|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 10:07:08   
flamingos
Ana,srećna godišnjica.Da ste živi i zdravi-zlatnu svadbu dočekali.❤I meni je nizak pritisak,zato me i boli glava,još i migrena...Ovde pada kiša.U kuhinji sam,pa da peglam.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 10:58:19   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mene je uhvatio pljusak, pa sam u prvu knjizaru kupila kisobran. Vreme je bilo jer koristim stalno mm koji je caroban. Podseca me na Mery Popins. On ode bez kisobrana, ostavi meni da ne bi ja kisnula.


Cekam da mi se javi brat da li dolazi. Umesila sam kiflice. Mene vec nekoliko dana boli glava. Moracu ovih dana opet na masazu. Narucila sam sirice iz manastira. Toliko mi smetaju ovi industrijski. Uzas jedan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 11:32:15   
branki*
Ovde nema kiše. .

Sto ti dolazi brat,Sanjice, n eki povod ili onako?pošto čitam da svasta lepo spremas .Vas je troje?Ja pisala u baru..klasika ..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 11:43:18   
Sanjica26 RR
Nas je troje. ❤️

Dolazi cesto do Kostolca poslom. Obicno mi bane, a ja u pidzami i nemam cime da ga posluzim. I sad kad se zna da dolazi, izgleda nece moci da svrati

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 12:10:56   
Ana RR
Hvala flamingos user posted image

Nadam se da ćemo uspeti danas da odemo negde na ručak/večeru.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 12:52:29   
vonavoj
Gde ste mamike?

Ana srecna godisnjica!Resavam 2018tu...ovo je strasno..kartice kupaca slazem..Popila sam mydocalm,jer sam ukocena..M jutros nije dao da mu skinem jaknu i patike,izasla vaspitacica po njega😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 13:23:04   
Maraj
Von vala neka si pocela da radis. Da malo "odmoris" od kuce user posted image
Pari moj L u septembru puni 5. Puno znaci godinu dana vise. Malo malo se potuku. Jos kad krenun od ranog jutra...glava mi puca od dranja. Mog dranja...naravno... i onda ih razdvojim. Jedno sa mnom,.drugo sa babom...

< Poruku je uredio Maraj -- 2.6.2020 13:24:29 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 13:28:17   
pari
Slažem se da znači dosta godinu dana...zato sam ti rekla da sačekaš za treće...biće lakše kasnije :)
Mi bili do Akse, kupila sam T patikice, baš su slatke :)


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 13:35:24   
flamingos
Pari,da častiš za patike.Evo završih peglanje,sad sam usisavala i gledam prašinu,gleda ona mene😀Moram da je obrišem.Samo se pitam odakle?Kao da nikad ne brišem.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 13:42:35   
vonavoj
Maraj,sacekaj jos malo.

Joj,T mi se uplasila,sama kod kuce,a neko joj pozvonio,pa me zvala..nikako da se smiri..A to neki tatin kolega,a moj tata kod babe.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 13:51:00   
pari
Joj, tako sam se i ja plašila kad sam bila mala...


Ja nešto nervozna...pms...Sad ćemo malo napolje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 13:59:02   
Maraj
Von jel mozete da iskljucite zvono, da se dete ne streca

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 17:21:16   
Sanjica26 RR
Вон, јел си јој рекла да се не штреца на звоно ако неко звони? Моје од почетка како су почеле да остају саме, причали су да може неко да им звони и да се не плаше. Нема отварања никако. Сада код нас не може нико да уђе јер су закључана улазна врата зграде, а интерфон немаuser posted image Што то волим посебно у овим данима када "ови долазе".

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 17:26:47   
Duškić
Nama se Bogu hvala pokvario interfon, on je tako drcao da meni srce stane od straha a ne deci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 18:05:36   
vonavoj
Zna da ne sme da otvara vrata. Ali se uplasila,i ja sam se tako plasila... to su zvonili dole kod mojih,ali se cuje i gore.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 18:09:23   
flamingos
Duša draga.Deca su to.Uplašimo se mi matori,a kamoli deca.Ljubim vas.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 18:11:23   
Duškić
Bas tako Von, cimnemo se i mi. Dobro je da zna da ne otvara.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 21:51:06   
vonavoj
Predajem se..ustanu u 7, M je spavao 1h u vrticu i sad nema nameru da spava...od pola 9 je spreman..

Rucak sam skuvala za sutra,spremala burek za veceru,sad moram i sudomasinu uvece...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 22:24:31   
pari
Jao von  svaka ti cas_t!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 8:09:14   
jess021
Dobro jutro!


Sto se tice zvona i nase je toliko glasno da i kad nekog ocekujem sva se istraumiram kad neko zvoni. 
Ja pijem kafu, stavila hleb da se pece. Danas idemo sa L na kontrolu kod oftalmologa u Bg, trebali jos u martu, pa zbog korone tek sad. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 8:51:58   
mama Jo
Dan. Kako ste, sta se radi?
Von, kad su zaspali?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 8:54:19   
Milena18
Jutro!
Jess, javi kako ste prošli.
Ja ću morati sutra sa M po potvrdu da je zdrava da bi mogla od ponedeljka u vrtić. Ove nedelje je čuva baka, ali od ponedeljka će mm po ceo dan biti u školi.
Gde nam je Ivana? Baš je nema u poslednje vreme.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 8:55:10   
emicaa
Kako ste mame.od petka me nije bilo jesam li propustila nesto?Pari blizi se vrijeme putovanja 🙂Srecko i ja odveli Dodu u skolu pa proset_ali,srela i jednu prijateljicu pa smo malo popricale i tako

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 9:09:39   
Mirko Svirko
Dobro jutro , dobar dan.. kako kome..

Kod nas napokon suncano. Da mi zivnu malo muskatle.Mali spava. Mislim da bi spavao ceo dan,  ako ga niko ne budi.
Kako ste vi?Sta ima novo kod vas? 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 9:16:29   
pari
Ovde deluje prohladno, duva vetar...grrr...

Ja uradila vežbe standardno. Sad da jedem. Njih dvoje su već jeli. Ići ćemo napolje kasnije.Von,kako si? Nadam se da se držiš...Emice, kako si ti?Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here