RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mikica88 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (24.9.2020 20:57:31)

Nagrade ko je god igrao, trudio se?cesto i vise njih kao sto je bilo sa pharmalife proizvodima.




Mirko Svirko -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (25.9.2020 8:50:58)

Ja sam sada prvi put igrala za Maped,  cini mi se.






mikica88 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (25.9.2020 8:57:54)

Mirko, nema veze koliko si puta igrala. Javice se,sigurno.




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (25.9.2020 13:10:39)

Mirko,i ja sam prvi put igrala za Maped.Svako od nas ima prava da učestvije,naravno,poštujući pravila.Šta god da je u pitanju mislim da zaslužujemo objašnjenje.Naša rr nas maksimalno ispoštuje,sve nagrade odmah šalje.Nije mi jasno śta se sada dešave i niko ne odgovara.Čekamo...❤





marketing RR -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (5.10.2020 23:39:20)

Evo konačno objave dobitnika, i jako se izvinjavamo na kašnjenju, nemojte nam zamerite, težak period je nadamo se iza nas. Vraćamo se polako ..

Divni su radovi mališana, i pozdravite ih puno i izljubite [sm=smiley27.gif]


Prvi dobitnik je MIrko Svirko sa ukupno 2.090 bodova.
Drugi dobitnik je Flamingos sa ukupno 2.032 boda.



Čestitamo i čekamo vaše podatke na pp [sm=bravo.gif]


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Kompanija Eurocom International, zastupnik Maped proizvoda, vam još jednom sprema iznenađenje na Ringeraji! Nagradiće sa po jednom Maped Bojankom-razglednicom 2 najvrednija korisnika u periodu od 10.7. do 30.7.2020.!


[img]https://www.dodaj.rs/images/SC83121100_girl_LD-3.png[/img]


Maped je porodična firma, osnovana 1947. godine.

Već tri generacije za redom, kompanija Maped je posvećena proizvodnji vrhunskog školskog i kancelarijskog pribora. Maped proizvodi su izrađeni po najvišim svetskim i EU standardima. Prepoznaćete ih po inovativnom izgledu, atraktivnim bojama i praktičnim dizajnom prilagođenim deci svih uzrasta.




BOJANKA MAPED – RAZGLEDNICA


Savršena zabava za decu na rođendanima i u igraonicama
– Preporučeno za uzrast preko 4 godine
– Prostor na poleđini za ispisivanje poruka i adrese
– 10 različitih ilustracija
– Format: 100 x 150 mm
– Papir: 300g/m


Sve sjajne Maped bojanke POGLEDAJTE OVDE.



[img]https://www.dodaj.rs/images/831211_r01_mixte_LD-1.png[/img]




Takmičenje traje od 10.7. do 30.7.2020. (zaključno sa 30.7.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!
Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu i ujedno u ovoj temi postavila što više zanimljivih crteža, slika, radova svojih mališana !!! Svaki rad se boduje sa 50 bodova i sabira se sa brojem objava za vreme takmičenja! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adresu dobitnika (adresa u Srbiji, poštarinu plaća sponzor).



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada!

Zatim, LIKE na MAPED Facebook stranicu OVDE, a zaprati i MAPED Instagram stranicu OVDE, videće koliko zanimljivih konkursa redovno organizuju [sm=smiley27.gif]

Uz to, morate pratiti i ovu sponzorsku temu i u istoj nam postaviti radove svojih mališana,
Svaki postavljeni rad donosi 50 bodova i ti bodovi će se sabirati se sa brojem objava, s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji budu učestvovali u temi.

Prva 2 člana sa najvećim zbirom bodova + objava osvajaju nagrade. Molimo vas da svaki rad stavljate u posebnom postu.


Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajne Maped nagrade!
Nema odustajanja!


U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese svih dobitnika (poštarinu plaća sponzor).

Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite ovu temu, odgovorite tačno na pitanja, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne nagrade!

Tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!
Pišite, pišite, pišite …


PROČITAJTE VIŠE OVDE >>>

[img]https://www.dodaj.rs/images/831212_R01_AMB1-2.jpg[/img]






flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (6.10.2020 6:37:11)

Hvala najlepše.Pozdrav i poljubac Vama od Anđele.Nas dve smo se dogovorile da nagradu ustupimo našoj Branki.Svi znamo šta se izdešavalo u tom periodu,pa želimo da ih obradujemo.Branki,pošalji podatke i uživajte.Ljubimo vas.❤.

Mirko,čestitke tebi i tvom mališanu.Hvala našoj rr i sponzoru.Pozdrav svima.❤




mikica88 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (6.10.2020 7:35:41)

Flamingos, bas lep gest. Cestitam!
Mirko, cestitam !




gocic -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (6.10.2020 7:47:45)

Čestitam




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (6.10.2020 9:12:50)

Hvala Mikice.

Branki,javi se redakciji.Sa tobom sam se radovala,sa tobom tugovala.Ti si moja drugaRRka.Nadam se da smo Anđela i ja uspele da te oraspoložimo i koliko toliko utičemo na to da zaboraviš sve što se ružno izdešavalo.Želimo ti od sveg srca da ti se ispuni želja i još jednom se ostvariš u ulozi majke.Ljubimo vas.❤




mikica88 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (6.10.2020 11:13:14)

Flamingos [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (7.10.2020 22:14:19)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Hvala Mikice.

Branki,javi se redakciji.Sa tobom sam se radovala,sa tobom tugovala.Ti si moja drugaRRka.Nadam se da smo Anđela i ja uspele da te oraspoložimo i koliko toliko utičemo na to da zaboraviš sve što se ružno izdešavalo.Želimo ti od sveg srca da ti se ispuni želja i još jednom se ostvariš u ulozi majke.Ljubimo vas.❤



Jao,Flamingos,rasplakaces me ,stvarno,znas da sam laka na suzama.Hvala ti ,bas si me iznenadila gestom,zaista.Ljubi i grli svoju divnu Andjelu od nas troje!Bas si me dirnula.❤❤❤




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (8.10.2020 6:12:48)

Nema na čemu,draga naša Branki.Ljubimo i mi vas.Iskreno i iz srca sam sve napisala.Puno te grlim i ljubim.❤





Filadendronka -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (8.10.2020 7:46:04)

Cestitke MS i F! 💕




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (8.10.2020 9:02:05)

Hvala Fil.❤

Uživaće naša Branki sa svojim mališanima.❤




mikica88 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (8.10.2020 9:22:18)

Hoce, sigurno!




Mirko Svirko -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (21.10.2020 16:02:28)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2093949-6968.jpg[/img]

Hvala Vam. Iznenadio me je kurir sada.A moj M je vec stigao da boji.




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (21.10.2020 16:16:29)

Bravo,Mirko.Uživajte u bojenju.Čestitam još jednom.❤





mikica88 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (24.10.2020 20:29:55)

Bravo mame i malisani!




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (24.10.2020 21:22:00)

Hvala Mikice.Branki,da li je i vama stigla nagrada?Mirku jeste,pa zato pitam.





Dragica Draga -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (29.10.2020 22:45:39)

Sjajno, cestitam svima 😍




bikicaV -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (3.11.2020 5:58:50)

Cestitam svima, bas su lepe bojanke.




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (3.11.2020 6:31:46)

Hvala.Uživajte mališani u bojenju.Branki,ljubim vas.❤




bokicak1 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (3.11.2020 10:02:58)

Divni pokloni i jos divniji gest flamingos.




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (3.11.2020 10:08:30)



IZVORNA PORUKA: bokicak1

Divni pokloni i jos divniji gest flamingos.
Hvala.Vi ste moje drugaRRke.❤





branki* -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (3.11.2020 15:54:03)


IZVORNA PORUKA: flamingos

Hvala Mikice.Branki,da li je i vama stigla nagrada?Mirku jeste,pa zato pitam.



jeste!
boka je vec obojila skoro,uzivaa je,bas se obradovala.ona inace voi da boji i crta.
hvala ,flamingos[sm=smiley27.gif]i hvala rr.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>