RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


pippi29 -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (10.10.2011 23:03:52)

IZVORNA PORUKA: indy_25

Hajde kad si toliko navalila i kad te zanima da ti kazem. Moj muz ne radi nista nego drugi rade za njega i ima coffeschop u Ams. Mislim da znas sta je to [sm=smiley1.gif] a vjerovatno si i pretpostavila.


dobro je dok se ima! ja sam sretna ko god da ima...pozz [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




anuksunamun -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (10.10.2011 23:11:46)

vala i ja sam,a najsretnija sam kad ja imam nekako :):):)moram da poradim na tome[sm=smiley36.gif]




Lilla -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (11.10.2011 0:30:24)

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

vala i ja sam,a najsretnija sam kad ja imam nekako :):):)moram da poradim na tome[sm=smiley36.gif]


Odgovor za 10 [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anoniman -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (11.10.2011 10:24:51)

Moj muž sinoć NIJE otišao na fudbal jer je mene baš bolelo desno uvo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image] Zato danas ne prestaje ova kiša [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anoniman -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (17.10.2011 11:21:52)

Izlazi , sinoc je bio na koncertu The Accüsed [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Ja ne izlazim uopste[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]





maruja -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (18.10.2011 23:00:41)

Moj izlazi i to stalno pod izgovorom da zavrsava neki posao....Ja izadjem oko dva puta godisnje sa drugaricama u neki klub, pored toga mozda jos dva puta sa njim i meni je dovoljno.Vise sam taj tip da odgledamo neki film,da spremimo veceru ali...On voli i ne moze bez drustva i izlalazaka,kaze da se u kafani zavrsavaju poslovi a meni ostaje da sedim sama i cekam...




crazymama -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (25.10.2011 16:39:57)

moj ne izlazi, HVALA BOGU, ali zato jednom mesecno ako je neki povod, ili ga pozove neki ortak sa kojim se ne vidja cesto, normalno da ce izaci i ne smeta mi... ali da mi se svako vece sprema za izlazak, a ja da sedim kuci, NEMA SANSI!

inace, ne brani mi da ja idem gde zelim i kad zelim, ali ni ja nisam tip koji ce da skita uvece... uglavnom zajedno odemo do prijatelja na veceru ili nam neko dodje da sedimo, ili kad smo sami on na compu zbog posla, ja uz tv, pijemo kaficu, uzivamo u dvoje... jos neki mesec, posle ce nas biti troje ;)




Meisje -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (8.11.2011 22:22:15)

Moj ne sme da mrdne[sm=smiley36.gif]




diximar -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (8.11.2011 22:59:56)

moj ..."muz" DA!.. .ali i ja izlazim bez njega. [sm=smiley4.gif]




malapufika -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (5.8.2012 16:15:56)

Ne sme da mrdne vise .




Jole84 -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (5.8.2012 16:18:27)

Moj se skita,ali ima si merku [sm=smiley36.gif]
Pufi baš si stroga [sm=smiley31.gif]




malapufika -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (5.8.2012 16:21:57)

Moj je malo izgubio bio merku,pa ako hoce zenu ...mora malo da prikoci..skita na pice,na kafu ,ali nocni izlasci ,lumpovanje,opijanje ,diskoteke,folkoteke JOK forever !!!




Jole84 -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (5.8.2012 16:23:20)

Razumem te [sm=smiley31.gif]




red3lilu -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (5.8.2012 16:26:55)

Izalzimo oboje, ali ne zajedno...[sm=smiley36.gif]

Kad se sabere i oduzme, to mu dođe jedan do dva večernja izlaska mesečno, kada svako sa svojim društvom malo dane dušom, ispriča se, opusti, ogovara sve što stigne, popije za svoju dušu i kućiiii... [sm=smiley1.gif]

Preko nedelje se organizujemo ko će gde i kada, samostalno, ili zajedno sa detetom..

U pitanju su samo dobra organizacija i poverenje..[sm=smiley1.gif]




tanja123 -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 0:40:50)

ma moj izlazi sa rodjakom ali nije to svaki dan odu nekada na fitnes izadju malo u grad i to je to ali prije nego sto smo dobili prvu bebu to je bilo svaki dan ali sada je se puno promjenio dobro kazu covjek se promjeni kada dobije djecu[sm=duda.gif]




MicinaMama -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 1:01:31)

Moj ne izlazi u grad ali ne izlazim ni ja.Da Bogdom ja izlazim....sve bih dala za jedan lep provod sa drugaricama.Pitala sam ga jednom da li bi mi dozvolio da izadjem sa drugaricama kada odemo dole u Bosnu,onako bez njega da izadjem[sm=smiley36.gif],nisam ni zavrsila odgovorio mi je: samo sanjaj![sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 1:10:43)

Izlazi i on, a izlazim i ja. Ja ponekad ostanem sa drugaricama ili koleginicama posle posla u gradu na piću, on za to vreme sredi dete, da joj večeru, spremi za spavanje, uspava je.
On izađe sa drugarima, nema opijanja, više je ono "ajd da se prisetimo kako bi bilo da smo slobodni?" Uživaju ali se uredno vrate kući u neko pristojno vreme, tek toliko da ne lupa vratima u gluvo doba noći pa da mislim da je provalnik [sm=smiley1.gif]




Sanchy -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 1:25:57)

Ne izlazi a ni ja a retko i zajedno[sm=smiley36.gif]...naizlazila sam se u dvadesetim za naredna dva zivota pa mi je valjda dosadilo ili sta vec..sada vise idemo na neku veceru ili rucak kao pravi matorci[sm=smiley36.gif]...sad za par dana imam neki dogadjaj pa idem sama na muziku a tata ce sa babom da cuva malog ,to ce biti mozda treci ili cetvrti put za sest godina da idem solo,bez problema,ne vidim sto bi ga i bilo...on nije ni jednom izasao sam i naravno da to ne dolazi u obzir [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bojanica7 -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 1:38:31)

mi smo pre uvek izlazili zajedno. pre gale. to se uglavnom svodilo na blejanje s njegovim drugarima, jer je bilo cesce okupljanje a i ja sam se preselila u ns, a ovde su mi sve deugraice manje-vise udate i imaju decu, pa ssam se vise druzila s njegovima.[sm=smiley1.gif]

a moj muz je evos ad u izlasku. a njemu je izlazak nalazenje posle devet kod drugara i uglavnom kad oko ponoci oni krenu u kafanu, on dodje kuci ili ne dodje (ko sad[sm=smiley36.gif]) nego izbleji jos malo. jednom nedeljno, nekad dvaput. meni je to ok.

ja izadjem jednom u tri meseca otkad sam se porodila. kad mi dodje neka drugarica iz bg-a da spava kod mene i onda mi skitamo [sm=smiley36.gif] al sad kad sam trudna jok, nemam zeljicu nikakvu. teram se vec sad da idem nekud na novu godinicu [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 9:22:02)

Izlazi retko, eto juče je izašao iako je znao da mi je ceo dan bilo loše, jer se već dogovorio. Ja nemam ništa protiv, pogotovo što mi je obećao da neće dugo... A na kraju sam ga morala zvati u pola 4 da dođe što pre jer mi je bilo jako loše. Koo zna kad bi došao da nisam zvala!!! [sm=smiley7.gif] Mrzim kad ljudi ne održe datu reč...




adulence -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 9:29:37)

Mm jedva ceka da se porodim da izadjemo jer nas dvoje aamo party manijaci,tako smo se i upoznali,znamo da ne cemo moci kao pre,ali malo da nas zelja mine,on kaze da je izlazak bez mene dosadan...obozavam ga...




sanji -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 9:32:04)

Izlazi jako retko, i to uglavnom ako ima neki povod! Mada se obično ubeđujemo pošto smo do mog porođaja išli uvek zajedno pa mu je sad glupo što ja ostajem kući. Ja sam izašla 3-4 puta sama od kad sam se porodila.




MicinaMama -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 10:09:00)

eto moj je ocigledno izasao sinoc!




nata11 -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 10:14:02)

Izadje kada se sakupi drustvo uostalom kao i ja sa drugaricama. Ali to je zaista retko i kod mene i kod njega najcesce idemo zajedno sa drustvom na vecere ili kaficu, ili pak nasa najdraza varijanca spremanje vecerice i koktela u nasoj kuci. Nekako smo se sto on kaze iziveli na vreme a nismo nesto ni puni energijom kao ranije da ludujemo po celu noc.:)




Janncica -> RE: Da li vam muzevi izlaze navece? (3.11.2012 10:20:30)

Moj ide na kafice sa drustvom,pice,neke dnevne i popodnevne varijante...Izlazimo u 99% slucajeva zajedno...
I da ide na fudbal uvece,pa ostane malo jos posle termina da popiju pice...i to je to... [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>