|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 8:51:17   
flamingos
Slažem se,Branki.Opet,stan ima svojih prednosti-zimi centralno grejanje,manje ima da se čisti u stanu.😀Kuća-rupa bez dna.Opet,dvorište,milina.Uživamo u svakom danu i žao mi je što baš vreme brzo prolazi.Projuriće avgust začas.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 8:53:01   
mama Jo
Verujem branki, tako i moja starija nadje zanimaciju za cas, pravi torte od pesk, lisca... Ova mladja jos uvek mali prilipak ali je i ona mnovo drugacija napolju kad smo ceo dan.
Komaije koje imaju decu blizu vidim vec uveliko deca sama idu okolo da voze bicikl, i slicno... Lakse je sto puta stvarno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 8:58:01   
Sanjica26 RR
Mene vec muka hvata od 20.avgusta. Javljanje po skolama.

Branki, pa javi se sledeci put kad budes dolazilauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 8:59:45   
Mirko Svirko
Dobro jutro i od mene. 

Ja se slazem dvoriste je zakon. Mi ispred zgrade imamo parkic. I oni se tu vozikaju u krug oko parka i tri druge zgrade jer je svuda lepo sredjeno. Mi mame sedimo ispod jelke i pijemo kafu. Sada se ne druzimo doduse zbog korone. Ali oni se sami tu sve snalaze. Posbadjaju se, kukaju se, pomire se,poljube se ali svi su tu zajedno i svima je lepo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 9:02:22   
mama Jo
Bas to Mirko. Nasa je kuca je prometnoj ulici npr ali neko ko zivi u susednoj ulici enma ni toliko saobracaja ni nista. Moji baba i deda su ziveli u maloj ulicici mi smo non stop bili sami napolju, ne secam se bas tacno koliko smo godina imali ali smo bili mali.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 9:02:39   
jess021
Nama je sve organizacija, jer nam nije igralište bas tako blizu. Ima 10 min peske, ako nesto zaboravim mrzi me da idem kuci, a kad cu same da ih pustim nemam pojma. Ovi nasi u Srbobranu po ceo dan nisu kuci, samo jurcaju po kraju. I njih dve sa njima, kad smo tamo. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 9:03:10   
mama Jo
Sanjice ima jos do 20.avgusta user posted image
Kako si ti?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 9:31:11   
branki*
Sanjice,ja bih i sad,ali sve kuckam sa telefona,ne umem pp da napisem preko njega.a,reko,otkyd znam zbog ovog virusa,kako ko praktikuje ra vidjanja,jer sam ja malo opusteniji tip sto se toga tice ili neodgovorniji,kako god.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 9:40:43   
Sanjica26 RR
mama jo, to ce tako brzo da prodje. Zbog toga mi je i muka od sams pomisli na to. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 9:41:56   
mama Jo
Ma jeste, znam... Ali aj' dok traje da uzivas 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 9:44:29   
branki*
Isto...ja se smorim automatski kad se set_im skole...tako mi mrsko to padne...



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:09:00   
Mirko Svirko
Ja se smorim kad se set_im da je kraj leta iskoro a cela je ova godina bzvz.



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:10:44   
zivka


user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:13:33   
zivka
Moj sin malo malo pa govori kako mu nedostaju drugari. Pre neki dan sedi i gleda u magnet-fotografija sa rekreativne s Kopaonika. Ja ga pitam pa ko ti bas nedostaje a on kaze :"Pa svi!". 


(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:15:33   
mama Jo
Ahahahhaahha user posted image joj zivka nasmeja me lepo, ali na zalost akroz je realno. Ne znam, nemam jos skolsko dete ali stvarno mogu da zamislim kakav je to haos covece...



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:24:47   
zivka
Prve dve nedelje mi doslo da lupam glavom u zid. Posto mi je trebalo vremena da shvatim da sina uopste ne treba da teram da gleda Rts jer posle podne im uciteljica preko zoom aplikacije drzi lepo sve časove. Njih je 16 u odeljenju a ona je bas odlicna i posvecena svom poslu. A ja oko opetmoji 15odeljenja koji su non-stop menjali emailove pa dodavali pa se pravili ludi kao ne znaju ...pa jos moji osmaci... Opste ludilo. Bolela me zadnjica od sedenja. Bukvalno po ceo dan jer nisu dobro slali zadatke... Al proslo...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:29:56   
mama Jo
Ludilo sto bi rekli. Moja jedna rodjaka je uciteljica, starija je zena... Samo snalazenje na kompu tek savladava, da ne procam slanje zadataka preko google ucionice i ostalo. Pa za svaki predmet pa svakom djaku... Ona kaze - ne salim se ljudi meni su se opet pokrenuli hemoroidi od ovolikog sedenja ja sad imam ozbiljan zdravstveni problem. Bukvalno, bukvalno. Apropo ovoga sto si rekla - zabolela me zadnjica od sedenja.

Najgora moguca opcija za online nastavu - imati jedno ili vise skolske dece plus dasi prosvetni radnik 😳

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:42:59   
zivka
Znam mnoge koji su imali puno problema zbog vise djaka a i posla. Posle dve nedelje mi je bilo ok. Al svejedno po ceo dan...Zao mi je sto su nekoj deci radili odrasli radove a stvarno nema potrebe jer ja znam da su deca i tu sam da bi vezbali rukice irazvijali mastu...al neki su mi procvetali jer nisu zaboravljali materijal kod kuce...Svasta je bilo. Al kao iskustvo mislim da nije lose sto smo to iskusili. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:49:20   
Mirko Svirko
Hahahahha Zivka.. kakava slika 😂😂😂



Jel neko za kafu na plazi?

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 10:50:10   
zivka
Moze jedna nije bitno koja samo da je slatka. 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 11:14:03   
physio70
Ne videsmo mi drugu plazu ove godine do ovu rrajinu.

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 13:17:36   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: zivka

Znam mnoge koji su imali puno problema zbog vise djaka a i posla. Posle dve nedelje mi je bilo ok. Al svejedno po ceo dan...Zao mi je sto su nekoj deci radili odrasli radove a stvarno nema potrebe jer ja znam da su deca i tu sam da bi vezbali rukice irazvijali mastu...al neki su mi procvetali jer nisu zaboravljali materijal kod kuce...Svasta je bilo. Al kao iskustvo mislim da nije lose sto smo to iskusili. 





Ćera 3. razred... Sredinom maja nismo mogli vise pojedinacno da, saljemo domaci u gugl ucionici nego sve u strim pa se videlo kako deca imaju diiivan rukopis 😁

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 13:37:11   
vocicana
a cu skuvati ko zna koju kafu od jutros, ako neka zeli da mi pravi druzstvo, kada smo vec na plazi...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 13:44:33   
mama Jo
Ja cu malo da dremnem na plazi, stomak me boli 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Avgustovska RR plaža
2.8.2020 14:17:20   
vocicana
Ne boli me nista, sada sam krenula u prozderavanje kupus kifliuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here