок. мама ми је мршава жена.user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 12:10:17   
princezica1
Mrsave su najteze. Jel se razumemo user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 12:46:29   
smeško
У праву си, његова је мала и мршава. user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 12:48:05   
vonavoj
Sta radite kad vam je muka svega?!

Juce sam bas bila fuj,nisam ni danas bolje...Stalno vicem,teram da rade za skolu,vrtic,da sredjuju haos koji naprave za 1s,da jedu,peru ruke,legnu,obuku se,ostave mobilni...sama sebi sam grozna,kao vestica...mm to nista ne dotice...ako ne jedu,to je ok,ako ne spavaju u 23h,i to je ok..ako je haos,preskocice ga...Nemam snage vise....od ovoga nema pauze!?! Bas nikada?!?😭😭I mm me bas nervira..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 12:57:41   
flamingos
Von,vičem kada mi nije ni do čega😀.Isplačem se,pa me prođe i bude mi"kao" lakše.Da su žive sto godina mame.Svoju sam davno izgubila...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 13:01:09   
princezica1
Malo keksa bi mozda pomoglouser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 13:11:24   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam opet danas preterala sa spavanjem. Samo sto sam ustala zove me brat. Pita sta radimo i jel su deca budna. Kaze evo me ispred ulaznih vrata. Jao, da vidite radosti kad su ga deca videla. Prvo su mislile da sanjaju. Pocele su da vriste od srece. On dosao poslom, pa svratio. Spakovala sam nesto mami da ima za post.


Sad se gleda engleski. Trebalo je da idem u kupovinu, ali sam odustala. Mm je u kancelariji. Ima neke obaveze. Inace radi od kuce, a ovo je nesto sto ne može iz kancelarije da se radi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 13:23:15   
smeško
Вон, ја бацам што не скупе. И сада воде рачуна. Добијају бамбије, као у М.тобогану, када се сами сете. На крају месеца онај ко има више бамбија добија ситну играчку по жељи. И мм је променио став према уредности куће, па је лакше. Али, пре тога смо правили листу обавеза, шта је чија обавеза. За децу и за нас. Знам какав је осећај. Труди се да се смириш како знаш и умеш. ја сам од те нервозе добила проблеме са притиском. Мимо нервирања је низак, у стресу је висок. Штеди се мало, надрљаћеш млада.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 13:39:22   
Ana RR
Von, pusti decu bre. Pa da li će se nebo srušiti ako ne urade odmah? Ne može biti sve pod konac, pogotovo u ovim uslovima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 13:57:37   
IvanaSK RR
Moja maca se presvuce ko zna koliko puta dnevno. Njene fioke su u haosu,odustala sam od sredjivanja. Trenutno na njenom krevetu četiri presvlake,nit ciste nit prljave 🤣 razvlaci igracke i sve sto stigne po celoj kuci. Jutros videh da je pakovanje keksa izmedju prozora i kreveta u spavaćoj sobi,pretpostavljam da tu stoji od juce 🙄.. Ja se stvarno trudim da se ne nerviram. Uglavnom mi je usisano,oribano..a haos,pa sta da radim. Iskreno,ni nemam snage da neprestano skupljam. Skupim u prolazu,njima kažem da skupe.. Mislim da sad stvarno ne treba i oko toga da se opterecujemo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:05:27   
jess021
Ja sam danas bas nesto nervozna, zjb se vec 10 dana sa ribanjem kuhinje, jos i ta rerna.I ja po ceo dan idem i sklanjam, ali to me smiruje 🤣Ne znam kako da nadjem meru da umne dopustim da okrenu stan naglavacke, a opet vecu vise od 3 nedelje unutra, ne znaju ni same vise sta da rade. Mrzim sebe kad viknem na njih😣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:08:49   
pari
I ja mrzim kad vicem na njih :(


Ja sam danas bljak, sanjala sam da me je muz prevario sa bivsom devojkom i odlucio da ode sa njom da zivi...toliko je bio realan san da sam pod utiskom jos uvek...bljak...
M stigao, bili malo napolju, rucali...ona bi trebala da spava ..svaki dan maltretiranje oko uspavljivanha.  
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:11:43   
Ivanka 75
Von, sto se rasturanja tice ja ti savetujem ono sto i sestri (a ona nema srca da sprovede u delo), jeste da sklonis 2/3 igracaka. Jer oni se izgube u gomili i u sustini ne igraju se ni sa cim a samo razbacaju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:15:58   
IvanaSK RR
Jess,jel ne radi bas nijedan majstor za rernu?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:21:59   
princezica1
Ko jos ima sredjen stan i malu decu?!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:26:05   
smeško
Ja razumem taj stres kod Von. I nije to stvar trenutne situacije, nego i pre izolacije. Pravog recepta nema.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:31:13   
princezica1
Smesko u izolaciji samo kulminira nezadovoljstvouser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:53:58   
vonavoj
Sve razymem,treniram se,balansiram..ali pucam..3 uzrasta,svako svoje bube,niko samostalan,svima trebam,osim T kad hoce i koliko hoce...uradila je sve sama za skolu👌i sad su rucale napokon bez zamerki..Dosao mi tata posle 2 dana,idem da pijem kafu sa njim..neko odrastao..spavao je kod babe,zbog policijskog casa.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 14:55:39   
smeško
Razumem Von. Ali, stvarno.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2020 15:19:06   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: smeško

Razumem Von. Ali, stvarno.




Grlim 🤗🤗🤗

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here