Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (9.7.2020 23:44:52)


Kompanija Eurocom International, zastupnik Maped proizvoda, vam još jednom sprema iznenađenje na Ringeraji! Nagradiće sa po jednom Maped Bojankom-razglednicom 2 najvrednija korisnika u periodu od 10.7. do 30.7.2020.!


[img]https://www.dodaj.rs/images/SC83121100_girl_LD-3.png[/img]


Maped je porodična firma, osnovana 1947. godine.

Već tri generacije za redom, kompanija Maped je posvećena proizvodnji vrhunskog školskog i kancelarijskog pribora. Maped proizvodi su izrađeni po najvišim svetskim i EU standardima. Prepoznaćete ih po inovativnom izgledu, atraktivnim bojama i praktičnim dizajnom prilagođenim deci svih uzrasta.




BOJANKA MAPED – RAZGLEDNICA


Savršena zabava za decu na rođendanima i u igraonicama
– Preporučeno za uzrast preko 4 godine
– Prostor na poleđini za ispisivanje poruka i adrese
– 10 različitih ilustracija
– Format: 100 x 150 mm
– Papir: 300g/m


Sve sjajne Maped bojanke POGLEDAJTE OVDE.



[img]https://www.dodaj.rs/images/831211_r01_mixte_LD-1.png[/img]




Takmičenje traje od 10.7. do 30.7.2020. (zaključno sa 30.7.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!
Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu i ujedno u ovoj temi postavila što više zanimljivih crteža, slika, radova svojih mališana !!! Svaki rad se boduje sa 50 bodova i sabira se sa brojem objava za vreme takmičenja! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adresu dobitnika (adresa u Srbiji, poštarinu plaća sponzor).



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada!

Zatim, LIKE na MAPED Facebook stranicu OVDE, a zaprati i MAPED Instagram stranicu OVDE, videće koliko zanimljivih konkursa redovno organizuju [sm=smiley27.gif]

Uz to, morate pratiti i ovu sponzorsku temu i u istoj nam postaviti radove svojih mališana,
Svaki postavljeni rad donosi 50 bodova i ti bodovi će se sabirati se sa brojem objava, s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji budu učestvovali u temi.

Prva 2 člana sa najvećim zbirom bodova + objava osvajaju nagrade. Molimo vas da svaki rad stavljate u posebnom postu.


Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajne Maped nagrade!
Nema odustajanja!


U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese svih dobitnika (poštarinu plaća sponzor).

Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite ovu temu, odgovorite tačno na pitanja, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne nagrade!

Tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!
Pišite, pišite, pišite …


PROČITAJTE VIŠE OVDE >>>

[img]https://www.dodaj.rs/images/831212_R01_AMB1-2.jpg[/img]




Dora89 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (10.7.2020 0:03:48)

💓💓





bikicaV -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (10.7.2020 7:42:38)

Bas su velicanstvene.




Mirko Svirko -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (10.7.2020 9:34:52)

Mi koji nemamo instagram ne ucestvujemo?




betibupbg -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (10.7.2020 10:08:00)

Mirko Svirko, otvori nalog na instagramu to ti je 5 minuta posla.




Maraj -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (10.7.2020 10:08:46)

Divno [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (10.7.2020 11:03:15)

Ne koristim društvene mreže,niti želim.Mirko,mislim da ne možemo da učestvujemo.Bravo,divne su nagrade.👍❤





Duškić -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (10.7.2020 22:30:30)

Bas su lepe.




physio70 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (10.7.2020 22:42:28)

Rr misli na sve bravo!




Filadendronka -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (11.7.2020 0:07:45)

Super za Maped! 




branki* -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (11.7.2020 10:10:29)

Super za nasu ringeraju!

A,isto sam htela da napisem-zasto su sve igre uslovljene fejsbukom i instagramom!to je bezveze.




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (11.7.2020 12:41:20)

Da,Branki,to je dobro pitanjje-zašto sve mora biti vezano za fb i instagram?





marketing RR -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (11.7.2020 23:49:20)

Ko nema društvene mreže može da učestvuje, ne mora da lajkuje i zaprati.
Progledaćemo ovaj put kroz prste jer želimo radove divnih mališana ovde, zato krenite da objavljujete :)






branki* -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (12.7.2020 6:09:46)

E,pa,ja lepo kazem bravo za nasu rr!

A,koje radove dece objavljujemo?koje zelimo ili na neku temu?citala sam,ali nisam nasla.




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (12.7.2020 9:05:38)

Bravo za našu rr.👍❤





marketing RR -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (12.7.2020 13:48:23)

Neka tema bude vaš izbor, može npr. neka letnja tema, da razveselimo ove tmurne dane [sm=smiley27.gif]

IZVORNA PORUKA: branki*

E,pa,ja lepo kazem bravo za nasu rr!

A,koje radove dece objavljujemo?koje zelimo ili na neku temu?citala sam,ali nisam nasla.





mama Jo -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (12.7.2020 14:18:15)

Bravo, super sto nije ualovljeno drustvenim mrezama jer ima onih koji ih ne koriste.
Ja sam ih zapratila i na fb i na insta, bas imaju sjajnih lroizvoda!
Cekamo radove ovde, hajde mame uposlite malisane ❤️




physio70 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (12.7.2020 14:30:55)

Srecno deci koja ce ucestvovati.




doramar11 -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (12.7.2020 16:48:43)

Divni ste! Bice puno crteza sigurna sam.




Mirko Svirko -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (12.7.2020 16:51:15)

Vau.. super. Onda i mi mozemo nase radove da slikamo.





flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (13.7.2020 10:07:19)

Možete Mirko.Slikaću i ja,taman posla bez nas nešto da prođe.😀





Mirko Svirko -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (13.7.2020 10:09:21)

He he 😂

Flamingos 💖Slikaj slikajj 🙋‍♀️




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (13.7.2020 10:15:12)

Hoću,ček da se pokrenem i nešto da uradim.😀Ne mogu od telefona xa se odvojim.Taman drugu kafu pijuckam.





mama Jo -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (13.7.2020 10:16:46)

Haha flamingos [sm=smiley36.gif]
Bogme ste krenule zestoko od jutros, ovo cak ni ja ne mogu da pohvatam [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Osvoji sjajne Maped Bojanke-razglednice! (13.7.2020 10:23:42)

Ha,ja,mama Jo,ti si ovog puta nedostižna.👍Nego, telefon stoji na punjaču,a ja moram nešto i da radim.Signal nemam svud,pa se dovjam kako umem i znam.Nadoknadiću kad sednem.😀





Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>