|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:08:23   
Sanjica26 RR
Ne znam ni ja do sledece nedelje kad budem krenula u skolu.

Dobro jutro. Sedim na terasici. Mir i tisina. Stavila sam corbicu da se kuva. Za posle cu da vidim u zavisnosti da li mm dolazi kuci ili ne za rucak. Ceka me brdo ciscenja. Ali polako. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:15:13   
mama Jo
Svasta ispisah i izbaci me.

Sto se skole tice ovde se sale da roditelji ne znaju d ali deci da kupuju knjige ili televizor...

Milena, kako si ti? Nadam se da ce vam se ave srediti sto pre i da se ti nw opterecujes vise. Ako zelis pisi, mozda je neko bio u slicnoj situaciji. Naravno ako ne zelis, samo da vam se sto pre to sredi. Inace, kako je tvoj brat?

Sanjice, je l' ti imas nizak pritisak? Meni se poslednjih dana desava u popodnevnim satima da se osecam vrlo cudno, juce sam se cak malo i zabrinula. Krene neki tako umor, ne mogu da prestanem da zevam, juce me uhvatilo da me bole grudi ne mogu da nadisem vazduha, cak i blaga vrtoglavica. Merim pritisak poslednjih dana i vrlo je nizak tada, ode cak i ispod 100.
Meni je inace nizak ali ne bas toliko, i nikada mi je to toliko smetalo kao sad u poslednje vreme.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:18:41   
Sanjica26 RR
mama jo, imam nizak. Bude mi ispod 100. Skoro mi je bio 80/60. Juce me je opet bolela glava. Mm me tera da idem opet na masazu. Sledece nedelje cu da idem. Juce npr nisam bila umorna toliko, ali sam se skroz olenjila. Nista ne bih radila. Samo ono najosnovnije c



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:25:40   
flamingos
Dobro jutro.Duškić,Von,želim vam lep provod.

Maslačak,srećan polazak u školu.❤Mi po podne imamo goste.Mm dva prijatelja dolaze.Emice,vi devojčicu zovete Doda(u smislu-sestra)-tako se moja sestra bliznakinja i ja i dan danas zovemo.❤Pozdrav svima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:28:25   
vonavoj
I ja ispisala i nestalo..

Jess,super za stan!Sanjice,ti se ulenjila,ne veryjem ti! Ti ne znas da mirujes..i ne znas sta znaci biti lenj,hahaha.. moguce da ti je od toplote jos nizi pritisak..Flamingos,kad si se sa sestrom videla..ja sa mojom u novembru..mrzim daljinu..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:30:56   
mama Jo
Da, sigurno je i od ovog vrmena, mada mene jako nervira kad mi neko to kaze user posted image
Nadam se da je i kod mene od toga.
Ne znam kako drugacije taj nizak pritisak da malo drzim pod kontrolom, jesino ishranom...



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:31:32   
Sanjica26 RR
Von, evo oribala sam prozore u dnevnoj.🤣

Petljala sam oko cveca, pa ajde da oribam prozore kad sam vec tu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:33:56   
flamingos
Joj Von,mislim da je bio mart mesec.Trebala bi da dodje na par dana krajem avgusta.Opet,nije sigurno zbog ove situacije.Nedostaje mi puno...❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:37:55   
emicaa
Flamingos zovemo je Dora ali kad joj je rodica bila manja govorila Doda i tako je i ostalo.Nekad Doda nekad Dora.Ja je zovem mačak.

Smorila me posteno ova sedmica dok se ne uhodamo u sve obaveze.Sanjice poslusaj muza i idi na masazu,znas i sama da ces se preporodit

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 9:44:17   
flamingos
Aha,Emice,to je u pitanju.Lepo.Pored imena mi im tepamo svakojako.Ljubi mališane.Verujem da imaš dosta obaveza,joś i škola,polako.

Ivanka,uživaj i ne tuguj...Smeškk,mislim na vas.❤

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 10:07:54   
Milena18
Dobro jutro!
Maslačak, srećan polazak u školu i vama.
Mama Jo, i ja ne volim kad mi kažu da je nešto zbog vremena user posted image
Hvala na podršci, devojke. Ma pisala bih ja nego ne znam ni odakle da počnem. To je neka situacija koja traje već godinama, neki zamršeni porodični odnosi za koje, nažalost, ne verujem da će se promeniti. Mama Jo, to i ima veze sa bratom, nije on baš dobro, evo već skoro dve godine kako ne mrda iz kuće. Ali nije ni samo to. Bolje da ne mračim user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 10:17:00   
flamingos
Milena,puno poljubaca ti šaljem.Pročitah...❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 10:24:39   
Maraj
Pozdrav mame.
Mi stigli kuci. Mm otisao na posao. Ja jos par dana na godisnjem...ofarbala sam se. Ima vise od mesec i po da se nisam ofarbala... i tako...
Smesko user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 10:47:18   
mati
Zdravo zene. Citam sta piset_e i osecam se kao baba. Bice da stvarno sa godinama vreme pocinje da utice na nas.
Preksinoc sam na terasi disala pola sata, kako sam legla pocelo da me gusi, pa panika... Pritisak dobar, ali ne mogu do daha. Pa sam se protegla, uhvatila visoko i disala. A pumpicu uzimam oko 10h. A mozda je i od krecenja, mozda od stresa.... Ko bi ga znao.

< Poruku je uredio mati -- 13.8.2020 10:48:15 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 11:04:00   
Ana RR
Mati, nakupilo ti se svašta... treba ti neki ventil. Svima treba, to je sigurno.

Mm otišao na groblje, svekru je danas 3 godine.

Ja ne znam šta da radim, Markov trener javio da počinju sa treninzima u njihovoj sali a meni se nešto ne mili da ga šaljem. Sa druge strane, treba mu aktivnost, sport... nisam pametna...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 11:28:49   
mama Jo
Emice, polako treba vam vremena da se uhodate u novi ritam, ali najvaznije da je njen prvi utisak pozitivan.

Milena, kada si napisala da su porodicni odnosi odmah mi kroz glavu prosao tvoj brat, eto ispostavi se da ima veze. Svi ti porodicni odnoai iz raznih razloga mogu da budu komplikovani, tako da razumem da ne znas kako to sve i da napises. U svakom slucaju zelim ti puno strpljenja i energije, i da se ne nerviras puno user posted image

Maraj super sto si se farbala, prija malo nesto i za sebe uraditi. Kako ste, kako je tm, kako ti je svekar? Hoce on sad sam ziveti?

Mati zagrljaj, delimo iste simptome ☺️

< Poruku je uredio mama Jo -- 13.8.2020 11:30:04 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 12:19:54   
Maraj
Mama jo kosa mi je uzasna bila. Bar stigoh sad da se ofarbam.
Muz onako...danas prvi dan poceo da radi....tesko mu je . Kaze da nocas nije spavao. Misli....verujem da cesto razmislja sada o majci pa ne moze da spava. Svekar sad "juri" silnu papirologijj, ostavinsku raspravu.... trebalo bi na zimu da dodje kod devera

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 12:59:46   
Sanjica26 RR
Malo da predahnem, pa da teram dalje. Idi do pijace, biblioteke. Spremaj rucak. Ajde sad kad je sve u haosu da usisam kucu. Sad cu stepeniste u zgradi i da prebrisem dok su svi na poslu.

Treba i ja da se ofarbam ali nikako da se odlucim za boju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 13:13:22   
vonavoj
Sanjice,bas si se ulenjila..svaka ti cas_t!

Ja sam se posvadjala sa mm,on je na odmory,i hoce da idemo negde..ja ne mogu da uzmem dan,za vikend je svuda puno..hteli smo y aqva park Jakovo,ali za vikend lose vreme..pa je ljut sto trazim razlog da ne idem...a znate koliko idemo.pa je on odlucio da ide sam sa decom na 3 dana na Zlatibor sledece nedelje..posto sam ja partibrejker...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 13:18:20   
Sanjica26 RR
Ma jesam se ulenjila Von. Samo kad krenem ne znam da stanem.
Mnogo vam je losa ta svađa. Bas bih volela da moj muz kaže ajde da idemo negde. 😁 Nije bas da ne idete nigde.
Moj muz nije imao odmor. A sta da uzima kad ne idemo nigde. Iskoristicr sigurno slobodne dane za Sofi kad krene u skolu

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.8.2020 13:20:14 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 13:23:47   
Ana RR
Ja ne mogu da nađem slobodan smeštaj nigde a mislili smo negde na par dana. Sve puno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 13:30:32   
Milena18
Hvala Mama Jo, i sve ostale mame user posted image
Ni mi nismo odlučili šta ćemo, ja sam sledeće nedelje na odmoru. Verovatno ćemo praviti više jednodnevnih izleta, ne ide mi se nigde u gužvu. U stvari, ja sam za neku duboku šumu ili pusto ostrvo user posted image
Von, pa ako ti ne možeš da ideš, nije mu loša ideja da on vodi decu, a ti malo da odmoriš, zar ne?

< Poruku je uredio Milena18 -- 13.8.2020 13:31:17 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 13:34:24   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja ne mogu da nađem slobodan smeštaj nigde a mislili smo negde na par dana. Sve puno.


Jeste, Anci puno. Moja drugarica je otisla u Albaniju. Kaže da je super. Iskreno ne bih isla zbog svojih razloga vezanih za desavanja na Kosovu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 13:45:14   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Milena18

Hvala Mama Jo, i sve ostale mame user posted image
Ni mi nismo odlučili šta ćemo, ja sam sledeće nedelje na odmoru. Verovatno ćemo praviti više jednodnevnih izleta, ne ide mi se nigde u gužvu. U stvari, ja sam za neku duboku šumu ili pusto ostrvo user posted image
Von, pa ako ti ne možeš da ideš, nije mu loša ideja da on vodi decu, a ti malo da odmoriš, zar ne?





Ako se secam ti si iz Ks , bila je druharica na Jastrebcu i odusevila se.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 08/20
13.8.2020 13:45:34   
vonavoj
Milena,ideja je super,kad bi bilo realno da moze sam..neka ide..

Sanjice,stalno idemo negde...ja radim,raspadam se..on je na odmoru,zbog dece,nema ko da ih cuva i sad bi da putuje...a ja sam "protiv"...On je uvek za da idemo negde,a ti smiki pakuj,organizuj, balansiraj,nemam snage..zelim da sednem i blejim,ali bukvalno..ja nemam 30min mira za kafu..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here