|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 17:08:25   
bokicak1
Kad se napune bolnice mozda i nece biti tako skup.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 17:11:30   
emicaa


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Emice,jel su doneli neke mere?


Zatvorili barove i diskoteke,studenti imaju online nastavu.Maske napolju gdje ima puno ljudi.Privatna okupljanja najvise 10 osoba,ima jos toga ali nije nesto ekstremno kako smo svi ocekivali

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 17:14:40   
bokicak1
Emice te mere kao da su donete samo da bi se reklo da se nesto radi. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 17:18:06   
smeško


IZVORNA PORUKA: bokicak1

Kad se napune bolnice mozda i nece biti tako skup.


Onda neka napune vec jednom. To i jeste cilj svega.

(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 18:00:56   
emicaa
Ma ovako nesto je bilo i u aprilu,ali su tad zatvorili skole za sve.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 21:50:26   
bokicak1
Ne pominju ovi nasi jos uvek zatvaranje skola. Znam da je snimljena nastava ako bude bilo zatvaranja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 21:52:28   
Sanjica26 RR
Odavno se to snima. Imam utisak da nece biti zatvaranje skola. Samo sto je ovakvo pohađanje za stariju decu mucenje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 22:22:52   
vonavoj
Mislim ds i ne treba zatvoriti skole,one nisu mesto gde se zaraza siri...to su nocni klubovi, privatne proslave..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 22:26:00   
flamingos
Von,apsolutno se slažem.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 22:32:18   
bokicak1
Nadam se da nece biti zatvaranja skola. S druge strane, zasto bi snimali toliko ako ne planiraju da to urade u nekom trenutku?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 22:57:22   
emicaa
Ovde za sad skole ostaju otvorene.Ali ako pocnu njemacka i francuska zatvarati zatvorice i ovi sigurno.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 23:24:15   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mislim ds i ne treba zatvoriti skole,one nisu mesto gde se zaraza siri...to su nocni klubovi, privatne proslave..





Slažem se skroz. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Korona virus - 2. deo
28.10.2020 23:49:33   
Maslacak15
mala deca se jako malo zarazavaju i dobro podnose. to je definitivno tako. nezna se zasto ali tako je. kod nas su danas doneli nove mere o zatvaranjima ugostiteljstva i gastronomjje komplet, celog kulturnog sektora i zabrane okupljajja itd itd. skole i vrtici najnormalnije rade. i plan je i da nastave. kao i u francuskoj iako je tamo bas teska situacija.



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 8:03:47   
emicaa
Maslacak vidjela sam sinoc da kod vas  zatvaraju.Koliko li ce ugostiteljskih objakata preziviti jos jedno zatvaranje



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 9:24:08   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

mala deca se jako malo zarazavaju i dobro podnose. to je definitivno tako. nezna se zasto ali tako je. kod nas su danas doneli nove mere o zatvaranjima ugostiteljstva i gastronomjje komplet, celog kulturnog sektora i zabrane okupljajja itd itd. skole i vrtici najnormalnije rade. i plan je i da nastave. kao i u francuskoj iako je tamo bas teska situacija.







Cekaj, Maslacak skroz-skroz zatvaraju?Ne vazi ono sto vam je jako dugo vazilo da su otvoreni, ali samo za dostavu i poneti?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 9:30:19   
bokicak1
Bas je teska situacija za ljude u ugostiteljstvu. S druge strane ne vidim da ljudi postuju mere u restoranima i kaficima.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 9:55:23   
Queen Lady
Ja retko gde vidim da se kod nas postuju mere toliko. Po apotekama niko od farmaceuta ne nosi masku. U Lidlu sam videla da radnici nose maske. Skoro su u Delta parku opominjali na ulazu da se stave maske, jer im je dan, dva pre toga upala valjda komunalna. U ovim manjim marketima, vecinom maske nose na bradi, o kaficima i restoranima, da ne pricam. Pune baste, niko masku ne nosi.

< Poruku je uredio Queen Lady -- 29.10.2020 9:56:00 >


_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 10:01:02   
bokicak1
Zapitam se s vremena na vreme da li je toliko tesko nositi masku kad je toliko ljudi ne nosi.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 10:06:15   
emicaa
Ma nose ovde,svuda gdje je obavezno nose.I ne na bradi nego tamo gdje joj i jest mjesto ali eto,juce je bilo 8000 zarazenih



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 11:02:44   
bokicak1
U Srbiji preko 1000 ovih dana. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 11:33:57   
Ivanka 75
Kad Hr danas ima 2700 zarazenih sta li nas ceka 🙄


Nek nam je dobri Bog u pomoc zimus... 

(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 12:32:56   
Maslacak15
moze za poneti nema nikakvog sedenja. zabranjuju i putovanja unutar zemlje u turisticke svrhe, znaci ne bi mogla u frankfurtu da bukiram hotel da prenocim i tako... ali skole i vrtici najnormalnije rade bez skracenih casova. Kazu ne samo da se deca malo zarazavaju nego se iskustvo od proletos pokazalo jako losim. Jako je skocio broj porodicnih problema nasilja u porodici i mnogih nus pojava sto oni sve detaljno prate i kazu zele ako je ikako moguce da izbegnu ponovno zatvaranje skolstva.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 12:37:58   
bokicak1
Velike su cifre u regionu :( 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 12:49:58   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

moze za poneti nema nikakvog sedenja. zabranjuju i putovanja unutar zemlje u turisticke svrhe, znaci ne bi mogla u frankfurtu da bukiram hotel da prenocim i tako... ali skole i vrtici najnormalnije rade bez skracenih casova. Kazu ne samo da se deca malo zarazavaju nego se iskustvo od proletos pokazalo jako losim. Jako je skocio broj porodicnih problema nasilja u porodici i mnogih nus pojava sto oni sve detaljno prate i kazu zele ako je ikako moguce da izbegnu ponovno zatvaranje skolstva.


Ovo mi je bas drago da cujem...sve je istina.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Korona virus - 2. deo
29.10.2020 16:14:55   
Filadendronka
Nas vrtic je zarazen, pola zaposlenih ( vaspitacice i servirke). 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Vukadin
volim te 3

.Da li vam se svidja ime Vukadin?

Da (19%)

Ne (71%)

Onako (10%)

Mozda (0%)

Ne znam (0%)


Ukupan broj glasova: 48

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here