|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski baRR
4.6.2020 15:03:26   
mama ivane
Kuca, deca , posao obaveze🙄 Nenaspavana i umorna cekam samo da se izvrnem u krevet.I potpuno sam zaboravila da vam se javim da vidim kako ste, a vidim sad da sam puno toga propustila😁

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Junski baRR
4.6.2020 15:05:30   
mama Jo
Pa da standardno sa decom, slicno i kod mene. Mada uspevam da se izorganizujem da vezbam i citam, ali zato mi sna bas manjka, nadoknadicu nekada valjda 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Junski baRR
4.6.2020 15:08:59   
mama ivane
Xeexxxe , nadamo je nekada jednom i mi da se naspavamo😅



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Junski baRR
4.6.2020 18:09:01   
mati
Masem, vratili se, primili vakcinu za skolu. Jednu nemaju, pa za mesec dana moramo opet.
Ja sam u totalnom haosu, obaveze me stisle nekad, cini mi se da mi nikad tako nije bilo... Samo da prodje ovaj jun. Sve se skupilo.
Kuvam skembice, tj krckali se celog dana pa cu napraviti corbicu i polovinu da ispohujem. Ljudi uglavnom ne vole te stvari, a ja obozavam, kad sam juce u mesari cula da imaju, srecna sam bila kao dete za cokoladu. Nisam ih jela sigurno par godina.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Junski baRR
4.6.2020 19:02:18   
emicaa


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Xeexxxe , nadamo je nekada jednom i mi da se naspavamo😅





Ahahahaha kako si duhovita 😂😂Ja cekam pizza da se ispece,neka me glad uhvatila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Junski baRR
4.6.2020 19:35:12   
flamingos
Hajde okuplhanje,kuvam mafu,Anđela čadti-kupila papuče.Tražila sam i sebi,ali ne nađoh ono što mi odgivara.Videću sutra.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Junski baRR
4.6.2020 22:30:24   
Ivanka 75
Moze kafa, super za papuce 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Junski baRR
4.6.2020 22:37:26   
flamingos
Hvala Ivanka.Sad još sebi da kupim.One koje mi se sviđaju nema moj broj.Naćiću već neke sutra,nadam se.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Junski baRR
4.6.2020 23:02:58   
Mirko Svirko
Hej hej.. eto mene nocne ptice.. 

Mama Ivane, pa gde si ti?Mama Jo,  ni tebe nema.. kako ste?Flamingos,super za papuce.Mi dan proveli u parku. Po onoj vrucini mi zene popile Somersby.Pisle do drugarice isle na kafu sa sve decom nas 5.Prava zurka. Jedan skice, jedan vice,jedan skace, drugi place... ludnica 😂😂😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Junski baRR
5.6.2020 14:18:45   
nata11

Ja dosla od frizera. 4, 5 sata sedela zena me unistila. Zuta sam kao pile. Otplakah malo pa da popijem nesto. 

< Poruku je uredio nata11 -- 5.6.2020 14:22:12 >


_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Junski baRR
5.6.2020 14:22:35   
Milena18
Joj Nato, pa kako tako da ti uradi? Probaj onaj ljubičasti šampon, možda ti malo ubije žutilo.
Ja čekam kraj radnog vremena. Konačno vikend user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Junski baRR
5.6.2020 14:23:37   
flamingos
Ajoj Nato,baš toliko loše?Hajd živeli.Popij nešto i opušteno.Prefarbaj se,šta znam da ti kažem.Ljubim te.❤Mi dođosmo iz škole,deca se izigrala,baš su se uželeli igre i druženja.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Junski baRR
5.6.2020 14:50:24   
Ana RR
Nato što si obrisala sličicu user posted image mrvica mala medena!

Bzvz za boju, ja nemam iskustva sa plavom pa ne znam kako da pomognem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Junski baRR
5.6.2020 14:54:13   
Duškić
Nato, znam kako je to...uf.
Ja sela kafu da popijem pa da vidim sta se radi?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Junski baRR
5.6.2020 14:58:19   
Mirko Svirko
Sta radite zene?

Mi rucali i ja sela malo. Ovaj mali spava mu se, pa ne spava mu se.. ide mu se u park, pa ne ide mu se..Neka nervoza ga je uhvatila.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Junski baRR
5.6.2020 15:00:52   
nata11
Vidi se mnogo beba nisam isekla sliku Ana. 



_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Junski baRR
5.6.2020 15:03:05   
nata11
Odisla sam u bas poznat salon koji ima 1000 usluga. Cim sam vidla frizerku bilo mi je jasno. Prepravila me 1000_x_ i rekoh ok dajte samo farbu da nisam zuta. Kao da sam rekla farbaj me u zuto. Evo gledam ko me moze primiti da sredim boju ali mature su i ludilo je po salonima.


Mi nesto razmisljamo da idemo u selo na vikend. Ako odlučimo korala bih u nabavku i pakivanje jer je malo dalje. 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Junski baRR
5.6.2020 16:17:58   
emicaa
Nato kupibsto inezivniji sampon za ubijanje zutila,bas mi krivo sto te unistila.

Ja napravila kafu i izasla na balkon,ala vjetar duva,katastrofa.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Junski baRR
5.6.2020 16:28:22   
flamingos
Evo i ja skuvah kafu,izvolite.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Junski baRR
5.6.2020 16:39:57   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Nato kupibsto inezivniji sampon za ubijanje zutila,bas mi krivo sto te unistila.

Ja napravila kafu i izasla na balkon,ala vjetar duva,katastrofa.



I ovde Emi duva neki vetric.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Junski baRR
5.6.2020 16:43:15   
Mirko Svirko
Jao Nato,jel bas toliko lose? 


Ja kuvam kafu da pijemo mm i ja.Kuvam i za vas ☕☕☕☕☕

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Junski baRR
5.6.2020 17:38:54   
flamingos
Hvala Mirko.Kaži mi,pošto smo ista banka,da li ti je uplaćena jednokratna pomoć?


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Junski baRR
5.6.2020 17:40:57   
Khaleesi
Cao mamike veliki pozdrav!

Jedva da otkucam nesto da se javim...Smenjujem dane glavobolje i mucnine! Ali svi smo hvala Bogu dobro! Nadam se da su sve mame i deca i oni muzevi ok kao i mi. Poljupci

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Junski baRR
5.6.2020 17:43:03   
flamingos
Kh,i mi vama šaljemo puno pozdrava i poljubaca.❤


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Junski baRR
5.6.2020 19:06:30   
Mirko Svirko
Flamingos, nije jos.

Sutra nadam se. 
Kh,  ljubimo te puno ❤💗😗

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Blizanci
guppy RR

Da mogu da biram, imala bi blizance

da (65%)

ne (35%)


Ukupan broj glasova: 51

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here