|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 14:44:38   
dunja RR
U BIH tj. u Foči je sada baš žarište pa se rezultati testa dobiajju kažu nakon 17 minuta, tako mi pričaju ljudi koji su testirali, da brzo sada ide.


Nego, Mili, Maslačak, molim vas za pomoć. Zvala sam sada Inep da pitam za info oko testiranja. Ja ne znam da li ima smisla da mi išta radimo, jer prosto ne kapiram problematiku. Kažu za Igg je test 2000 i nešto dinara a za Igm još + 4.000 rsd. I taj čika koji mi se javio i kada sam mu objasnila šta smo prošli kaže da on smatra da mis obzirom na celu priču koja je jelte podugačka, treba da uradimo i Igg i Igm, a meni nije jasno zašto oba? Kada ja već znam da smo bili pozitivni, ali me zanima da li je infekcija prošla. Da li još nešto treba da znam? I šta ću ja saznati testom na Igg a šta testom na Igm? Igg će mi pokazati da je infekcija preležana i da nisam više zarazna, ali da imam još uvek antitela ili šta? Za Milicu mi je rekao da oni ne rade tako maloj deci testiranje jer se krv vadi iz vene, a Sava od prošle godine ima fobiju od vađenja krvi iz vene jer ga je jedna teta u DZ izbola, tako ni njemu onda ne mogu da uradim test.

I naglasio mi je da se test u Inepu radi tek nakon što je prošlo mesec dana od kontakta sa zaraženom osobom, a mi smo prvi kontakt sa babom i dedom imali 15.8. samo što su i oni aksnije dobili simptomie, pa nismo znali da su zaraženi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.9.2020 14:46:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 14:49:58   
dunja RR
Mi smo sinoć stigli u Bg, kooonačno, posle skoro 50 dana. Dobili smo na granici uputstva, prijavila sam nas na sajt covida noćas, popunila upitnik za svakog od nas i dobila potvrdu da nismo rizični i da nismo ograničeni u kretanju ali ako dobijemo simptome da se javimo, ok to nećemo dobiti kada smo već sveže preležali.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 15:01:55   
Ana RR
Dunja, kako je svekar? Zaova?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 15:32:35   
Filadendronka
Dunja, kako ste vi sad? Tm? Bas je zalosno to sve sto prolazite, samo hvala Bogu da ste videli baku zivu. Odlagali ste put zbog korone, a zamalo da se ne vidite. :( Svakako je tuzno. Kaze li sta zaova? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 16:06:47   
dunja RR
Anči, Fil, svi smo mi ok zdravstveno, svi smo bili lakši slučajevi osim babe, svekar je maltene bio i najlakši slučaj od nas, kao i deca, a on ima 81 godinu i 40 i nešto godina bio pušač (ne puši poslednjih 10 godina).

Samo je svekar emotivno baš u problemu, samo cvili, bili su u braku 56 godina, i nikada se nisu odvajali, osim eto par puta kada je svekrva bila kod nas.

Zaova je bila tokom života non stop sa majkom, patološki slučaj, ona je isključivala telefon kada mm zove, da se ne bio čuo sa svojim roditeljima (a baš ih voli). Baš baš patologija. Nije udata, moje godište, 44 godine.
Inače baš puno laže, pa je dosta manipulisala roditeljima, ja kapiram da su oni mislili da je ona u najmanju ruku neurohirurg (a medicinska sestra je, pritom, jako neodgovorna u svemu). Ne znamo na koga se zametnula, jer su mm roditelji izuzezno pošteni i dobri ljudi.

Ovih dana tokom sahrane, i nakon, mi smo kulirali, u smislu da niko joj nije nabijao na nos da je ona donela vurus i da je majka od toga umrla. ALI..ali toj nije bilo dovoljno, zapravo se čak i osilila jer joj niko ne spominje da je ona kriva, tako da je ona par puta provukla kako bi ona moožda spasila majku da je bila kući, tj da nije otišla u izolaciju, i da majka ne bi bila pod stresom da je ona bila tu (zaova otišla u izolaciju tek kada smo mi dišli, do tada ih je uveliko zarazila jer je bila pozitivna već, plus par dana pre kada nije imaaa simptome a bila sa roditeljima). Idiot. I pred plazak za Bg čujem da priča to po stoti put mom mužu kako bi ona spasla majku da je bila tu, i puko mi film, rekla sam joj, ovo ću ti sada reći - taksativno: donela si virus u kuću, zarazila roditelje, ugrozila si živote svih nas, umrla vam je majka od korone - tvoja majka nije umrla od stresa već od korone koju si donela, prekini više da svaljuješ na druge odgovornost. Čak je nekoj rodbini pričala da se majka zarazila na pijaci (da naglasim da svekar i svekrva nikakve kontakte nisu imali, od marta). Da vam ne pričam da je svekru zabranila da priča da je ona prva bila pozitivna, i pre nego smo mi došli, pa ljudi sa strane lako mogu da zaključe da smo mi došli zaraženi. Ali ja lepo svima sa kojima sma pričala kažem pravo stanje stvari. Pritom mislim da se nije zarazila u bolnici gde radi jer niko od kolega nije bio zaražen, svi su sa debelom zaštitom već sam gotovo sigurna da se zarazila u salonima u kojima visi- tetovira obrve, trepavice farba, noktie kači stalno, kod frizera isto visi, svaka tri dana ide na nešto. I dok je majka bila u bolnici a i posle majčine smrti je uredno nastavila sa ovim aktivnostima.

Na sahranu nije došao gotovo niko od rodbine, uplašili se ljudi, ja razumem to. Kad je svekrva onakva vitalna, svi znaju kakva je bila, vredna, nije stajala, umrla od korone, pa razmišljaju ljudi, da li su oni bezbedni. Zaova kaže kakvi sebičnjaci čuvaju svoje g...ce. Ona ne kapira da čuvaju svoje živote i pre svega živote svojih roditelja, za razliku od nje. Ona to ne kapira posle svega?!

Ali su došle njene kolege, par doktorki i medicinska braća, sestre, svi bili u restoranu, posle sahrane, bez maske svi, njih 20-ak, čavrljaju na 20 santima razmaka, puše. Ni to mi nije jasno, vama? Ko je ovde lud?







< Poruku je uredio dunja RR -- 22.9.2020 16:29:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 16:33:02   
Ana RR
Uh Dunja, to je strašno... takve osobe će uvek svaljivati krivicu na druge, šta god bilo u pitanju. Grozno...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 19:39:23   
Ivanka 75
Pa bas zato sto joj nista niste prebaciki ona se osilila i sad ste vi krivi. More.... Dlaku po dlaku bi joj ja cupala s glave....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 20:11:22   
jess021
Joj Dunja, bas neka bez veze prica, na zalost da tuznim krajem.


Zao mi bas, ponajviše tm. Njemu je sigurno najteže. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 22:11:36   
Maraj
Dunja, rece li ti ona nesto na to? Ja stvarno ne mogu da verujem da takvi manipulatori postoje. Pa ona k samu sebe laze. Neverovatno (mislim na sestru tm)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 22:33:43   
flamingos
Strašno Dunja.Pročitah.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Korona virus - 2. deo
22.9.2020 23:24:27   
vonavoj
Ne veryjem da je zena toliko zla...strasno..

Ne verujem da ste zarazni,imali ste blage simptome a proslo je dovoljno vremena..sto bi bacala pare..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Korona virus - 2. deo
23.9.2020 7:24:17   
mikica88
Dunja, sebicna i bezobzirna.
A njihovoj osecajnosti i obzirnosti sta reci.
Sasvim normalno da si u strahu .

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Korona virus - 2. deo
23.9.2020 8:18:11   
emicaa
Dunja ne mogu da vjerujem.Kako moze zaspati navece,to mene zanima.Ja sam sigurna da je ona svjesna toga da je ona kriva.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Korona virus - 2. deo
23.9.2020 9:28:30   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dunja ne mogu da vjerujem.Kako moze zaspati navece,to mene zanima.Ja sam sigurna da je ona svjesna toga da je ona kriva.





Naravno da nije. Takvi ljudi sebe ubede da je to tako. Sad ce jos da prica kako ju je snajka napala. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Korona virus - 2. deo
23.9.2020 9:58:21   
smeško
Дуња, није то профил људи који ће схватити шта је урадио. За себе су увек у праву. Невероватно је и мени како функционишу, али постоје и токсични су за околину.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Korona virus - 2. deo
24.9.2020 20:35:23   
dddaca
Maraj, kako je suprug? Da li je bolje?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Korona virus - 2. deo
2.10.2020 10:04:56   
mikica88
Celo jutro o koroni, informacioni sistemi o kovidu, tacne informacije.
Jos 111 novih. Tacno od vesti da odlepis.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Korona virus - 2. deo
2.10.2020 11:05:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Дуња, није то профил људи који ће схватити шта је урадио. За себе су увек у праву. Невероватно је и мени како функционишу, али постоје и токсични су за околину.


Tačno tako. Imamo jednog takvog u porodici ali hvala nebesima pa ga vidimo jednom u par godina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Korona virus - 2. deo
2.10.2020 12:05:38   
jess021
Ana, necemo reci ko je🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Korona virus - 2. deo
2.10.2020 12:39:58   
Ana RR
Naravno, bez imenovanja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 11:29:22   
emicaa
Kod nas danas u dva saopstavaju nove odluke Govorili su o novom lockwown-u od deset_ak dana,maske i na otvorenom.Sve mi se cini da ce me korona otjerati u ludaru



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 16:08:31   
Andjelcicc
I mene ce oterati u ludaru!!! Samo prazne price... 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 17:00:23   
IvanaSK RR
Emice,jel su doneli neke mere?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 17:02:20   
bokicak1
Kod nas kazu da nece biti karantina, skup je jelte.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 17:05:04   
smeško
Nadam se da nece. Preskupa nam je i bez izolacije.


(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here