RE: Avgustovska RR plaža (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Avgustovska RR plaža (27.8.2020 20:12:42)

Gde ste mame?Mi do pola osam bile napolju,izigralo se dete,ja počistila dvorište.Sad redom na tuširanje i da odmaram.Sipala sam sebi kuselu vodu,hoće li neko?❤






Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (27.8.2020 21:37:43)

Ono kad podjes kuci s posla pa celo stopalo sa sve baletankom ubacis u dezobraijeru i sa skriputavom nogom dodjes kuci 😁





doramar11 -> RE: Avgustovska RR plaža (27.8.2020 22:31:48)

Ja sam pocela da ih preskacem onako prljave i gnjecave..




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (27.8.2020 22:34:30)

IZVORNA PORUKA: doramar11
Ja sam pocela da ih preskacem onako prljave i gnjecave..



Preskakah i ja ovih dana al mi se malopre omače 😂




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaža (27.8.2020 23:07:07)

Joj Ivanka.😀Laku noć želim svima.❤





Queen Lady -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 7:17:18)

Dobro jutro dame.

Danas ja kuvam kafu. Da li je neko za?




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 7:31:49)

Dobo jutro...moze meni...danas ne odoh u skolu..svaki dan sam isla i posto niko nije javio za sastanak,ne mogu danas. Vodim dete kod logopeda,pa cemo mozda na bazen..





Queen Lady -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 7:38:32)

Evo stize kafica... Mi cemo verovatno u dvoristu da napunimo mali bazencic za decu, posto muz radi i sutra i prekosutra, pa da bar imamo neku zanimaciju dok on ne dodje sa posla. ...




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 7:50:06)

Mi nemamo dvoriste,nazalost.

A i super se sama organizujem sa njima.da l sam navikla vise da sam stalno sama sa decom i onda mi sami.izasla na terasu da popijem kafu,neki dim..bas je bzv..stavil pile da se prokuva za supu..kako ti je na dijeti?




Queen Lady -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 7:59:29)

Mi srecom imamo veliko dvoriste. Ali smo malo dalje od grada. Vise bi mi odgovaralo da sam blizu nekog parka, pa u prirodu i milina.
Ma i meni je uglavnom lakse kada sam sama sa njima. Milion puta sam bila u iskusenju da kazem muzu, ajde idi negde, ostavi me sa decom... [sm=jezicek.gif]

E vec sam se navikla na dijetu. Vise mi ni ujutru nije problem sto jedem samo voce. U sustini sam ranije doruckovala jednu kiflu, isto sam bila "gladna" kao i sad sa vocem. [sm=smiley1.gif]





nata11 -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:07:34)

Da cas_tim danas nam godisnjica braka.



I mi spavala do 7 a ja kao kokoska budna od 5. 




Queen Lady -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:09:45)

Neka je sa srecom... [sm=zz_dance.gif]
MM i ja smo ove godine oboje zaboravili na godisnjicu braka. Setili se posle nedelju dana [sm=smiley3.gif]




emicaa -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:10:26)

Dobro jutro,opet sam sa mukom ustala.Budila sam se cjelu noc.

Branki blago vama,bazen.Ovde od danas kisa,temperatura ce biti u nedelju samo 15 stepeni.Lady jesi li nam se ti skoro pridruzila,izvini nesto te se ne sjecam




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:11:07)

Natali,da je sa srecom!

Ja sam kod nas ta inace koja pamti datume.on zaboravlja i kad mu je sestri rodjendan,ja ga podsecam.




jess021 -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:12:34)

I ja cu kafu, svako jutro sam koma, a jajnici me i dalje bole, vec nedelju dana☹️





Queen Lady -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:20:23)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dobro jutro,opet sam sa mukom ustala.Budila sam se cjelu noc.

Branki blago vama,bazen.Ovde od danas kisa,temperatura ce biti u nedelju samo 15 stepeni.Lady jesi li nam se ti skoro pridruzila,izvini nesto te se ne sjecam


Nema potrebe da se izvinjavas. Registrovala sam se na forum jos 2014 godine, ali nisam ulazila na forum sigurno jedno 3,4 godine. Jedno vreme (cini mi se 2018, 2019) sam bila aktivna, pa me jedno vreme nije bilo. Pa sam sada ponovo krenula u druzenje [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:36:33)

Queen lady super, lepo se druzimo i caskamo ovde 😍

Jess, od cega te bole jajnici, mozda jer treba da dobijes ili nesto drugo?

Nato, srecna godisnjica ❤️❤️❤️

Kako ste mame?




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:46:32)

Emice,kod nas toplo do ponedeljka,pa cu ja klince d vodim i za vikend,onda krece hladnije vreme.da iskoristimo sad lepe dane.

Jess,zasto jajnici?




Queen Lady -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:46:42)

Kada sam bila trudna sa starijim sinom registrujem se ja na dva tri foruma (2014 god medju njima i RR ). Par meseci sam bila aktivna na jednom forumu (mozda nekih 6 meseci). Jao majko moja, koliko negativnih zena na jednom mestu. Mislim da ono nisam videla za svojih 32 god. Sta god da napises, za sta god trazis savet ili samo da napises da olaksas dusu, pa to sve do jedne ospu paljbu po tebi... Znaci stransno... Od tada vise i ne posecujem taj forum... Bila sam i na Demetra forumu, ali su njega vrlo brzo ugasili. E onda sam se igrom slucaja (ne secam se ni iz kog razloga) ponovo ulogovala i aktivirala na RR. Ne mozete ni da zamislite moje odusevljenje zenama i devojkama na RR. Toliko pozitivne energije, toliko podrske, razumevanja na jednom mestu od zena koje se vecim delo znaju samo virtuelno (bar u to vreme kada sam se prvi put aktivirala). I zadrzah se ja ovde, ali eto igrom slucaja, posle drugog porodjaja slabo sam ulazila na forum.

Divan forum i jos divnije clanice...

[sm=smiley27.gif] [sm=smiley27.gif] [sm=smiley27.gif]
[sm=love.gif] [sm=love.gif] [sm=love.gif]




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:52:52)

Je l da?ja sam samo na jos jednom forumu registrovana,citala sam ga jer su mi trebale ingo na neku temu,pa sam citala svasta sa neta..registorvala sam se jer sam morala da kazem svoje iskustvo.lele,majko moja..pa,to kao da im neko daje platu da kritikiju ono u ciju sam odbranu ja stala.





Queen Lady -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 8:57:55)

Tada sam bas bila u haosu (sto se tice odnosa sa svekrvom), jos bila trudna. Bas mi je trebao izduvni ventil. I kada su osule po meni, pa ja treba da idem da se lecim... Zlo. Bas tako, kao da ih neko placa...

Na Demetru i RR sam se cini mi se u isto vreme registrovala, jer sam se porodila u 33 nedelji sa starijim sinom, pa onako sva izgubljena, trazila iskustva i ostale stvari sto se tice nedonoscica. Nego sam se nekako zadrzala na Demetri. Ovde tek kasnije krenula da kuckam.. .




emicaa -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 9:09:39)

Ja sam od pocetka samo ovde registrivana.Sad i kad bih se registrovala jos negdje inala bih osjecaj kao da varam zene ovde 🤣

Lady fino da si nam se vratila 😊




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 9:15:40)

Tacno,emice😂

Taj forum na d je bese nasa clanica osnovala.




Queen Lady -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 9:18:21)

Vratila sam se i ne idem odvade... [sm=smiley36.gif]





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaža (28.8.2020 9:30:03)

Spremna je kafa,izvolite.❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>