RE: gde je sta povoljnije (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: gde je sta povoljnije (30.8.2013 11:52:24)

Original? Sem sportskih shopova...?

Ja znam lepe garderobe da nadjem u Panteru...mada nisam davno bila.




lanajelena -> RE: gde je sta povoljnije (30.8.2013 12:04:29)

Ma kakvi original,treba mi nekoliko komada [sm=smiley36.gif],mislila sam pamucne,obicne u Panteru ja uvek nadjem za Lanu ali za Dusana retko [sm=smiley13.gif]




srna001 -> RE: gde je sta povoljnije (31.8.2013 22:42:13)

Ja sam sinu uvek kupovala u Pančevu ili u Panteru i to po par komada koje bi naravno iscepao na kolenima dok bih rekla keks a onda je za rođendan dobio Beneton trenerku koja evo već dve godine stoji ista, nije se isteglila, pocepal ili sl.Danas sam otišla da vidim da li mogu da nađem iste ili slične kod njih i našla sam.Cena je 1290 din ali mislim da se u potpunosti isplati.Za te pare bih mu kupila dva para lošijeg kvaliteta.Inače on sad puni 9 godina i za decu tog uzrasta cene se kreću kao za odrasle što je meni lično strašno.

Šta bih još preporučila... u C&A, i u Tako fashion mogu da se nađu farmerkice i pantalone za 1000-1200 din, majce tanje sa dugim rukavima za 490 din.Ovo se sve odnosi na decu školskog uzrasta za mlađe je i jeftinije.







lanajelena -> RE: gde je sta povoljnije (2.9.2013 11:36:12)

Ja isto mojim klincima farmerice/pantalone kupujem u Takko fashionu idu do 1700(sad je snizenje) ali su fenomenalne,kod nas je izbor u C&A jako siromasan(bar za njihov uzrast)[sm=smiley13.gif]




nela79 -> RE: gde je sta povoljnije (2.9.2013 11:40:12)

Max sport preko puta Arene se zatvara pa je tamo popust od 50% na svu robu. Patike, jakne, trenerke, majice....
Mi Matiji kupili Nike-ice za 1400 din a Vanji za 2500. Bila je bas guzva. I treba biti srecan pa naci broj.




mali_mis -> RE: gde je sta povoljnije (30.3.2014 11:52:03)

Najjeftiniji bebelac koji sam uspela da nadjem u NS je u apoteci irisfarm, 579 din, sa vec uracunatim popustom od 5%. Koliko sam razumela daju 5% popusta na svu bebecu opremu.
Ako neko zna gde je jos jeftinije, nek javlja [sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: gde je sta povoljnije (30.3.2014 22:37:33)

H&M ima stranicu na fejsu i super su im cene ja nisam mogla da poverujem,proverite,cene fenomenalne za neke stvarcice,obuca,pogotovo za bebe...




Anoniman -> RE: gde je sta povoljnije (31.3.2014 8:27:50)

Serpi, pusti mi link na pp, da vidim da li ih imam medju prijateljima.

Hvala![sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: gde je sta povoljnije (27.8.2014 21:04:18)

Kako se krecu cene trik majci/potkosulja za decu? Ja sam u Trefolinu platila 2 sa Mini Maus oko 850 din, pa ne znam da i je to puno ili ok [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: gde je sta povoljnije (2.9.2014 13:33:32)

Ja potkosulje uzimam u Niti, pamucne sa slikom miki mausa ili strumfovi, manji brojevi su mislim 190 din, a veci 220 din.




Štetica -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 11:26:19)

Zene interesuje me dal je ko skoro isao u Pancevo na buvljak i jesu li jos uvek povoljni kao nekad.
Razmisljam da idem da pokupujem veci deo opreme za bebu,tipa bodici,pantalonice,kapice,carapice,posteljina. U principu sav tekstil,jer ovde kod mene deru sa cenama. Bodici su 500+,pantalonice sa stopicama su 700+,carapice su od 100 din pa navise,pa me interesuje imam li racun da idem u Pa.




nata11 -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 11:59:56)

Vala bas deru juce sam isla da kupim male trenerkice za sestrinog klinca (6 mesec) kod koga idem danas i platila ih 3.300 din.[sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:00:56)


IZVORNA PORUKA: Štetica

Zene interesuje me dal je ko skoro isao u Pancevo na buvljak i jesu li jos uvek povoljni kao nekad.
Razmisljam da idem da pokupujem veci deo opreme za bebu,tipa bodici,pantalonice,kapice,carapice,posteljina. U principu sav tekstil,jer ovde kod mene deru sa cenama. Bodici su 500+,pantalonice sa stopicama su 700+,carapice su od 100 din pa navise,pa me interesuje imam li racun da idem u Pa.


Ovi je najbolje da pitas Von, ona je iz Panceva[sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:07:12)


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Štetica

Zene interesuje me dal je ko skoro isao u Pancevo na buvljak i jesu li jos uvek povoljni kao nekad.
Razmisljam da idem da pokupujem veci deo opreme za bebu,tipa bodici,pantalonice,kapice,carapice,posteljina. U principu sav tekstil,jer ovde kod mene deru sa cenama. Bodici su 500+,pantalonice sa stopicama su 700+,carapice su od 100 din pa navise,pa me interesuje imam li racun da idem u Pa.


Ovi je najbolje da pitas Von, ona je iz Panceva[sm=smiley1.gif]


A Von će da vidi sve to zajutre!

Ja znam samo da ću pijace i ostalo izbegavati u širokom luku u Bg-u. Pre jedno 2-3 godine odem na lokalnu pijacu da tražim za Anu majcu na kratke rukave. 5 tezgi drži odeću, ali niko nije imao neke ok dečije majce. Jeeeeeeeeednu nađem i krene da mi drvi kao ovo je turski pamuk bla bla truć. Cena jedne majčice 550 din!! Aloooooo
Odem u BUTIK pored pijace, fenomenalne majčice (eno je perem non stop - mrdnula nije!!!) 300-350 din. Od tad me pijaca/buvljaci za stvari za dete NE VIDE. Štetice pogledaj malo po buticima lokalnim, velika je verovatnoća da će biti jeftinije nego na pijaci/buvljaku.




Sanjalica1980 -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:13:19)

I u NS-u izbegavamo pijacu.
Ima par butika sa super odecom za bebe i decu i cene su odlicne.

Moja seja tu sve kupuje za svoju decu.




Anoniman -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:15:36)

Von je pominjala da cesto ode, pa zato i kazem...
I ja ih izbegavam, cak sta vise izbegavam i kupovinu kod nas u radnjama, samo kada mi se nesto bas svidi, uglavnom joj narucim, ili odemo do bg pa joj lupim tamo u h&m i c&a...




Anarunika -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:18:41)

Vidim da se spominje H&M pa evo da podelim: Baba je mojim klincima kupila cipele , kao kanađanke samo tamno braon, slatke, za 1500,00 u H&M u Bg-u. Uzrast 3,5 i 5 godina, pa ako vašem klincu trebaju cipelice za jesen i početak zime svratite tamo možda ih ima još.

Što se tiče trenerkica, majčica, dukseva na zakopčavanje i.t.d. (sportska odeća) meni je ubedljivo najdraži butik Elpida jer su im cene vrlo povoljne a stvari su sasvim ok. U pitanju je domaća proizvodnja. Butik Elpida se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra a imaju butik i u Džordža Vašingtona čini mi se. Npr. majčice dugih rukava za dečake i tanji duksići su oko 400,00 donji delovi trenerki između 600,00 i 700,00 a duksevi na zakopčavanje isto oko 700,00 čini mi se.
Skoro sam tamo kupovala pa eto , da podelim.
I još jedan butik koji se skoro otvorio u Južnom bulevaru (Maksima Gorkog)"Srećica" slučajno naleteh na njega, ima povoljne a kvalitetne trenerke i majce i dukseve...




Štetica -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:19:23)

Ma kontam i ja da je pijaca skupa,jer svi oni donose tu robu iz Pa ili Su,pa dok se ugrade,zato sam bas i pitala za buvljak u Pa. Kod mene imaju 2 butika sa decijom opremom i bas deru sa cenama,u Va su cene tako-tako,ostaje mi jedino da sunjam po Bg kad odem za kolica,ali tad cu onda morati i mm da ostavim kuci,jer kupovina sa njim se svodi na 1-2 prodavnice pa nebitno dal je skupo ili ne,nema zivce za razgledanje.




lanajelena -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:21:43)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ja potkosulje uzimam u Niti, pamucne sa slikom miki mausa ili strumfovi, manji brojevi su mislim 190 din, a veci 220 din.

MM gde se nalazi radnja?




Anoniman -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:25:10)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Vidim da se spominje H&M pa evo da podelim: Baba je mojim klincima kupila cipele , kao kanađanke samo tamno braon, slatke, za 1500,00 u H&M u Bg-u. Uzrast 3,5 i 5 godina, pa ako vašem klincu trebaju cipelice za jesen i početak zime svratite tamo možda ih ima još.



ako ti nije problem, d ali bi mogla da postavis slicicu, ima li i za devojcice?




bubulence -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:35:20)


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Vidim da se spominje H&M pa evo da podelim: Baba je mojim klincima kupila cipele , kao kanađanke samo tamno braon, slatke, za 1500,00 u H&M u Bg-u. Uzrast 3,5 i 5 godina, pa ako vašem klincu trebaju cipelice za jesen i početak zime svratite tamo možda ih ima još.



ako ti nije problem, d ali bi mogla da postavis slicicu, ima li i za devojcice?


bas sam ih gledala u H&M, bilo je za devojcice ali mm nije bio odusevljen...
ja mnooogooo volim pijacu ali samo za vockice, kozmetiku i tako to... ustvari i nama carape kupim na pijaci ali kod jedne zene za koju znam da donosi kvalitetne...
uglavnom, za mame koje ocekuju bebu u NS, preporucujem radnje Niki i onu manju budicu kod betanije... imaju savrsene cene




Anoniman -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:38:12)

Bubi a jesu li stigle one vase george?




Trcosava -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:47:29)

Ko ima gde Zaru, mislim da treba pratiti sniženja pod obavezno. Kuma mi kaže da je za decu uzimala super jakne za 1500 din. A ona ne uzima bilo šta.
Znam da kad neko kaže sniženje, svi mislimo da je to 'aha, važi sniženje' ali izgleda da je negde ok.

Svojevremeno sam i ja u Todoru nailazila na sniženja gde su cene bile više nego smešne.




Anoniman -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:56:23)

Da, da Zara ima super stvarcice na snizenju ja sam i bez snizenja Uni do prosle godine uzimala zimske jaknice kod njih za 2200 i sada ih imaju prelepe su!




Sanjalica1980 -> RE: gde je sta povoljnije (16.10.2014 12:57:36)

Ko zeli da pogleda sta ima u H&M mozete na njihovom sajtu.
Ja inace volim H&M ali Segedinski. Imaju fenomenalan izbor a sve je dzabe. U NS-u mi se ne svidja izbor robe a ni kvalitet.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>