RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


vonavoj -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (3.12.2019 22:31:46)

Branki i ja imam osecaj kao da se poznajemo,ihaj..Zaista ima dosta devojaka koje spominjem kao da se poznajemo..Volela bi pari da upoznam,mama jo,jess,fili,flamingos,ivanku,..Ivanu,bubi,dunju,anu,les,sanjicu,njih vec znam😂😂 (kobajagi)




MamaNecaVo -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (3.12.2019 22:33:40)

Mamu Jo. ❤️





IvanaSK RR -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 6:35:19)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Branki i ja imam osecaj kao da se poznajemo,ihaj..Zaista ima dosta devojaka koje spominjem kao da se poznajemo..Volela bi pari da upoznam,mama jo,jess,fili,flamingos,ivanku,..Ivanu,bubi,dunju,anu,les,sanjicu,njih vec znam😂😂 (kobajagi)


Cuj,kobajagi,u dušu,bre😂😂😘




bubulence -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 8:29:33)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

😊 koliko smo samo kafa ispili i pocascavali se red bi bio da to bude i jednom zapravo 😊
[sm=smiley31.gif]



Mi smo se ranije okupljale u NS na kafici... Upoznala sam bas bas dosta starih clanica, ne samo novosadjanki. I sve su divne! Mislim da sam vec pisala, sa nekima se druzimo i porodicno... Od starih su ostale mislim samo Von i branki da ih ne znam... 




emicaa -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 8:34:45)

Ivanu,Bubi,Veselicu,Sanjicu,Anu,Les,Mama Jo,Von,Branki....ima vas ima.Necu nabrajati.Ali uvjek kazem kad tad,jednog dana se moramo upoznati





bubulence -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 8:38:49)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ivanu,Bubi,Veselicu,Sanjicu,Anu,Les,Mama Jo,Von,Branki....ima vas ima.Necu nabrajati.Ali uvjek kazem kad tad,jednog dana se moramo upoznati





Juuuu, pa ja kontam kao da te poznajem od rodjenja 😁. Onda dodajem i tebe i Vesi na spisak i muzeve naravno😂. 




emicaa -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 8:40:36)

Bubi pa moram naglasiti,posmislice da smo u zavadi ako ne naglasim





bubulence -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 8:53:18)

Znas, kada kupim kucu pravim okupljanje za nas 4, nase zgodne muzeve i male gremline😂😂😂





Ana RR -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 9:10:46)

Branki, Mama Jo, Emi [sm=smiley31.gif] baš je lepo kad neko želi da te upozna [sm=smiley27.gif]

Puno vas sam upoznala ali ima vas puno sa kojima nikako da se vidim a tako bih volela. Neke od vas znam toliko dugo na RR da imam utisak da se znamo i lično. Ja uživo nisam neka pričalica tako da bih uživala slušajući vas [sm=smiley1.gif]









Filadendronka -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 9:16:32)

Ejjjj devojkeeee, divno je videti da me pominjete. Mama Ivane, Mirko Svirko, Mama Jo, Von grlisa za vas! Ja bih bukvalno sve RR devojke da upoznam, ali za razliku od Ane ja sam pricalica, da ne kazem smaracica! 😂😂😂 Kad sam dosla na forum nisam mogla da pohvatam ko je ko, a sad vec znam za vecinu gde su, sta rade i sl. Fali mi samo slika tj. upoznavanje da povezem sve to u jednu celinu. Moram da istrazim gde se ono kace slike, ali da samo vidi odredjen broj ljudi sa foruma. :) 




emicaa -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 9:16:50)

Anci ja sam uzivo velika pricalica,samo ti treba malo da se opustim 😁

Bubi ti zabavljaj muzeve 😛




vonavoj -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 9:27:06)

O da..i emicu kao da poznajem😂😂I ja sam pricalica😜




bubulence -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 9:34:07)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci ja sam uzivo velika pricalica,samo ti treba malo da se opustim 😁

Bubi ti zabavljaj muzeve 😛



Znas me... Vesi ce da nam mesi jer je ona jos nevina, ja da zabavljam vase muzeve a ti i Ivana mog 😂😂😂. Mislim da ce meni biti najbolje😂😂😂. Fili, i tebe bih bas volela da upoznam❤️




Ana RR -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 10:04:46)

Ništa, popiću čašu vina da se opustim a onda ste gotove [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 10:25:59)

Haha, po ovo je zabava zagarantovana [sm=smiley1.gif]
Bebilule, tebi cemo da organizujemo prevoz i smestaj nista ne brini, samo da nam dodjes 🙃




mama Jo -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 10:26:38)


IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Mamu Jo. ❤️




[sm=smiley31.gif]
Takodje draga.




bebilule -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 10:29:49)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Haha, po ovo je zabava zagarantovana [sm=smiley1.gif]
Bebilule, tebi cemo da organizujemo prevoz i smestaj nista ne brini, samo da nam dodjes 🙃


Ja nikako da se organizujem, a odavno planiram u NS kod moje drugarice. [sm=smiley13.gif]
Dolazili li iko od vas na Jahorinu?




bubulence -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 10:40:41)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ništa, popiću čašu vina da se opustim a onda ste gotove [sm=smiley36.gif]



Ancice, evo da kazem za one koje te nisu upoznale da si uzivo prilicno opustena, fina, tiha... Na forumu si mi delovala hladno i uzdrzano. A kada smo bile na kafi sa Bokom bas si mi bila super.




Ana RR -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 11:02:18)

Bubi, da provalila sam da ponekad tako delujem na forumu ali zaista nisam takva, eto ti si mi svedok [sm=smiley27.gif]

Jao bebi, mi bi negde skitali, razmišljali smo i o Jahorini (ja sam slobodna za katoličke praznike) ali ne znam da li ćemo. Čeka nas puno toga finansijski pa nikako da prelomimo.




emicaa -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 11:04:59)

Jeste,Vesi je bas nevina 😂 

Anci o tebi sam mislila kao i Bubi kad sam tek dosla na forum.Isto sam nislila i o Trci 😂




bubulence -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 11:31:50)

Podset_i me sta si to mislila 😁





pari -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 11:33:37)

I ja bih volela sve da vas upoznam. Ja sam bila samo na jednoj kafi pre 6 godina kad sam bila trudna sa M, tad sam upoznala dunju 🙂 

I prosle godine na deda mrazu...
Ja sam isto prilicno tiha i ne pricam mnogo...Mnogo vise pisem 🙂




MamaNecaVo -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 11:41:26)

Secam se da je bilo organizovanja druzenje. Da li ce se to ponoviti? 





emicaa -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 12:20:46)

Mama Neca to se manw medjusobno dogovore da odu na kafu,nema neke posebne organizacije

Bubi ne kontam 😂




jess021 -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (4.12.2019 12:53:24)

E sad ovako...
Ja vec 100-ti put pišem u ovoj temi. Volela bih da upoznam Anu rr, Emicu-iako ona mene ne😂, Vonavoj, Branki, Flamingos, Filandendronku - izem ti nick, nikad napisati a kamoli izgovoriti. 
Seticu se jos, sigurno.. Neke sam sigurno zaboravila iz razloga što mislim da sam ih već upoznala. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>