RE: Gde je sta povoljnije? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


krin 40 -> RE: Gde je sta povoljnije? (19.7.2017 11:05:18)

U H&M je veeliko sniženjeu New Yorker-u takodje.U Aksi su letnji bodići 199 din.Nakupovala sam mu prošle sedmice svih veličina.Biće dobri i za hladnije dane ispod odeće




Anck Su Nmaun -> RE: Gde je sta povoljnije? (20.7.2017 10:40:35)

Da u Aksi svako leto bude dobra akcija na te trik bodice.
Ja sam Hani uzela starke za 400 din u Metro Outlet ..bas sam Hapy [sm=smiley36.gif]
Uzela bih i Tari ali nema broja.
Inace patofnice su tamo uvekpo 300-400 din...smesno!




Anck Su Nmaun -> RE: Gde je sta povoljnije? (20.7.2017 10:42:39)


IZVORNA PORUKA: medamisko

Ne znam da li neko voli [i]waikiki ali ima prelepih stvari po dobrim cenama.

Ja bila.pre neki dan ..pa..nisam nesto bila odusevljena mada volim njihove stvari.
Trazim gornje delove trenerki za curice..al sad ih nigde nema a znam da sam tamo videla jako lepe.




MamaNecaVo -> RE: Gde je sta povoljnije? (8.10.2017 23:09:50)

Lcwaikiki ili kako vec-uvek ima lepih,a povoljnih stvari.
Ono sto kod njih uzemem je deri peri bas u tom smislu reci.Beba nosi do iznemoglosti,a nista im ne fali [sm=smiley36.gif]

U Aksi ti hvaljeni bodici su po meri bacene pare,jer mi se na onim od 199 dinara uvek razvale drikeri,a savet i pri kupovini zeka kod njih (proverite drikere na licu mesta da li se kopcaju obavezno),ja sam letos uzela nekoliko i naravno,po driker ili dva je van funkcije a na 40c me je mrzelo da se vracam i menjam.[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije? (8.10.2017 23:14:02)

C&a takodje nije los a Hm je postao dosadan i skup.




medamisko -> RE: Gde je sta povoljnije? (9.10.2017 7:51:35)

Mm prati ta snizenja i uglavnom tako idemo u nabavku.
Meni Aksa i nije povoljna
. C&a kad ima
Snizenja.
Moja zaova u Teranovi kupuje dosta za decu, a ja tamo nista ne nadjem.




MamaNecaVo -> RE: Gde je sta povoljnije? (17.10.2017 23:20:49)

c&a je fantazija kada bude akcija 50% na ono sto je vec snizeno.Tada po mizernim cenama nakupujem i za svoje dete i za sestrine klince.
Naravno,obidjem i po nekoliko C&A.

A moram se sloziti za HM.Bas je nekako postao dosadan i skup.A kvalitet,pa osrednji.


Pati Mati je novi lokal koji sam otkrila i super su im stvari (ali i cene).


Sto se Terranove tice,ona je za mene kao i Zara.Tu nikad nista nisam nasla.Ne samo za bebu,cak ni za sebe,. [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 7:57:05)

Letos je bilo sniženje u Tera novi. Mislim da je bilo 50%. Sinu sam uzela mnogo lep kacket za 140 din. Sebi kais za isti novac. Helanke za 200 din. I sorc za 150. Bile su i neke haljinice za 450 din. I to bas lepe.




Anck Su Nmaun -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 8:00:25)


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

c&a je fantazija kada bude akcija 50% na ono sto je vec snizeno.Tada po mizernim cenama nakupujem i za svoje dete i za sestrine klince.




Sto se Terranove tice,ona je za mene kao i Zara.Tu nikad nista nisam nasla.Ne samo za bebu,cak ni za sebe,. [sm=smiley36.gif]


Ovde naj vise volim da kupujem za bebca u C&A, a pogotovo kad je to snizenje extra obucem decu. Za mene C&A nema nista, nije moj fazon. Ja vise volim da se oblacim u New Yorkeru, Teranova po nesto..nadje se. Pre par dana sam kupila bas extra helankice punije za 600 din.




Sanjalicaaa -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 8:09:30)

Ja sam bodice uzimala samo u Aksi, i odlicni su mi bili, nisu mrdnuli.
Za decu vise volim h&m od c&a, ali im je losiji kvalitet.




Anck Su Nmaun -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 8:14:00)

Ne znam da li sam pisala, a sigurno jesam. Ja imam dosta garderobe iz H&M ali sve dobijeno kao poklon, to je uzas kvalitet.
Kao da je trulo.Posle par pranja pucaju i majice i helanke i bodici.... katastrofa.




Sanjalicaaa -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 8:16:33)

Da, taj problem imam i ja. Kao da trule. Stvore se male rupice.




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 8:17:06)

A hoce li uskoro biti tih snizenja u c&a? Ja nikada ne potrefim ...[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 8:20:25)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Da, taj problem imam i ja. Kao da trule. Stvore se male rupice.

E to!


Bice mozda u C&A oko nove godine pre il posle. Sad je zadnji put bilo u Avgustu. Ja V kupila jesenju jaknu za 600 din [sm=sloncek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 9:04:39)

Da, u avgustu je bilo sniženje. I to bas lepo. Majice za muskarce su bile po 300 din. Garderoba za decu isto tako.




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 9:08:58)

Mi imamo jednu majicu iz hm , kupljena skoro, ima jednu rupicu, ja pomislih masina je pocepala.[sm=zmeden.gif]




Dragica Draga -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 11:14:47)

H&m zna da ima bas velika snizenja, ali kvalitet bas i nije nesto. Meni je super beba kids ali nije bas jeftin, mi cesto u outletu u beba kids nadjemobas velika snizenja i kupimo tamo lepih stvari




Ana RR -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 11:30:39)

Ja Marku kupujem u H&M i C&A i sve je kao novo i posle xy pranja [sm=zmeden.gif] jednu njihovu jaknu je nosio dve sezone, još uvek je kao tek kupljena. Možda sam imala sreće, ne znam. Dok je bio bebac najviše sam kupovala u carter's i oshkosh, to je sve ostalo kao novo.




Dragica Draga -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 12:01:28)

I mi imamo dosta carters garderobe i sve je vrlo ocuvano posle dosta pranja. I Beneton isto.




dddaca -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 12:11:06)

Za Carters i OshCosh se slazem.
C&A kako se zalomi, ali uglavnom ok




vocicana -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 15:01:41)

Jao, spljeg li grada, nista nema da se kupi kako valja, a to sto valja je strasno skupo. Najblizi centar sa C&A je Jagoodina, nije nam daleko, pa cu krajem januara da malo obidjem, kada krenu sniizenja.




Dragica Draga -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 19:31:40)

I mi smo isto dalje od grada, najblizi nam je outlet Indjija i beba Kids pa smo zato tamo cesto. A do grada kad odemo onda svratimo u Zaru, HM...




mama Jo -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 21:00:16)

A ove svakodnevne potrebstine? Gde mislite da je to najpovoljnije? Mi uglavnom u Rodi kupujemo, Idea, i ponekad Dis... u principu pratimo akcije naravno, li generalno najvise u Rodi




isidora88 -> RE: Gde je sta povoljnije? (18.10.2017 23:10:31)

Trudim se da pratin akcije mada mi se cesto desava da bas kad su snizenja nemam para. Za M volim da kupujem u Takku, budu ok cene i cesto dobijam kupone sa popustima pa me izadje bas povoljno, i sebi tano uglavnom kupujem. U C&A ce dnizenje 50% na vec snizeno krajem januara tek...




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije? (19.10.2017 8:35:43)

Isi, onda ce biti snizenje na zimsku kolekciju...a zima ce vec biti.tada na izmaku [sm=smiley36.gif] do tada cemo kupiti sve sto je potrebno.[sm=smiley36.gif]
Mi smo E. kupili jesenju jaknicu u Takko, nesto nigde nismo nasli fin izbor.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>