|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 10:04:08   
emicaa
Smesko ne znate koliko dugo ce biti u bolnici,smijete li sa njim pricati svaki dan?

Sanjice a da odradis neke analize?
David i ja set_ali,sad se vratili.Ala je vruce da samo znate 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 10:05:31   
smeško
Ne znamo. Bar 10 dana. Ne smemo da ga cujemo, a po glasu sinoc shvatam i da ne treba. Uzbudice se.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 10:22:05   
Sanjica26 RR
Emice, razmisljala sam. Nisam celog dana umorna. Negde oko 5 sati me uhvati umor. I drzi me sat vremena. Oci mi se sklapaju i umesto da legnem djavo mi ne da mira. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 11:35:49   
flamingos
Smeško,držite se,uz vas sam svim ❤Duša me boli dok čitam tvoj post....Biće sve ok.Puno poljubaca i zagrljaja vam šaljem.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 13:34:51   
smeško
Hvala svima. Mogu samo da kazem da vam zelim da prestanete da se nervirate zbog nebitnih i prolaznih stvari. A svi i sve osim dece je bas to.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 14:04:28   
vonavoj
Smesko,u pravu si,ali se opet nerviramo zbog gluposti🤪🤪


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 14:16:49   
Milena18
Smeško, samo da on bude dobro, pa neka ostane u bolnici koliko god treba. Držite se user posted image
Ana, hvala ti, ne znam ni ja da li bih pisala i šta, to je neka nerešiva situacija. Tj. verovatno je rešiva ali ne zavisi od mene, a utiče na mene i moju porodicu.
Emice, šta kaže školarac, kako je bilo danas?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 15:32:27   
mama Jo
Smesko draga veliki zagrljaj vam saljemo svi!! Samo da sve prodje i da sve ovo bude iza vas!! user posted image user posted image user posted image

Maraj, nadam se da ste vi ok.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 19:39:11   
Maslacak15
U pravu si draga smesko, skroz si u pravuuser posted image . Budite jaki, pred vama je dug put, ali vi ste divna porodica, savladacete sve izazove zajedno! Korak po korak....javi sta su saznali na magnetnoj. a na CTu nista nisu saznali o mogucim uzrocima? Ili ne vole da spekulisu...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 20:16:20   
emicaa
Milena super,jos uvjek joj se svidja 😁 Svaki dan donosi zadacu ali nema puno.

Smesko saljem vam najveci zagrljaj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 20:29:52   
pari
Smeško, mislim na vas,šaljem pozitivne misli!


Emice, baš super da joj je lepo u školi :)
Milena, nisu lake te situacije koje ne zavise od nas...razumem te skroz...
Ja sam preživela zubara ;) baš sam bila nervozna,a trajalo je duže popunjavanje nekog formulara nego vađenje .. anestezija i vađenje od 30 sekundi. Super je prošlo! Sad ću uzeti neki lek,popušta me anestezija.Sa mamom smo se družili, bilo je baš lepo
Puno vas sve pozdravljam! Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 21:03:34   
Ivanka 75
Suoer Emice! Javljaj kako se tam odvija situacija sa, skolom, dobro ce nam doci info.

Smesko, veeeeeliki hugs and kisses 😘😘😘
Milena, ne znam sta se desava ali nadam se da ce resenje samo od sebe da se nametne 👍

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 21:32:20   
flamingos
Emice,super za malenog školarca.❤

Smeško,uz vas sam svim❤Milena,nadam se da će se sve rešiti.❤Ostale mame,šta se radi?Ja se istusirah i odnaram.Vazdan se danas mlatih i umorih se.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 22:28:06   
emicaa
Ivanka ovde je sve normalno sto se tice skole.Nema rukovnja sa uciteljicom i djeljenja hrane sa drugarima.Peru ruke svaki put kad udju u skolu i to je to.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 22:31:32   
Ivanka 75
Hvala Emice. Nadam se da ce i ovde malo da, se unormale. Od silnih zahteva kako cemo, sta cemo, ministarstvo poludelo. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 22:47:46   
flamingos
Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 08/20
12.8.2020 23:11:56   
vonavoj
Laku noc flamingos.

I ja sam legla..tempo mi je super,cim dodjem sa posla spremimo se i idemo na gradski bazen..nisam bila 20g,ali nema guzve i cisto je..pa da iskoristimo sto mm ne radi..Milena,da se resi najbolje za vas.Smesko,mislim na vas.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 7:53:30   
emicaa
dobro jutro,ispratila Dodu u skolu pa cu posle sa Davidom na fizicko.

Milena sad tek vidim sta si pisala juce,nadam se da ce se situacija rijesiti sto prije.
Ivankajuce sam naisla na neku sliku "dal da kupujem knjigu ili novi televizor za skolsku godinu"😅

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 8:08:40   
jess021
Jutro!



Emice, neobično mi sto vi idete u skolu. 😁Imaju li kakve mere zbog korone? 
Milena, ako zelis pisi, mozda ce neko videti stvari iz drugog ugla, a ako ne, probaj samo da se ne nerviras. 
Moji spavaju, sinoc smo bili u gradu, stan je danas gotov, bas sam zadovoljna. Sledece nedelje se vracamo. Nesto mi je brzo proslo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 8:27:56   
Misha i Ljisha
Hahah Emice i ja sam videla to na fb. Srecom mi za D napravili sobu a ima i svoj tv u svojoj dnevnoj sobi 😂 znaci opremljena je. I knjige naravno smo kupili i lektire za drugi osnovne. Tako da...spremni smo hehe...



Moji nesti zabysavaju sa doruckom. Ja vise sebi ni ne pravim vec pojedem ono sto njimanostane. Smrsala sam 2 kg a batke je smrsao 1kg ovde na salasu od akcije valjda 😂 
Sutra pljuskovi verovatno tako da cemo do Futoga da ribam tamo malo. Pa se vracamo. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 8:30:56   
jess021
Pa otkud sutra? Trebalo je za vikend, e bas bez veze. Koliko vidim jos danas vruce i to je to od leta, mozda sto nisam u gradu, ali nije uopste bilo neke vrucine. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 8:34:55   
emicaa
Jess nikakve posebne mjere nemaju.Standard,pranje ruku stalno,ako si bolestan ostajes kuci,ako si bio u rizicnoj zemlji prvo karantin i to je to.A i meni brzo prodje to vase na vikendici.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 8:43:23   
Duškić
Dobro jutro.
Samo da vam mahnem, danas neka akcija . Idemo do Ade, gosti. Vec sam od ranog jutra na nogama.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 8:46:13   
Maslacak15
Dobro jutro! I mi krenuli u skolu punom paromuser posted image Videcemo koliko dugo ce da traje..... Imam puno posla a lepo je letnje vreme, radje bi se izlezavala.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:05:36   
mama Jo
Maslacak kaki je kod vas sto se tice skole, je l' deca nose maske, je l' ima neka posebna i drugacija mera?
Ja jos nemam skolarce ali koliko cujemo od ostalih ovde je jos haoticno jer stalno nesto menjaju, i bukvalno roditelji ne znaju kako ce biti zar ne?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here